Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2003., 01:07   #21
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Ma najbolji je fol sto je Romario (mislim) prodao na jednoj utakmici kad je u punom trku sjurio se ka aut liniji a za njim dvojica protivnickih igraca... on je stao metar od linije, kao da nema inercije, a ova dvojica su zavrsila u reklamama.

Nisam siguran da li je to Romario.
Hm, ne znam...........meni se nekako čini da je to bio Edmundo........ali, ni ja nisam baš siguran............
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Old 22.06.2003., 14:26   #22
Quote:
Jeremijajooj kaže:
Na kojoj je utakmici Maradona,onako drogiran,se unio u kameru?
Protiv Grčke (4:0).

Evo par kojih sam se sjetio, a da nije spomenuto:

Kad se lik slikao sa prvom momčadi Manchester Uniteda na Olimpia stadionu u Münchenu

Kad je sudac nogom udario nogometaša na nekoj utakmici u Aziji.. Plakao sam od smijeha

I malo poznato: Kad je video semafor na Maksimiru uhvatio navijača Newcastlea u krupnom planu u trenutku dok je ovaj kopao nos.. Prestrašno
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 22.06.2003., 15:18   #23
Quote:
Baklja kaže:

Kad se lik slikao sa prvom momčadi Manchester Uniteda na Olimpia stadionu u Münchenu
Taj je isti tip nedavno skupio cijelu laznu momcad Masncestera i izasao na zagrijavanje.
vise o tome procitajte ovdje: Lažni igrač Manchestera ponovo napada
Fleka is offline  
Old 22.06.2003., 23:15   #24
Quote:
Baklja kaže:
Kad se lik slikao sa prvom momčadi Manchester Uniteda na Olimpia stadionu u Münchenu
legenda
Sandi is offline  
Old 23.06.2003., 00:09   #25
Jedan nogometni:

SP mladih u Nigeriji '99.
1/8 finala, Hrvatska - Brazil.
Penal Fabiana protiv Pletikose
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 24.06.2003., 12:32   #26
Quote:
Baklja kaže:
Jedan nogometni:

SP mladih u Nigeriji '99.
1/8 finala, Hrvatska - Brazil.
Penal Fabiana protiv Pletikose
Objasni. Baš se i ne sjećam tog poteza.
Al zato se sjećam gola Nizozemaca do 21 Pletikosi s centra!
bluntman is offline  
Old 24.06.2003., 17:28   #27
Hmm...vidis, nu....i moj Brazilac se zvao Fabian. A jel taj vas zgodan ko onaj moj?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Old 24.06.2003., 18:36   #28
Quote:
bluntman kaže:
Objasni. Baš se i ne sjećam tog poteza.
Lik se lagano zaletio i prije samog udarca napravio trzaj i zamahnu lijevom rukom, a Stipe se refleksno istog trena bacio u lijevu stranu a Brazilac samo lagano udario loptu i KRENUO ZA NJOM.. (Da je htio mogo je komotno doć do gola prije nje..). Lopta je išla toliko lagano da je Stipe onako na podu u lijevom kutu mislio da je još može stići i trgnuo se na drugu stranu prema njoj ali koliko god je lagano išla (mislio sam da neće ni do gol crte doći) ipak je prešla gol crtu.. Stipe je ispao smiješan za nevjerovat..

Kasnije je Zvonimir Magdić Amigo napisao da je to potez koji je spasio suvremeni nogomet.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 24.06.2003., 19:51   #29
Gol stoljeca... izgleda da su menadzeri zapamtili taj turnir Pletikosi jer od tada ima problema sa prodajom. Mislim da se igrac zvao ne Fabiano, nekako drugacije.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 24.06.2003., 20:42   #30
Quote:
robybaggio kaže:
Gol stoljeca... izgleda da su menadzeri zapamtili taj turnir Pletikosi jer od tada ima problema sa prodajom. Mislim da se igrac zvao ne Fabiano, nekako drugacije.
Imaš pravo. Fernando Baiano se zvao
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 25.06.2003., 19:35   #31
Quote:
Baklja kaže:
Lik se lagano zaletio i prije samog udarca napravio trzaj i zamahnu lijevom rukom, a Stipe se refleksno istog trena bacio u lijevu stranu a Brazilac samo lagano udario loptu i KRENUO ZA NJOM.. (Da je htio mogo je komotno doć do gola prije nje..). Lopta je išla toliko lagano da je Stipe onako na podu u lijevom kutu mislio da je još može stići i trgnuo se na drugu stranu prema njoj ali koliko god je lagano išla (mislio sam da neće ni do gol crte doći) ipak je prešla gol crtu.. Stipe je ispao smiješan za nevjerovat..

Kasnije je Zvonimir Magdić Amigo napisao da je to potez koji je spasio suvremeni nogomet.
A jesam neobavješten!
A znči zato Stipe za Ajduk penale puca! Želi usavršiti penale, da može i on ponižavati golmane...
bluntman is offline  
Old 25.06.2003., 21:22   #32
Quote:
Baklja kaže:
Imaš pravo. Fernando Baiano se zvao
Na istoj utakmici Stipe je popio gol sa 20-ak metara u raslje od danasnjeg (mozda ne i sutrasnjeg...) frontmana PSG-a Ronaldinha.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 25.06.2003., 22:29   #33
Dobro, nije sa 20 metara nego sa ruba šesnaesterca.. Ali lijep gol jako. Iz voleja isprve u rašlje.. Stipe nije mogao nikaj..

p.s. tad je Ronaldinho imao nadimak Ronaldo
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 26.06.2003., 15:15   #34
ej nezaboravno:

- kad je torcida nagovorila jozinovica da puca penal a ovaj se dao nagovoriti i pogodio ravno u sjever, 10 metara preko branke..usljedilo je skandiranje kao da je dao gol s centra...
..jozo je bio legenda

- a ono kad su na ulazu u parking hajduka stavili novu rampu a jos nisu podjelili kartice, a posljednji je dosao mate baturina i ne zna kako ce uc i nazove ekipu koja je vec u svlacionici i oni mu kazu da mora rec kako se zove i sta igra...a on otvori prozor od auta i vice u onaj aparat: "mate baturina...centarfor"
milk is offline  
Old 26.06.2003., 15:26   #35
A kad je Zoran Mirkovic uhvatio Roberta Jarnija za jaja...
__________________
It's the legendary Black Beast of Aaauugh!
spalevski is offline  
Old 26.06.2003., 17:22   #36
Quote:
milk kaže:
- a ono kad su na ulazu u parking hajduka stavili novu rampu a jos nisu podjelili kartice, a posljednji je dosao mate baturina i ne zna kako ce uc i nazove ekipu koja je vec u svlacionici i oni mu kazu da mora rec kako se zove i sta igra...a on otvori prozor od auta i vice u onaj aparat: "mate baturina...centarfor"
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 29.05.2009., 13:42   #37
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Lik se lagano zaletio i prije samog udarca napravio trzaj i zamahnu lijevom rukom, a Stipe se refleksno istog trena bacio u lijevu stranu a Brazilac samo lagano udario loptu i KRENUO ZA NJOM.. (Da je htio mogo je komotno doć do gola prije nje..). Lopta je išla toliko lagano da je Stipe onako na podu u lijevom kutu mislio da je još može stići i trgnuo se na drugu stranu prema njoj ali koliko god je lagano išla (mislio sam da neće ni do gol crte doći) ipak je prešla gol crtu.. Stipe je ispao smiješan za nevjerovat..

Kasnije je Zvonimir Magdić Amigo napisao da je to potez koji je spasio suvremeni nogomet.
jel ima taj gol na youtubu
qkac is offline  
Old 29.05.2009., 13:43   #38
Diga si temu staru 6 godina.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:45.