Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2006., 14:31   #21
Cure jel znate mozda kako se krece cijena prstenja u zlatarnici S.I.G.A.L. (mislim da se tako zove)? Jel se igdje u Os moze naci prstenje od bijelog zlata za nekih 2000-2500 kuna? Jucer sam bila u Zlatarni Celje (tamo mi je dragi kupio prekrasan zarucnicki prsten od bijelog zlata pa smo mislili uzet i vjencane tamo) i cijene su astronomske! Najjeftinije prstenje je oko 3000 kuna a cak nije ni neko. Ono koje se meni svidalo je oko 8000 kuna??? Mislim stvarno....
Pa dajte prijedloge ako imate: gdje i koliko?
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 18:02   #22
Ashley neznam točno cijene ali prekrasno prstenje ima stari krasnić, to ti je pored turbo limača (kod supera) ona mala zlatarna u prolazu, a mislim i da nisu strašno skupi a, možeš im opisati prstenje kakvo ti se sviđa i da ti oni izrade u vrijednosti 2500 kn.Tako češ imati što ti se sviđa za cijenu koja ti odgovara.
dumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 18:12   #23
Quote:
ashley kaže:
Cure jel znate mozda kako se krece cijena prstenja u zlatarnici S.I.G.A.L. (mislim da se tako zove)? Jel se igdje u Os moze naci prstenje od bijelog zlata za nekih 2000-2500 kuna? Jucer sam bila u Zlatarni Celje (tamo mi je dragi kupio prekrasan zarucnicki prsten od bijelog zlata pa smo mislili uzet i vjencane tamo) i cijene su astronomske! Najjeftinije prstenje je oko 3000 kuna a cak nije ni neko. Ono koje se meni svidalo je oko 8000 kuna??? Mislim stvarno....
Pa dajte prijedloge ako imate: gdje i koliko?
koji koji prsten ti se sviđa u zlatarni celje? jel ima u katalogu na njihovim stranicama? i mi isto imamo njihove prstene i da jako su skupi...al mi smo ih kupovali u slo i izišli su nas duplo jeftinije...mada mislim da ti to baš ništa ne znaći. s obzirom da ti nije blizu do Slovenije.
inaće i sama sam polu slavonka imam baku u Veliškovcima-Gatu i tetu u Belišću...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 19:01   #24
Quote:
sly47 kaže:
koji koji prsten ti se sviđa u zlatarni celje? jel ima u katalogu na njihovim stranicama? i mi isto imamo njihove prstene i da jako su skupi...al mi smo ih kupovali u slo i izišli su nas duplo jeftinije...mada mislim da ti to baš ništa ne znaći. s obzirom da ti nije blizu do Slovenije.
inaće i sama sam polu slavonka imam baku u Veliškovcima-Gatu i tetu u Belišću...
Ma daj! Super! Ajd nek i nas Slavonaca ima!

A da Slovenija mi bas nije tako blizu ali imam tetu u Zg pa idem cesto tamo, a onda mi Slo i ne bas daleko! Ma da sam malo ranije razmisljala o tome tj. da sam ljetos znala da je u Slo duplo jeftinije prstenje kupila bih ga odma. Jer smo dragi i ja bili 3 dana na odmoru kod Celja i bili i u Celju! A sta ces! Probat cu nac to sto nam se svida pa cu postat!

A kako preko granice? Jeste prijavljivali ili?
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 11:35   #25
Vjenčanja u Slavoniji

Zanima me SVE-restorani,glazba,crkve,cvjećarne,saloni vjenčanica...SVE!!!Hvala!
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 01:42   #26
http://vjencanja.ada.hr/ADAimenikPM....12&usl=7&pm=16



German na ovoj web stranici možeš naći puno korisnih informacija o svemu što te zanima ...

Pozdrav
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 01:44   #27
kada klikneš na brodsko posavska županija ... možeš naći puno informacija .. nadam se da će ti pomoći :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 13:32   #28
Quote:
German kaže:
Zanima me SVE-restorani,glazba,crkve,cvjećarne,saloni vjenčanica...SVE!!!Hvala!
Evo ja ti mogu preporucit za vjencanicu u Bos. Brodu, prvenstveno je dosta jeftinije.
Za restoran ovisi koliko gostiju ces imati, mi smo imali slavlje u Slavonskom restoranu i prezadovoljni smo.
Samo mislim da je kod njih dosta ranije sve rezervirano.
Preporucujem cvjecarnu Palma u Stamparevoj.
Za ostale sitnice tipa reveri, pozivnice i zahvalnice salon Glamour, oni su na trznici.
Ako te zanima band, mogla bi potrazit broj ovih sto su kod nas svirali.
Foto radnji ima dosta u Brodu, to ti je najbolje obici par i vidjeti kako rade. Vjerujem da su cijene slicne kod svakoga.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:31   #29
Hvala UltraViolet! Ajd molim te ako imaš broj od Bravo benda,Mahera i Krijana -ne mogu nikako doći do njih.Tnx
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:17   #30
Mi smo Krijana htjeli, pa je nesto dugo unaprijed bio rezerviran. I bas nam je on preporucio Mahere. Pokusat cu naci njihovu vizitku i broj, ako ne dat cu ti broj od Glamoura pa slobodno njih nazovi i pitaj za broj od Krijana.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 18:30   #31
15.9.,u hotelu/restoranu Zdjelarević. Premda,gledam i u Zg,ako bi bilo nešto po sličnoj cijeni...
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 18:38   #32
Preporucila bih ti da sto ranije kaparis muziku.
Mi smo u 10 mjesecu jedne godine pitali Krijana za 7 mjesec sljedece i vec je bio zauzet, pa ti gledaj.
Opet do 9 ima jos vremena i nije bas toliko udarni termin za svadbe kao 7 ili 8 mjesec
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 20:56   #33
Bila na dvije svadbe u Zdjelareviću i bilo je baš lijepo, samo nemojte pretjerati s brojem ljudi!
Glazbu rezervirajte što prije. Slušala Mahere.. grozni... tako jadno i jeftino zvuče...bar meni i još su svirali narodnjake...mislim da bi vam oni narušili ljepotu onog interijera. Meni je dobar Bravo (iako u svim svatovima prosipaju iste fore) I Berde zna biti odličan! A i u Osijeku imaš genijalnih bendova koji ti dođu u Brod i još su jeftiniji od brodskih, ali daleko kvalitetniji! Bila u svatovima nedavno i bio osječki bend ( mogu pitati za ime ) i baš su bili odlični!

Salon vjenčanica: svi hvale Lisu i Nikolinu! Probaj izbjeći onaj salon u Gupčevoj jer ti poslije naplate sve one rekvizite što dobiješ inače besplatno ( košare, torbicu,...) Mojoj prijateljici je kuhar rezao žicu koja je iskočila iz vjenčanice u pola plesa s mladom!!!

Ako će bolja polovica ići na šminkanje, što toplo preporučam, obavezno u Liviju! Dobra je i ona Jasna, ali U Liviji od gabora naprave princezu! 443-674 Javiti se isto ranije jer je kod njih gužva! Mene je jedva ugurala jer sam stalna mušterija, a pitala sam 2 mj. prije!

Budući da je to rujan tj. mjesec vjenčanja odi i kod svećenika da vas ne bi zapao termin u 16.30 ili 20.00!
Fotografi su duuuga priča...svi vole puno naplatiti! Sve dogovorite i puno pitajte jer ćete samo tako izbjeći iznenađenja! Preporučam Danijela i Top ( novi na početku Zrinske,ali dečki su genijalci i profesionalci )!

Cvijeće je uvijek lijepo i mislim da tu ne možete pogriješiti s odabirom...

Napravite dobar protokol da se sve odvija svojim redom i da nema zastoja i nejasnoća i pitanja a što sad.... Ne zamarajte se bojom salveta, ukrasima na torti i sličnim glupostima jer to vidite samo vi!
Uživajte jer je to jednom u životu!!!
melicro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 10:35   #34
Hvala svima na odgovorima, iako nisam ja otvorio thread, već moja draga, koja je tek nakon toga ovladala vještinama foruma i prijavila svoj vlastiti nick, hehe..
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 21:42   #35
Jeste li vi to pricali o muzici-struji ili muzici-tamburasima i hihi moje je isto 15.09.
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 11:39   #36
da,ali mislim da ćemo imati dj-a.dobila sam neke brojeve dj-a s radio slavonije ili broda-kontaktirati ću ih idući tjedan.kod kuće će nam svirati neki tamburaši-njih trojica,a u restoranu dj.
martiniq25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 11:40   #37
jedno tamburaško,di imaš svadbu u brodu?
martiniq25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 13:46   #38
Quote:
martiniq25 kaže: Pogledaj post
da,ali mislim da ćemo imati dj-a.dobila sam neke brojeve dj-a s radio slavonije ili broda-kontaktirati ću ih idući tjedan.kod kuće će nam svirati neki tamburaši-njih trojica,a u restoranu dj.
Sta su Maheri i Krijan zauzeti vec bili?
ILi ih niste htjeli?
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 14:36   #39
nemam pojma dal su bili zauzeti-nisam ih ni zvala.za krijane sam čula da KAO ne sviraju cajke,ali ako im netko naruči i još plati za to,onda sviraju samo to dok ljudi plaćaju.mislim da to nije ok,je JA ih plaćam i hoću da sviraju ono što im ja kažem!!!!!
martiniq25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 14:44   #40
Quote:
martiniq25 kaže: Pogledaj post
nemam pojma dal su bili zauzeti-nisam ih ni zvala.za krijane sam čula da KAO ne sviraju cajke,ali ako im netko naruči i još plati za to,onda sviraju samo to dok ljudi plaćaju.mislim da to nije ok,je JA ih plaćam i hoću da sviraju ono što im ja kažem!!!!!
To nije istina.
Osobno sam bila na jednoj ili dvije svadbe gdje su svirali, i svirali su apsolutne sve. I to su bas bile svadbe sa pretezito Bosancima, pa mozes mislit sta se narucivalo.
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.