Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2009., 18:52   #1
Jadranka Kosor / Ne bojimo se Vidosevica na cije on glasove racuna

Odgovor draga gdospodjo Kosor: na sve one koji su razocarani svim politickim strankama u RH koje su nesposobne, korumpirane, protkane nepotizmom, manjkom nacionalnih interesa, manjkom sluha za gospodarstvo i ekonomiju, sluganskom politikom. A takovih je ogroman broj u Hrvatskoj!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...9,2,,174945.jl

Moje misljenje je da ce Nadan Vidosevic biti izborni fenomen kao sto je prije Stipe Mesic pobjedio na izborima!
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 19:34   #2
Vidosevic ocigledno cita ovaj forum i moje postove o predsjednicima fikusima.
Spomenuo je to na govoru danas.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 19:37   #3
Nabrojis par Vidosevicevih mana i onda kazes da ce bas zato gradjani glasat za njega?

Obicna dalmatinska lopovcina...
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 19:39   #4
Sad će počet HDZ-ovi udarci ispod koljena.
Osobno mi se lik sviđa i nekak mi se sve čini da bi fakat mogao i pobjedit.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 19:45   #5
Pobjedit će on ka i ja koji neću imati kampanju ali gledam i baš nešto mislim da se kandidiram i istaknem program "Stanite u red imamo metaka za sve", a stranku da nadinjem ime "DSV-Dobrovoljni Streljački Vod".
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 19:56   #6
Quote:
shteva kaže: Pogledaj post

Obicna dalmatinska lopovcina...
počelo je

premda, osobno, SUMNJAM u HDZove spinove, igre, zakulisne igre, zapravo u sve kaj se tiče njih

ali, ako Vidošević FAKAT zakomplicira Adezeu matematiku, razbije desne glasove, usisa razočarane i prepune nade sa centra ili lijevog centra, pa onda je napravio pos'o,ne?
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 19:58   #7
Quote:
shteva kaže: Pogledaj post
Nabrojis par Vidosevicevih mana i onda kazes da ce bas zato gradjani glasat za njega?

Obicna dalmatinska lopovcina...
Po čemu se onda razlikuje od kandidata iz vlastite (očito bivše) stranke?

Osim po regionalnoj pripadnosti...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:01   #8
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Po čemu se onda razlikuje od kandidata iz vlastite (očito bivše) stranke?

Osim po regionalnoj pripadnosti...
Nisam Hebrangovac jel , ali taj bar nije prikupio bas toliko bogatsva ko taj..

i to sve ko drzavni sluzbenik.....

A i inace... ak oce nes napravit za gospodarstvo , funkcija na kojoj je sada je puno prikladnija za to...

Btw svaka firma mora placat harac toj njegov organizaciji, za kaj???
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:03   #9
Quote:
dakalo kaže: Pogledaj post
Odgovor draga gdospodjo Kosor: na sve one koji su razocarani svim politickim strankama u RH koje su nesposobne, korumpirane, protkane nepotizmom, manjkom nacionalnih interesa, manjkom sluha za gospodarstvo i ekonomiju, sluganskom politikom. A takovih je ogroman broj u Hrvatskoj!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...9,2,,174945.jl

Moje misljenje je da ce Nadan Vidosevic biti izborni fenomen kao sto je prije Stipe Mesic pobjedio na izborima!
A nije li se iz tih razloga pojavio na političkoj sceni onaj retard od Josipovića?

Inače sve što si nabrojio je rezulatat djelovanja i karakteristike SDP-a na vlasti i u opoziciji.
__________________
Sa Tulovih se pruža predivan pogled a moja duša ima čast uživati u toj ljepoti zauvijek.
Dao sam život svoj i nije mi žao, nagradio me dragi Bog za vjeru domovini i mojoj duši poklonio najljepši kutak svemira svog.
In memoriam: Damir Tomljanović Gavran
Gavran> is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:06   #10
Članarine za iduću godinu ostaju na dosadašnjoj razini - za prvu kategoriju (poduzetnici do 50 zaposlenih) 55 kuna mjesečno, za drugu kategoriju 1.500 te treću (veliki poduzetnici s više od 250 zaposlenih) 5.500 kuna. Doprinos koji članice HGK plaćaju prema ostvarenim ukupnim prihodima smanjuje se pak sa 0,01 posto na 0,0075 posto prihoda iz financijskog izvješća za 2007. Po osnovi članarina i doprinosa HGK u idućoj godini planira prihod od 219 milijuna kuna (ove godine 240 milijuna kuna). Uz ostale prihode ukupni prihodi HGK u 2009. planiraju se u iznosu od 246 milijuna kuna (ove se očekuje 267 milijuna kuna).

Kam ta lova ide?? Na kaj se trosi?
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:14   #11
Quote:
Gavran> kaže: Pogledaj post
A nije li se iz tih razloga pojavio na političkoj sceni onaj retard od Josipovića?

Inače sve što si nabrojio je rezulatat djelovanja i karakteristike SDP-a na vlasti i u opoziciji.
sto sam nabrojio karakterizira sve stranke koje su na vlasti ili u opozicije.
Ja nisam stranacki vezan niti za jednu stranku
__________________
kokodacem ovdje od 1999.
dakalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:25   #12
Evo komentara iz poslovne štampe:

"Politički analitičari kažu kako biračima neće biti pretjerano bitno kako je Nadan Vidošević doista vodio Hrvatsku gospodarsku komoru i Kraš, jer - kažu - bitan je dojam kojeg je o sebi ovaj (od danas bivši) HDZ-ovac stvorio u javnosti. A stvorio je dojam uspješnog poslovnog čovjeka.

"Kada čita Vidoševićev životopis, čovjek bi pomislio da je taj čovjek sve svojim rukama odradio. Pitam se onda što je HGK radila ako je on odradio sve što tamo piše. Treba podsjetiti i da je HGK najmnogoljudnija komora u Europi, i to ne za deset posto, nego nekoliko desetaka posto veća od prve sljedeće", kaže Marko Rakar, komunikacijski konzultant.

"Vidošević je sastavni dio problema, on je stvarao ovu državu u ono što se ona pretvorila. Bio je cijelo vrijeme blizak samom vrhu HDZ-a i sve što je stvorio, stvorio je na temelju veza i poznanstava. On nema nekakve stvarne rezultate iza sebe. On je sad nedavno izjavio kako se HDZ udaljio od neke svoje teme. To nije istina, HDZ se nije udaljio od svog smjera, nego se Vidošević udaljio od HDZ-a", zaključuje Rakar. "

http://business.hr/Default2.aspx?Art...4c899&open=sec

I sad se Vidošević predstavlja kao alternativa sustavu?
stil21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:31   #13
Quote:
revolution kaže: Pogledaj post

ali, ako Vidošević FAKAT zakomplicira Adezeu matematiku, razbije desne glasove, usisa razočarane i prepune nade sa centra ili lijevog centra, pa onda je napravio pos'o,ne?
je, točno....to bi bio posao! a kaj se Nadana-rašpe tiče....nije šija nego vrat!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:34   #14
Imaju šanse i Vidošević i Hebrang, mogu se uvatit za ručice i zapjevati...
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:53   #15
Quote:
stil21 kaže: Pogledaj post
Evo komentara iz poslovne štampe:

"Politički analitičari kažu kako biračima neće biti pretjerano bitno kako je Nadan Vidošević doista vodio Hrvatsku gospodarsku komoru i Kraš, jer - kažu - bitan je dojam kojeg je o sebi ovaj (od danas bivši) HDZ-ovac stvorio u javnosti. A stvorio je dojam uspješnog poslovnog čovjeka.

"Kada čita Vidoševićev životopis, čovjek bi pomislio da je taj čovjek sve svojim rukama odradio. Pitam se onda što je HGK radila ako je on odradio sve što tamo piše. Treba podsjetiti i da je HGK najmnogoljudnija komora u Europi, i to ne za deset posto, nego nekoliko desetaka posto veća od prve sljedeće", kaže Marko Rakar, komunikacijski konzultant.

"Vidošević je sastavni dio problema, on je stvarao ovu državu u ono što se ona pretvorila. Bio je cijelo vrijeme blizak samom vrhu HDZ-a i sve što je stvorio, stvorio je na temelju veza i poznanstava. On nema nekakve stvarne rezultate iza sebe. On je sad nedavno izjavio kako se HDZ udaljio od neke svoje teme. To nije istina, HDZ se nije udaljio od svog smjera, nego se Vidošević udaljio od HDZ-a", zaključuje Rakar. "

http://business.hr/Default2.aspx?Art...4c899&open=sec

I sad se Vidošević predstavlja kao alternativa sustavu?


aleluja,ima još ljudi koji misle svojom glavom..
samo,strah me da većina Hrvata i Hrvatica to ne radi..
tako da Nadan ima sasvim pristojne šanse..nažalost..
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:53   #16
Lightbulb Nešto obično...

Quote:
dakalo kaže: Pogledaj post
Odgovor draga gdospodjo Kosor: na sve one koji su razocarani svim politickim strankama u RH koje su nesposobne, korumpirane, protkane nepotizmom, manjkom nacionalnih interesa, manjkom sluha za gospodarstvo i ekonomiju, sluganskom politikom. A takovih je ogroman broj u Hrvatskoj!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...9,2,,174945.jl

Moje misljenje je da ce Nadan Vidosevic biti izborni fenomen kao sto je prije Stipe Mesic pobjedio na izborima!
Za one koji glasaju izbor obavezno treba biti Nadan: Josipović je nekih decenija stariji, i vjerovatno mnogo općenito obrazovaniji i pošteniji, ali je životno, politički, ekonomski: dijete: uživa simpatije naroda: i njegovo mjesto predsjednika, kao i Mesićevo, bilo bi diplomatsko, dobrohotno, i protokolarno.
Iako mi se od HDZ-a diže kosa na glavi, Vidošević kao ekonomski stručnjak i šarmer (što je u diplomaciji bitno) u stanju je na toj poziciji napraviti vrhunske stvari.
Ah da: i istureni je igrač lobija, i trojanski konj, i vlastiti igrač.
new life is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:55   #17
ma Vidošević ,ima poduzetnickiji duh od gospode Hebranga ili Tudjmana mada je nesto neosjetljiviji kad je u pitanju drzava i nacionalno bice.

uglavnom,bez sale, drago mi je cut kako se kandidirao!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 17:10   #18
I ja bi bio da sam s 24 završio pišljivu ekonomiju pa s 30 postao generalni diša dalmacije cementa..... ministar par god kasnije ... mislim taj tip nikada nije bio u sosu. Nije to on napredovao pameću nego vezama definitivno. Mislim da on nebi znao vodit državu. On je najobičnij karijerist. Osobno da je imao teži životni put vjerojatno bih za njega glasovao ali ovak ... ne.
adamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 18:07   #19
Quote:
dakalo kaže: Pogledaj post
Moje misljenje je da ce Nadan Vidosevic biti izborni fenomen kao sto je prije Stipe Mesic pobjedio na izborima!
Hrvati jesu budale, ali toliki kreteni da dva puta za redom popuse ISTU foru ipak nisu. Vidosevic nema sanse.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 19:47   #20
Evo sad bar znamo ko je kriv za krizu.

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/v...-za-krizu.html
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.