Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2013., 09:42   #1
Muška fizička privlačnost ženama u odnosu na ženski uzrast

Još od osnovne škole drugari su mi u svađi govorili da sam ružan, a ženske iz srednje su me na ekskurziji proglasile za drugog najružnijeg u generaciji. I dan danas se sa prijateljima ponekad ironično šalim na račun moje ružnoće
Svestan sam svoje ružnoće i nemam komplekse zbog nje.

Međutim, primetio sam sledeće: koliko sam ružan svojim vršnjacima (hajde da kažem 20-25 godina) isto toliko sam lep ženama mnogo starijim od mene (od 32 do 50... godina)
Žene koje poznajem, a koje su starije od 32, hvale moj fizički izgled (ne samo u mom prisustvu), komentarišu kako sam lep i da izgledam kao pravi muškarac.
Jednom kada sam iz trolerske zezancije otišao na jedan sajt za upoznavanje i tamo stavio moju sliku, ona je dobijala najviše ocene i pozitivne komentara od žena a od devojaka samo negativne.
Ja mislim da je razlog u tome što izgledam muški - balkanski. Kad kažem balkanski ne mislim na debelog, krezubavog prostaka koji se kupa jednom godišnje, već mislim na dinarski podrasni tip koji karakterišu: visina, crna kosa, jake i oštre kosti lica.
Nisam šminker (ni po konstituciji ni po perju), a poznato je da devojke vole šminkere (vidi bilo kog američkog glumca ili manekena). Pogotovo ako je smeđ ili plav sa kosicom do uva i provodi dva sata dnevno negujući bradu. Žene za razliku od devojaka više vole pravi muški, pomalo sirov, dinarski izgled.
Možda grešim.
Opletite.
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 09:49   #2
A blago tebi
jabadabadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 09:51   #3
Quote:
jabadabadu kaže: Pogledaj post
A blago tebi
jesam li u pravu što sam ovo shvatio kao provokaciju
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 10:36   #4
kako je zivot inace pun osjecaja za zajebat covjeka, pretpostavljam da se palis na ove mladje?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 10:40   #5
Mislim da je dio priče i u tome što zrelije osobe ne gledaju samo crte lica, nego već i neku pozadinu, toplinu, karakter, sigurnost, ili nešto već, mlađe osobe(ne samo ženske, da se razumije) sklonije su gledati samo crte lica, površno...

Što se tiče sajtova za upoznavanje, ne znam, moje mišljenje da to baš i ne mora biti objektivna ocjena. Da gledam iz svoje perspektive, prije bih dao veću ocjenu/lajkao nešto lijepo u granici dostupnog, nego neki vrh, manekenku, superstar, iako je realno ova druga(možda) zgodnija
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 11:48   #6
Uopće ne bi se zamarao time na tvom mjestu. Žene ne odlučuju na temelju tvog izgleda o ukupnoj tvojoj privlačnosti, već više temeljem ovog "ja sam luzer" mindseta...
NikolaHorvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 12:11   #7
Pohvalilo te par starijih koka i ti odma presretan, da ne kažem umišljen
Što se izgleda tiče, svako ima svoj ukus bez obzira na dob ili spol, evo npr neke cure mojih godina kažu za nekog tamo manekena da im je lijep, ja ću reći da mi uopće nije lijep pošto imam stvarno drugačiji ukus za dečke, tako isto i drugi ljudi, nekome se nešto sviđa, nekome ne
Znaš kako se kaže, sto ljudi sto čudi!!!
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 16:06   #8
bitno je da si pronasao uzrast za sebe .....zamisli da nisi nikome lep :-)
ti si sretan covjek
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 17:21   #9
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
sa kosicom do uva i provodi dva sata dnevno negujući bradu.
J ebem ti miša što s se raspištoljio!
Koje izražavanje !
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 19:07   #10
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Još od osnovne škole drugari su mi u svađi govorili da sam ružan, a ženske iz srednje su me na ekskurziji proglasile za drugog najružnijeg u generaciji. I dan danas se sa prijateljima ponekad ironično šalim na račun moje ružnoće
Svestan sam svoje ružnoće i nemam komplekse zbog nje.

Međutim, primetio sam sledeće: koliko sam ružan svojim vršnjacima (hajde da kažem 20-25 godina) isto toliko sam lep ženama mnogo starijim od mene (od 32 do 50... godina)
Žene koje poznajem, a koje su starije od 32, hvale moj fizički izgled (ne samo u mom prisustvu), komentarišu kako sam lep i da izgledam kao pravi muškarac.
Jednom kada sam iz trolerske zezancije otišao na jedan sajt za upoznavanje i tamo stavio moju sliku, ona je dobijala najviše ocene i pozitivne komentara od žena a od devojaka samo negativne.
Ja mislim da je razlog u tome što izgledam muški - balkanski. Kad kažem balkanski ne mislim na debelog, krezubavog prostaka koji se kupa jednom godišnje, već mislim na dinarski podrasni tip koji karakterišu: visina, crna kosa, jake i oštre kosti lica.
Nisam šminker (ni po konstituciji ni po perju), a poznato je da devojke vole šminkere (vidi bilo kog američkog glumca ili manekena). Pogotovo ako je smeđ ili plav sa kosicom do uva i provodi dva sata dnevno negujući bradu. Žene za razliku od devojaka više vole pravi muški, pomalo sirov, dinarski izgled.
Možda grešim.
Opletite.
Promijeni nik u ja sam faca i vise drzi do sebe, vise cijeni sebe i ne dopustaj da te jebu. Nabaci na sebe lipu odjecu pa ces se i bolje osjecati i zraciti ces drugacije. Ih da vidis kako komadi padaju na lipu kosulju i dobar sat na ruci.
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:12   #11
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Jednom kada sam iz trolerske zezancije otišao na jedan sajt za upoznavanje i tamo stavio moju sliku, ona je dobijala najviše ocene i pozitivne komentara od žena a od devojaka samo negativne.
Ma vjerojatno su i one tebe samo trolale.
Dok sebi nisi lijep neces bit ni drugima...
Cak ni onoj tvojoj "ruznoj" prijateljici koja ima "nerealne" kriterije.

Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Iz trollerske zezancije sam par puta bio na nekom maloumnom sajtu za upoznavanje. Tamo je ista priča kao ova sa mojom poznanicom. Rugobe koje bi se jedva mogle nazvati ljudskim bićima isključivo lajkuju slike supermomaka, umišljaju da su ribe, a na vlastitim slikama te rugobe imaju i ultra zgodnu drugaricu pored sebe (lepota je prelazna).
Prema ovom si supermomak
Mozda da promijenis sajt za "trolanje"...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:27   #12
Poznata je stvar da dijelu žena s godinama slabi vid, a pretašte su nositi naočale. One koje ne mogu nositi leće, bauljaju svijetom ulazeći u krive tramvaje, prolaze kraj poznanika na ulici ne videći ih, riskiraju život na svakom križanju, gaze kroz lokve i iščašuju zglobove na loše održavanim pločnicima. U tako mutnom svijetu im se tvoje crte lica čine markantnim jer ne vide detalje. Kad prestaneš biti aseksualan i kreneš u lov na žene, samo traži one koje škilje i na konju si
Natsuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:34   #13
A što će ti plitke balavice kojima je na muškom lijepo ako izgleda kao neka polucura, duge lasi i baby faca a vjetar ga nosi po kvartu kada jače zapuše.
I kojima je izgled u svemu imperativ.Onak one površne koje se najviše npr.ponose noktima, majama , gaćama , cipelama, šopingom i lakom za nokte ..pa mogu satima o tome trkeljati.
Drži se ti žena a cure ostavi nezrelim i iskompleksiranim muškima.Jedino cure bez iskustava mogu pušiti spike takvih šarmera bez pokrića...Plitko sa plitkim
Takvi pak mačoi ne mogu zbariti i zadržati išta zrelije i pametnije.

Buraz što će ti cura kojoj je najbitniji izgled tipa?
To je recept za dosadu.
El nije tako ?
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:35   #14
Dobio si odlične komentare i ocjene za slike jer si se slikao samo pod savršenim kutom. Meni je rečeno da se više ne slikam jer na slikama ispadnem užas, a uživo puno bolje. Bitna je samo činjenica da ne možeš svima biti jednako zgodan i privlačan i da ima ženski koje toliko pate na izgled, pa ne gledaju druge, daleko bitnije stvari i stoga se od njih treba kloniti. A to što si starijim ženskama i ajmo reći zgodniji, to je zato jer većinom iskusne i starije ženske nisu toliko usmjerene ka tome kako tko izgleda, već kakav je tko u duši, kakav je karakter, a izgled dođe samo kao bonus. Vjeruj mi, s vremnom će i te cure koje su te smatrale ružnim i neprivlačnim ipak gledati drugačije, no neke će nažalost i dalje gledati druge isključivo kroz izgled.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:35   #15
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Još od osnovne škole drugari su mi u svađi govorili da sam ružan, a ženske iz srednje su me na ekskurziji proglasile za drugog najružnijeg u generaciji. I dan danas se sa prijateljima ponekad ironično šalim na račun moje ružnoće
Svestan sam svoje ružnoće i nemam komplekse zbog nje.

Međutim, primetio sam sledeće: koliko sam ružan svojim vršnjacima (hajde da kažem 20-25 godina) isto toliko sam lep ženama mnogo starijim od mene (od 32 do 50... godina)
Žene koje poznajem, a koje su starije od 32, hvale moj fizički izgled (ne samo u mom prisustvu), komentarišu kako sam lep i da izgledam kao pravi muškarac.
Jednom kada sam iz trolerske zezancije otišao na jedan sajt za upoznavanje i tamo stavio moju sliku, ona je dobijala najviše ocene i pozitivne komentara od žena a od devojaka samo negativne.
Ja mislim da je razlog u tome što izgledam muški - balkanski. Kad kažem balkanski ne mislim na debelog, krezubavog prostaka koji se kupa jednom godišnje, već mislim na dinarski podrasni tip koji karakterišu: visina, crna kosa, jake i oštre kosti lica.
Nisam šminker (ni po konstituciji ni po perju), a poznato je da devojke vole šminkere (vidi bilo kog američkog glumca ili manekena). Pogotovo ako je smeđ ili plav sa kosicom do uva i provodi dva sata dnevno negujući bradu. Žene za razliku od devojaka više vole pravi muški, pomalo sirov, dinarski izgled.
Možda grešim.
Opletite.

mozda samo izgledas starije?

evolucijski gledano, sirovi izgledi je privlacniji za razmnozavanje.
No meni su u mladosti vecinom fizicki privlacniji bili oni manje muzevni, i manje zgodni., mene vise palio mozak kao organ...ajdgasadznaj

No sada sam u ovoj tebi starijoj dobnoj skupini, cinjenice potvrdjuju evoluciju - imam rasnog crnog muza, i muskarce s takvim karakteristikama smatram privlacnima, a ovi danas neki ljepotani su mi pomalo zenskasti..
Malena Mu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:36   #16
Quote:
Natsuko kaže: Pogledaj post
Poznata je stvar da dijelu žena s godinama slabi vid, a pretašte su nositi naočale. One koje ne mogu nositi leće, bauljaju svijetom ulazeći u krive tramvaje, prolaze kraj poznanika na ulici ne videći ih, riskiraju život na svakom križanju, gaze kroz lokve i iščašuju zglobove na loše održavanim pločnicima. U tako mutnom svijetu im se tvoje crte lica čine markantnim jer ne vide detalje. Kad prestaneš biti aseksualan i kreneš u lov na žene, samo traži one koje škilje i na konju si
upisatcuseodsmijeha
Malena Mu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:47   #17
meni je naslov teme uopće ne kužim o čem se radi





brate, ako si starijim ženama lep, onda si, brate, lep!
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 21:39   #18
Quote:
Natsuko kaže: Pogledaj post
Poznata je stvar da dijelu žena s godinama slabi vid, a pretašte su nositi naočale.
Istina, mene cesto takve oslovljavaju sa "gospodjica", vide moju dugu kosu a drugo valjda nis ne vide.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 21:54   #19
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
meni je naslov teme uopće ne kužim o čem se radi





brate, ako si starijim ženama lep, onda si, brate, lep!


ma ja ovo niš ne kužim više...starijim MILF djevama sam i ja lep...dakle...nemože dvojica im lepi budu...sad sam zbunjen, oću još jedan brufen....boli me sve...
__________________
Pinky: My motherfucker is so cool, when he goes to bed, sheep count him.
floki_ne_daj_se is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 21:58   #20
daj se odluci..jesi ruzan ili si lijep na kraju??
arayan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.