Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2015., 12:58   #6521
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Jedva čekam neki komentar kad ga testiraš :klap:
Ja imam mat verziju njenog ruža i savršen mi je.
Javim kakav je kada ga testiram.
crvenokosa112 is offline  
Old 27.02.2015., 13:16   #6522
violett :klap: posebno lajkam svijeće! jedino mi je nešto malo tuširalica i mazalica... pa kako ćeš izdržat s onih 50-ak 9 mjeseci?

evo i moja kupovina iz dm-a, jedna velika cottage tuširalica da mi ih ne bi slučajno pofalilo i garnier kremica na akciji. probala sam ju neki dan kod legice i ruke su mi bile premekane.

RetroDanceFreak is offline  
Old 27.02.2015., 14:19   #6523
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Ollie25 jesi mozda bacila oko da li ima CDF mlijeka u Antunovicu?


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
Vidjela sam ja jucer, dva komada su ostala
__________________
...
makebeauty is offline  
Old 27.02.2015., 14:51   #6524
Violett stvarno odličan shopping, pogotovo svijeće
ljubii is offline  
Old 27.02.2015., 16:16   #6525
Hvala, cure!

Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Divna kupovina! : top: Sve!
Nisam znala da koristiš ovu Eveline kremicu!
Ni nisam ju koristila, pogledala sam tu liniju baš zato što si ju ti hvalila. Zapravo mi je dosadila ona balea 3u1 umivalica, a savršeno mi je pasala ljeti kada je koža nešto masnija pa sam tražila drogerijsku zamjenu za nju. A onda se sjetila da si ti pjevala hvalospjeve o toj eveline kremici, a cijena je bila povoljna pa sam uzela i nju da ih imam u kompletu, za sos situacije, kako ne bi bilo mjesta panici narednih 9 mjeseci, ako nešto pođe po krivu kada se temperature dignu.

Quote:
gnothi seauton kaže: Pogledaj post
Violett jesi li možda već isprobala štogod od Rituals proizvoda da podijeliš dojmove? Ovaj muški set je isto s Petrola? Nisam ga dosada viđala.
Skoro sve sam isprobala. Bijeli paket je iz linije "cvijet trešnje i rižino mlijeko" i prekrasan je, blago cvjetni, pomalo zeleni, jako nježan u varijanti gel- pjene (koja mi je također otkriće jer nisam prije koristila ništa tog tipa i pravi mi je gušt kada nastane sva ta silna mirisna pjena ). Za proljeće će biti još bolji, iako i ovih dana malo malo pa posežem za njime, toliko je divan. Kremica za tijelo iz iste linije je bogata, gusta, ali ugodno "pufasta", jedino je miris pojačan u odnosu na gel- pjenu za tuširanje, meni možda malo preintenzivan. Voljela bih da je nježniji, u svakom slučaju, ali krema je zaista fantastične teksture. Piling još nisam isprobala, a onaj iz "narančaste" kolekcije sam poklonila dalje. Što se potonje kolekcije tiče, krema iz nje je s mirisom naranče i cedra, a gel- pjena je u kombinaciji mandarine i yuzu. Kremicu muž krade cijelo vrijeme i moram priznati da zbog cedra baš nekako vuče malo na tu "muškastu" stranu, ali je fino izbalansiran sa slatkasto- kiselom narančom pa se radi o jednom krasnom mirisu, za koji bih i opet možda poželjela da je mrvicu blaži. Gel- pjena je gorkasto citrusno osvježavajuća i premda nisam pretjerani fan citrusa, zapravo uopće nije loša. Ono što se meni najviše svidjelo u cijeloj toj petrol- rituals priči zapravo je "muška" kolekcija (također košta 100 kuna). Dakle, iz svega gore navedenog, jasno je da sam se navukla na te njihove pjene za tuširanje, ali muška je u mirisnoj varijanti bambusa i cedra! I inače volim muške mirise za tuširanje (pa i poneke parfeme) i rado ih koristim, ali ovo je bolje od svega što sam do sada probala. Drvenasto osvježavajuća kombinacija mirisa u koju sam se totalno zaljubila. Bambus sadrži i "glineni" piling za tijelo u pakovanju od 70 gr koji namjeravam potpuno sama potrošiti, jer se moj suprug ne bi pilingirao ni pod prijetnjom smrću. Tu je još i full size ice shower gel s bambusom i mentom te efektom hlađenja, koji će pričekati ljeto, definitivno. I uzorci pilinga za lice (moje! ) i kreme za brijanje u kombinaciji mirisa đumbir- bosiljak. Pa može li bolje od toga?
__________________
Hodat ćemo bez razloga, radovat ćemo se bez razloga, smijat ćemo se bez razloga, s jednim jedinim razlogom - što smo živi i što se volimo. A kud ćeš veći razlog!
violett is offline  
Old 27.02.2015., 16:20   #6526
Quote:
Doreen kaže: Pogledaj post
Vy, dušo, a jel ti netko rekao da trebaš i bazu za sjenila? To nisi kupila, ha?: rofl:

I ako ustanoviš da ti paleta Run boy run ne treba, bilježim se da otkup.: kava:
Nakon ovako jeftine provokacije, imaš drskosti zahtijevati otkup?

E pa samo da znate, zločestoće cerekave , mislila sam na sve! Proučavala sam baze za sjenila i gledala koja mi je najisplativija po pitanju i cijene i kvalitete, ali sam onda našla recept za homemade varijantu, gdje bih s max factorovim pan stickom, u DIY maniri, pomiješala neku hranjivu kremu kako bi moji kapci bili još ljepši i njegovaniji, a sjenilo još postojanije. Ovo vam nije palo na pamet, jel da! Eto vam sad! Ha!

Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
jedino mi je nešto malo tuširalica i mazalica... : misli: pa kako ćeš izdržat s onih 50-ak 9 mjeseci? : D
Ma nema straha, ono je bila brojka za javnost. Nešto kao najnoviji statistički podatak o nezaposlenosti u našoj državi, uvijek se prikaže malo manjim nego što uistinu jest, da se javnost samo umjereno šokira.

Računala sam, ako sve bude po planu, da bih za devet mjeseci trebala biti lakša za 45 gelova i 27 mazalica.

Molim da se ovaj post naknadno ne komentira.
__________________
Hodat ćemo bez razloga, radovat ćemo se bez razloga, smijat ćemo se bez razloga, s jednim jedinim razlogom - što smo živi i što se volimo. A kud ćeš veći razlog!
violett is offline  
Old 27.02.2015., 16:53   #6527
Violett hvala ti najljepša na ovako detaljnoj recenziji! Definitivno kupujem bijeli set.
gnothi seauton is offline  
Old 27.02.2015., 17:06   #6528
Nisam prijavljivala kupovine sigurno 7-8 mjeseci, al sad sam se potrudila i stavila na jednu hrpu dosta stvarčica koje sam kupila u zadnja 2-3 mjeseca.
Mislim da je to to šta se tiče kozmetike, preparative i lakova. Tuširalice i ostalo nisam slikavala, samo nešto.

Jutros sam dobila jezikovu juhu od orangecounty, njoj inače sve prijavljujem i ona se brine da pametno kupujem. Al sakrila sam joj dosta toga i onda je bilo

Dakle, prijavljujem...

Zaostale paketiće...





Ovo je profesionalna kozmetika koju sam dobila na poklon od šogorice, ona ima svoj kozmetički salon i međuostalim koristi ovu talijansku preparativu.
Odlične stvari, no ipak ne za moju kožu tako da će ovo najvjerojatnije u prodaju.



Ovu prvu kremicu sam kupila u Douglasa prije par dana, super je, al za moju kožu nije dovoljno hidratantna tako da nažalost ide u prodaju. Afrodita kamilica mi je otkriće. Avene je već pri kraju, tu je samo kutija, kupila sam je prije mjesec dana



Tuširalicu i mazalicu iz Douglasa sam dobila za rođendan, a Balein šampon sam sinoć kupila i super mi je!



Nuxe balzam i kremu za ruke sam osvojila kod a little make up obsessed.. Balein balzam mi je otkriće.

Do prije 3 mjeseca sam ili grizla nokte ili imala umjetne.
Onda sam ih odlučila puštati i sređivati i uvalila se u još jednu opsesiju.



__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 27.02.2015., 17:11   #6529
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Ni nisam ju koristila, pogledala sam tu liniju baš zato što si ju ti hvalila. Zapravo mi je dosadila ona balea 3u1 umivalica, a savršeno mi je pasala ljeti kada je koža nešto masnija pa sam tražila drogerijsku zamjenu za nju. A onda se sjetila da si ti pjevala hvalospjeve o toj eveline kremici, a cijena je bila povoljna pa sam uzela i nju da ih imam u kompletu, za sos situacije, kako ne bi bilo mjesta panici narednih 9 mjeseci, ako nešto pođe po krivu kada se temperature dignu.
Meni je ta kremica ful ok, ali piling-maska i nije neko oduševljenje. Odradi ona svoje, ali za pilig mi je mrvicu preslaba, a kao maska mi mrvično smrducka. Isto tako ne skine mi komplet šminku. U tom mi je slučaju dosta bolja roza Balea.

Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Računala sam, ako sve bude po planu, da bih za devet mjeseci trebala biti lakša za 45 gelova i 27 mazalica.

Molim da se ovaj post naknadno ne komentira.
Ok!

Julie Super kupovina! Posebno lajkam ove noktarske fotkice!
mirtochka is offline  
Old 27.02.2015., 17:14   #6530








Clarins sam kupila za 149 kn i to mi je ulov godine
Tu je moj omiljeni Essence Quattro To die for, HG među sjenilima, pored UD i svih ostalih paleta.





Za rođendan sam se počastila sa Alienom, a ruž je MAC Kinda Sexy koji mi je orangecounty poklonila za rođendan
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 27.02.2015., 17:17   #6531
Što ste posljednje kupile od kozmetike #6

Julie

U kojoj nijansi imas ovaj true match i ovaj prosarani maxfactor i kakav ti je?

I jel kupujes ovaj GR u dalmarea ili?
Akvarela is offline  
Old 27.02.2015., 17:20   #6532
Julie, ostala sam bez teksta. Sve mi je super. Čak i lakovi ovako na okupu, iako ih ja osobno ne koristim.
crvenokosa112 is offline  
Old 27.02.2015., 17:21   #6533
Julie sve ti je divno
A slike su jos lipse!

RDF bas me zanima ova tusiralica!

Violett koji opisi, mamis me na shoping
ako ces potrosit 45 tusiralica mozes jos 9 mj apstinirat
fairy wings is offline  
Old 27.02.2015., 17:24   #6534
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Julie

U kojoj nijansi imas ovaj true match i ovaj prosarani maxfactor i kakav ti je?

I jel kupujes ovaj GR u dalmarea ili?
Nijansa True Match je W3. Malo mi je tamna u odnosu na vrat, al kad se dobro izblenda može proći. Probala sam i N2, više mi odgovara prema vratu, al nekako je neutralna. Nama treba W2, a to možemo uzeti samo na ebayu.
Da me ubiješ neznam koja mi je nijansa MF korektora, mislim Fair. znam da jedna nijansa vuče na rozu, ja imam ovu koja ide na žuto, dvi su nijanse.
Samo jednom sam ga probala, i njega i puder tako da nemam posebne dojmove. Zasad koristim Maybelline Eraser.
Već vidim da će pola sa ovih slika u prodaju.

Da, da - GR kupujem u Dalmareu, tamo već imam VIP status
Kad dođeš u grad javi se pa ćemo skupa operirati
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 27.02.2015., 17:27   #6535
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Julie, ostala sam bez teksta. Sve mi je super. Čak i lakovi ovako na okupu, iako ih ja osobno ne koristim.
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
Julie sve ti je divno
A slike su jos lipse!
Fala vam žene

Crvenokosa - nisam ni ja koristila lakove sve do nedavno, čak sam i u upitniku za darivanje napisala da lak ne želim niti pod razno

Mislim da ću i ja krenuti putem violett, al ozbiljno.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 27.02.2015., 17:29   #6536
Rofl, ma i mislim se di si nasla nijansu od tog TM, kad kod nas uopce nema odgovarajuca, a mozda bi mi i mogla za topli dio godine.

Cura u dalmarea je odlicna, doslovno mi je sve testere posvocala po rukama, birala sa mnom, ma odlicna.
Akvarela is offline  
Old 27.02.2015., 17:32   #6537
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Rofl, ma i mislim se di si nasla nijansu od tog TM, kad kod nas uopce nema odgovarajuca, a mozda bi mi i mogla za topli dio godine.

Cura u dalmarea je odlicna, doslovno mi je sve testere posvocala po rukama, birala sa mnom, ma odlicna.
Za mjesec dana će mi W3 biti vrhunska, sad mi recimo odgovara Bourjois HM52 i Clarins 108.
TM je odličan puder, nedavno sam potrošila jednu bočicu.

Je, cure su odlične, jedna mi je dobra poznanica iz srednje, a i ostale su drage.
Prekjučer su dobili nove testere za neke ruževe pa sam ih na miru krstila. Sve Velvete koje nemam sam stavila na čube
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 27.02.2015., 17:34   #6538
Julie, divnoooo!

Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
ako ces potrosit 45 tusiralica mozes jos 9 mj apstinirat : zubo:
Jok, ja trošim pet mjesečno. Barem.

Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Crvenokosa - nisam ni ja koristila lakove sve do nedavno, čak sam i u upitniku za darivanje napisala da lak ne želim niti pod razno : rofl:
Kao da sebe slušam.

Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Mislim da ću i ja krenuti putem violett, al ozbiljno. : kokice:
Ajmo! U dvoje je lakše.
__________________
Hodat ćemo bez razloga, radovat ćemo se bez razloga, smijat ćemo se bez razloga, s jednim jedinim razlogom - što smo živi i što se volimo. A kud ćeš veći razlog!
violett is offline  
Old 27.02.2015., 17:34   #6539
Julie

lajkam sve, a posebno GR ruževe i parfeme! Lacoste Pour Femme sam u početku prezirala, ali nakon što sam ga isprobala na sebi - zaljubila sam se ipak, ne smijem ga kupiti jer ih imam milijun
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Old 27.02.2015., 17:37   #6540
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Julie

lajkam sve, a posebno GR ruževe i parfeme! Lacoste sam u početku prezirala, ali nakon što sam ga isprobala na sebi - zaljubila sam se ipak, ne smijem ga kupiti jer ih imam milijun
Tenk ju!

Ja sam Lacoste dobila od mame i tate, isto sam ga prezirala i nisam mogla zamisliti da ga kupim, uvijek sam se čudila šta to svi luduju za njim.

Oni su to na blef kupili, kad sam otvorila umalo da nisam počela plakati
A sad mi je super! Navikla sam se i odličan mi je za dan, mislim da će biti još bolji kad zatopli.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.