Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2004., 11:22   #61
Quote:
Cro-cutie kaže:
Pa nije moja država - ili bar država u kojoj sam se rodila. Ali imam HR putovnicu i domovnicu.

PS. Dokle god ja plaćam poreze u HR, to JE MOJA ZEMLJA.
je da
samo te malo hebe jezik jel

samo ti placaj, bolje velike nego male poreze, to je dobro za drzavu


PS
..bit ce gajba vec vidim na kraju
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:28   #62
Quote:
Thurgood kaže:
no svejedno je kasno... stranica i pol "rasprava" koje nemaju veze s onim što sam trebao. našao sam sam bar otprilike što sam trebao, skinuo cjenike i uradi-sam ću usprediti cijene. zapravo, kad malo bolje razmislim - ma raspravljaj i prepucavaj se, ionako ničemu topik ne služi. ajmo svi.........

Cutie, što da ti objasnim? nijedan tvoj post (a ima ih poprilično ovdje) nije dopridonio ničemu osim ubrzanju nastanka gastritisa i čira na dvanaestercu. jer se tebi ne sviđa ono o čemu ja trebam konkretne informacije. a sad se agonija nastavlja, baš kad sam mislio da je gotovo.

Eladio, sad si mi dužan pivu kad se vidimo

I kaj sad?? I tebi se ne sviđa kaj se MENI ne sviđa. Prvi post gdje sam odgovorila je samo bilo moje mišljenje o kampovima.

Ak netko otvori temu na televiziju kao npr. o emisiji "Friends" - i kad i u koliko sati se prikazuje na tv - ja nesmijem komentirati i reć zakaj nevolim emisiju i zakaj mi ide na živce?? Ili spomenuti kako Jennifer Anniston mi je zgodna ili kajgod?? SVE teme na ovom forumu se ne drže teme. Jedna tema se otvara u 10 tema. Ak to nisi skužio ili vidio dosad - ja ti nemogu niš.



Ak tebi nije stalo do prepucavanja na ovom topiku - nisi trebao dotrčati svako pol minuta da vidiš ak sam odgovorila.

Nonetheless, želim ti ugodan dan.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:31   #63
Quote:
Eladio kaže:
je da
samo te malo hebe jezik jel

samo ti placaj, bolje velike nego male poreze, to je dobro za drzavu
Naravno da je.

Jezik me jebe jer mi nije materinji. A da ja čujem tvoj engleski?? Nema šta - engleski je tebi super, jel??

Naravno da je bolje VELIKO nego malo (ti to dobro poznaješ, jel ). Da ne plačam VELIKI porez u Kanadi, nebih imala VELIKU plaću, gdje bih onda mogla ljeti u HR trošit VELIKU lovu.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:32   #64
a zašto ti pretpostavljaš da nekoga ovdje, a pogotovo mene kao osnivača ovog topika (koji sam otvorio zbog konkretnog problema, a ne zbog razmjene mišljenja), tvoje mišljenje zanima? ali kad si već počela trabunjati o tome, i još kad sam skužio da nemaš pojma o čemu pričaš - nema teorije da sam htio ostati dužan
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:34   #65
Kao što sam rekla:

Have a nice day.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:39   #66
Quote:
Cro-cutie kaže:

Naravno da je bolje VELIKO nego malo (ti to dobro poznaješ, jel ). Da ne plačam VELIKI porez u Kanadi, nebih imala VELIKU plaću, gdje bih onda mogla ljeti u HR trošit VELIKU lovu.
to ti mene jako dira
..imaj veliku placu i svoj engleski

ja imam svoje VELIKO (hrvatstvo) (a tebe nek oni kanadjeri imaju) ,
nebi se mjenjao za nasu poziciju , pa jos tolika bila, i jos tonu problema u HR imali
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:43   #67
Quote:
Eladio kaže:
to ti mene jako dira
..imaj veliku placu i svoj engleski

ja imam svoje VELIKO hrvatstvo (a tebe nek oni kanadjeri imaju) ,
nebi se mjenjao za nasu poziciju , pa jos tolika bila, i jos tonu problema u HR imali
Been there - done that - no thanks. Bar dok se ne uvede malko reda i civilizarnosti u zemlji.

A ja ću nastavit ovdje radit - a uživat na Braču ljeti.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:47   #68
oho, sad smo SVI neuredni i necivilizirani, ne samo kamperi. ovo postaje prestrašno
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:49   #69
Quote:
Thurgood kaže:
oho, sad smo SVI neuredni i necivilizirani, ne samo kamperi. ovo postaje prestrašno
UREDNE I CIVILIZIRANE DRŽAVE PLAĆAJU SVOJE RADNIKE REDOVNO. Ja dok sam bila u Zagreb dobila 3 plaće u 6 mjeseci. Fakat civilizirano.

Samo jedan primjer.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:51   #70
Quote:
Cro-cutie kaže:
Been there - done that - no thanks. Bar dok se ne uvede malko reda i civilizarnosti u zemlji.

A ja ću nastavit ovdje radit - a uživat na Braču ljeti.
..dodji pa nam pokazi...
bio sam ja vise puta kod vas gastarbajera.. iz opanka u stiklu.. ne ide vam bas

uglavnom
..ja cu uzivat godinu dana u Rijeci (Lovran) i tako godinama..
to je desetak mjeseci duze po godini, zboj godine pa izracunaj..


ti placaj hotele, ja cu ih koristit samo u slucaju nuzde (to ti je ono kad ti se pisa) , bas me interesira tko zna uzivat vise.. nije svijet u lovi vec u sitnicama
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:53   #71
Quote:
Cro-cutie kaže:
UREDNE I CIVILIZIRANE DRŽAVE PLAĆAJU SVOJE RADNIKE REDOVNO. Ja dok sam bila u Zagreb dobila 3 plaće u 6 mjeseci. Fakat civilizirano.

Samo jedan primjer.
..novcic sigurno ima i drugo lice
(nekako mi se cini da je to tri place previse )
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:55   #72
Quote:
Eladio kaže:
..dodji pa nam pokazi...
bio sam ja vise puta kod vas gastarbajera.. iz opanka u stiklu.. ne ide vam bas

uglavnom
..ja cu uzivat godinu dana u Rijeci (Lovran) i tako godinama..
to je desetak mjeseci duze po godini, zboj godine pa izracunaj..


ti placaj hotele, ja cu ih koristit samo u slucaju nuzde (to ti je ono kad ti se pisa) , bas me interesira tko zna uzivat vise.. nije svijet u lovi vec u sitnicama
Naravno da nije svijet u lovi. AHA....skužio si kaj ću platit 80 euro za hotel - ili 100 euro na dobro klopu! You only live once. Jebe mi se lovu. Zaradit ću ih kad se vratim.

PS. Ja nisam "gastarbajterica". A otac mi isto nije.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 11:57   #73
Quote:
Cro-cutie kaže:

PS. Ja nisam "gastarbajterica". A otac mi isto nije.
...ti si kanadjanka
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 12:00   #74
Quote:
Cro-cutie kaže:
Jebe mi se lovu. Zaradit ću ih kad se vratim.

..meni se jebe za lovu.. ni nemam je

..bas me interesira tko je sretniji u zivotu...
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 12:03   #75
Quote:
Cro-cutie kaže:
Pa nije moja država - ili bar država u kojoj sam se rodila. Ali imam HR putovnicu i domovnicu.

PS. Dokle god ja plaćam poreze u HR, to JE MOJA ZEMLJA.
E, ovo mi je nešto što me je posebno diglo živac. Prvo, ne viči. Ti ne plaćaš poreze u Hr, jer si vani. Nitko tko je vani ne plaća porez ovdje. A ako si tako jako pametna, onda dođi u Hrvatsku živjeti i pravi nam ''reda'' kako je u Kanadi. A zašto onda ne živiš u Hrvatskoj, nego vani? Pa, onda se vrati u Hrvatsku.

Koliko znam, čula sam da su Kanađani jako hladni ljudi i da ne vole baš strance i da baš nisu gostoljubivi.

Thurgood, sorry što ti nitko ne odgovara na temu. Ali, sjetila sam se da ima i jedan kamp na Rabu u mjestu Banjolu.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:11   #76
Quote:
Azaleja kaže:
E, ovo mi je nešto što me je posebno diglo živac. Prvo, ne viči. Ti ne plaćaš poreze u Hr, jer si vani. Nitko tko je vani ne plaća porez ovdje. A ako si tako jako pametna, onda dođi u Hrvatsku živjeti i pravi nam ''reda'' kako je u Kanadi. A zašto onda ne živiš u Hrvatskoj, nego vani? Pa, onda se vrati u Hrvatsku.

Koliko znam, čula sam da su Kanađani jako hladni ljudi i da ne vole baš strance i da baš nisu gostoljubivi.

Thurgood, sorry što ti nitko ne odgovara na temu. Ali, sjetila sam se da ima i jedan kamp na Rabu u mjestu Banjolu.
Vikat ću jer očito je da ne čitaš prije nego držiš lektaturu.

Drugo, ak si čitala, rodila sam se u Kanadi, otišla prošle godine živjeti u Zagrebu. Imala posao. Plaćala porez - a primila 50% manje plaće. Znaći, radila sam 6 mjeseci. Od tog termina - dobila 3 mjeseca plaće. Radila đabe za poduzeće 3 mjeseca. I još do dan danas - nisam vidjela tu plaću. Ja nisam išla u školu 22 godine da mogu raditi za nekog kradljivca besplatno. I taj razlog je konačno donio moju odluku za povratak u Canadu.

Treće, ja imam svoju vlastitu zemlju u HR. Imam stan u Zg (gdje mi stari plaća porez - a živi u Kanadi), a drugi stan na Braču (gdje ja plaćam porez - a kako sam već rekla - živim ovdje).

Četvrto, nisi nikada bila u Kanadi (sumnjam - jer nebih izjavila ovak glupi komentar). Ak nisi znala - Kanada je već po četvrti put ove godine najpovoljnija zemlja za živjeti. A tvoj glupi komentar o Kanađanima bih se isto mogao usporedit sa glupim komentarima koje čujem od strance da su Hrvati fašišti. Kajgod.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:13   #77
Quote:
Eladio kaže:
...ti si kanadjanka
Ehem....

Kanađanka Hrvatskog podrijetla.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:14   #78
Quote:
Cro-cutie kaže:
Kao što sam rekla:

Have a nice day.
kjuti, samo podsjetnik...

opet si počela

ovo nije tema, ženo
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:14   #79
Quote:
Cro-cutie kaže:
Vikat ću ... ..stanovi...
..hehe... eto bas mi je drago sto si ti sretna tako u svom zivotu
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2004., 13:15   #80
Quote:
Cro-cutie kaže:
Ehem....

Kanađanka Hrvatskog podrijetla.


ti si samo kanadjanka
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.