Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2012., 16:20   #1
Dali kupiti Land Rover Freelander 2.0 td4 2005 ?

Ako netko ima info o pouzdanosti , servisima , potrosnji, bilo kakva iskustva s tim automobilom bio bi zahvalan Automobil ima 100000 km , te su ga vozili stariji ljudi te je odrzavan dobro... cijena je 11000e ..
miky22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 18:41   #2
Puno love je to... servisa i djelova praktički i nema puno baš... a pouzdanost li-la, ovisno o održavanju (koje teško može bit kvalitetno)... 8-10 litara pocuga... Ja bi reko NE

...
da još dodam... jedan poznanik koji ima starog Discoverya ga servisira u Italiji...i auto još uvijek vozi (mislim da 2000. godište), al ga je ostavio par puta na cesti. Uglavnom ovo po meni i nije baš zemlja u kojoj bi se LR mogo voziti bez brige

Zadnje uređivanje wasx : 12.09.2012. at 18:50.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 19:04   #3
Bježi od tog govna. Taj auto kupuješ samo ako neznaš što ćeš sa sobom i imaš viška novaca.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 19:14   #4
Hvala na odgovoru Auto mi treba za svaki dan po gradu ali bar 2 puta tjedno po težem makadamu ..... hm onda dacia duster ostaje ali disel je skup u dacie..
miky22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 20:03   #5
Na tim krševima se transfer case raspadao na asfaltu ... sve me strah kako bi izgledalo na makadamu.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 20:33   #6
bolje da lovu baciš u bunar nego to GOVNO kupit .
našarafil sam ih se dosta . doduše pretežno benzinci . servisni material niš bog zna kaj . ALI kad trebaš bilo kaj namjenski nek ti svi sveci budu na pomoći .sve je skupo u sto p.č.i materini . i ničeg nema sve je narudžba i čekaj .
a nema kaj im se ne raspada . ko da su od govna napravljeni . bježi od tog
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.