Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2011., 08:36   #21
Sinusoskopija

Trebala bih ici na sinusoskopiju zbog stalnih upala i polipa. Jako me strah, pogotovo nakon sta mi je dr. rekla da se to radi pod lokalnom anestezijom.
Molim one koji imaju iskustva da mi objasne cijelu proceduru! Koliko se ostaje u bolnici? Rekla mi je 5 do 7 dana, al posto sam blizu bolnice da mogu ostat 3 noci, sto mi je isto jaako puno...
Sve mi recite!
melit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 19:55   #22
Da li ima netko da mora ići na sinusoskopiju poradi ciste na sinusu ? Navodno se radi u lokalnoj anesteziji, međutim zanima me cijeli postupak tog zahvata da li je bolan, koliko se ostaje u bolnici, koliko traje oporavak i ostalo vezano za tu operaciju ?
agent20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 16:59   #23
Imam isto pitanje, al' nadam se da ce mi sad neko odgovoriti. Naime, imam 2 male mukokele (ciste) u desnom maksilarnom sinusu, doktor je to probao lijeciti antibioticima, 2 mjeseca sam ih koristila (dr. se nadao da to uopste nisu bile mukokele), nakon 2 mjeseca uradim kontrolni RTG sinusa, ciste stoje kako stoje, jedino su mi lijekovi pomogli sto se bolova tice (hvala Bogu nemam ih vise). Eh sad, dr. mi je rekao da radim dalje CT, al da ne zurim, mogu kroz 2-3 mjeseca. Ja se iskreno bojim da mi to stoji dugo, pa se raspitujem stalno o mogucnostima uklanjanja.. Cula sam za ovu sinusoskopiju, da li bi to moglo pomoci...hmm
sarajka01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.