Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2012., 04:22   #3781
Ja još uvijek tvrdim da se ne treba 'čuvati' za kreatin, ja ga osobno nisam uzimao odmah ali smo frenda dovukli u gym sa poštenim programom, prehranom i tehnikom, napravio je strašan pomak u samo par mjeseci i nikad nećemo saznati kako bi to izgledalo bez kreatina, nažalost... Mislim da se daje previše važnosti tako 'banalnom' suplementu kao što je kreatin, nebi da pričamo o cikliranju i efedrinu (o kojima, priznajem, i ne znam toliko jer trenutno ne razmišljam o korištenju istih)... Što se tiče loadinga mislim da nije potreban ali ako želiš brže postići max efekt zašto ne?
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 10:37   #3782
jedno pitanj..nikako mi ne pase whey s vodom,stalno mi se povraca od tog..jel bi se moglo to ipak pit s mlijekom,bar onim 0.9 ili tak nes,da nije masno
znam da svi kazu da se mora pit s vodom da brze ude u organizam ali ne valja mi
Gen.Maximus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 10:47   #3783
Quote:
Gen.Maximus kaže: Pogledaj post
jedno pitanj..nikako mi ne pase whey s vodom,stalno mi se povraca od tog..jel bi se moglo to ipak pit s mlijekom,bar onim 0.9 ili tak nes,da nije masno
znam da svi kazu da se mora pit s vodom da brze ude u organizam ali ne valja mi
Poslije treninga obavezno sa vodom! Kako ti nije fino? Staviš malo grožđanog šećera? Ja obožavam whey
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 10:57   #3784
možda si bulimičan po pitanju na whey
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 12:39   #3785
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
Poslije treninga obavezno sa vodom! Kako ti nije fino? Staviš malo grožđanog šećera? Ja obožavam whey
ma stavim i grozdanog secera ja al nevalja haha..znaci nema druge neg se mucit i pit tak kak je
Gen.Maximus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 13:04   #3786
Quote:
Gen.Maximus kaže: Pogledaj post
ma stavim i grozdanog secera ja al nevalja haha..znaci nema druge neg se mucit i pit tak kak je
Nemoj se mučiti, pij sa mlijekom, pij ga s onim s čim ti odgovara. Ono što ti ne paše će ti ionako stvoriti odbojnost prema tome, pa ima i određeni krivi psihološki efekt.
Bez obzira koliko je nešto učinkovito, ako ti se ne sviđa okus, šanse da ćeš nastaviti s time kroz duži vremenski period su minimalne.
__________________
Hypnotize Minds
Nišlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:13   #3787
Pa koji to whey piješ da je tako odvratan? Ako ga mješaš s pravom količinom vode, do sada nijedan koji sam pio nije čak ni loš bio a kamoli ne pitak :S
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:18   #3788
jel skup taj whey? jel deblja to?
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:23   #3789
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Pa koji to whey piješ da je tako odvratan? Ako ga mješaš s pravom količinom vode, do sada nijedan koji sam pio nije čak ni loš bio a kamoli ne pitak :S
Stvar ukusa. Netko voli kiselo zelje, netko ne, netko voli ribu, netko ne, netko voli whey sa vodom, netko ne.
__________________
Hypnotize Minds
Nišlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:35   #3790
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Pa koji to whey piješ da je tako odvratan? Ako ga mješaš s pravom količinom vode, do sada nijedan koji sam pio nije čak ni loš bio a kamoli ne pitak :S
upravo to... pila sam od raznih proizvođača, razne okuse.. i svi su bili fini

lipakaja - evo tu si možeš pogledati cijene, http://www.fitness.com.hr/shop/dodac.../proteini.aspx

30g (jedan obrok) ima oko 128kcal...i puno proteina..i upravo zbog tih proteina se i pije
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:50   #3791
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
upravo to... pila sam od raznih proizvođača, razne okuse.. i svi su bili fini

lipakaja - evo tu si možeš pogledati cijene, http://www.fitness.com.hr/shop/dodac.../proteini.aspx

30g (jedan obrok) ima oko 128kcal...i puno proteina..i upravo zbog tih proteina se i pije
pogledat ću kod nas, al ako su skupi, ne hvala
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 17:21   #3792
ja imam jedno (opet) malo glupo pitanje hihi kako se dobijaju ti razliciti okusi wheya? jel zna netko sto se stavi onda u njega da bude bas kao coks ili vanilija,kokos,mint i koliko ih samo sve ima..
maarinatje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 21:09   #3793
Quote:
maarinatje kaže: Pogledaj post
ja imam jedno (opet) malo glupo pitanje hihi kako se dobijaju ti razliciti okusi wheya? jel zna netko sto se stavi onda u njega da bude bas kao coks ili vanilija,kokos,mint i koliko ih samo sve ima..


pa isto kako se dobiju i različiti okusi pudinga...sladoleda.. krema raznih...
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 21:12   #3794
ja sam si baš uzeo vrećetinu od bananice, pa mixam ujutro s kreatinom
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 07:47   #3795
legica.. vijestacki dodaci znaci rekoh ja da je glupo pitanje.. jer ja do sad uvijek gledam na to koliko ima gr UH po mijerici a nikad na secer i ostali sastav
maarinatje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 12:11   #3796
Quote:
Nišlija kaže: Pogledaj post
Nemoj se mučiti, pij sa mlijekom, pij ga s onim s čim ti odgovara. Ono što ti ne paše će ti ionako stvoriti odbojnost prema tome, pa ima i određeni krivi psihološki efekt.
Bez obzira koliko je nešto učinkovito, ako ti se ne sviđa okus, šanse da ćeš nastaviti s time kroz duži vremenski period su minimalne.
mudro zboris
Gen.Maximus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 12:35   #3797
Quote:
Gen.Maximus kaže: Pogledaj post
jedno pitanj..nikako mi ne pase whey s vodom,stalno mi se povraca od tog..jel bi se moglo to ipak pit s mlijekom,bar onim 0.9 ili tak nes,da nije masno
znam da svi kazu da se mora pit s vodom da brze ude u organizam ali ne valja mi
Običan sok vulgaris od voćnog sirupa (biraj okus limun, naranča, višnja, borovnica, bazga, jagoda...), cedevita po izboru... Malo mašte
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:17   #3798
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Ja još uvijek tvrdim da se ne treba 'čuvati' za kreatin, ja ga osobno nisam uzimao odmah ali smo frenda dovukli u gym sa poštenim programom, prehranom i tehnikom, napravio je strašan pomak u samo par mjeseci i nikad nećemo saznati kako bi to izgledalo bez kreatina, nažalost... Mislim da se daje previše važnosti tako 'banalnom' suplementu kao što je kreatin, nebi da pričamo o cikliranju i efedrinu (o kojima, priznajem, i ne znam toliko jer trenutno ne razmišljam o korištenju istih)... Što se tiče loadinga mislim da nije potreban ali ako želiš brže postići max efekt zašto ne?
Ok jeste ga testirali prije i poslije ciklusa? Koliko je napredovao? Jeste napravili recimo conconijev test na traci? Kojim se dečko sportom bavi? Stvarno je "čudno" da se dečko napuhnuo od cca 25g kreatina dnevno.
O efedrinu ne bih ovdje, a niti se želim ponavljat u vezi kreatina.
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 18:18   #3799
Quote:
Gen.Maximus kaže: Pogledaj post
jedno pitanj..nikako mi ne pase whey s vodom,stalno mi se povraca od tog..jel bi se moglo to ipak pit s mlijekom,bar onim 0.9 ili tak nes,da nije masno
znam da svi kazu da se mora pit s vodom da brze ude u organizam ali ne valja mi
Možeš piti whey sa malomasnim mlijekom. Imaš 0,5% od Dukata.
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 15:45   #3800
Quote:
No pain no gain kaže: Pogledaj post
Možeš piti whey sa malomasnim mlijekom. Imaš 0,5% od Dukata.
s tim sam i probao i dobro je..s tim cu i ubuduce konzumirat
Gen.Maximus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.