Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2010., 22:47   #41
Meni je odlican roll on od Lancoma..
Skup je, al se jako sporo trosi i stvarno je izvrtan!!
Sta god da radim ne znojim se pod pazuhom i jos navecer se osjeca miris...
...Luciferka... is offline  
Old 18.11.2010., 11:35   #42
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
Tražim preporuku za: dezodorans ili antiperspirant (i slični proizvodi) koji ima veliku moć sprječavanja znojenja (bez citrusa). Dove, Nivea, Garnier - nemaju željeni dugotrajni učinak :/ Pa ako imate iskustva, napišite
Vichy roll on, ali onaj sa zelenim čepom, nikako ne onaj s bijelim!!To je jeftinija verzija-70 kn
Biotherm deo stick-skuplja verzija,oko 170 kn
ines83 is offline  
Old 18.11.2010., 12:43   #43
Biotherm roll on, već treći za redom kupujem i fantastičan je oko 22 eura u mulleru
seceruuu is offline  
Old 18.11.2010., 13:03   #44
hvala pogledati ću sve što ste rekli i sutra nešto izabrati
crvenkapica5 is offline  
Old 18.11.2010., 17:41   #45
Burjois rozi u spreju, piše da je za nošenje ispod sintetičke odjeće. Taj mi začepi pore, inače se ne znojim nešto previše, ali od ovoga sam suha kao barut i na +40. Meni je to bilo čak i malo scary
vanja.p is offline  
Old 18.11.2010., 20:38   #46
joj meni je taj bio nekako cudan - isprva mi je bio izvrstan, no onda cim bi se i mrvicu oznojila postao bi sav ljepljiv i cudan. Napominjem da ga nisam nosila sa sintetickom odjecom nego obicni pamuk
miss blondie is offline  
Old 19.11.2010., 10:33   #47
Pitala sam već na jednoj drugoj temi, ali nitko ne odgovara, pa ću tu: puder u pjeni, mousse, između Catrice, Essence i S-he, koje da izaberem ako mi treba svijetla nijansa koja dobro pokriva i imam normalnu kožu koja pomalo vuče na suhu?
Sigurna is offline  
Old 19.11.2010., 10:47   #48
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
Tražim preporuku za: dezodorans ili antiperspirant (i slični proizvodi) koji ima veliku moć sprječavanja znojenja (bez citrusa). Dove, Nivea, Garnier - nemaju željeni dugotrajni učinak :/ Pa ako imate iskustva, napišite
mislim da imaš temu "prekomjerno znojenje"ovdje na forumu vezano uz raznorazne antiiperspirante,pa pogledaj...
Uglavnom probaj pitati u ljekarnama za Perspirex (navodno ga nije bilo neko vrijeme),meni osobno je bio dobar,samo što ti sadrži aluminij kao sastojak u sastavu!
nimfa79 is offline  
Old 19.11.2010., 10:59   #49
Tražim preporuku za proizvode za čišćenje lica.
Imam užasnih problema s aknama.

Zadnje sam koristila cijelu liniju Vichyja i nije mi previše pomogao.

Hvala.
Wallflower is offline  
Old 19.11.2010., 11:02   #50
Quote:
Wallflower kaže: Pogledaj post
Tražim preporuku za proizvode za čišćenje lica.
Imam užasnih problema s aknama.

Zadnje sam koristila cijelu liniju Vichyja i nije mi previše pomogao.

Hvala.
Ako su akne baš tako jake, neće ti pomoći nijedan kozmetički proizvod koji bi kupila prema vlastitom nahođenju. Kod dermatologa pa ćeš dobiti ili Diane ili neke druge hormončiće ili lijek ili neke "medicinske" preparate....ovako ćeš samo isprobavati i trošiti puno love, a bez rezultata. A pregled kod privatnika je 150kn. I više od toga si već sigurno potrošila na Vichy.
Sigurna is offline  
Old 19.11.2010., 11:05   #51
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ako su akne baš tako jake, neće ti pomoći nijedan kozmetički proizvod koji bi kupila prema vlastitom nahođenju. Kod dermatologa pa ćeš dobiti ili Diane ili neke druge hormončiće ili lijek ili neke "medicinske" preparate....ovako ćeš samo isprobavati i trošiti puno love, a bez rezultata. A pregled kod privatnika je 150kn. I više od toga si već sigurno potrošila na Vichy.
Hvala.
I mislila sam otići dermatologu jer ovo već stvarno predugo traje, a i ne da mi se više ekperimentirati.
Wallflower is offline  
Old 19.11.2010., 11:14   #52
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Pitala sam već na jednoj drugoj temi, ali nitko ne odgovara, pa ću tu: puder u pjeni, mousse, između Catrice, Essence i S-he, koje da izaberem ako mi treba svijetla nijansa koja dobro pokriva i imam normalnu kožu koja pomalo vuče na suhu?
probala sam samo catrice i savrsen mi je! stalno koristim , jedan mi traje cca 8-9mjeseci (ne koristim prek ljeta) a kad sam vidjela kak je mali mislila sam da cu potrositi za mj.dana
i da, koristim nijansu natural beige (druga po redu) i dosta je svjetla, tak da je i prva sigurno jako svjetla
efghi is offline  
Old 19.11.2010., 11:24   #53
Quote:
Wallflower kaže: Pogledaj post
Tražim preporuku za proizvode za čišćenje lica.
Imam užasnih problema s aknama.

Zadnje sam koristila cijelu liniju Vichyja i nije mi previše pomogao.

Hvala.
Rezorcin tonik, moja sestra s tim čisti lice a ima užasne akne
Leonharda is offline  
Old 19.11.2010., 11:25   #54
Quote:
efghi kaže: Pogledaj post
probala sam samo catrice i savrsen mi je! stalno koristim , jedan mi traje cca 8-9mjeseci (ne koristim prek ljeta) a kad sam vidjela kak je mali mislila sam da cu potrositi za mj.dana
i da, koristim nijansu natural beige (druga po redu) i dosta je svjetla, tak da je i prva sigurno jako svjetla
Joj hvala ti. Ja sam koristila Essence, ali sam htjela malo promijeniti, a ostati u toj cijenovnoj kategoriji. Ali sam za Catrice svagdje čitala da se žene žale da su nijance pretamne. A inače ne volim S-he kozmetiku baš, a Catrice obožavam. Budem baš pogledala.
Sigurna is offline  
Old 19.11.2010., 13:42   #55
Quote:
vanja.p kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku: nešto da skida make up, da nije skupo, i da nije dvofazno, te nekako ne volim, nikad mi se ne pomiješaju kako spada. Bilo za cijelo lice, bilo za oči. Hvala!
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
probaj sa baby uljem i blazinicom sa malo vode
i ja preporučujem baby ulje, imam hipp, oko 22kn košta, namočiš balzinicu vodom, kapneš malo ulja i skineš šminku. super skine i nije agresivno!
Sunčica* is offline  
Old 21.11.2010., 00:32   #56
Još tražim kremu za perioralni dermatitis ali da nije kortikosteroidna. Uriage pomaže ali ništa čudotvorno i dalje sam crvena, perutava i sa plikovima...
Karen_13 is offline  
Old 21.11.2010., 10:47   #57
Quote:
Karen_13 kaže: Pogledaj post
Još tražim kremu za perioralni dermatitis ali da nije kortikosteroidna. Uriage pomaže ali ništa čudotvorno i dalje sam crvena, perutava i sa plikovima...
Kod nekih vrsta dermatitisa pomaže Dr Wolff - Linola Fett krema (nisam sigurna za perioralni). U svakom slučaju pitaj u ljekarni jer ovo je više zdravstveno nego kozmetičko pitanje.
nova_xy is offline  
Old 21.11.2010., 11:18   #58
Quote:
Karen_13 kaže: Pogledaj post
Još tražim kremu za perioralni dermatitis ali da nije kortikosteroidna. Uriage pomaže ali ništa čudotvorno i dalje sam crvena, perutava i sa plikovima...
Ja imam losion koji mi smućkaju u ljekarni prema receptu dermatologa. Prije toga nijedna "kremica" koju sam sama kupila nije pomagala, a od ovog je već nakon prvog dana uporabe bolje.
Sigurna is offline  
Old 21.11.2010., 15:10   #59
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Biotherm roll on, već treći za redom kupujem i fantastičan je oko 22 eura u mulleru
potpis, izvrstan je

iako u free shopu dođe 14eur
Exclusive is offline  
Old 21.11.2010., 17:41   #60
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ja imam losion koji mi smućkaju u ljekarni prema receptu dermatologa. Prije toga nijedna "kremica" koju sam sama kupila nije pomagala, a od ovog je već nakon prvog dana uporabe bolje.
Ne znaš slučajno kako se taj recept zove? Ili sastojke?
Karen_13 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.