Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2007., 12:57   #61
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
meni je prijeteljica rekla da je poprilicno olako shvaca sve kao nije joj radio testove krvi prije tableta a kad je imala neku upalicu samo uvalio vaginalete (vlastelic) hmm neznam...
ma,sorry sta te pitam ali kojih problema imas? Ja mislima da bis trebala odabrati onog ginica koji tebi uljeva samopouzdanje,povjerenje,i sigurnost....
I jos nesto ne uzimajte tablete prije nego napravite nalaze krvi i jetrene probe...
vjerujte mene je kostalo 20 kg.u 4 mjeseca jer moj gin.nije mislio da imam problema bila sam mlada...18 godina.
Kao mlad covijek nema problema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 13:27   #62
nema potrebe za zivciranjem, samo komentiramo ginekologe, chill
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 13:36   #63
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
nema potrebe za zivciranjem, samo komentiramo ginekologe, chill
ma ne zivciram se....
zapravo mi ide na zivce sta se svi ti dr. furaju na bogove i misle da su jedini.
sta nebi oni trebali biti na usluzi covjeku,i kako sam poslije tableta zavrsila u bolnici imala sam priliku i upoznati ih malo bolje,pratila sam stalno sta govore i rade i kako se ponasaju prema sestrama( da sam ja sestra bila bi ih nekoliko poslala u onu stvar) A da ne zaboravim,i da danas se borim sa onih 20 kila koje su dosle brzo a nokako da odu....
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 13:49   #64
Quote:
crocat kaže: Pogledaj post
ma ne zivciram se....
zapravo mi ide na zivce sta se svi ti dr. furaju na bogove i misle da su jedini.
sta nebi oni trebali biti na usluzi covjeku,i kako sam poslije tableta zavrsila u bolnici imala sam priliku i upoznati ih malo bolje,pratila sam stalno sta govore i rade i kako se ponasaju prema sestrama( da sam ja sestra bila bi ih nekoliko poslala u onu stvar) A da ne zaboravim,i da danas se borim sa onih 20 kila koje su dosle brzo a nokako da odu....
Pa nisu baš svi takvi... Ja sam isto vrlo mlada bila u bolnici radi nekih problema (prvi pregled sam tamo i obavila jer je bilo hitno) i tada je baš dr. Vlastelić bio jako ljubazan i strpljiv.

Nisi li možda trebala sama prestat pit tablete prije nego si dobila 20kg? Mislim zdrava logika nalaže da ako dobivaš 5kg mjesečno nešto nije u redu... No ok vjerojatno nisi ni znala što ni kako jer si bila vrlo mlada. Danas se mlade cure malo ranije i bolje informiraju (barem se nadam) jer su im i informacije dostupnije.
vendella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 13:54   #65
Quote:
vendella kaže: Pogledaj post
Pa nisu baš svi takvi... Ja sam isto vrlo mlada bila u bolnici radi nekih problema (prvi pregled sam tamo i obavila jer je bilo hitno) i tada je baš dr. Vlastelić bio jako ljubazan i strpljiv.

Nisi li možda trebala sama prestat pit tablete prije nego si dobila 20kg? Mislim zdrava logika nalaže da ako dobivaš 5kg mjesečno nešto nije u redu... No ok vjerojatno nisi ni znala što ni kako jer si bila vrlo mlada. Danas se mlade cure malo ranije i bolje informiraju (barem se nadam) jer su im i informacije dostupnije.
MA ja sam isla odmah, ali su mi rekli da je to tako normalno i da sam jos u razvoju pa moje tijelo i hormoni reagiraju malo burnije....
Ma bilo pa proslo,nadam se samo da se nece ponoviti sa jos nekim....
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 14:20   #66
crocat zao mi je zbog tvog iskustva, sigurna sam da ces rjesit sve do kraja
a sad back ontopic
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:55   #67
dali mi tko može reći nešto o doktorici Snježani Stanković i koliko kod nje košta pregled Dali možda netko ima kakvih iskustava dosad sam čula sve naj o njoj ali bih htjela čuti i vaša mišljenja.
 
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 20:43   #68
ginkići

ja sam nova ovdje iako sam registrirana prije još.....
malo sam pročitala i imam i ja neke nedoumice ..već godinama sam kod masovčića i malo mi se čini ko da ga je vrijeme uzelo...ali jako ga hvale ja isto osobno nisam jako zadovoljna s njim.doktorica Stanković je izgubila svo moje povjerenje jer u osmom mjesecu trudnoće sam se srušila na korzu i ustanovilo se da mi se je železo sputilo na minimum pa su mi poslije poroda dali dvije boce krvi...od silne zahvale nisam joj ni javila da sam rodila jer sam smatrala a imala sam 19 god da me je trebala uputit u raznorazne preparate kalcija i željeza..(kalcij sam uzimala)a željezo mi je bilo32...tako da se prebacila kod masovčića i ok je ali mislim da ga malo vrijeme gazi....
šta se tiče Domike kod nje sam bila kad sam išla u srednju šklou to mi je prva i tamo je uvijek pun hodnik baba raznoraznih i veliki red i onda (ne znam kakoje sad)me je slala tamo na placu kopd neke njene na utz koji je koštao 150,00 stoga sam odlučila da ću radije sve kod jednog obavit...na znam fakat
mama me nagovara kod Bačića vidim da ga nitko ne spominje pa ne znam da li ste čuli za njega?
navodno da nema više ni mjesta kod njega osim za rodbinu...
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 20:58   #69
čuj Kriza rado bih ti pomogla ali i ja nemam pojma kod koga i gdje planiramo uskoro trudnoću i sad sam ni na nebu ni na zemlji što se kaže nemam pojma o ničem. dali mi možeš molim te reći koliko si plaćala pregled kod snježane stanković
 
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 10:26   #70
da li itko zna gdje se još može u Ri prijaviti za ginekologa? Sad sam saznala da
Brnčić-Fišer neće više raditi već dolazi neka nova ženska tek u 9 mjesecu, a ne mogu čekati?
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 11:20   #71
Cure upravo sam napravila test za trudnoću i pozitivan je. Pod hitno mi treba ginekolog da to provjeri. Gdje da idem? Jel zna netko kakav je dr. Miljenko Oštrić?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 11:34   #72
ne znam za dr.ostrica,ali odi kod bilo kojeg privatnog. broj telefona iskopaj iz imenika.ili kod tvoje drzavne-to je hitni slucaj,trebala bi te odmah primiti.
missh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 11:39   #73
Quote:
missh kaže: Pogledaj post
ne znam za dr.ostrica,ali odi kod bilo kojeg privatnog. broj telefona iskopaj iz imenika.ili kod tvoje drzavne-to je hitni slucaj,trebala bi te odmah primiti.
Ma imala sam svog privatnika, ali se preselio u Zagreb. Ne bi kod državne al nikako.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:03   #74
mislim da kod privatnog ne možeš otvorit trudničku knjižicu mislim da to moraš kod državnog a onda kad otvoriš možeš bilo gdje...
tako sam ja bila kod domike na zametu pa sam nastavil kod stankovičke..ali se više ne sjećam jer je to bilo prije 7 god no čini mi se nekakvih 150-200 kuna..općenito trudnice ti imaju jeftiniju tarife..zbog učestalih dolaska
od svih ovdje ponuđenih ja bi te najradije uputila masovčiću jer lik fakat ima iskustva i ne paničari....
primjer ...frndica mi je trudna i imala je nekakve nalaze na toksoplazmozu poz. i ta državna ju je uspaničarila i njena lokalna opće prakse a on uopće nije dizao paniku..(a da ne govorim u kakvom je stanju bila jer bi trebala pobacit)i na kraju se uspostavilo da je bez veze se paničarilo i da je sve ok!! i očekuje se curica...
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:09   #75
curke ima koja od vas djecu i koliko stare.....
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:38   #76
mene zapravo zanima koji privatnik te moze narucit danas za sutra i napravit sve te testove na bakterije i gljivice i std? jel zna neko?
ja bi htjela da ako nazovem danas sutra sam na redu ili ako nazovem sutra da sam prekosutra a ne tjedne cekanja kad itako placam... s cekanjem mogu i preko soc.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:46   #77
Quote:
krizia kaže: Pogledaj post
curke ima koja od vas djecu i koliko stare.....
Ja imam jedno,djete,musko 4.5 godina pravi mali uragan....
pitaj sta te muci...
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:46   #78
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
mene zapravo zanima koji privatnik te moze narucit danas za sutra i napravit sve te testove na bakterije i gljivice i std? jel zna neko?
ja bi htjela da ako nazovem danas sutra sam na redu ili ako nazovem sutra da sam prekosutra a ne tjedne cekanja kad itako placam... s cekanjem mogu i preko soc.
ej jesi zvala u sunce?
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:54   #79
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Cure upravo sam napravila test za trudnoću i pozitivan je. Pod hitno mi treba ginekolog da to provjeri. Gdje da idem? Jel zna netko kakav je dr. Miljenko Oštrić?
ej,a je ti to dobra ili losa vjest to sa testom?
moja je rodkìjakinja isla kod Ostrica,i skoro izgubila dijete u 8 mj.trudnoce jer to sto je povremeno imala krvavi iscjedak je bilo "normalno", a ne alarm za bolnicu,u koju je dosla u zadnji cas na nagovor moje tete i mene,a tamo su joj dri pitali pa dobro sta ste vi cekali do sad kod kuce.... to je bilo proje 10 god. kakav je danas nemam pojme,znam da se i ona poslije ovog preselila kod Zupanica (koji vise ne radi). A da probas u bolnici, dr. stomatovic je jako dobar,i doc.Finderle, i doc. smiljan( zena)... pozitivna iskustva mojih prijateljica koje rade u rodilistu....
crocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:16   #80
čuj ja sam uvijek u dva tri dana naručena ovisi...
imam jednog od 6,5 god. i trenutno smo pred upisom u školu...
nego gledala sam pod teme ako ima negdje predškolci i problemi al nema..jer imam neka pitanja koja ne bi ovdje jer nije tema
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.