Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2010., 12:07   #1001
Cao cure, da vam se i ja pridruzim
Posto je tema u zadnjih par postova kavitacija i radiofrekvencija, zanima me je li koja od vas izgurala par tretmana (ovo drugo me posebno zanima)?

Nakon mrsavljenja (33kg) mi je ostalo viska koze i to sam planirala ukloniti plasticnom operacijom, ali mi je doc rekao da prvo probam nekom alternativnom metodom jer sam jos mlada (23 god.)
Tako sam naisla na neki centar i preporucili su mi radiofrekvenciju za zatezanje koze.

Ako imate bilo kakvih informacija, javljajte se please!
Rahxephon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 17:07   #1002
ja planiram krenuti na oksi fat tretmane, pa me interesira gdje je najbolje za raditi to? naravno i da nije preskupo....

koliko bih tretmana trebala uzeti da se vidi neki učinak i da li je to sigurno za raditi?
žuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 12:51   #1003
nitko ništa?

mislim da cu isprobati to...evo akcija na http://www.kupime.hr/

se isplati to?
žuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 22:13   #1004
Ja idem upravo sada. Izgubila sam 3 kg za 1 mjesec odnosno 1 konfekcijski broj. Imam još 1.5 kg do težine koju sam imala prije poroda. Prvo se vježba, a onda se ide u saunu. Meni je to zbilja pomoglo. Mislila sam prije da nema šanse da skinem još te 4.5 kg nakon trudnoće.
__________________
Tko je vidio sadašnjost, vidio je sve...

Filozof 10.04.2009.
Misliteljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 22:51   #1005
Vozim sa Zdravlja na Kozmetiku. Nadam se da sam pogodio pravi podforum. Ako nisam, pošaljite na alternativu.
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 10:22   #1006
LPG tretmani i kozmetika

LPG kozmetiku i tretmane za oblikovanje tijela mogu se sada i osvojiti besplatno
www.masirajnjezno.com



Jel to vrijedi što?

nebu me valjda bannali sad...
__________________
Ok... potpis je kako i treba :)
elvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 15:54   #1007
ovako cure...
vidim da sve naveliko spominju kavitaciju i sl tretmane gdje se gubi po par cm jednim tretmanom.
molim vas da prije nego što idete na te i takve tretmane koji nisu medicinski potkrijepljeni niti iza njih stoji struka, da niti ne spominjem kako pola njih po našim salonima nije uopće odobreno jer su kineske, korejske i sl. proizvodnje te osobe koje njima rukuje imaju u najboljem slučaju završenu kozmetičku školu (velika većina ni to) - dakle, molim vas da malo proučite fizionomiju vlastitog tijela.
Naime, što mislite, gdje odlazi 5cm masnoće s vaših bedara/guze/bokova/trbuha? u urin? jeste li svjesne toga da u našem tijelu svaki organ ima svoju ulogu, pa tako i gušterača i jetra. gušterača luči (među ostalim) enzime koji otapaju masti - dakle, sve ono što vi ''istopite'' odjednom se strušti na gušteraču čija je uloga nezamjenjiva i koja nije pripremljena na takvu ''fast food'' torturu. rak gušterače je gotovo neizlječiv a do njega dolazi među ostalim i ovakvim kozmetičkim tretmanima potpomogntim sumnjivim aparatima, vibracijama i velikim količinama masnoće za koje nije stvorena da sagorijeva.
jetra je organ koji je veliki čistač našeg organizma i filter sveg nakupljenog smeća - među ostalim i ostataka onog što je gušterača obavila.
Bilo kakvi tretmani koji uključuju ''topljenje'' sala, bilo LPGom ili radiofrekvencijom MORAJU se održavati u medicinskom okružju tj. njima moraju rukovati stručnjaci koji se ne oglašavaju po sistemu AKCIJA-350kn/5cm.
Svoje tijelo niste kupile u Kini niti se za njega jeftini dijelovi mogu nabaviti kad nešto zakaže, a da niti ne spominjem da ono što ste mjesecima/godinama/porodima slagale ne može nestati bez ogromnog šoka za tijelo preko noći.
Celulit je prvenstveno medicinski a onda kozmetički problem - ne može ga se nikako iskorijeniti već samo držati pod kontrolom. On se ponaša kao tumorska stanice - možete ga liposukcijom isisati ali ako ostane jedna jedina stanica, ona će asimilirati susjednu i opet se širiti jer zdrava susjedna stanica gotovo redovito nema dovoljno hrane (ne pije se dovoljno tekućine, ne hrani se zdravo...)
Razlog zbog kojeg to nikada neće biti proglašeno medicinskim problemom je - novac. previše je novca u kozmetičkom svijetu uključeno da bi ikome bilo u interesu da država ili osiguranja sufinanciraju ''ozdravljanje''. na ovaj način, svaka žena sama plaća voj kozmetički problem i svi sretni.
nedavno sam bila kod jedne sjajne žene - dermatolog/kozmetolog po struci - koja mi je komentirala kolike joj žene dolaze uništene jetre na tretmane - ona to sazna na taj način da joj dotična dođe sa izuzetno lošim tenom koji se ''naglo'' pokvario ili sa celulitom koji je jednostavno podivljao. pošalje ih na jetrene probe a nalazi nakon toga zahtijevaju medicinsku skrb a da ni ne spominjemo kompletno mijenjanje ishrane. a sve to od 5cm u jednom tretmanu.
curke, sve to negdje u tijelu mora završiti i nije prirodno da se tijelo masnoća riješava na taj način. radije odite na liposukciju gdje je u pitanju ekstrakcija masnoće nego na ovakve tretmane.
ukoliko svejedno želite ići u ruke curama koje nemaju veze s fizionomijom ljudskog tijela niti ikakva saznanja o testovima aparata kojima se služe, razmislite malo i o tome želite li ikada imati djece - nestručno rukovanje tim aparatima u kozmetičkim salonima za posljedicu može imati nemogućnost začeća kasnije.
i, budući da znam da je ipak zanimljivije imati danas zategnutu guzu nego sutra obitelj, vodite makar računa o ishrani pod takvim tretmanima - ništa masno, nikakav alkohol ni lijekovi se ne smiju kombinirati s tim tretmanima.
lijepe ste sve kakve jeste i naučite uživati u svojoj koži - samo jedna vam je dana na povjerenje...a photoshopirane ženskice ostavite tamo gdje jesu - na stranicama jeftinih časopisa. imat će hladno pivo i o tome ziher na novom albumu pjesmu
puse...
ivala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 20:17   #1008
Ne znam za sve iz teksta, ali generalno se slažem s tim: NO kavitacija! Od kozmetičkih tretmana priznajem jedino masaže (anticelulitne i svakakve druge) i limfnu drenažu. I onaj Electro Stimulator mišića - eventualno.

Pitanje:
Gdje u Zagrebu ima povoljna i dobra limfna drenaža? Molim neku dobru dušu da ne ignorira i odgovori,
Vezano uz to, smijem li ići na limfnu drenažu ako imam popucane kapilare po nogama? Ništa previše, ali ima koja...
Lo La Lo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 21:02   #1009
Također me zanima...

Sama se masiram (noge), obično prvo namažem neku kremu, a potom gnječim, pritišćem, udaram (). Naravno, nestručna sam, znanje crpim s You Tubea i nešto iskustva kod pravih maserki. E sad. Nakon masaže mi zna ostati dosta modrica, male su i crvene, nisu bolne, ali svejedno... Maserke su mi znale govoriti da je to znak da se uspješno djelovalo na celulit. Koliko je istine u tome?

I oduševljena sam koliko ga je puno manje (gospodina Celulita) nakon svakodnevnog mazanja! Naravno da nije skroz nestao, ali sve ga je manje. Samo, s unutašnje strane bedara odlazi teško i nikako! Kako? Zašto? Kako to pospješiti? Hvala.
Lo La Lo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 16:02   #1010
Lo la lo
ovako samo da ti kažem masnice nisu nimalo pozotovan znak nakom masaže jer kad ti zibije masnica to znači da je došlo do pucanja kapilara te da limfa umjesto da otklanja problem otećenosti vezivnog tkiva još se mora baviti čiščenje sukrvice ... :-)
tako da masaž treba biti malo bolna ali ne do te granice da uzrokuje masnice
beauty expert is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 20:51   #1011
Pretpostavljam da to znači da ni masnica ljubičaste boje nije dobra? Ups... Ali možda ta nije od masaže.
Zašto je to tako? Ja to ovako nekako gledam: masnice su znak da su koža i celulit reagirali, a poslije će ih biti manje. Normalno je da je u početku masiranje bolno jer celulit boli. Što se više masira, to ga je manje, što ga je manje, to manje boli, a što manje boli, to je manje masnica. Zar nije tako?
Lo La Lo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 20:15   #1012
Quote:
Lo La Lo kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da to znači da ni masnica ljubičaste boje nije dobra? Ups... Ali možda ta nije od masaže.
Zašto je to tako? Ja to ovako nekako gledam: masnice su znak da su koža i celulit reagirali, a poslije će ih biti manje. Normalno je da je u početku masiranje bolno jer celulit boli. Što se više masira, to ga je manje, što ga je manje, to manje boli, a što manje boli, to je manje masnica. Zar nije tako?
Draga moja Lo La Lo nije tako !?!
Znaš li ti što je uopće celulit?

1. masnica je znak da je kapilara pukla što nebi trebalo bili cilj
2. masaža bi trebala služiti za poticanju limfe tako da izbaci toxine iz organizma i na taj naćin djeluje na celulit
3.da bit će mane celulita nakon masaže ali ako ti pucaju kapilare to znaći da će se poslje vidjeti a to i nije baš najidealnije
4.Da mane boli nakon nekog vremena jer je limfu očistila toksine iz vezivnog tikiva i onda automacki ima malo manje upale
beauty expert is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 11:55   #1013
Quote:
Lo La Lo kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da to znači da ni masnica ljubičaste boje nije dobra? Ups... Ali možda ta nije od masaže.
Zašto je to tako? Ja to ovako nekako gledam: masnice su znak da su koža i celulit reagirali, a poslije će ih biti manje. Normalno je da je u početku masiranje bolno jer celulit boli. Što se više masira, to ga je manje, što ga je manje, to manje boli, a što manje boli, to je manje masnica. Zar nije tako?
Bila sami neki dan na masaži u atheni i nema masnica super...........konačno masaža u salonu bez masnica......
mala2708 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:15   #1014
Jel ovde neki samo reklamiraju neki salon ili mi se to cini,jer vidim dva nova korisnika ovaj mjesec koji samo o Atheni pricaju,.....Mislim da je preocito
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:30   #1015
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Jel ovde neki samo reklamiraju neki salon ili mi se to cini,jer vidim dva nova korisnika ovaj mjesec koji samo o Atheni pricaju,.....Mislim da je preocito

Madar nemoj se ali mislim da ti se čini ja sam tamo bila i imala sam ok iskustva.Nažalost imala sam i jako loših iskustva u nekim drugim salonima.Bacila silne novce u nekim malo poznatijim(skupljim) salonima pa samo hoću reci da ima manje poznatih salonu ukojima se može jeftinije proć a dobiti dobru uslugu.I kaj nije cilj foruma dijeliti iskustva svoja.....

Zadnje uređivanje beauty expert : 25.10.2010. at 12:39.
beauty expert is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:39   #1016
Quote:
beauty expert kaže: Pogledaj post
Madar nemoj se ali mislim da ti se čini ja sam tamo bila i imala sam ok iskustva.Nažalost imala sam i jako loših iskustva u nekim drugim salonima.Bacila silne novce u nekim malo poznatijim(skupljim) salonima pa samo hoću reci da ima manje poznatih salonu ukojima se može jeftinije proć a dobiti dobru uslugu.I kaj nije cilj foruma dijeliti iskustva svoja.....
A onda ne znam jel to slucajnost da na tvom blogu stoji bas taj taj salon,evo bas sam sad blog otvorila.
ne ljutim se,boli mene briga,ali ne navlace se ljudi tako
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:45   #1017
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
A onda ne znam jel to slucajnost da na tvom blogu stoji bas taj taj salon,evo bas sam sad blog otvorila.
ne ljutim se,boli mene briga,ali ne navlace se ljudi tako
Ma ne nije to moj blog to je blog moje kozmetičarke i ja ga pratim jer mislim da će biti dobrih savjeta i sam samo htijela ljudima dat do znanja da ima i dobrih salona koji nisu preskupi i di se dobro radi .Kako sam imala jako loših iskustava neželim da to drugi prolaze...
beauty expert is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:51   #1018
Ok,znam da si radila i ankete tu,ali nema veze,bili me briga uostalom.ja sam samo rekla sta sam ja skuzila
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:54   #1019
Quote:
beauty expert kaže: Pogledaj post
Ma ne nije to moj blog to je blog moje kozmetičarke i ja ga pratim jer mislim da će biti dobrih savjeta i sam samo htijela ljudima dat do znanja da ima i dobrih salona koji nisu preskupi i di se dobro radi .Kako sam imala jako loših iskustava neželim da to drugi prolaze...
Da ja isto idem tamo puna je znanja i iskustvam,super cura radi i nije skupa a hvala bogu ja nisam neki rockefeller da imam para na bacanje u nekim slonima koji su preskupi i nekvalitetni....A blog joj je super barem otvoreno kaže kako trebaju neke stvari izgledati......a pratim je na fb i stavlja super postove i linkove neke stvari sam i naućila.....
mala2708 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:57   #1020
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Ok,znam da si radila i ankete tu,ali nema veze,bili me briga uostalom.ja sam samo rekla sta sam ja skuzila
Pa nažalost malo krivo si skužila
ali naravno svatko ima pravo na svoje mišljenje
beauty expert is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.