Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2007., 00:00   #21
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;...wd-u1184446642

Evo i moje.
Ja bi isto faks, ljubav, djeca (buduća), posao, obitelj.. sve, ne znam što se uopće može vidjeti sve
__________________
I didn't want to hurt you but you're pretty when you cry
I didn't want to fuck you but you're pretty when you're mine
I didn't really love you but I'm pretty when I lie
Liqueur Originale is offline  
Old 17.07.2007., 05:10   #22
Natalna karta

ljubav, fax?

Quote:
RoxyGirl kaže: Pogledaj post
Natalna karta

ljubav, fax?

please please please! vec drugi put

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 26.09.2007. at 19:36. Reason: spajanje postova
RoxyGirl is offline  
Old 20.07.2007., 10:04   #23
evo i mog http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
i ukoliko sa linka "nestane" moja karta


1. i evo direkt pitanje dali i kada se mogu nadati djeci...
godinu dana "radimo" na bebi ali jos uvijek nista
u braku sam, muz je rodjen 27.03.1976. u Zagrebu, na zalost ne znam u koliko sati.

2. posao - dali cu ga u skorije vrijeme mijenjati (na trenutnom r.mjestu sam vec 7 god)

3. fax - dali cu ga uspjet zavrsit

i hvala svim "nasim" astrolozima

Zadnje uređivanje stela25 : 20.07.2007. at 14:13.
stela25 is offline  
Old 20.07.2007., 11:43   #24
Tumačenje problema-vrlo bitno

Uvazeni,
Obracam Vam se u nadi, da ce te kao osoba dobre volje pomoci i meni. Naime imam puno problema u sta ce te se i sami uveriti, ukoliko prihvatite da mi odgovorite na postavljena pitanja.
Ja nema iskustva a ni znanja, da sam sebi izradim horoskop, odnosno ga protumacim.
Moja pitanja su sledeca:

1.Kada i kako će se okončati sudski spor, koji se vodi protiv mene , pred Opštinskim sudom u Požarevcu? Istražni postupak je započet 29.10.2003. godine u 8 sati u jutro, glavni pretres je otpočeo 10.01.2006. godine i još traje. Sledeće ročište mi je zakazano za 18.09.2007. godine u 10 sati. Kada će se za mene ovaj mučni sudski spor okončati? Kakvu presudu mogu očekivati?

2. Hoću li dobiti otkaz u firmi, gde trenutno radim ili imam mogućnosti da napredujem u karijeri?

3. 20.09.2007. sam svedok pred opstinskim sudom u Pozarevcu u 10 sati. Šta me očekuje? Hoću li doživeti kakvu neprijatnost?

Rodjen sam 07.12.1955. u 04h i 30 minuta, s.Ribare, opstina Zagubica.
Posto sam redak ucesnik foruma(naterala muka), molim da mi oprostite u koliko ima kakvih propusta. U iscekivanju Vaseg, cenjenog odgovora, jos jednom puno hvala. Ljubisa.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 20.07.2007. at 13:11. Reason: caps lock
ljubisa07 is offline  
Old 20.07.2007., 12:47   #25
Mala napomena:

Na podforumu još uvijek nema dovoljno astrologa koji bi mogli i stigli odgovoriti na sva postavljena pitanja. A i ljeto je, pa treba malo strpljenja.


Ovaj topic je najmanje odgovaran, zbog toga što odgovori na pitanja koja uključuju gledanje cjelokupne natalne karte zahtjevaju vremena.

Zbog toga ne bi bilo loše izbjegavati opisna pitanja poput "posao", "ljubav", "zdravlje" i sl. te napisati što konkretnije pitanje, jer bi time i odgovor bio konkretan.
Fish 1968 is offline  
Old 20.07.2007., 12:47   #26
Možete mi reći šta se iz ovog vidi za moj fakultet?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...VR-u1183318367
Fae is offline  
Old 20.07.2007., 13:00   #27
Jel' mogu i ja nešto nadodati, npr. ako pitate za ljubav bilo bi korisno reći da li ste u vezi, braku ili sami. Slična je stvar i za posao.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 20.07.2007., 14:54   #28
Iako vaša pitanja izgledaju pomalo kao da su stigla s druge planete, jer nisu uobičajena za forum, vrlo su realna i konkretna. Takvo nešto nismo imali ovdje, pa je ovo svojevrsna premijera.

Probati ću odgovoriti na posljednje pitanje. Gledajući tranzitnu kartu na dotični datum, odgovor je slijedeći:
Quote:
ljubisa07 kaže: Pogledaj post
Uvazeni,
Obracam Vam se u nadi, da ce te kao osoba dobre volje pomoci i meni. Naime imam puno problema u sta ce te se i sami uveriti, ukoliko prihvatite da mi

3. 20.09.2007. sam svedok pred opstinskim sudom u Pozarevcu u 10 sati. Šta me očekuje? Hoću li doživeti kakvu neprijatnost?

Rodjen sam 07.12.1955. u 04h i 30 minuta, s.Ribare, opstina Zagubica.
Posto sam redak ucesnik foruma(naterala muka), molim da mi oprostite u koliko ima kakvih propusta. U iscekivanju Vaseg, cenjenog odgovora, jos jednom puno hvala. Ljubisa.
Očekuje vas puno stresa i nagli obrat situacije. Druga polovina 9. i početak 10. mjeseca je za vas prilično napeta. Iako donosi odvažnost, postoji opasnost od prenagljenih poteza s vaše strane, jer je um nemiran i lako prelazi u akciju.

Stoga trebate njegovati diskretnost i biti obazrivi prilikom verbalnog i pismenog izjašnjavanja, čak i s ljudima u koje inače imate povjerenja. Također može proraditi i lakovjernost s vaše strane zbog nedostatka obučenosti za konkretnu situaciju i taštine. U svemu bi mogla odigrati značajnu ulogu starija ženska osoba.

Dakle, preporučam da se dobro informirate o svojim pravima i pažljivo sročite (uz stručnu osobu) sve što mislite izreći ili napisati. U protivnom bi vas mala greška mogla skupo stajati.
Fish 1968 is offline  
Old 20.07.2007., 15:14   #29
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Mala napomena:

Na podforumu još uvijek nema dovoljno astrologa koji bi mogli i stigli odgovoriti na sva postavljena pitanja. A i ljeto je, pa treba malo strpljenja.


Ovaj topic je najmanje odgovaran, zbog toga što odgovori na pitanja koja uključuju gledanje cjelokupne natalne karte zahtjevaju vremena.

Zbog toga ne bi bilo loše izbjegavati opisna pitanja poput "posao", "ljubav", "zdravlje" i sl. te napisati što konkretnije pitanje, jer bi time i odgovor bio konkretan.
Hvala na pojašnjenju.
Lijepo molim da mi netko odgovori što me čeka na ljubavnom planu. Nisam u vezi ali imam jednu simpatiju pa me zanima da li je moguća veza.

Hvala
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
goraaa is offline  
Old 20.07.2007., 18:25   #30
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
evo i moje natalne.
zanima me ljubav, fax i posao.

konkretnije....

sto se tice faxa - zanima me kad cu diplomirati. po nekim mojim procjenama to bi moglo biti kroz godinu i pol, dvije.... hoce li se taj moj zacrtani rok ostvariti?

ljubav - ima li je na vidiku? ocekuje li me u tom pogledu ispunjenje? trenutno nemam decka...


posao - od 1.02. 2008. trazim posao. hocu li imati srece u pronalazenju navedenog?

fala unaprijed.
__________________
.
-ana- is offline  
Old 22.07.2007., 15:49   #31
Natalna karta

evo moje karte, nadam se da je ok prikazano-citko...

znaci zanima me sto se događa na ljubavnom planu...nisam u vezi, ali zaljubljena sam u ribu...to je zavrsilo na prijelazu 2. u 3.mjesec...
nisam u vezi, a zanima me hoce li u iducu godinu dana se pojaviti netko interesantan?

a razmisljame i o promjeni fakulteta, odnosno karijere...zanima me hoce li biti uspjesno...?

hvala

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 22.07.2007. at 16:56. Reason: pomoć oko linka karte
Kyra May is offline  
Old 25.07.2007., 19:33   #32
http://tinypic.com/view.php?pic=6c3efip

Evo moje natalne karte. Može li mi netko reći(ako je moguće vidjeti) koji smjer djelatnosti mi odgovara? i ako je moguće ljubav? Nazire li se kakv veza uskoro? Hvala
demarkis is offline  
Old 28.07.2007., 22:52   #33
Natalna karta

ljubav,škola tj.posao
__________________
Bolje da vas mrze zbog onoga što jeste, nego da vas vole zbog nečega što niste.
André Gide

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 29.07.2007. at 13:11. Reason: Prevelika slika
artemis7 is offline  
Old 30.07.2007., 12:56   #34

ovo je karta moje cerke. Interesujeme hoce li steci uslov i upisati III godinu vise skole. Hvala puno
ljubisa07 is offline  
Old 31.07.2007., 22:42   #35
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post

evo sad će radit



ljubav?

aha znači onda ovako...pitanje i objašnjenje
1. što me čeka na ljubavnom planu do kraja godine? hoću li upoznati nekoga?
prekinula sam dugogodišnju vezu i sad polako dolazim na svoje, malo sam usamljena i nadam se da ću naći nekoga "zauvijek", nekoga sličnog sebi
2. hoće li moj trud na poslu biti cijenjen? hoće li tko primjetiti moj trud?
na poslu ja i još dvije osobe radimo isto za istu plaću, ali one budući da teže kuže posao recimo "ostavljaju posao meni" i ja radim trodupli posao, doslovno se ubijam, dok one zabušavaju, a sve imamo istu plaću (po satu)
3. hoću li uspješno završiti/privest kraju faks?
sada upisujem 4. godinu, ostalo mi je nešto ispita od prošlih godina koje moram rješit
4. hoću li uspjeti ostvariti neke od svojih zacrtanih planova/ambicija?
teretana, ples, jezici...

unaprijed zahvaljujem
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Old 31.07.2007., 23:53   #36
http://
Hvala puno , ev nekako sam skuzila.
bas sam smotana..
e jel mi moze neko sad rec nesto o mojoj karijeri i ljubavi i ak ima jos nes zanimljivo? please...hvala
franceska di marco is offline  
Old 03.08.2007., 10:25   #37
http://i17.tinypic.com/63j876h.gif

evo moja natalna, bili mi je netko malo pojasnio...najvise me zanima ta 5 kuca nekako mi je sumljiva

http://i17.tinypic.com/63j876h.gif
fish bili mi mogla pogledati samo zdravlje u kratko molim te, imam trenutno problema malo vecih sa njime...
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 29.02.2008. at 18:52. Reason: spajanje postova
aleksandra is offline  
Old 06.08.2007., 18:13   #38
Natalna karta

Trebam pomoc iskusnog astrologa (fish,ako imas vremena): tranziti planeta na mene ne utjecu bas kako bi trebalo, do sad mi je receno da imam "okultni" horoskop, pa ako netko zna sta bi to znacilo. hvala.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 06.08.2007. at 22:48. Reason: link natalne karte
mmimi is offline  
Old 06.08.2007., 22:58   #39
Quote:
mmimi kaže: Pogledaj post
Natalna karta

Trebam pomoc iskusnog astrologa (fish,ako imas vremena): tranziti planeta na mene ne utjecu bas kako bi trebalo, do sad mi je receno da imam "okultni" horoskop, pa ako netko zna sta bi to znacilo. hvala.
To bi trebala pitati onog tko je rekao. Obično se "okultno" povezuje s 8. poljem u natalnoj karti.

Možeš li malo pojasniti pitanje...što ti znači da "tranziti ne djeluju kako treba"?
Fish 1968 is offline  
Old 07.08.2007., 01:55   #40
Eto, i moja karta. Pa ako tko ima volje da se njome pozabavi...hvala.

Natalna karta

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 23.02.2008. at 14:49. Reason: link natalne karte
Golden Drop is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.