Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2007., 16:11   #1001
Quote:
slovenka25 kaže: Pogledaj post
Mislim da je Žižek možda jedini Slovenac sa kojim se možemo ponositi. Zbog toga je i emigrirao ...
A neee.. Ima vas još Ja bih još dodala; Laibach, Janez Drnovšek, Marko Pogačnik
__________________
Ja uopće ne tražim sreću, samo neki sklad isprekidan ekstazama. (FB)
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 16:57   #1002
zašto drnovšek?
pa on je lud....
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 17:12   #1003
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
emigrirap ej?
Živi u Americi. Sam je rekao prije što je otišao da će emigrirati zbog politike.
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 17:25   #1004
http://www.mladina.si/tednik/200442/...j--ursa_matos/

(u slovenskom je jeziku, neznam dali ćeš razumijeti)
slovenka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 17:45   #1005
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
ma kakvi mladi ljudi, gledaj Žižeka sve će ti bit jasno .
A koji je vladajući nama bio dobar? Osim tamo kojeg iz prošlosti (V. Holjevac), a brijem da su mu građani isto jebali sve po spisku, a danas ga veličamo (čisto uzora radi). Onaj tko nema uvijek je nezadovoljan. Mene iskreno boli kurac tko je na vlasti, isti mi kurac hoće to biti 'pošteni' purger, hercegovac il neka nadobudna kučka koja je u politiku ušla šireći noge.

Bitno je samo da smijenimo onoga ko danas vlada, ili ipak nije

Vjerojatno su i dok su Maksimirski park gradili, novinari pisali 'majmun od gradonačelnika gradi park, a neki struje i vode nemaju', kad su gradili prvo kino vjerojatno je bilo 'gradi se luksuzno kino, a neki su siromašni i nema dovoljno bolnica i vrtića blabla'.

Jebote oću se ja kandidirati i obećati da ću sve i jednu kunu u bolnice i vrtiće uložiti ... patetika.
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 20:57   #1006
Quote:
Joe Tortura kaže: Pogledaj post
A zašto tu neki žive u uvjerenju da Bandić puno radi?Zato jer on tako kaže?Kako on u 9 sati na Dolcu može kupovati meso ako radi??Ili sjediti kod Milčeca na kavi ako radi?Ili se prešetavati po gradu ako radi?

pa zar se ne sjećaš kako se ponašao gradonačelnik Splita u seriji Velo Misto??
laganini šetnjica pa pozdravi smetlara:-dobro jutro vaša visosti,pa onog kaj pali lampe :-dobro jutro vaša svitlosti..ionda dalje u promenadu po gradu
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 21:09   #1007
I ja radim 24 sata dnevno ali kaj?

Malo si je netko polupao lončiće
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 14:04   #1008
zizekova razmisljanja su upravo onakva kakva covjekova razmisljanja trebaju biti...
ali da ne ponavljam prethodnike...
super je da postoji takva faca
 
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 18:20   #1009
Slavoj Zizek - Nedeljom u 2 - na You Tube

Uploadao sam ovu emisiju (Nedeljom u 2 - Slavoj Zizek) na You Tube pa je od sada za sve i na internetu:



1 of 7: http://www.youtube.com/watch?v=3yZ6VYwifwU

2 of 7: http://www.youtube.com/watch?v=dYdda6dXi_M

3 of 7: http://www.youtube.com/watch?v=tV1aSNzh7xU

4 of 7: http://www.youtube.com/watch?v=PuyH9OYjtIg

5 of 7: http://www.youtube.com/watch?v=Qayg3eJM2Do

6 of 7: http://www.youtube.com/watch?v=YFtuGGl3wz8

7 of 7: http://www.youtube.com/watch?v=mUrDJkfbdIQ
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 09:42   #1010
Šaper puno bolje izgleda nego prije (al sam rječita )
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:10   #1011
Dobar je Stanković. Najjači je bio s Bandićem. Kak ga je ispreskako ko malog magarca
Čak i kad je fin s nekim ko s Šaperom jučer, ipak podbode malo, npr. ono za politički marketing, kao, 'pa zar vam se ne gadi to radit pa nekad ste bili normalni. Isus je naš maj a sad radite parole, pa kak to, pa šta vam je
motorcycleboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 15:46   #1012
Quote:
LjutiBronxBomber kaže: Pogledaj post
Hejjj, baa....

Mislim da je to jedinstveni slucaj u povijesti da jedan bosansko-ercegovacki musleman, inace glumac, koji -kako kazu- glumi u Rvackoj, ponosi se bosanskim kraljevstvom...

hej, ba! Turci, od koga ste vi nastali , odnosno, od koga ste primili viru, srusili su bosansko kraljevstvo... Dalje ne triba.

Spomen'o je frajer salvetu, ali nije spomen'o POLA MILIJUNA zbrinutih bosansko-ercegovackih muslemana na rvackom Jadranu....

Jebo ti drzavu na ciji Tv more doci svaka susa i anti-Tudjman element.

Tako nam i triba, valjda.


Quote:
LjutiBronxBomber kaže: Pogledaj post
Pa s ton se Hrvatskon svaka picka materina more sprdat.

Pa, di su ga samo nasli... jeba mu pas oci...

E, da..sitijo san se... on je iz Olimpijskog grada. Jebem grad i Olimpijadu.

To van je puno pomoglo kada su vas cetnici rokali.

Spomen'o si salvetu, pizda ti materina.... ali nisi spomen'o Jadran i utociste.

Jebem vam maaajku!

Quote:
LjutiBronxBomber kaže: Pogledaj post
Majku ti tvoju provokatorsku....
https://www.forum.hr/showthread.php?t=201489
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 15:55   #1013
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Nije on iz Olimpijskog grada, vec iz Tuzle.

A koliko jucer je bio najgrlatiji u Skedneriji za vrijeme kosarkaskog meca BiH-Hrvatska, kada se psovala ustaska majka i urlikalo "gazi ustase".

Emir Hadzihafizbegovic je klasicni, ali klasicni, primjer danasnjeg licemjerja u Bosnjaka.

Voli on Hrvatsku, obozava je, dok je Mesic predsjednik.

Quote:
LjutiBronxBomber kaže: Pogledaj post
Pusi kurac, picko lazljiva..

Quote:
LjutiBronxBomber kaže: Pogledaj post
Rise, jebem ti majku cetnicku.

Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Isti ovaj Emir je pocetak rata docekao u Beogradu, u stanu Lepe Brene, i bio veliki Jugosloven (treba li nagadjati kakav je tada bio njegov stav o Vukovaru, kojeg danas spominje, s obzirom da je bio jugoslovenski idealista kako kaze do aprila `92)

Da bi u proljece `92 dosao u Tuzlu, ubijedjen da ce Tuzla ostati u Jugoslaviji. Nakon sto je u 5 mjesecu rat poceo i u Tuzli, Emir shvata da je vrag odnio salu i bjezi na sigurno, u Mostar odnosno Grude (prema Beogradu se vise nije moglo bjezati)

Tada oblaci uniformu HVO-a, ceka rasplet stanja u Tuzli, i nakon sto u jesen iste godine shvata da ce Tuzla opstati, i da je IN biti musliman, patriota, Bosnjo, potomak bogumila, temeljni narod, Emir ide nazad u Tuzlu i pretvara se u teskog bosnjackog nacionalistu. Redaju se predstave u kojima u tuzlanskim kazalistima prijeti vlasima, kaurima, zaklinje se na osvetu ustasama zbog "noza u ledja", "goricete u paklu" porucuje Hrvatima. Javno govori kako ne voli Hrvate, dolazi i ta `97 godina i vec spomenuti mec u Skenderiji. Emir je kupio kartu za prvi red do terena, i onako punih usta i pun zanosa Radji i ostalima psuje majku ustasku i porucuje im da su mrtvi za njega.

No, kada je crtac po salvetama otisao na vjecna lovista, Emir mijenja misljenje i od zakletog muslimanskog fanatika postaje fleksibilni bosnjacki lahki nacionalista, sa podebljanim racunom u banci izmedju ostalog i sa hrvatskim novcem (snima filmove u Hrvatskoj).
Danas vise ne mrzi Hrvatsku i Hrvate, a i sto bi, novac je novac a ideje su prolazne.

Lik i djelo.
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Postoje dokazi, zamoli svog ahbaba Emira da ti pokaze ulaznicu iz Skenderije.

Jebo te on.
Quote:
LjutiBronxBomber kaže: Pogledaj post
Ne brini se za moderatora. Brini se za svoju majku cetnicku... da ti jebo pas mater cigansku.

Moderatori ce uskoro doci,
.
.
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 15:57   #1014
meni je stanković aleksandar odvratan, napuhan, samoumišljen, samodopadan, ljigav, bezobrazan, ne preveč inteligentan, samoljubiv
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:00   #1015
što kažeš na današnjeg gosta?
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:03   #1016
iako se ne slažem sa mnogočime što je rekao čini mi se iskrenim čovjekom sa dušom i srcem. čovjekom sa stavom i velikim humanistom.
s jedne strane konzervativcem, ali s druge strane tolerantnim koji drugačije smatra sebi ravnopravnima.

spreman je bez muljanja reći da je griješio i nekada mislio drugačije.


U biti ne bih rekao za njega da je prije drugačije mislio kao što su to bili Tuđman i sl, najprije komunisti, onda kapitalisti, komunisti pa vjernici.

Ovaj čovjek je volio domovinu, samo što mu se ona "suzila". Bio je vjernik, i danas je! Bio je nekada nacinalist Jugoslaven, danas je Bošnjak!
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:04   #1017
bio mi je ok..nije lagao ni padao u afan, nije se skrivao ni iza koga
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:05   #1018
baš kako si i sam odgovorio - tako se on nekako i sam u emisiji o sebi izrazio - i mislim da je bio iskren
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:06   #1019
šta je to afan?
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 16:57   #1020
Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
Nema to veze s Balkanom koliko s tipičnim primjerom muslimanske kamuflaže.

Ovaj je samo rekao šta ostali članovi i simpatizeri SDA pričaju kad su, kako Alija kaže "među svojima"..

Pred svijetom kad su kamere uključene "mi smo ba za građansku multi-kulti državu"...a kad su mikrofoni ugašeni onda je "za Allaha protiv Vlaha" i "Od Sarajeva do Irana bit će zemlja muslimana".

O tome se radi.

Quote:
...ska kaže: Pogledaj post
daj, jebo te, postavio si interesantnu i duhovitu temu, i moras sad usrat sve s tim svojim naci pizdarijama...

prije svega hadzihafizbegovic nije nikakav multietnicar vec bosnjacki sovinista (nesto kao ti, samo bosnjo) i polupropali glumac... dalje... ako ces vec citirati lika, ucini to kako treba... npr. izbacio si sljedecu recenicu...


ako tebi ne smeta turbofolk, silikonske kucke i nasmrkana goveda u mercedesima, tebi na cast, ali meni se gade, vise od sovinista tipa emira...

Quote:
...ska kaže: Pogledaj post
nije on nikakav visokopozicionirani clan sda, vec budaletina s tv ekrana koju su doveli da iscjede jos koji glas...

a zna se dobro sta nacionalisti i njihove partije misle o pripadnicima drugih naroda, s tvoje strane ovo je bijedno licemjerje... da je neko drugi postavio slicnu temu, pa hajde, ali ti... smijesno...

i covjek nije rekao "kurvetine" vec "drolje"...



Quote:
Juda Iškariot kaže: Pogledaj post
Jašta...standardna spika..."pojedinac, bolesnik, nacionalist" koji su kod muslimana manjina....

Svi su muslimani multi-kulti i za građansku opciju....svi muslimani govore kako je Komšić superstar i kako su svi za njega glasali....dovoljno je pogledati samo na ovom forumu.

Samo se pitam tko je spriječio muslimanima da za svojeg predstavnika izaberu nekog ancionalno-liberalnog a ne profesora Islamistike, pitam se tko je palio hrvatske zastave u Sarajevu, tko je protjerao 150.000 Hrvata iz srednje Bosne, ubijao hrvatske obitelji u Konjicu, ubijao hrvatske povratnike u Travniku, pisao po hrvatskim križevima "Turska"...tko, tko tko ???

99 % muslimana govore za sebe kako su za Komšića, za toleranciju, za multi-kulti, pa kako se onda ove gore stvari uopće dešavaju ? Tko stoji iza toga ??

Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
"Gospodin" Emir sa njegovim izvucenim plavim pramenovima lici na jednog obicnog pedera zato i nije cudo sto mu smetaju "drolje"
Quote:
zzbabac kaže: Pogledaj post
On je poznati i priznati islamski sovinist koji u "svojoj" drzavi sebi daje za pravo da govori kako misli. To sto se njegovo vidjenje drzave i morala poklapa sa vecinom muslica u BiH je stvar na koju smo navikli. Zbog takvih je Bosna sve dalje i dalje od jedinstvene drzave.
Quote:
zzbabac kaže: Pogledaj post
http://www.pincom.info/bih/opsirnije.asp?ID=44282

Ovo je samo jos jedan prilog o BiH multietnicarima. Kad se ovako nesto dogodi njima u gradu sa hrvatskom vecinom onda se o tome trubi tjednima i prave se posebne emisije na TV. Ovako u Bugojnu, Travniku i ostalim zelenim krajevima sve prodje u sutnji nadleznih pa i sutnji predstavnika u Saboru koji kao predstavljaju BiH Hrvate.
Quote:
U24U kaže: Pogledaj post
Neko pomenu da je Emir los glumac,ja se ne bih s tim slozio.Dobro glumi u "kinu" a i u zivotu.Malo je komicno kad on drzi nekom predavanje o konzumiranju alkohola.......stara pijanica.....koja je pod uticajem novonastalog islamsko-bosnjackog nacionalnog budjenja postao neko ko ukazuje na moral Bosnjaka.
Slazem se da je dobro primjetio ,ne i rekao, probleme kod omladine,koji nisu samo kakrakteristicni za BiH,no,po meni,nije problem u "srbijanskim kurvama" nego u mentalitetu slicnom onome kojeg ima i sam gsp.Emir.On je po "stare dane" porimjetio sto, kao, nije u redu a u biti je i sam takav, mozda ne vise, ali sigurno bio.
Treba prvo naci uzrok toga sto kritikuje a to sigurno nisu "srbijanske drolje" pa se tek onda praviti pametan.Doticni ima sigurno iskustva,tako da ne treba daleko traziti,zar ne.

Quote:
rsbl kaže: Pogledaj post
Svaka njemu čast ! Čovjek kaže šta misli. Mrzi Srbe. Ok, bolje je i to nego da glumi kao većina njegovih sunarodnjaka.
Quote:
KAMI666 kaže: Pogledaj post
POkazi mi prstom ko voli Srbe?? Mozes se okretati dugo u krug
Sa bosanskim pravoslavcima je vec druga prica...

Quote:
Velšanin kaže: Pogledaj post
Šta nema drolja državljanki BiH koje pjevaju takve pjesme ? Po tome se vidi da je Emir kao pravi SDA musliman antisrbijanski nastrojen (a naravno i antihrvatski). Zar takve pjesme pjevaju samo drolje, bez obzira čije (srpske, bošnjačke, hrvatske, romske) ? Pjevaju i muškarci, zar ne ? Međutim, njih Emir nije spomenuo. Odgovor je jednostavan - Emir blajha pramenove, Emir ne voli drolje, Emir je gay.

Sad me samo zanima šta o njegovom homosexualizmu misli hodža ? Nije baš primjereno za pravog SDA muslimana da bude tur-operator !
Quote:
Frankopan kaže: Pogledaj post
A znas li ti Judo sto je najbolji nacin da takav paketic isporucis? Pa lijepo, pred Emirova vrata, stavis paketic, par novina na vrh, zapalis..pokucas na vrata vicuci 'pozar..pozar'...Znas kako se nasi muslimani naskachu po govnima.

Quote:
Ramzes kaže: Pogledaj post
Kasno sam ovo pročitao, ali sam se ubio od smijeha! Koji je to Hadžihafisbegović, onaj glumac??? Koji kreten ... nekim ljudima ne treba dozvoljavati da se javno ispoljavaju.
Quote:
za-gor-te-nej kaže: Pogledaj post
emir je supak meraklija
https://www.forum.hr/showthread.php?t=184197
MiGo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.