Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2009., 13:52   #1
Question (Ne)obavezna "veza", pomozite!

Ovako, vjerujem da svi imamo sličnih iskustava,ali želim to s nekime podjeliti.

Već godinu dana sam s dečkom koji je 5 godina stariji od mene (on 25,ja 20). Imamo isto društvo,izlazimo na ista mjesta, živimo u istom mjestu, radi kod mojeg tate kao poslovođa. Poznajemo se oduvijek,a prije godinu dana smo se poljubili, poseksali i od tada je to stalno tako. ALI! Naravno, kako to ne bi bilo baš tako idilično, on je meni rekao da on ne želi vezu, ja sam na to pristala,ali rekla sam da neka ne misli da ćemo tako sad 3 godine,a onda će se on oženit drugom. Dva tjedna poslije toga, izašao je van sa prijateljicom iz inozemstva s kojom je u vezi (naravno za Uskrs i Božić). Inače malo previše voli žene, ali pošto mi nismo zajedno nemam pravo glasa. Ako slučajno ja odem s nekim prijateljem na kavu on je užasno ljubomoran, izbjegava me, ima bezobrazne komentare, čak me i ne pozdravi. . Kad smo zajedno uvijek nam je lijepo, možemo razgovarati, imamo mnogo toga zajedničkog, razumijemo se, i kad mu se znam povjeriti on se uvijek zalaže za mene. Ali ja više tako ne mogu, volim ga jako i iskreno.Vezu se bojim predložiti jer on je ''u vezi''.
stepka is offline  
Old 18.08.2009., 13:56   #2
Što reći, uhvatila si se u zamku ono što muškarci najviše vole. Ja ću te jebavati ali neću imati nikakve obaveze prema tebi.
I tu zaista ne krivim muškarce, kad ima takvih nepromišljenih (da ne kažem neku težu riječ) žena koje na tako nešto pristaju, nebi oni to ni radili.

I gotovo uvijek žena izvuče deblji kraj, ona se nakraju zaljubi a on ima drugu, pravu ženu.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 18.08.2009., 13:56   #3
Quote:
stepka kaže: Pogledaj post
Ovako, vjerujem da svi imamo sličnih iskustava,ali želim to s nekime podjeliti.

Već godinu dana sam s dečkom koji je 5 godina stariji od mene (on 25,ja 20). Imamo isto društvo,izlazimo na ista mjesta, živimo u istom mjestu, radi kod mojeg tate kao poslovođa. Poznajemo se oduvijek,a prije godinu dana smo se poljubili, poseksali i od tada je to stalno tako. ALI! Naravno, kako to ne bi bilo baš tako idilično, on je meni rekao da on ne želi vezu, ja sam na to pristala,ali rekla sam da neka ne misli da ćemo tako sad 3 godine,a onda će se on oženit drugom. Dva tjedna poslije toga, izašao je van sa prijateljicom iz inozemstva s kojom je u vezi (naravno za Uskrs i Božić). Inače malo previše voli žene, ali pošto mi nismo zajedno nemam pravo glasa. Ako slučajno ja odem s nekim prijateljem na kavu on je užasno ljubomoran, izbjegava me, ima bezobrazne komentare, čak me i ne pozdravi. . Kad smo zajedno uvijek nam je lijepo, možemo razgovarati, imamo mnogo toga zajedničkog, razumijemo se, i kad mu se znam povjeriti on se uvijek zalaže za mene. Ali ja više tako ne mogu, volim ga jako i iskreno.Vezu se bojim predložiti jer on je ''u vezi''.
on je kao "u vezi" a sa tobom se nalazi?

a gle jedino što možeš je da se prestaneš mučiti i razgovaraš sa njim.

a ovak mi izgleda da je on taj kojem cura živi u inozemstvu i sa tobom se druži samo zato jer radi kod tvog tate. a i ne mora biti.

razgovor rješava sve. gle izgubit ne možeš ništa, al dobit možeš. a ak on i dalje neće onda bolje to prekini jer zbilja nema smisla da se živciraš radi nekoga tko te nimalo nije vrijedan.
imaš premalo godina da se vežeš samo za jednoga.
Tara7 is offline  
Old 18.08.2009., 14:01   #4
pomoc ti moze samo neko ko ce ti koju pljusku zveknut da malo mucnes glavom... ak si mu dala odrijesene ruke onda se nemas kaj zalit... a ak se on zali to je zato kaj mu dopustas... ko sto je neko reko, pruzila si mu lagano muski sveti gral...
perich is offline  
Old 18.08.2009., 14:01   #5
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Što reći, uhvatila si se u zamku ono što muškarci najviše vole. Ja ću te jebavati ali neću imati nikakve obaveze prema tebi.
I tu zaista ne krivim muškarce, kad ima takvih nepromišljenih (da ne kažem neku težu riječ) žena koje na tako nešto pristaju, nebi oni to ni radili.
I ja se slažem. Pristala si na malo i točno tolko ćeš dobiti. Ako ti ne misliš da zaslužuješ više neće to misliti ni on.

Učini sebi uslugu i makni se od njega i zaboravi ga. Teško je, al dugoročno bolje za tebe. On se neće promijeniti.
Shera is offline  
Old 18.08.2009., 14:04   #6
Kak je tom dečku lepo
daj dok skužiš da te nije vrijedan dojdi k meni..

pa kaj si ti normalna?
napucaj ga istog trena
Običan is offline  
Old 18.08.2009., 14:07   #7
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Što reći, uhvatila si se u zamku ono što muškarci najviše vole. Ja ću te jebavati ali neću imati nikakve obaveze prema tebi.
I tu zaista ne krivim muškarce, kad ima takvih nepromišljenih (da ne kažem neku težu riječ) žena koje na tako nešto pristaju, nebi oni to ni radili.

I gotovo uvijek žena izvuče deblji kraj, ona se nakraju zaljubi a on ima drugu, pravu ženu.
ima i zena kojima takvi odnosi pasu. ohoho.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 18.08.2009., 14:11   #8
bježi glavom bez obzira i nađi si nekoga tko je više kompatibilan sa tobom...
kuroishijin is offline  
Old 18.08.2009., 14:21   #9
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ima i zena kojima takvi odnosi pasu. ohoho.
ima, ima.....osim šta ovdje majstor želi imat dvije cure koje imaju njega jednoga
na njima je da to ili prihvate ili da mijenjaju pravila igre
tonkica051 is offline  
Old 18.08.2009., 14:30   #10
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ima i zena kojima takvi odnosi pasu. ohoho.
Ima, ali kao što je Shera rekla, ako će se zadovoljavati sa mrvicama, mrvice će u životu i dobiti.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 18.08.2009., 14:54   #11
Quote:
stepka kaže: Pogledaj post
Ovako, vjerujem da svi imamo sličnih iskustava,ali želim to s nekime podjeliti.

Već godinu dana sam s dečkom koji je 5 godina stariji od mene (on 25,ja 20). Imamo isto društvo,izlazimo na ista mjesta, živimo u istom mjestu, radi kod mojeg tate kao poslovođa. Poznajemo se oduvijek,a prije godinu dana smo se poljubili, poseksali i od tada je to stalno tako. ALI! Naravno, kako to ne bi bilo baš tako idilično, on je meni rekao da on ne želi vezu, ja sam na to pristala,ali rekla sam da neka ne misli da ćemo tako sad 3 godine,a onda će se on oženit drugom. Dva tjedna poslije toga, izašao je van sa prijateljicom iz inozemstva s kojom je u vezi (naravno za Uskrs i Božić). Inače malo previše voli žene, ali pošto mi nismo zajedno nemam pravo glasa. Ako slučajno ja odem s nekim prijateljem na kavu on je užasno ljubomoran, izbjegava me, ima bezobrazne komentare, čak me i ne pozdravi. . Kad smo zajedno uvijek nam je lijepo, možemo razgovarati, imamo mnogo toga zajedničkog, razumijemo se, i kad mu se znam povjeriti on se uvijek zalaže za mene. Ali ja više tako ne mogu, volim ga jako i iskreno.Vezu se bojim predložiti jer on je ''u vezi''.
Ako radi kod tvog tate, onda mu priprijeti da ces ga reci svom tatici kako je bio bezobrazan prema tebi

Ili stvarno reci tatici
__________________
I opet sve ispocetka...
Sef_Svemira is offline  
Old 18.08.2009., 15:03   #12
Quote:
Ako radi kod tvog tate, onda mu priprijeti da ces ga reci svom tatici kako je bio bezobrazan prema tebi

Ili stvarno reci tatici
__________________
To nije uopće stvar toga jel on radi ili ne radi kod tate,problem je taj da on je svaki dan tu. I moji i njegovi znaju za nas, mi smo javna tajna,ali mi ne mješamo svoj odnos s njihovim odnosom jer je to naša stvar,tak da to kaj radi kod starog je najmanje bitno.
stepka is offline  
Old 18.08.2009., 15:05   #13
Znam da ti je vjerojatno teško i da si se zaljubila ali ne isplati ti se ulaziti u bilo kakve razgovore i dileme kad je on tebi jasno rekao što hoće a ti si to prihvatila...mlada si, još ćeš se ti zaljubljivati...
__________________
Ništa ne čini tako sretnim kao sanjarenje...
sonja6.6 is offline  
Old 18.08.2009., 15:11   #14
Predloži mu vezu kad se već jbavate na veliko i kad se već tako dobro poznate vi ste savršen par,samo postoji sitan problemčić koji smo previdili-cura-a i ti si se odmah zaletila,odmah si mu dala i njegova si 100 % dok tvoj nije ni njegov ku..c,i njega pristaješ da djeliši onda bi ti sad odjednom htjela vezu..da sumnjam da će pristati ,nije mu sila-ionako i ovako te uhavtio u mrežu i manipulira s tobom kako hoće,zato ti i skačeš na sve njegove "ljubomorne" komentare..šta reć,sad ozbiljno-nemaš šta zahtjevat,nisi u tom položaju
leptirica 2 is offline  
Old 18.08.2009., 15:19   #15
joj stepka... greska u koracima.

gotovo je sad. zaljubila si se ko tele, i kad odlucis - nes' me vise jebat, on nazove, veli dve prave i ti si u njegovom krevetu. jel. i kad se ljuti jer ides van sa drugim frajerima, ti se njemu ispricavas jel da?

gotova si. dok ti ne dodje iz dupeta u glavu, sve ces raditi kontra logici. a on od tebe budalu.
a jednom ces izvuci iz glave, i to uspjeti izgovoriti - ko te jebe... i naci normalnog lika. samo daj malo zubice pokazi.

bas mi te zao.
parizankaa is offline  
Old 18.08.2009., 15:33   #16
A u vražju mater. Jeb'o me patak, recite što hoćete, ali mene boli kad ovakvo nešto vidim.
Stepka, reci da trolaš, molim te.
Ako ne trolaš, odi razgovaraj s roditeljima-kažeš da oni već znaju da ste vi zajedno. Neka ti oni usade samopoštovanje, kad već sama ne vidiš što ti se događa.
Imaš 20 godina, nisi još pošteno počela sa životom, a već pristaješ (svjesno i svojevoljno!!) biti otirač nekome. Koji ti je?
Najgore je što se ti nadaš da bi vi mogli imati i zajedničku budućnost.....
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Old 18.08.2009., 15:34   #17
Tipičan primjer nasanjkane žene...ne znam zašto to dopuštate...
feels is offline  
Old 18.08.2009., 15:39   #18
ne bi rekla da je baš gotovo...
imaš nekoliko opcija:
1. ostani s njim ukoliko ti je s njim ok, ali se ne suzdržavaj u odnosu na ostale dečke, koji su btw uvijek dobrodošli. Samo ga nemoj namjerno pokušavati učiniti ljubomornim, jer to nikad ne uspije, nego živi život i izvan života s njim
2. ostavi ga, preboli (i da, boljet će), pa nastavi sa svojim životom, ali bez zle krvi u odnosu na njega (toplo preporučam)
3. ostani s njim u sadašnjoj situaciji (ne preporučam)
dora5512 is offline  
Old 18.08.2009., 15:41   #19
Quote:
dora5512 kaže: Pogledaj post
ne bi rekla da je baš gotovo...
imaš nekoliko opcija:
1. ostani s njim ukoliko ti je s njim ok, ali se ne suzdržavaj u odnosu na ostale dečke, koji su btw uvijek dobrodošli. Samo ga nemoj namjerno pokušavati učiniti ljubomornim, jer to nikad ne uspije, nego živi život i izvan života s njim
2. ostavi ga, preboli (i da, boljet će), pa nastavi sa svojim životom, ali bez zle krvi u odnosu na njega (toplo preporučam)
3. ostani s njim u sadašnjoj situaciji (ne preporučam)
Ja navijam za opciju broj 2
leptirica 2 is offline  
Old 18.08.2009., 15:46   #20
sama si pristala na njegove uslove, nema ti tu povratka
igra se sa tobom kao sa kucnim ljubimcem
a tvoj stari mu je gazda??? ma odi tati kuci placuci i reci mu da te ovaj napumpao, nagovorio na abortus i ostavio
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger