Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2008., 21:47   #361
Ajd, nek' si ti nama vesela
AngelLove is offline  
Old 15.01.2008., 10:35   #362
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
nakon dugo studiranja ove teme, interneta, skupljanja vlastitih iskustava, dobrih i loših, želim vam obznaniti da sam danas kupila madrac

ne volim mekane, ne volim opruge, ne pušim one memori pjene... probala sam latex i kokos neku hespo medicinsku verziju, bio je pretvrd čak i za mene probala sam jogi s federima i kokosom, s latexom i kokosom bez federa ali nisu mi bili nešto. hespov viscostar mi je, recimo, bio ok, no nakon svega, najviše me se dojmila STELLA

velesajam i dućan darido, jako ljubazan prodavač, s puno strpljenja, na sva pitanja mi je uredno i normalno odgovorio

pitala sam ga i čemu ona spika s ljetnom/zimskom stranom, a on veli da je to zato da se ljude prisili da ih barem dva puta godišnje preokrenu, jer da ih inače ne bi nikada preokretali, a madraci (posebno oni s federima) se deformiraju

platila sam manje od onoga što sam bila spremna izdovjiti, no poanta je bila u tome da sam željela tvrdi madrac, i ovo je bilo ono što mi se najviše svidjelo

hvala na pažnji

p.s. stella dolazi u srijedu
Koju si dimenziju madraca uzela i koliko si platila?
hanacro is offline  
Old 15.01.2008., 12:54   #363
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Koju si dimenziju madraca uzela i koliko si platila?
160x200 = 1834,20
to je s nekih 10 % popusta koji nude, nisam pitala što je točno tih 10 % jer mislim da se radi o nečmu što ti najprije zaračunaju, pa oduzmu, e da bi kupac bio sretan zapisala sam još neke cijene madraca tih dimenzija, pa ako nekoga zanima...
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 15.01.2008., 13:01   #364
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
160x200 = 1834,20
to je s nekih 10 % popusta koji nude, nisam pitala što je točno tih 10 % jer mislim da se radi o nečmu što ti najprije zaračunaju, pa oduzmu, e da bi kupac bio sretan zapisala sam još neke cijene madraca tih dimenzija, pa ako nekoga zanima...

Mene baš ta dimenzija ( 160x200 ) zanima, pa daj još koji info
Ja sam tek u istraživanju tržišta, kao ti donedavno
hanacro is offline  
Old 15.01.2008., 13:24   #365
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Mene baš ta dimenzija ( 160x200 ) zanima, pa daj još koji info
Ja sam tek u istraživanju tržišta, kao ti donedavno
nottinblu zen je 2770 / 3490 (ovisno o navlaci madraca)

hespo exclusiv f2 - 3456

hespo viscostar f2 - 4945

perfecta lava - 4660

perfecta galaxy - 6220

meblo bio jogi - 5502

napomena - tu na ovom linku za bio jogi, za te dimenzije piše cijena 3680 što je dosta velika razlika od ove koju sam ja zapisala u jednom dućanu na velesajmu, tako da definitivno treba paziti gdje se, u kojem i kakvom dućanu stvari kupuju ne kužim zakaj je tako velika razlika u cijeni, možda mi je mačka dala cijenu za veću dimenziju, ne znam, ili zaista deru više nego drugdje.

nadam se da objavljivanjem cijena ne kršim tu neka pravila, nikoga ne reklamiram, više proizvođača sam navela. meni su te informacije bile dosta dobre kao smjernice, kao i sve što sam pročitala na ovoj temi

edit: ovo su, osim hespo exclusiv, madraci bez opruga, jer me s oprugama baš i nisu zanimali. i tražila sam uglavnom neke tvrđe modele
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 15.01.2008., 13:29   #366
hvala ti koka..meni baš pomaže...
__________________
mimimimi is offline  
Old 15.01.2008., 15:29   #367
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
nottinblu zen je 2770 / 3490 (ovisno o navlaci madraca)

hespo exclusiv f2 - 3456

hespo viscostar f2 - 4945

perfecta lava - 4660

perfecta galaxy - 6220

meblo bio jogi - 5502

napomena - tu na ovom linku za bio jogi, za te dimenzije piše cijena 3680 što je dosta velika razlika od ove koju sam ja zapisala u jednom dućanu na velesajmu, tako da definitivno treba paziti gdje se, u kojem i kakvom dućanu stvari kupuju ne kužim zakaj je tako velika razlika u cijeni, možda mi je mačka dala cijenu za veću dimenziju, ne znam, ili zaista deru više nego drugdje.

nadam se da objavljivanjem cijena ne kršim tu neka pravila, nikoga ne reklamiram, više proizvođača sam navela. meni su te informacije bile dosta dobre kao smjernice, kao i sve što sam pročitala na ovoj temi

edit: ovo su, osim hespo exclusiv, madraci bez opruga, jer me s oprugama baš i nisu zanimali. i tražila sam uglavnom neke tvrđe modele
Hvala ti Koka na ovim informacijama....sve mi se više čini da se i meni STELLA smiješi
hanacro is offline  
Old 15.01.2008., 15:37   #368
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Hvala ti Koka na ovim informacijama....sve mi se više čini da se i meni STELLA smiješi
čuj, nisam ju uzela zbog cijene, bila sam spremna dati 3 soma + ali budući da sam željela tvrđi madrac koji neće plivati, ugibati se, bježati ispod mene... stella mi je bila najbolja opcija sutra dolazi, javit ću vam dojmove, jerbo sutra mislim cijeli dan ostati u krevetu i testirati ju


e, a što se podnica tiče, uzela sam iz ikee ove, mada, da danas idem kupovati, uopće ne bih filozofirala nego bih uzela obične ravne, one kaj dolaze smotane. eto, samo moj dojam i iskustvo, jer sada spavam na "krevetu na podu",i to je, aleluja, sasvim fajn
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 15.01.2008., 15:47   #369
Quote:
kokakoka;.... 12177785 kaže:
čuj, nisam ju uzela zbog cijene, bila sam spremna dati 3 soma + ali budući da sam željela tvrđi madrac koji neće plivati, ugibati se, bježati ispod mene... stella mi je bila najbolja opcija sutra dolazi, javit ću vam dojmove,...
Nažalost, meni je i cijena dosta bitna i nakon svega što si navela... prije odluke......ne preostaje mi ništa drugo nego još osobno testiranje...

Quote:
kokakoka;.... 12177785 kaže:
sutra mislim cijeli dan ostati u krevetu i testirati ju
hanacro is offline  
Old 15.01.2008., 16:08   #370
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Nažalost, meni je i cijena dosta bitna i nakon svega što si navela... prije odluke......ne preostaje mi ništa drugo nego još osobno testiranje...
naravno, nema do testiranja, s tim da moraš biti koliko toliko na čisto što želiš od madraca. meni samo nije jasno kako je nekome manji bed dati veliku lovu na mobitel nego za madrac a ak ćemo pravo, madrac koristimu dulje i ima dulji rok trajanja od mobitela
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 15.01.2008., 16:33   #371
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
......meni samo nije jasno kako je nekome manji bed dati veliku lovu na mobitel nego za madrac a ak ćemo pravo, madrac koristimu dulje i ima dulji rok trajanja od mobitela
Slažem se s tobom u potpunosti, ni meni to baš nije jasno
Trenutni budžet za kupnju madraca mi je cca 2000-2500 kn..... i to je za sada tak

btw, mob sam prije 5 g. platila 99 kn
hanacro is offline  
Old 15.01.2008., 17:35   #372
Mi imamo hespov Exclusive i to smo uzeli F2 varijantu (tvrđi) i jako smo zadovoljni. I baš se naspavam više nego prije, baš je po mom ukusu. Inače kažu da je F2 za ljude preko 100kg (moj dragi), al sam i ja sebi (65kg) uzela i taman mi je. On ima opruge, al su mi u hespu rekli da on čak može na one podnice što se dižu, iako su za to bolji pjenasti, no i ovi mogu proći.
__________________
"It is easier to break an atom than prejudice"
Provincijalkaa is offline  
Old 17.01.2008., 01:57   #373
preporuka! hespo:exclusiv,latex,ergostar f2,viscostar
prodavač is offline  
Old 17.01.2008., 17:31   #374
Quote:
prodavač kaže: Pogledaj post
preporuka! hespo:exclusiv,latex,ergostar f2,viscostar
Prodavač, plizzz, može savjet:

planiramo uzeti od perfete Orion+ imaš što za dodati?!

I još jedna stvar: krevet je 180x200, da li uzeti jedan u komadu ili 2 x 90 jogija???
Mislila sam zbog pranja navlake uzeti 2x90 jer ova od 180 teško da stane u mašinu, i probali smo u salonu ležat "po sredini" i stvarno se ne osjeti onaj spoj, ali mene brine koliko se dugo neće osjetiti spoj? a opet si mislim da onaj u komadu se prije izvitoperi na sredini?!
a opet imam neku možda smješnu filozofiju da mi je glupo da smo ja i dragi na odvojenim jogijima
a sad sam još vidila na netu da se orionu+ navlaka otkapča na sve 4 strane upravo zbog lakšeg pranja u mašini i sad tek nemam pojma kakav uzet!!!

Plizzz pomagajte u nedoumici! hvala
maratonka is offline  
Old 17.01.2008., 23:15   #375
Quote:
maratonka kaže: Pogledaj post
Prodavač, plizzz, može savjet:

planiramo uzeti od perfete Orion+ imaš što za dodati?!

I još jedna stvar: krevet je 180x200, da li uzeti jedan u komadu ili 2 x 90 jogija???
Mislila sam zbog pranja navlake uzeti 2x90 jer ova od 180 teško da stane u mašinu, i probali smo u salonu ležat "po sredini" i stvarno se ne osjeti onaj spoj, ali mene brine koliko se dugo neće osjetiti spoj? a opet si mislim da onaj u komadu se prije izvitoperi na sredini?!
a opet imam neku možda smješnu filozofiju da mi je glupo da smo ja i dragi na odvojenim jogijima
a sad sam još vidila na netu da se orionu+ navlaka otkapča na sve 4 strane upravo zbog lakšeg pranja u mašini i sad tek nemam pojma kakav uzet!!!

Plizzz pomagajte u nedoumici! hvala

ja ti nžalost ne mogu pomoći oko savjeta za madrac orion s obzirom da je on od perfecte,a ja isključivo prodajem hespo,pa ne znam o kakvom je madracu riječ,ali imam negje njihov katalog pa ću pogledati.kaj se tiče madraca 2 kom ili 1 veliki,moja je preporuka jedan veliki. s obzirom da je navlaka periva i razdvojiva na 4 dijela s mašinom nema problema.kaj se tiče udubljenja po sredini,nema veze. više se udubljuje ona strana madraca na kojoj spava teža osoba pa ako moraš mijenjati madrac za pola kreveta nitko ne zna da češ baš opet kupiti isti madrac te da če visina madraca odgovarati drugoj polovici.(to se odnosi na to ako imaš 2 madraca) s jednim velikim madracom češ biti bliže svom dragom i nama straha da će se kome noga zakačiti između dva madraca u trenutcima nježnosti,ha ha.pozdrav.nadam se da sam ti bar malo pomogao.
prodavač is offline  
Old 18.01.2008., 09:56   #376
Mučos hvalas!

e, da: gdje u Zagrebu ima hespo madraci u salonu?Rado bi to pogledali.

I jel netko možao uzeo Orion+, kakva su iskustva?
maratonka is offline  
Old 18.01.2008., 15:14   #377
Zna li tko gdje ima onih zaštita (prekrivača - između madraca i plahte) dimenzije 180/210?

Mi imamo 2x 90/210 ne osjeti se "rupa", a mikslimo uzeti podnice koje se dižu pa ako jedno želi dići uzglavlje drugo ne mora. I razlika u kilaži je osjetna pa svako ima svoj madrac, al zajednički krevetac
__________________
"It is easier to break an atom than prejudice"
Provincijalkaa is offline  
Old 18.01.2008., 16:30   #378
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
čuj, nisam ju uzela zbog cijene, bila sam spremna dati 3 soma + ali budući da sam željela tvrđi madrac koji neće plivati, ugibati se, bježati ispod mene... stella mi je bila najbolja opcija sutra dolazi, javit ću vam dojmove, jerbo sutra mislim cijeli dan ostati u krevetu i testirati ju
nadam se da si zadovoljna, mi imamo isti madrac već preko godinu dana i stvarno je izvrstan. nije se ni malo deformirao ni oštetio i još uvijek je tvrdi kao što je i bio, a rauba se i noću i danju. mislim da je fakat ok madrac za tu cijenu.
mayy is offline  
Old 19.01.2008., 17:57   #379
Quote:
maratonka kaže: Pogledaj post
Prodavač, plizzz, može savjet:

planiramo uzeti od perfete Orion+ imaš što za dodati?!

I još jedna stvar: krevet je 180x200, da li uzeti jedan u komadu ili 2 x 90 jogija???
Mislila sam zbog pranja navlake uzeti 2x90 jer ova od 180 teško da stane u mašinu, i probali smo u salonu ležat "po sredini" i stvarno se ne osjeti onaj spoj, ali mene brine koliko se dugo neće osjetiti spoj? a opet si mislim da onaj u komadu se prije izvitoperi na sredini?!
a opet imam neku možda smješnu filozofiju da mi je glupo da smo ja i dragi na odvojenim jogijima
a sad sam još vidila na netu da se orionu+ navlaka otkapča na sve 4 strane upravo zbog lakšeg pranja u mašini i sad tek nemam pojma kakav uzet!!!

Plizzz pomagajte u nedoumici! hvala
Rupa između madraca ako imaš 2x90 se uopće ne osjeti, pa uz sve druge praktične strane (vidi ostale postove) čini mi se da je bolje uzeti tako.
mblenton is offline  
Old 19.01.2008., 21:55   #380
Quote:
mblenton kaže: Pogledaj post
Rupa između madraca ako imaš 2x90 se uopće ne osjeti, pa uz sve druge praktične strane (vidi ostale postove) čini mi se da je bolje uzeti tako.
slobodno si ti uzmi madrac iz dva komada,to je tvoj izbor i tvoje pravo,za svoj novac čovjek si kupuje što god želi,za madrace s klasičnom oprugom preporučam uzeti madrac iz dva dijela (zbog povezanosti opruga pa se cijeli madrac nateže) ali za sve ostale jezgre nema potrebe. naravno svako ima svoj izbor.
prodavač is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.