Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2008., 14:23   #1
Optuživanje

cijenjeni forumaši, što kada se brak svede na zbrajanje tko je šta napravio tog dana?
koliko je puta tko otišao po djete, tko je skuhao, usisao, popušio, izdrkao..............
svakodnevna svađa iz banalnih gluposti! ( stvarno napravim veliki dio posla, uglavnom ja kuham jer to volim i imam više vremena nego moje živčano žensko biće......)
razgovor - volimo se!!!!!
nisam bajan ali od 95% ljudi koje znam pružam isti toliki postotak pažnje u braku više nego oni!
pola ih je svakodnevno za šankom, žena ih nazove a oni joj jebu mater?
katastrofa
__________________
kacavida
šarafciger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 16:14   #2
hej..
meni se počelo događati isto..
mi smo odlučili uzet pauzu. ne znam dal je to dobro ili ne. raskinuli smo zaruke.. možda je bolje prije nego kad dođu djeca. htjela sam zapravo reći ovo: postala sam nesigurna u svog muškarca nakon nekih događaja i to se pokazivalo kao stalno optuživanje, traženje greške, mjerenje i nabrajanje... možda se to dogodilo vama. nemoj se mjeriti sa svojim poznanicima, to će je izluditi. svi smo različiti. možda ona osjeti da ti misliš za sebe da si zaslužniji za sklad u vezi, kao što i ja to osjetim po načinu na koji pišeš. a trebali bi se osjećati ravnopravno, jednaki. kad toga nema postajemo nesigurni i često radimo nesvjesno stvari kako bi "ispitali, provjerili" partnera. trebamo uvjerenje, dokaz...
samo se volite, strpljivo.. sretno
tam28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 19:31   #3
svi smo mi na jednom dubljem nivou svijesni koliko primamo i dajemo

kada jedna strana osjeća da daje puno više, a da druga daje puno manje, dolazi do nezadovoljstva

kada počnemo izražavat to nezadovoljstvo, ako to partner ignorira, omalovažava naše osjećaje i ne pridaje im važnost, postajemo histerični, živčani i sve luđi

pogotovo kada mu je argument kako drugi vise u kafanama i ženama jebu mater preko telefona, kao šta ti hoćeš od mene, ja nisam takav, ja sam dobar muž

za početak počnite slušat jedno drugo i budite na istoj strani, a ne jedno protiv drugog i kvalitetu svoje veze ne mjerite naspram drugih već nek vam mjerilo bude kako se svako od vas osjeća u njoj
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 19:34   #4
Ne volite se. Kratko i jasno.
žalosna sova is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 12:03   #5
E kad to počne, jebeno....nije to dobro prijatelju, znam iz iskustva...
solara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 12:40   #6
Quote:
šarafciger kaže: Pogledaj post
nisam bajan ali od 95% ljudi koje znam pružam isti toliki postotak pažnje u braku više nego oni!
pola ih je svakodnevno za šankom, žena ih nazove a oni joj jebu mater?
katastrofa
Samo da se nadovežem, vas dvoje ste vas dvoje. A ostalih 95 posto ostavi na miru, neka se njihove žene s njima bakću.
žalosna sova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.