Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2006., 18:21   #61
slazem se....i sama sam studentski dzeparac tako zaradjivala pa ono...uvijek ih poslusam a cesto me i nagovore
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 18:58   #62
Volim poslusat njihove ideje. Obicno su vise avangardne nego sto to jedna "obicna" (citaj prava) zena moze podnijeti. Oni na svojoj sceni imaju puno vise fantazije i slobode, jer svoju zenstvenost stvarno moraju naglasiti.

Cesto vidim po gradu decke, u zenskom izdanju. NEvjerojatno su zenstveni, ne mogu odlijepiti oci od njih. Ali ne znam koja zena ima toliko vremena za svakodnevni izlazak.

Da sumiram: volim cuti njihove ideje, malo ih ublaziti...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 19:01   #63
nikad srela.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 20:48   #64
Joj sad ste me podsijetile na jednog lika u mulleru,skroz na najnižem katu.Lik je šatro neki šminker,onak skvarcan do bola,frizurica i pramenčići ono perfekcionistički napravljeni,uvijek fura neke crne hlače(više ko svečane) i neku užu majicu (u faci je sličan ciganoviću),čak ima počupane faking obrve (na to sam alergična),i dobro da ne duljim,kad sam god znala doći lik odmah počne kružiti,predstavlja pupine proizvode,onako ko pravi dipsić priča i onda ti se nasmije.. i onda ti padne mrak na oči-osmijeh josip kraš,groblje od zubiju!!Fujj!!I nije mi jasno,kad već tako drži do sebe,nemre otić zubaru da mu popravi te gnileži,odvratno!Ali je skroz smiješan-neznam jel ga je koja vidla od vas,anyway teško ga je fulati!uh..strašno!!
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 21:20   #65
wow, opet topik u kojem se ismijavaju ljudi koji se ne uklapaju u rodne kalupe
zašto su oni za tebe "dečki"?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:15   #66
Quote:
Shtefitza kaže:
Volim poslusat njihove ideje. Obicno su vise avangardne nego sto to jedna "obicna" (citaj prava) zena moze podnijeti. Oni na svojoj sceni imaju puno vise fantazije i slobode, jer svoju zenstvenost stvarno moraju naglasiti.

Cesto vidim po gradu decke, u zenskom izdanju. NEvjerojatno su zenstveni, ne mogu odlijepiti oci od njih. Ali ne znam koja zena ima toliko vremena za svakodnevni izlazak.
danas sam vidjela 2 takva primjerka.
gledam njih, gledam sebe prema njima izgledam ko da sam svoju robu pronašla na dnu smeća.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 00:00   #67
idu mi na živce muški promotori, isto kao što mi idu na živce i napadne tete promotorice. one koje seru da puderu nije ništa ak je iz 2002
promotiri, ovi iz milera pogotovo - nek odjebu od mene!
u par navrata sam u mileru skužila onog kojeg se spominje, kako s nekom (valjda) frendicom koja ga je došla posjetiti izmjenjuje bičkaste komentare o ženama s kojima je razgovarao taj dan. p anek se strpi i komentira poslije na kavi. osim toga, meni su frajeri koje se popularno naziva "metroseksualcima" pomalo tragični. ja sam iz nekog drugog vremena, volim da je frajer dlakav i da nosi karirane košlje. higijena se podrazumijeva ono, ne smije smrditi, al čupanje obrva, kvarcanje, petar vlahov stil - išššš beššš od mene. ne samo u mileru.
dajte mi homića, al nemojte da je metroseksualac!
eto, prava konzerva
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 00:23   #68
Quote:
Lali Puna kaže:
wow, opet topik u kojem se ismijavaju ljudi koji se ne uklapaju u rodne kalupe
zašto su oni za tebe "dečki"?
zato sto moj frend hoda s jednim takvim "deckom"...
meni je moj decko ono bas muskarac i decko,a ovo je ipak malko drugacije pa sam stavila pod navodnike.
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 00:55   #69
nikad nisam srela dečke koji reklamiraju kozmetiku. Naši su se tek ohrabrili ući u dm ( i to živa najezda, svaki puta kad dođem sami muškarci tamo) tak da smo mi daleko od toga. Ovdje su još uvijek dlakavi s crnim ispod noktiju
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 04:05   #70
Quote:
lianne kaže:
sta kazete na ove drage stosne "decke" koji se muvaju po parfumerijama i prezentiraju nam sminku i asortiman?meni je tako zabavno njih promatrati jer su toliko predani i stosni,a najslade mi je kada starijim gospodama sminkaju obrascice u "pinky rozoj"jer njihovom tenu,boji i teksturi koze bolje pristaje nego"medeno zlacana" i onda ga onako fino prsticima razmazuju ...hehe... nevjerovatni su
ovdje kod mene ih ima puno koji to rade.narocito mac ima jako puno .ali svi su pederi.furaju make up i imaju umjetne trepke.a tek sephora,puna ih je.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 11:04   #71
e kad ih vidim o.k. ali kada progovore onim pi... glasom....aj bok. iako sam i ja prošla kroz te poslove danas ih je u tom poslu više nego žena.ne volim taj tip frajera iliti metrosexualaca
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 12:50   #72
Quote:
kokakoka kaže:
idu mi na živce muški promotori, isto kao što mi idu na živce i napadne tete promotorice. one koje seru da puderu nije ništa ak je iz 2002
promotiri, ovi iz milera pogotovo - nek odjebu od mene!
u par navrata sam u mileru skužila onog kojeg se spominje, kako s nekom (valjda) frendicom koja ga je došla posjetiti izmjenjuje bičkaste komentare o ženama s kojima je razgovarao taj dan. p anek se strpi i komentira poslije na kavi. osim toga, meni su frajeri koje se popularno naziva "metroseksualcima" pomalo tragični. ja sam iz nekog drugog vremena, volim da je frajer dlakav i da nosi karirane košlje. higijena se podrazumijeva ono, ne smije smrditi, al čupanje obrva, kvarcanje, petar vlahov stil - išššš beššš od mene. ne samo u mileru.
dajte mi homića, al nemojte da je metroseksualac!
eto, prava konzerva
nekako mi se čini da se ti i ja slažemo oko puno stvari
dotičnog promotora znam, nasrecu samo iz viđenja i ima curu... neshvatljivo
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 17:44   #73
Quote:
5RICA kaže:
e kad ih vidim o.k. ali kada progovore onim pi... glasom....aj bok. iako sam i ja prošla kroz te poslove danas ih je u tom poslu više nego žena.ne volim taj tip frajera iliti metrosexualaca
Spusti ograde.

A i provjeri sto znaci metroseksualac.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 17:46   #74
Quote:
flakey kaže:
i ima curu... neshvatljivo
Ako netko ima curu, to nije dokaz da je heteroseksualac.

Dapace postoji cijela lepeza varijanti: biseksualac, transvestit sa sklonosti prema zenama, transgender sa namjerom da postane lezba...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 17:47   #75
Quote:
Shtefitza kaže:
Ako netko ima curu, to nije dokaz da je heteroseksualac.

Dapace postoji cijela lepeza varijanti: biseksualac, transvestit sa sklonosti prema zenama, transgender sa namjerom da postane lezba...
a prije smo svi bili ljudi
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 17:56   #76
Ma da... bolje bi bilo da se nisam javila na ovaj topik.

Stvarno imam prijatelja medju homoseksualcima. I transgenderima, ako mozete vjerovat. Ali ova tema je previse osjetljiva da bi covjek stavio svoja misljenja u javnost. Uvijek ce netko nesto krivo shvatiti.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 20:46   #77
Quote:
flakey kaže:
dotičnog promotora znam, nasrecu samo iz viđenja i ima curu... neshvatljivo
Flakey, ovo nije bilo lijepo.
I ja ga znam, osobno, dečko dobro šminka, uvijek daje neke poklone ako kupiš više njihovih proizvoda, ako nema promotora od drugih kuća i to će pokazat i objasniti i ne vuće te da kupiš baš od Pupe, a plačen je po prodaji.
Znam i da komentira na glas mušterije koje ga iritiraju i to mu zamjeram.
smiljana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 21:01   #78
Quote:
Shtefitza kaže:
Stvarno imam prijatelja medju homoseksualcima. I transgenderima, ako mozete vjerovat.
fuuuuuuuj! kako ti se ne gade svi koji se ne uklapaju u norme?!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 21:10   #79
Just for the record-ja nisam protiv gay osoba ali mi kod ovog frajera jednostavno nije bilo jasno i zapravo,na neki način mi je i bilo smiješno to što svom izgledu prinosi veliku pažnju,voli markice,kozmetičare-onako malo je feminiziran (sad je ili nije gay-u to ulaziti neću),ali osoba koja posvećuje veliku pažnju svom izgledu onda mora biti svijesna da je higijena zubiju jedna od presudnih stvari do perfekcionističkog izgleda.Eto toliko o tome.
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 23:30   #80
Quote:
smiljana kaže:
Flakey, ovo nije bilo lijepo.
I ja ga znam, osobno, dečko dobro šminka, uvijek daje neke poklone ako kupiš više njihovih proizvoda, ako nema promotora od drugih kuća i to će pokazat i objasniti i ne vuće te da kupiš baš od Pupe, a plačen je po prodaji.
Znam i da komentira na glas mušterije koje ga iritiraju i to mu zamjeram.
ne mislimo na istog decka, ovaj ne prodaje sminku nego parfeme i bahat je do bola...
ispricavam se ako sam te icim uvrijedila, nije bila namjera
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.