Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2007., 12:47   #1
Arrow Ginekolozi - preporuke

Pozdrav!
Mijenjam svog ginekologa iz Doma zdravlja Runjaninova i prelazim u Dom zdravlja u Martićevoj, pa me zanima ide li netko tamo i da li mi može nekoga preporučiti.
Hvala
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:09   #2
probaj tu pitat ak ovdje ne dobijes odgovor
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 15:14   #3
Čula sam da je u Martićevoj doktorica Tonković, nažalost ne znam ništa o njoj.
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 10:43   #4
Magic blue, hvala na pomoći, ali ni tamo mi se nitko ne javlja. Pokušala sam cijelu temu pregledati, ali nisam ništa našala. Možda sam krivo napisala da se radi o Martićevoj, jer se u taj dom zdravlja može ući i iz Laginjine.
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 11:08   #5
a nazalost ja ti pojma nemam jer nisam iz tog kvarta
mozda je od curki neko cuo? jel ima ko frendicu tamo?
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 13:51   #6
Ja znam da svi govore dom zdravlja marticeva, i mislim da to stvarno i jest.... mislim da laginjina nema veze
Al nemam pojma o doktorima, mm ide tamo samo zubaru
Sori
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 11:11   #7
Irka...moja frendica se prije godinu dana premjestila iz te gin.ambulante....msilim chak i da je bila kod Tonkoviche...rekla je da je zna super, al kao sestre/a katastorfalne i da je uvijke chekala po 3 sata na red.....a opet...to je bilo prije godinu dana....tak da...Inache ja sam iz tog kvarta, al tamo se nikad nisma htijela prebacit..nekak mi je chitava ta ambulatna bljakava....
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 20:44   #8
Quote:
Irka kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Mijenjam svog ginekologa iz Doma zdravlja Runjaninova i prelazim u Dom zdravlja u Martićevoj, pa me zanima ide li netko tamo i da li mi može nekoga preporučiti.
Hvala
Bok,
ja sam iz tog kvarta i svakako izbjegni dr Tonković - ona je nešto prestrašno!!!! (vele u Zajčevoj na ginekologiji da im ona puni odjel)
Odličan je dr Čurić u studentskoj na Trgu žrtava fašizma, a blizu ti je.
__________________
I stopped fighting my inner demons. We're on the same side now.
Magdala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 21:23   #9
zašto odlaziš iz dz Runjaninova? s kim nisi zadovoljna?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 23:09   #10
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
zašto odlaziš iz dz Runjaninova? s kim nisi zadovoljna?
i mene to zanima. ja sam tamo
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 09:57   #11
Zbog Inge Matezović. Da li ja smijem preko foruma reći razloge ili na pp?
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 10:07   #12
Quote:
Irka kaže: Pogledaj post
Zbog Inge Matezović. Da li ja smijem preko foruma reći razloge ili na pp?
Ako ćeš stajati iza svoje riječi onda uvijek imaš pravo na svoje mišljenje!!!
__________________
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Jill13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 20:56   #13
Quote:
Magdala kaže: Pogledaj post
Bok,
ja sam iz tog kvarta i svakako izbjegni dr Tonković - ona je nešto prestrašno!!!! (vele u Zajčevoj na ginekologiji da im ona puni odjel)
Odličan je dr Čurić u studentskoj na Trgu žrtava fašizma, a blizu ti je.

Ne znam ništa o DZ u Martićevoj, ali se pridružujem preporuci za Dr Čurića iz studentske. Iako on više nije u studentskoj na Trgu Žrtava fašizma, preselio se je u lijepu ordinaciju u Mirogojskoj, nasuprot Klinike Fran Mihaljević.
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:44   #14
Quote:
Magdala kaže: Pogledaj post
Bok,
ja sam iz tog kvarta i svakako izbjegni dr Tonković - ona je nešto prestrašno!!!! (vele u Zajčevoj na ginekologiji da im ona puni odjel)
Odličan je dr Čurić u studentskoj na Trgu žrtava fašizma, a blizu ti je.
Dr. Tonković je zbog godina otišla iz Martićeve i otvorila privatnu ordinaciju u Ratkajevom prolazu. Sad moja supruga mora otići kod nje po svoj karton jer je gospođa uzela sve kartone i odnijela sa sobom!!! Sad tražim gdje ćemo to prijaviti pa sam naletio na ovaj topic.
Edit, putnica
Svako dobro drage dame i bježite od Tonkovićke!

Zadnje uređivanje putnica : 03.07.2007. at 17:29.
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 11:24   #15
Quote:
Magdala kaže: Pogledaj post
Bok,
ja sam iz tog kvarta i svakako izbjegni dr Tonković - ona je nešto prestrašno!!!! (vele u Zajčevoj na ginekologiji da im ona puni odjel)
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 10:30   #16
ja sam nezadovoljstvo svojim ginekologom iz dz vlahović rekla javno jer me skoro stajao - djeteta
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 12:02   #17
Evo ja ti idem kod dr. Tonković već par godina, do nje sam došla slučajno jer je njezina med. sestra frendica od mame tako da nemam problema sa čekanjem a i mama cijelu trudnoću s bratom išla kod nje (nije baš imala lagan porod, tj imala je velikih komplikacija pri porodu ali to nije imalo veze s doktoricom, barem mislim).. Moja iskustva s njom i nisu baš neka...edit, putnica

Zadnje uređivanje putnica : 03.07.2007. at 17:30.
tockica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:55   #18
Quote:
Irka kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Mijenjam svog ginekologa iz Doma zdravlja Runjaninova i prelazim u Dom zdravlja u Martićevoj, pa me zanima ide li netko tamo i da li mi može nekoga preporučiti.
Hvala
ja sam bila u Martićevoj prije nekih 10 godina. ne sjecam se imena ginekologinje ali nije mi dijagnosticirala nesto sto se vidi s lakocom. mislim da se to zvalo ertitroplakija ili tako nesto. nije ozbiljno ali kako se dugo zanemarilo, trebalo mi je duze vremena kasnije za izlijeciti.+ nije bas bila njezna- svi kasniji dr su mi bili puno ugodniji. ipak,to je samo moje iskustvo iz davnina, mozda vise nije tako.
snoopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:10   #19
Quote:
snoopy kaže: Pogledaj post
ja sam bila u Martićevoj prije nekih 10 godina. ne sjecam se imena ginekologinje ali nije mi dijagnosticirala nesto sto se vidi s lakocom. mislim da se to zvalo ertitroplakija ili tako nesto. nije ozbiljno ali kako se dugo zanemarilo, trebalo mi je duze vremena kasnije za izlijeciti.+ nije bas bila njezna- svi kasniji dr su mi bili puno ugodniji. ipak,to je samo moje iskustvo iz davnina, mozda vise nije tako.
Da,da. Gospođa doktor je tamo puno duže od 10 godina i vjerovatno zato misli da smije odnijeti sve kartone svojih pacijentica!
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:40   #20
bas sam grozna sto se ne mogu sjetiti imena!!
ali mislim da je ova moja dr bila dosta mlada, dakle nije mogla otici privatno zbog godina. mozda zbog neceg dugog.
bilo je kod nje i jos gresaka ali mislim da ne smijem vise nabrajati.jos nisam naucila sto se smije pisati a sto ne
snoopy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.