Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 21:02   #4341
Hehehhe
leilany is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 22:15   #4342
Wink

Hello!

Zanimalo bi me da li netko od vas ima iskustvo s Sababoytattoo?
Bila bi zahvalna na bilo kakvoj info

Kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 09:54   #4343
Imam pitanje za iskusnije....pocetkom 5/2015 sam bila na tetoviranju, motiv je iznad gleznja, u boji, vecinom crveno-crno....dakle mislim da imam problem s tetovazom. Naime dan danas me zna pocet svrbit, pa se ispupci po linijama i na kraju pocne lagano perutat....kaj je to jos uvijek proces zarastanja ili je neki fail s tetovazom? Ovo je druga, ali prva je bila crno bijela i manja....tak da proces zarastanja nemam s cim usporedit.
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 11:20   #4344
Svacija koza je drugacija...jel' mazes kad krene svrbiti ili samo ostavis?
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 14:00   #4345
Quote:
vg1983 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje za iskusnije....pocetkom 5/2015 sam bila na tetoviranju, motiv je iznad gleznja, u boji, vecinom crveno-crno....dakle mislim da imam problem s tetovazom. Naime dan danas me zna pocet svrbit, pa se ispupci po linijama i na kraju pocne lagano perutat....kaj je to jos uvijek proces zarastanja ili je neki fail s tetovazom? Ovo je druga, ali prva je bila crno bijela i manja....tak da proces zarastanja nemam s cim usporedit.
Dio koji opisuješ je podložan iritaciji...koža zategnuta i suva. Maži povremeno i ne dozvoli da je taj dio dehidriran. To je jedina pomoć.
Bilqis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 16:44   #4346
Bilqis tak i radim...nadam se da ce to uskoro doc na svoje,da ne trebam taj dio tretirati posebno.
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 16:55   #4347
Nema ni razloga, ako nema oštećenja na koži.

Dehidrirana koža svrbi, a ink u dermisu traži hidriranje.
Maži, i to je sve.
Bilqis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 23:33   #4348
Ima li netko preporuku za tattoo majstora za realizam u Munchenu ili okolici Munchena?
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 16:56   #4349
Probaj Corpsepainter tattoo u Munchenu


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 15:54   #4350
nelose...prvo sam otisla na web stranicu i bila onak....njaah....al sam onda na fejs stranici vidla da ima stvarno dobrih radova.
hvala na prijedlogu, razmotrit cu
i dalje primam prijedloge za Munchen i okolicu. Pa cak i Zg.

tu ste mi na forumu predlozili Dejana iz Slovenije. I svidio mi se, javila sam mu se i krenuli vec u pregovore da bi me odjebo jer sam trazila crtez prije tetovaze. Njegovo objasnjenje je da buduci da je tetovaza realizam, tetovira se po fotografiji. Ja mu objasnjavam da ne postoji takva fotografija, vec je ideja iz moje glave, samo je stil realizam. al nis, tu su pregovori stali, on ne radi crteze.
Jel to normalno?
meni nije, jer ako je to nesto iz moje glave, prvo to zelim vidjet na papiru i da sam sigurna da smo se shvatili, a ne da na svojoj kozi vidim da se bas i nismo skuzili.
Jesu vama radili crteze prije tetovaza?
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 15:58   #4351
Ja ti preporucam Xenu iz zg....al on je za ovu god popunjen...
leilany is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 17:15   #4352
Meni to bas nema nekog smisla. Svaki tattoo arist bi trebao moci nacrtati sve po klijentovim zeljama u stilu/stilovima u kojem radi, bez obzira o kojem je stilu rijec.
Osobno nemam iskustva s realizmom ali npr. Bilo je na inkmastru foto realizam kad su svi donosili fotke, a bio je i realizam kad nije bilo fotki nego samo klijentove zelje.
Naravno svi su za inspiraciju guglali fotke ali to je sasvim u redu, malo si pomoc.



Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 22:48   #4353
radi se o tome da ja zelim nesto u stilu realizma, ali je cijela tetovaza kompozicija nekih mojih ideja i zasad ne postoji ni na jednoj fotografiji, osim u mojoj glavi. i svakako to onda zelim vidjet prvo na papiru da vidim jesam li dobro objasnila, jesmo li se shvatili...a ne da mi to stavi dozivotno na mene pa bude: "aha, ja mislio da si htjela..."
Osim toga nije realizam jedino sto zelim, uklopila bih jos nesto i zelim vidjet kako bi to on napravio, taj dio je podlozan promjenama jer bih i njemu dala malo masti na volju pa da vidimo kaj ce ispast.

u svakom slucaju mi njegovo objasnjenje nema smisla, al sam dobila i komentare nekih ljudi da je to normalno, kao zas bi on meni radio crtez
zato pitam jel to uobicajena praksa il ocekujem previse?
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 23:42   #4354
Ne očekuješ previše. Prije samog tetoviranja, klijent i majstor moraju imati dobru korelaciju. Obaveza majstora je da uradi pripremu, odnosto da na papiru ponudi ono što će biti na koži. Rad je završen onda, i samo onda, kada klijent kaže da je zadovoljan.
Bilqis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 16:58   #4355
Moram se samo nadovezati jos s ovim- meni je receno da taj crtez-priprema za tetovazu nije u boji tj nije praksa da se tako radi vec su to samo crne linije. Razlog je sto ti tada mozes i odustati od svega, a tad cijeli njegov trud pada u vodu. To mi je rekao jedan tattoo majstor koji ne naplacuje crtanje. Naravno ima onih koji naplacuju pa je mozda kod njih drugacije.
E sad ne znam da li bi tebe zadovoljio takav crtez...

Al u svakom slucaju ide crtez prije bockanja jer ne znam kako bi netko bez toga uopce pristao na bockanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 18:36   #4356
a ja bih ipak trazila boju, jer mi i ona igra veliku ulogu i trebam vidjet kak bi mi se to sve poslozilo. poprilicno sam detaljna i zahtjevna
ali mi je svakako jasno da on time ulaze trud i vrijeme i da bih trebala platit i taj dio, ne bi me to smetalo.
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 16:00   #4357
Bok, gdje se najbolje tetovirati u Splitu? Pročitala sam dosta dobrih komentara za studio Casa occulta, no oni mi se ne javljaju. Znate li možda kakvi su ovi ostali: Oz, El magico, Tattoo studio Star?
3uphoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 11:25   #4358
Htio bih završiti jednu staru tetovažu i možda staviti novu.

Kak nisam već dugo ništa radio malo sam ispao iz toka, gdje, što, kako... Gledao sam neke studije u ZG na fejsu: Memories, Zen, Occtopus, Zele.

Koga biste vi preporučili? Zele je najrazvikaniji ali skup. Memories ima fora recepciju . Occtopus su neke dvije klinke. Ali zapravo nemam pojma tko gdje i kako radi...
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2015., 09:31   #4359
probaj Imaginarium, kenfa...jel baš zg mora biti ili?
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 13:51   #4360
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Htio bih završiti jednu staru tetovažu i možda staviti novu.

Kak nisam već dugo ništa radio malo sam ispao iz toka, gdje, što, kako... Gledao sam neke studije u ZG na fejsu: Memories, Zen, Occtopus, Zele.

Koga biste vi preporučili? Zele je najrazvikaniji ali skup. Memories ima fora recepciju . Occtopus su neke dvije klinke. Ali zapravo nemam pojma tko gdje i kako radi...
Ja sam radila dvije veće tetovaže i mogu ti samo reći da su te 'dvije klinke' genijalne ...
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.