Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2015., 09:48   #2381
Ovo s Arizonom je super - davno sam čula za nju i isto tako zaboravila tako da je bilo itekako korisno ovo pročitati. E sad, netko je spomenuo da nije imao nikakvih problema na granici - jel imate iskustva, da li je to iznimka ili pravilo. S obzirom da smo mi sad EU, koliko se uopće osobno može bez carine i PDV-a unositi u HR. jel traže račune...
adelada is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 10:39   #2382
nas nisu ništa tražili...
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 12:37   #2383
Quote:
@nchi kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Nadam se da bi mi ovdje mogli pomoći. Želim dragom pokloniti manžete za godišnjicu, tražim neke malo vrijednije da mu ostane kao uspomena npr. pozlaćene ili nešto slično. Da li znate gdje da potražim? Budžet mi je oko 100 eur.
vidjela sam na Argentumovoj web stranici slučajno sam naišla da imaju, iako je na webu samo jedna slika možda imaju uživo više primjera.. jedino ako si već bila tamo ..
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 00:39   #2384
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post
hvala, vidjela sam i ja popust u Jordie's-u, mislim da je bio 20 %
nebitno..ali mi je djelatnica rekla da bi mi rupčić mogla i pokloniti pa ću, ako budem kupovala remen/cipele etc. zamoliti i za rupčić

iako ja tražim neki šareniji, veselijih boja, a takvih baš i nisam pronašla.možda da ga dam usput šivati uz prsluk...
Ja usao taj dan kad sam pisao post prije ovog. Rekla da je SVE na 50 posto off.
do kad... ne znam.

A za rupcice provjeri ono sto sam rekao plus upogoni google pretragu. Ja sam si u zari kupio fora plavi s bijelim sidrima... skroz fora. Bilo ih je jos.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 12:52   #2385
Jel ima koja od vas ideju gdje povoljno kupiti prsluk za mladoženju. Prošli smo nekoliko trgovina gdje drže odijela, u nekim uopće ne drže prsluke, a ovdje gdje ih i imaju su onak, ne baš svečani. Mi tražimo neki u ivory boji da paše uz moju vjenčanicu. I do sada smo vidjeli jedino u Croati za 1000 kn ono šta tražimo. A još samo mjesec i pol do vjenčanja
__________________
Laku noć, njene pospane oči...
Mala Vidra 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 17:33   #2386
pa daj šivati, cijena ti se kreće od 200-300 kn.mi ćemo šivati, trenutno tražimo materijal i plavu boju da se slaže s plavim odijelom.iako smo našli nešto približno, teško je naći pravu nijansu,ali ne odustajemo ovako ćeš teško naći, a da se zasebno prodaje.. ipak, isprobavajte oblike da vidite koji ljepše stoji jer ima više vrsta prsluka...

Btw rupčića nema u zari već dvije sezone..kupili u galileu za 70kn, sniženo sa 100, sa 4 lica tako da je super!
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 21:21   #2387
Galileo?
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 18:16   #2388
Obleka za njega

Ima tko za stavit sliku odjela made by Klaric? I koliko dugo mu treba da sasije?

Koliko sam prelistala svi nekakvu klasiku preferiraju, mi (ja ) nesto njeznije boje od crne (ljeto) mozda prsluk ili treger, da poslje crkve moze bez sakoa, mozda razlicta boja hlaca i sako jel ima neko nesto takvog?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 21:24   #2389
jedno pitanjce, jel išao tko kod I GERE, kakva su odijela, cijene.... i kod IK STUDIO ( ivica klarić)
želimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:03   #2390
UPIT

Pozdrav svima!

Trebam preporuku gdje kupiti neko malo modernije/strukirano odijelo, jer je za promociju diplome, za mladog momka! Ili pak samo svečane hlače i košulju, bez sakoa.
Zagreb i onako, nižih cijena, koliko to nisko može biti za jedno odijelo!
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:56   #2391
Quote:
Pozdrav555 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Trebam preporuku gdje kupiti neko malo modernije/strukirano odijelo, jer je za promociju diplome, za mladog momka! Ili pak samo svečane hlače i košulju, bez sakoa.
Zagreb i onako, nižih cijena, koliko to nisko može biti za jedno odijelo!
Mango u Areni

Ovo je odlicno, 649 kuna kompletno. Odličan je i kroj i materijal, iz prve ruke.
http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static...3020385_TD.jpg
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:58   #2392
Moj dragi i brat si to uvijek nađu u zari. Imaju i hlače i sakoe i košulje - izgleda fino a nije preskupo i moderno je. Dobrih košulja ima i u galileu, tamo ima i odjela - raznih cijena, i u peek & cloppenburg raznih kosulja. Ak nije bitno da bude bas u odjelu radije investirajte u dobru i kvalitetnu kosulju. A i sve ce to dobro doci za razgovor za posao, ako nista drugo
mihalino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 14:00   #2393
Quote:
jennifer kaže: Pogledaj post
Mango u Areni

Ovo je odlicno, 649 kuna kompletno. Odličan je i kroj i materijal, iz prve ruke.
http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static...3020385_TD.jpg
Sviđa mi se što je onako mladenačko, ali hlače nikako nisu njegov stil No sigurno ima drugačijih?

Edit: Sad sam gledala na njihovoj stranici, na žalost sve hlače su im takve, kraće :/
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 14:03   #2394
Quote:
mihalino kaže: Pogledaj post
Moj dragi i brat si to uvijek nađu u zari. Imaju i hlače i sakoe i košulje - izgleda fino a nije preskupo i moderno je. Dobrih košulja ima i u galileu, tamo ima i odjela - raznih cijena, i u peek & cloppenburg raznih kosulja. Ak nije bitno da bude bas u odjelu radije investirajte u dobru i kvalitetnu kosulju. A i sve ce to dobro doci za razgovor za posao, ako nista drugo
Da, istina. Ma mislim da trebamo pronaći samo neke normalne hlače. Da su svečanije, možda čak ne moraju biti na crtu, ali da nisu onako široke i čudne kao za čovjeka od 40 nadalje (valjda me razumijete što želim reći?)
Košuljicu ćemo već naći, a sako možemo i preskočiti iako lijepo izgleda, ali i košta, a nije presudno da ga ima.
Pozdrav555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 21:09   #2395
Jel netko negdje možda naišao na svjetlo zelenu kravaticu? Ako vam zapne za oko, javite lokaciju..
__________________
Tko se nije skrio magarac je bio
Evill Angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 15:44   #2396
Quote:
Evill Angell kaže: Pogledaj post
Jel netko negdje možda naišao na svjetlo zelenu kravaticu? Ako vam zapne za oko, javite lokaciju..
jel zna netko dal još uvijek šivaju odijela po mjeri u varteksu?
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 15:58   #2397
Da, na Trgu u Varteksu...
limela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 10:50   #2398
Quote:
Evill Angell kaže: Pogledaj post
Jel netko negdje možda naišao na svjetlo zelenu kravaticu? Ako vam zapne za oko, javite lokaciju..
Heraldi u Frankopanskoj. Inače nisu jeftini, al sad imaju na story kupon sve 30% pa je prihvatljivo


Čini mi se da imaju bar jednu od ovih

https://joop.com/de/de/accessoires/k...?opType=search

https://joop.com/de/de/accessoires/k...?opType=search
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 18:01   #2399
Quote:
jennifer kaže: Pogledaj post
Heraldi u Frankopanskoj.
Hvala! zabilježeno, pogledat ćemo!
__________________
Tko se nije skrio magarac je bio
Evill Angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 07:46   #2400
Quote:
Pozdrav555 kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se što je onako mladenačko, ali hlače nikako nisu njegov stil No sigurno ima drugačijih?

Edit: Sad sam gledala na njihovoj stranici, na žalost sve hlače su im takve, kraće :/
Ma nisu, to oni odrežu na slikama. Skroz su normalne dužine i krojevi. Jedino su slim fit, al rekla si da tražiš modernije.
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.