Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2008., 14:51   #1
A otkad su Illuminati "bad guys"?

Svo moje znanje o Illuminatima mi kaže da su oni bili pacifisti koji su se zalagali za napredak čovjećanstva, a postali su tajno društvo silom prilika.

Čitajući postove na raznoraznim temama vidin da svi govore o njima ko o nekim lutkarima koji vuku konce iz sjene a u cilju vladavine čovječanstvom.

Pa eto molia bi da mi neko kaže kad su oni postali takvi i otkada u svoje redove primaju bogate a ne pametne (ne kažem da i jedno i drugo nije moguće biti).

Jesam li i ja sam Illuminat ako iman svoju firmu i sastajem se na večerama s još nekim poduzetnicima da bi dogovorili kojekakve poslovne planove, pa čak i neke koji nisu potpuno moralni?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 16:50   #2
wannabe
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 19:25   #3
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Svo moje znanje o Illuminatima mi kaže da su oni bili pacifisti koji su se zalagali za napredak čovjećanstva, a postali su tajno društvo silom prilika.

Čitajući postove na raznoraznim temama vidin da svi govore o njima ko o nekim lutkarima koji vuku konce iz sjene a u cilju vladavine čovječanstvom.

Pa eto molia bi da mi neko kaže kad su oni postali takvi i otkada u svoje redove primaju bogate a ne pametne (ne kažem da i jedno i drugo nije moguće biti).

Jesam li i ja sam Illuminat ako iman svoju firmu i sastajem se na večerama s još nekim poduzetnicima da bi dogovorili kojekakve poslovne planove, pa čak i neke koji nisu potpuno moralni?
je... je... vidi se da imas ogromno znanje o njima...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 20:07   #4
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
je... je... vidi se da imas ogromno znanje o njima...


Bas je super tajno drustvo o kojem svatko sve zna

Zadnje uređivanje luiz : 21.11.2008. at 12:03.
satori@sanitarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 21:26   #5
Nemora se puno o njima znati ... samo nabrojiš najpoznatije pripadnike te maligne skupine, i sve odmah bude jasnije. A ako nekom odgovara takav soj ljudi, tada to govori o kakvom se pojedincu radi.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 21:32   #6
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Nemora se puno o njima znati ... samo nabrojiš najpoznatije pripadnike te maligne skupine, i sve odmah bude jasnije. A ako nekom odgovara takav soj ljudi, tada to govori o kakvom se pojedincu radi.
Cek, tajno drusto=tajno clanstvo. Kak onda znas koji su clanovi
satori@sanitarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 02:36   #7
Faljen Isus i Marija


Quote:
satori@sanitarium:

Bas je super tajno drustvo o kojem svatko sve zna

Isto kao što svatko nešto zna o tajnim službama.

Nešto, ne sve kako ti misliš, nitko ne može znati sve. Naravno, to isključuje tebe jer si najinteligentniji na svijetu. To ti priznajem, ne može se poreći da kod tebe sve pršti od inteligencije.

Kako to da znaš za tajne službe, a ipak ih nazivaš tajnim?


Quote:
satori@sanitarium:

Cek, tajno drusto=tajno clanstvo. Kak onda znas koji su clanovi

Isto kako je CIA tajna služba, a zna se da je izvodila tajnu operaciju u Afganistanu gdje su dostavljeni stingeri za obaranje krokodila (sovjetskih helikoptera) i kako je sve to tajno financirano i zna se tko je tu cijelu tajnu operaciju odobrio sve do samoga vrha. Sve tajno, a sve i svakoga bitnoga uključenoga u operaciju se pozna.

Kako to da se i dalje sve naziva tajnim?

Ali, ne govorim ja ovo tebi jer ti to sve znaš jer vidim da si inteligentan. Toliko si inteligentan da moram svako malo iskazati divljenje takvoj inteligenciji. Naprosto očaravajuća inteligencija.


U stvari, mislim da bi trebalo otvoriti post obožavalja gdje bi svi mogli izraziti zahvalnost na tome da imaju privilegiju vidjeti tvoju iznimnu inteligenciju.



Smrt Patentu, Sloboda Hakerima!

Bog i Hrvati
slobodnahrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:36   #8
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
je... je... vidi se da imas ogromno znanje o njima...
Pa prosvijetli me (Illuminiraj) kad ti već imaš toliko znanje...
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:39   #9
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Nemora se puno o njima znati ... samo nabrojiš najpoznatije pripadnike te maligne skupine, i sve odmah bude jasnije. A ako nekom odgovara takav soj ljudi, tada to govori o kakvom se pojedincu radi.
Galileo, Bernini, Kopernik, Raphaelo, hm da, sami kriminalci, zločinci i ološ....
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:44   #10
A ako ste i zaista čulo nešto o nekome ko pripada Illuminatima, tim strašnim babarogama, od koga ste to čuli, mislim ako neko ima info iz prve ruke ok, svaka čast, al inače...

Jednom mi je brat priča da je čua od prijatelja kojemu je reka njegov susid da mu je reka otac da je njihov prvi susid bia osobni šofer Al Caponea.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:53   #11
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Svo moje znanje o Illuminatima mi kaže da su oni bili pacifisti koji su se zalagali za napredak čovjećanstva, a postali su tajno društvo silom prilika.?
Veliš, jedini bad je kaj se nisu zalagali i za pravopis i gramatiku.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:58   #12
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Veliš, jedini bad je kaj se nisu zalagali i za pravopis i gramatiku.
Ok, isprićavam se svima, nisan zna da je ovaj PDF namijenjen iskljućivo da bi ljudi lijećili svoje komplekse i smijali se bilo ćemu. No oćito ništa neču saznati šta san pita.

Hoče li ti pomoči ako ja tebe sad nazovem neinteligentnim retardom pa da se svađamo još par stranica?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 09:36   #13
Samnom se ne možeš svađati.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 10:31   #14
Quote:
slobodnahrv kaže: Pogledaj post
Isto kao što svatko nešto zna o tajnim službama.

Kako to da znaš za tajne službe,...?
Znamo za postojanje ''tajnih'' službi jer nisu baš tako jako tajne.

Svaka država (i neke kompanije !) priznaje postojanje tih službi, zna im se djelatnost, voditelji, imaju web stranice http://www.soa.hr/, ... snose zakonsko odgovornost za svoje postupke...

Stvarno nije mi jasno od kod neki forumaši znaju za postojanje tih Iluminata ako su to tajna društva
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:10   #15
Quote:
slobodnahrv kaže: Pogledaj post
Faljen Isus i Marija
Faljena Sotona

Quote:
slobodnahrv kaže: Pogledaj post
Isto kao što svatko nešto zna o tajnim službama.

Nešto, ne sve kako ti misliš, nitko ne može znati sve. Naravno, to isključuje tebe jer si najinteligentniji na svijetu. To ti priznajem, ne može se poreći da kod tebe sve pršti od inteligencije.

Kako to da znaš za tajne službe, a ipak ih nazivaš tajnim?
Tajne sluzbe=tajno djelovanje dok je znanje o njima javno.

Quote:
slobodnahrv kaže: Pogledaj post
Isto kako je CIA tajna služba, a zna se da je izvodila tajnu operaciju u Afganistanu gdje su dostavljeni stingeri za obaranje krokodila (sovjetskih helikoptera) i kako je sve to tajno financirano i zna se tko je tu cijelu tajnu operaciju odobrio sve do samoga vrha. Sve tajno, a sve i svakoga bitnoga uključenoga u operaciju se pozna.

Kako to da se i dalje sve naziva tajnim?

Ali, ne govorim ja ovo tebi jer ti to sve znaš jer vidim da si inteligentan. Toliko si inteligentan da moram svako malo iskazati divljenje takvoj inteligenciji. Naprosto očaravajuća inteligencija.
Jesi kad cuo za deklasificirane dokumente?

Quote:
slobodnahrv kaže: Pogledaj post
U stvari, mislim da bi trebalo otvoriti post obožavalja gdje bi svi mogli izraziti zahvalnost na tome da imaju privilegiju vidjeti tvoju iznimnu inteligenciju.
Gle, ak ces se uvrjedit svaki put kad netko nade rupu u tvojoj inteligenciji onda se makni sa interneta.

Ovo preseravanje o tudoj intelienciji samo pokazuje tvoj nedostatak iste.

Quote:
slobodnahrv kaže: Pogledaj post
Smrt Patentu, Sloboda Hakerima!

Bog i Hrvati
je**** te hackeri skupa sa bogom. Odi heklat
satori@sanitarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 18:45   #16
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Svo moje znanje o Illuminatima mi kaže da su oni bili pacifisti koji su se zalagali za napredak čovjećanstva, a postali su tajno društvo silom prilika....
Možda je namjera bila pozitivna, ali sa vremenom štakori koji koriste ta društva iz čisto financijske moći, tj. profita su pojeli osnovni smisao i nadaju se samo sačuvati ili povečati stečeno bogastvo.

Možda izgleda čudno sa naše pozicije kada netko ima 100MLRD$ i misliš kaj je njemu 1 MLRD, ali kao što nemožeš uskočiti u glavu drugoga i doživjeti na svojoj koži misli i osjećaje tako je izlišno postavljati priču na taj način.

Možeš ti imati puste milijarde ali mogu imati i oni tebe. Jednostavno nemožeš, pogotovo ako su ti prošle generacije prije tebe prenijele takav način razmišljanja, borit protiv toga.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 08:28   #17
Ok, to može bit tvoje mišljenje, ali kakve dokaze imaš? Mislin, ja san mislia da ste vi, teoretičari zavjere, bolje informirani o tim stvarima.

Niko mi dosad nije odgovoria na nijedno moje pitanje.

Evo sad još jedno, zašto tim pokvarenim lovašima uopće tribaju tajna društva? Zašto se ne bi mogli sist negdi u restoran di večera košta ko godišnja plaća njihova radnika i lipo raspravljat o podjeli svjetskog bogatstva i ostalim stvarima?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 09:36   #18
Pa tko kaže da ne sjednu jedu i raspravljaju. Samo ne kažu u restoranu da su iluminati, već upravni odbor neke drage nam korporacije . Valjda bi to bio logičniji način, zar ne
adarelh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 10:41   #19
Sve je to određeni ritual, ispunjavanje svojih psiholoških potreba. Zamisli ti si član nečeg tako moćnog, ostali mada znaju da si super bogat, neznaju da ti upravo odlučuješ koliko će svjetska kriza trajati. Bez tih rituala i piramidalne strukture takvog društva, nebi to dugo trajalo. Jesi li vidio kako su naši dočekali Buša, ali ovi su iznad njega, tj. upravljaju sa njim (karikiram). Kad imaš hrpetinu love nije to obilaženja birtija i restiča, treba ti neki viši smisao, ali koji uključuje povećanje i zadržavanje svog bogastva. U tajnim društvima imaš ovce i novce.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 08:43   #20
Quote:
adarelh kaže: Pogledaj post
Pa tko kaže da ne sjednu jedu i raspravljaju. Samo ne kažu u restoranu da su iluminati, već upravni odbor neke drage nam korporacije . Valjda bi to bio logičniji način, zar ne

Pa to upravo i je ono šta kažen! Čemu onda potreba za tajnama?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.