Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2011., 01:40   #201
Oprosti, ali Dinko Paleka, koji je producent 'Ruže vjetrova', začetnik je ideje te serije i na tom projektu radi već tri godine. To piše u istom članku na Jutarnjem, a i osobno to mogu potvrditi jer iz pouzdanog izvora sam još krajem prošle godine čuo da Dinko priprema novu sapunicu (prije nego što se znalo ime, priča i hoće li uopće biti izabrana za snimanje i emitiranje).
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 04:43   #202
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali Dinko Paleka, koji je producent 'Ruže vjetrova', začetnik je ideje te serije i na tom projektu radi već tri godine. To piše u istom članku na Jutarnjem, a i osobno to mogu potvrditi jer iz pouzdanog izvora sam još krajem prošle godine čuo da Dinko priprema novu sapunicu (prije nego što se znalo ime, priča i hoće li uopće biti izabrana za snimanje i emitiranje).
dobro... nisam čitao to u jutarnjem niti sam znao da netko sprema telenovelu 3 god. pa možda stvarno onda bude dobra nadam se da onda neće biti grešaka i glupih rečenica i loše glume kao što je bilo na početku ZLJ.

Nego reci mi hoće li to biti telenovela ili sapunica? I molim te samo mi nemoj odg. dramska serija kao što ovi s nove sami sebe lažu.
e da i ja nevidim sličnosti između porinuća broda i nevere na moru osim što se radnja događa na moru?!
vidjet će mo kad počne...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 09:15   #203
u jutarnjem piše da Dinko Paleka radi na projektu Ruže vjetrova već 3 godine. a sta se tiče preseljenja iz ZG u ST, Karin izbor snima u ZG, dok se Ruza vjetrova zapravo presilila u ST i vjerojatno će imat puno više lijepih kadrova obale.
I_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 16:12   #204
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Nego reci mi hoće li to biti telenovela ili sapunica? I molim te samo mi nemoj odg. dramska serija kao što ovi s nove sami sebe lažu.
Koliko ja znam (ako se nešto nije promijenilo), Ruža vjetrova će biti sapunica (kao Zabranjena ljubav) i snimat će se dokle god bude popularna među gledateljima.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 17:38   #205
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam (ako se nešto nije promijenilo), Ruža vjetrova će biti sapunica (kao Zabranjena ljubav) i snimat će se dokle god bude popularna među gledateljima.
Odlično... to nam je i trebalo...
Još da RTL krene s dramskim serijama domaće produkcije ali ne dramskim u smislu nove tv već ono jednom tjedno...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 20:41   #206
Zna li netko hoće li se dijeliti promotivni letci o seriji "Ruža vjetrova"! Koliko znam kada je krenula ZLJ svi smo dobili promotivni letak sa kratkim tekstom o samoj priči ???

Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Odlično... to nam je i trebalo...
Još da RTL krene s dramskim serijama domaće produkcije ali ne dramskim u smislu nove tv već ono jednom tjedno...
To bi također bilo dobro.A na novoj su sad počeli pisati samo "serija" ne piše ni da li je to sapunica, telenovela, kriminalistička, humoristična, dramska... a za filmove samo napišu igrani film" mislim jbt. kakv je jel akcija, drama, SF, triler, komedija, rom. kom. !!!

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 20.08.2011. at 20:49.
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 01:23   #207
Tek sad vidim da glavnu junakinju tumači Srpkinja

Zar nisu mogli naći baš nikoju po mogućnosti iz podneblja gdje će se odvijati radnja? Ono, baš me zanima kako će ona uspjeti pohvatati dalmatinski govor. Vjerujem da je prije ovoga razumjela nešto hrvatskog.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 10:43   #208
glavna glumica je kćer splitskog glumca Aleksandra alača.
I_I is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 11:50   #209
Forsiranje srba u Najboljim godinama sada i u Ruži, bljak riga mi se na to!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 13:51   #210
http://www.index.hr/xmag/clanak/na-s...je/567480.aspx

NIVES IVANKOVIĆ

Glavni par - slatki (posebno cura)
reset is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 14:25   #211
Meni je baš simpa Branka Pujić Al super izgleda.

Nives
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 14:35   #212
Odlično je ovo
ekipa super, a Anja i Matko su
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 14:51   #213
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Odlično je ovo
ekipa super, a Anja i Matko su
Da, napokon glavni par u hrvatskoj sapunici/telenoveli koji imaju kemiju..
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 15:01   #214
Je li smije Kurbaša radit za dvije TV postaje? Mislim, na HTV-u vodi Bingo, a glumit će u RTL-ovoj sapunici.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 15:03   #215
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
Je li smije Kurbaša radit za dvije TV postaje? Mislim, na HTV-u vodi Bingo, a glumit će u RTL-ovoj sapunici.
Može.. pa jedna je glumačka uloga, druga voditeljska.. nije to isto kao u ostatku svijeta. Npr. tako je i lani Ivo Gregurević tumačio glavnu ulogu u seriji Nove TV "Periferija city", a paralelno je na HRT-u išla nova sezona "Odmori se, zaslužio si" gdje isto igra glavnu ulogu.

Serija kreće s emitiranjem 29.8.

http://www.tportal.hr/showtime/tv/14...po-domace.html

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 21.08.2011. at 15:52.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 16:53   #216
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Može.. pa jedna je glumačka uloga, druga voditeljska.. nije to isto kao u ostatku svijeta. Npr. tako je i lani Ivo Gregurević tumačio glavnu ulogu u seriji Nove TV "Periferija city", a paralelno je na HRT-u išla nova sezona "Odmori se, zaslužio si" gdje isto igra glavnu ulogu.

Serija kreće s emitiranjem 29.8.

http://www.tportal.hr/showtime/tv/14...po-domace.html
U koliko sati?
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 17:05   #217
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
U koliko sati?
Ne znam, ne piše. Nadam se da nije u 8... jer će Larin izbor sigurno ić u 8 :/
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 22:19   #218
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Može.. pa jedna je glumačka uloga, druga voditeljska.. nije to isto kao u ostatku svijeta. Npr. tako je i lani Ivo Gregurević tumačio glavnu ulogu u seriji Nove TV "Periferija city", a paralelno je na HRT-u išla nova sezona "Odmori se, zaslužio si" gdje isto igra glavnu ulogu.

Serija kreće s emitiranjem 29.8.

http://www.tportal.hr/showtime/tv/14...po-domace.html
Odlične odlične vijesti...hvala na informaciji. To je još bolje da se malo zagrijemo za seriju prije škole/posla!
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 00:00   #219
RUŽA VJETROVA VS LARIN IZBOR

"Larin izbor" također kao i "Ruža vjetrova" ima ukupno 11 stranica na svom topicu. Samo što sam na topicu od Larinog izbora primjetio puno više negativnih komentara nego na topicu Ruže vjetrova! Po tome se već vidi koju su seriju samI forumaši bolje prihvatili.
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 00:00   #220
Quote:
nombre kaže: Pogledaj post
"Larin izbor" također kao i "Ruža vjetrova" ima ukupno 11 stranica na svom topicu. Samop što sam na topicu od Larinog izbora primjetio puno više negativnih komentara nego na topicu Ruže vjetrova! Po tome se već vidi koju su seriju samo forumaši bolje prihvatili.
Bitna je gledanost a ne komentari na forum.hr
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.