Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2013., 10:31   #2981
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
potpisujem za Cokoladu, jedina zamjerka sta zadnjih par puta predvecer zatvoreno , a ove sa chilijem sam 2 puta dobila par feta za cijenu jednog komada, jer je ljudima bila prespicy, a meni je
I jučer u 15 do 7, mrak.
Coco_Nut is offline  
Old 01.03.2013., 11:16   #2982
Orijent: Pozdrav s juga i ova nova čokoladna s jabukama i jabučicom gore na šniti- odlično.



Quote:
voorn7 kaže: Pogledaj post
hvala ti puno

bas ne volim kad se biznis oglasava samo putem fejsa
Nema na čemu.

Apsolutno se slažem, Fejs je odličan medij za promociju, ali samo Fejs- nikako!

Poluozbiljna (s marketinške strane) firma mora imati i web gdje će imati transparetan ispis ponude. Tim je veća šteta jer je Čokolada (glede branše) stvarno odlična slastičarnica, da je loša iskreno baš bi me bilo briga, ovako mi je žao.

Takvu vrstu poslovanja (da to tako nazovem) bih razumio jedino ako se radi o nekom lovu u sivoj zoni (bez plaćanja poreza ili sl.) pa da preko Fejsa (koji se ne upraćuje od strane državnih organa) ljude animiraju. Makar sumnjam da je to.
Deedy is offline  
Old 02.03.2013., 16:26   #2983
Srce mi preskočilo kada mi je frizerka na moje da volim makarone iz Amelie rekla da se zatvaraju ovaj mjesec. Sva sreća, fen je kumovao nesporazumu pa je ispalo da se zatvara Meli u Vlaškoj. Ako laže ona...
Coco_Nut is offline  
Old 02.03.2013., 17:48   #2984
pohvala za slastičarnicu horak - 2 torte koje sam naručio su bile izvrsne
manchild is offline  
Old 03.03.2013., 19:08   #2985
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
U Bogovićevoj. Normalno su radili.
I bućnice su im poredane na dnu vitrine tako da se vidi samo zadnji red koji izgleda dobro, ne znam od kuda izvlače te pogorene i to svaki put
Je,je otvorili su ponovo. Terasa im je bila prepuna u subotu.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Old 08.03.2013., 16:57   #2986
probala danas grdelin torte (vrbik) - s rogačom i smokvama, čokoladnu i imotsku - sve su mi bile vrlo ukusne, ali ja i volim takav tip slastica pa možda nisam sasvim objektivna...sam prostor nije baš privlačan, samo jedan stol (bez stolica) tako da je čini mi se koncepcija više 'za van'
chatou is offline  
Old 17.03.2013., 10:31   #2987
Orijent mi je uvijek bio pojam nečeg prefinog, ali to je bilo samo dok sam se zadržavala na sladoledu. Inače odem tamo jednom u 3 ili 4 mjeseca jer mi nije baš usput i jako je skupo, ali i dečko i ja volimo taj sladoled, a ja sam zaljubljena u pozdrav s juga (i tortu i sladoled) pa se povremeno počastimo. Dosad je sve bilo nekako ok jer je uz kolač i sladoled nekako dizao prosjek, ali nakon jučerašnjeg iskustva mislim da više nikada neću ići tamo.
Jučer smo uzeli tri šnite torte za van, grlom u jagode, pozdrav s juga i easter cheese cake, da se malo zasladimo nakon finog ručka i to nas je koštalo 51 kn, ali ajde kao mislim, rijetko idemo. moj pozdrav s juga je još bio solidan, ali nije bio svjež, ali preostala dva kolača su bila odvratna. cheese cake bez okusa, samo nekakvo staro tučeno vrhnje i suhi biskvit, a ovaj s jagodama je bio priča za sebe. krema je bila gumena, mučio se jadnik da uopće s vilicom otkine komad, isto bez okusa. Sramota da uopće tako nešto mogu prodavati i zvati se slastičarnicom. Jest da je bilo 2 h prije zatvaranja, ali to ne opravdava stare kolače u vitrini(pod pretpostavkom da su u svježijem izdanju bili bolji). Ja za svojih 50 kn očekujem isti vrhunski proizvod i u 10 ujutro i 15.30 popodne, a bojim se da su ove tortice bile od petka, ako ne i četvrtka.
bolje bi nam bilo da smo si u nekoj pekari uzeli lisnato za 8 kn.
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Old 17.03.2013., 17:10   #2988
Quote:
Mg.Aloisis kaže: Pogledaj post
Orijent mi je uvijek bio pojam nečeg prefinog, ali to je bilo samo dok sam se zadržavala na sladoledu.


Jest da je bilo 2 h prije zatvaranja, ali to ne opravdava stare kolače u vitrini(pod pretpostavkom da su u svježijem izdanju bili bolji). Ja za svojih 50 kn očekujem isti vrhunski proizvod i u 10 ujutro i 15.30 popodne, a bojim se da su ove tortice bile od petka, ako ne i četvrtka.
Nisi jedina... i meni se to desilo kad sam uzimala torte za van. U mom slučaju mislim da je bio Obama (čini mi se da se tako zove) - isto suh i star kolač koji sam masno platila.
I zbog toga, a posebno zbog mikroskopskih komadića kolača koje prodaju po bezobraznim cijenama već ih dugo bojkotiram. Odem tamo 1-2 puta godišnje zbog sladoleda i iz principa ne odlazim češće.
tweetee is offline  
Old 20.03.2013., 15:48   #2989
Prijedlog slastičarne oko shopping centra prečko?
Uvjeti - da se može sjesti na kavu, neki ok ambijent da mi nitko ne dahće za vratom, da nije pušačko.

Ovako na daljinu znam samo sa McD u tom kraju kao nešto gdje se može zasjest na ćakulu, al ako imate koji prijedlog ugodnog ambijenta, finih kolača, zašto ne probati
enigma in red is offline  
Old 20.03.2013., 16:28   #2990
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Prijedlog slastičarne oko shopping centra prečko?
Uvjeti - da se može sjesti na kavu, neki ok ambijent da mi nitko ne dahće za vratom, da nije pušačko.

Ovako na daljinu znam samo sa McD u tom kraju kao nešto gdje se može zasjest na ćakulu, al ako imate koji prijedlog ugodnog ambijenta, finih kolača, zašto ne probati
najbolje što možeš napraviti je otići preko puta u hotel Antunović.
u prizemlju, u sklopu samoposlužnog restorana Lucija, imaš fenomenalnu slastičarnicu. kolači uvijek svježi, od kvalitetnih sastojaka. mjesto zadovoljava i sve ostale uvjete koji su ti potrebni. i još nešto, cijene vrlo, vrlo prihvatljive.
Pepica is offline  
Old 20.03.2013., 16:30   #2991
Meni je Orijent alfa i omega, i tamo nikad lošeg iskustava. Vrlo skupo vrlo fino. Vjerujem sve što pišete, ja bi si za inat dala truda, sjela u auto i vratila kolače... Jer! U siptarskoj slastičarni mi možeš dati kolač za 4 ili 6 kuna koji ne liči na ništa, ali masno naplatiti i dati isto- ne dolaziš u obzir. Hvala bogu živimo u vremenima gdje je car kupac(ako je u pravu) ,a ne prodavač

Pa nismo u Konjščinskoj 90-ih, ta vremena su prošla
carmenn is offline  
Old 20.03.2013., 16:31   #2992
U, jeste probali u Konzumu Good Cake iz staklenke? Chees cake njam njam
carmenn is offline  
Old 20.03.2013., 18:38   #2993
Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
Meni je Orijent alfa i omega...
Ko za vraga, meni je svakodnevno usputan taj Orijent.
I tako već desetljećima.



Danas sam sparkao baš ispred slastičarnice i uzeo za van nekoliko makaronsa, imaju novi (Bunny, tako nešto), ustvari inačica okusa Pozdrava s juga, ali s točkicama pistacija izvana (navodno i mrkve, hmmm... ne vidjeh i ne osjetih ju)
Jako ukusni kolačići, mljac.


Quote:
carmenn kaže: Pogledaj post
U, jeste probali u Konzumu Good Cake iz staklenke? Chees cake njam njam
Jesmo- imaš topic o tome, pogledaj na Tražilici ili ovdje na nekoj 3.- 5. stranici tema.
Deedy is offline  
Old 20.03.2013., 18:41   #2994
vincek i zagreb su mi odlične
ninjanippon is offline  
Old 20.03.2013., 18:49   #2995
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ko za vraga, meni je svakodnevno usputan taj Orijent.
I tako već desetljećima.

)
meni nije. a baš bih voljela da jest
Pepica is offline  
Old 20.03.2013., 18:53   #2996
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Prijedlog slastičarne oko shopping centra prečko?
Uvjeti - da se može sjesti na kavu, neki ok ambijent da mi nitko ne dahće za vratom, da nije pušačko.

Ovako na daljinu znam samo sa McD u tom kraju kao nešto gdje se može zasjest na ćakulu, al ako imate koji prijedlog ugodnog ambijenta, finih kolača, zašto ne probati
U tom dijelu grada ponuda je blago rečeno disaster.
U Antunoviću nisam probala kolače koje Pepica spominje, ali u Cukeraju kod jarunskog placa imaš par dobrih kolača. Već smo to spominjali na temi..

Inače mi je u Zg Orijent i dalje no.1, iako je veličina kolača skoro pa mikroskopska.
Za neke stvari mi je dobra Amelie, za neke Horak, Sršek..
I da, skoro sam Čokoladu zaboravila.
Gipsyqueen is offline  
Old 20.03.2013., 18:55   #2997
netko je spomenuo manaske. tamo sam pojela možda najbljutaviji kolač u životu. torta od jogurta, bezukusna.tijelo kristovo je ukusnije od tog biskvita, a u kremi od jogurta - od jogurta ni j. ja ne pušim, pitam se koliko je to tek bezukusno pušačima. cijena je ako se ne varam,bila 18kn. precijenjeno, a nikakvo.
zbog lokacije si mogu priuštiti takve cijene, ali sve što sam tamo probala je bilo osrednje,neka torta od čokolade i ne pamtim više što, niža osrednja kategorija po pitanju kvalitete. jestivo, ali ništa više od toga.

ne znam je li vam poznato, amelie se otvorio tamo u onim zgradama u blizini crkve na jordanovcu.
čokoorange je vrhunski komad torte, biskvit sočan i mekan, onaj srednji sloj- mousse divno kremast, krema od naranče isto super, iako priznajem nisam ljubitelj kiselkastih krema, ali prepoznajem kad je dobro napravljeno.
od macarona mi je fini onaj od borovnice, izvana izgleda čokoladno, oni od naranče i maline mi djeluju umjetno obojani.
od karamele i čokolade mi nisu baš nešto.

Zadnje uređivanje Splenda : 20.03.2013. at 19:06.
Splenda is offline  
Old 20.03.2013., 19:01   #2998
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Inače mi je u Zg Orijent i dalje no.1, iako je veličina kolača skoro pa mikroskopska.
:
i meni.
a svi nedostaci Orijenta su mi postali na neki bizarni način simpatični
Pepica is offline  
Old 20.03.2013., 19:04   #2999
i meni je orijent i dalje no1, racionaliziram njihovo cijepanje veličine kolača i torti na par zalogaja kao njihovu brigu da se ne udebljam previše.
Splenda is offline  
Old 20.03.2013., 20:42   #3000
pojela sam danas cheesecake u vinceku rastopila sam se od divote savršenstvo!
ma.nx is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.