Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2009., 21:04   #1
Jesam li djevica?

Danas sam imala jednu raspravu s frendicom:

Ona tvrdi da ja nisam djevica, a ja tvrdim da jesam. Naime, imam 23 godine, do sada sam imala nekolicinu dečkiju, ali se s ni jednim nisam seksala do kraja. Tako je i sa sadašnjim dečkom: Nas dvoje se mazimo, ljubimo, spavamo zajedno, ali na sebi imamo gaćice dok se mazimo u krevetu... Naravno, ja mu nakon toga popušim i onda se nastavimo maziti. Ali nikada njegov penis nije bio u mojoj vagini - dakle to znači da sam djevica! Ja sam odlučila da se neću sexat do braka - što znači da ću u brak ući kao djevica.

Moja frendica tvrdi da ja nisam djevica zato jer pušim svom dečku. Ali to nema veze s djevičanstvom, zar ne?

Dakle, što vi mislite, jesam li ja djevica?
Susanna is offline  
Old 07.07.2009., 21:06   #2
Jesi, djevica si - u paralelnom svemiru...
Pegi Bandi is offline  
Old 07.07.2009., 21:06   #3
sine,djevica si 100% i to glupava djevica
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Old 07.07.2009., 21:07   #4
Hmmm dobro pitanje
Djevica si, ali si imala seks. Ja bih to tako rekao.

Osobi koja se takodjer cuva za brak, muska osoba, tvoje pusenje momku ce smetati. Mislim da te nece smatrati pravom djevicom.
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 07.07.2009., 21:07   #5
Quote:
softplaytime kaže: Pogledaj post
sine,djevica si 100% i to glupava djevica
Zašto misliš da sam glupa?
Susanna is offline  
Old 07.07.2009., 21:08   #6
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Danas sam imala jednu raspravu s frendicom:

Ona tvrdi da ja nisam djevica, a ja tvrdim da jesam. Naime, imam 23 godine, do sada sam imala nekolicinu dečkiju, ali se s ni jednim nisam seksala do kraja. Tako je i sa sadašnjim dečkom: Nas dvoje se mazimo, ljubimo, spavamo zajedno, ali na sebi imamo gaćice dok se mazimo u krevetu... Naravno, ja mu nakon toga popušim i onda se nastavimo maziti. Ali nikada njegov penis nije bio u mojoj vagini - dakle to znači da sam djevica! Ja sam odlučila da se neću sexat do braka - što znači da ću u brak ući kao djevica.

Moja frendica tvrdi da ja nisam djevica zato jer pušim svom dečku. Ali to nema veze s djevičanstvom, zar ne?

Dakle, što vi mislite, jesam li ja djevica?
fizicko djevicanstvo te netreba brinut, djevica si ... ali zato teska drolja ... good luck
yontra is offline  
Old 07.07.2009., 21:09   #7
Pa cuj, iako seks u pravom smislu rijeci podrazumijeva penetraciju, ti mu ipak pruzas oralni seks. A to je takodjer seks. Dakle, nisi djevica u svojem bludnom mozgu, masti i ustima, ocito.

Sto bi znacilo, da ja naprosto ne kuzim tu svetost djevicanstva ako radis sve ostalo? U tvom slucaju, konkretno.
Hatsepsut is offline  
Old 07.07.2009., 21:09   #8
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da sam glupa?
jes postavljas glupo pitanje

djevicanstvo se mjeri postojenjem himena. ti ga imas pa si onda djevica.
s druge strane, u doba stvaranja teze o djevicama o pusenju nitko nije raspravljao kao o seksu.
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 07.07.2009., 21:09   #9
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
Hmmm dobro pitanje
Djevica si, ali si imala seks. Ja bih to tako rekao.

Osobi koja se takodjer cuva za brak, muska osoba, tvoje pusenje momku ce smetati. Mislim da te nece smatrati pravom djevicom.
Pa ja ne mislim da i moj budući muž treba biti djevac. Baš suprotno - želim da zna što radi.

I mislim da popušiti dečku i sexati se s njim nije isto. A budući da nikada nisam išla "do kraja" - tehnički gledano: ja sam djevica!
Susanna is offline  
Old 07.07.2009., 21:10   #10
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Pa cuj, iako seks u pravom smislu rijeci podrazumijeva penetraciju, ti mu ipak pruzas oralni seks. A to je takodjer seks. Dakle, nisi djevica u svojem bludnom mozgu, masti i ustima, ocito.

Sto bi znacilo, da ja naprosto ne kuzim tu svetost djevicanstva ako radis sve ostalo? U tvom slucaju, konkretno.
slazem se. ovakvo ponasanje mi je ok za curu koja zna da ce kad-tad spavati s momkom ali mu jos ne zeli dati. al fakat je ovo bezveze od cure koja se FURA na djevicastvo.
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 07.07.2009., 21:10   #11
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da sam glupa?
definiraj mi seks,baš kao seks...ne oralno
cock u p****...toga nije bilo
dakle djevica si

i btw đaba ti čuvanje za brak kad -> <-
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Old 07.07.2009., 21:11   #12
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Pa ja ne mislim da i moj budući muž treba biti djevac. Baš suprotno - želim da zna što radi.

I mislim da popušiti dečku i sexati se s njim nije isto. A budući da nikada nisam išla "do kraja" - tehnički gledano: ja sam djevica!
a kako to nije isto?
Zoey is offline  
Old 07.07.2009., 21:11   #13
Mislim da si ipak djevica, u najgorem slucaju poludjevica. Za muskoga bi to isto bilo kao da zadovoljava curu prstima, a ne upotrijebi "alat".
Akira Kurosawa is offline  
Old 07.07.2009., 21:11   #14
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Pa ja ne mislim da i moj budući muž treba biti djevac. Baš suprotno - želim da zna što radi.

I mislim da popušiti dečku i sexati se s njim nije isto. A budući da nikada nisam išla "do kraja" - tehnički gledano: ja sam djevica!
Ako sam si gurao prst u usta, tehnicki nisam peder, al fakticki jesam
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 07.07.2009., 21:11   #15
Quote:
yontra kaže: Pogledaj post
fizicko djevicanstvo te netreba brinut, djevica si ... ali zato teska drolja ... good luck
Nisam drolja. U vezi sam s dečkom kojeg volim, vjerna sam mu, a to dokazuje da nisam drolja. A to što mu pušim, pa to je normalno jer smo u vezi.
Susanna is offline  
Old 07.07.2009., 21:12   #16
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Danas sam imala jednu raspravu s frendicom:

Ona tvrdi da ja nisam djevica, a ja tvrdim da jesam. Naime, imam 23 godine, do sada sam imala nekolicinu dečkiju, ali se s ni jednim nisam seksala do kraja. Tako je i sa sadašnjim dečkom: Nas dvoje se mazimo, ljubimo, spavamo zajedno, ali na sebi imamo gaćice dok se mazimo u krevetu... Naravno, ja mu nakon toga popušim i onda se nastavimo maziti. Ali nikada njegov penis nije bio u mojoj vagini - dakle to znači da sam djevica! Ja sam odlučila da se neću sexat do braka - što znači da ću u brak ući kao djevica.

Moja frendica tvrdi da ja nisam djevica zato jer pušim svom dečku. Ali to nema veze s djevičanstvom, zar ne?

Dakle, što vi mislite, jesam li ja djevica?
Fizicki, da. Svakako drugacije, ne.

Ako bi vec trazio nekog takvog za brak, stvarno mi nema neke razlike izmedju toga jel imala kurac u ustima, picki ili negdje trece.
F10EXX is offline  
Old 07.07.2009., 21:12   #17
Quote:
Ero Dero kaže: Pogledaj post
jes postavljas glupo pitanje

djevicanstvo se mjeri postojenjem himena. ti ga imas pa si onda djevica.
s druge strane, u doba stvaranja teze o djevicama o pusenju nitko nije raspravljao kao o seksu.
vjerovatno ni nema himen ako ju je rukom razvalio
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Old 07.07.2009., 21:12   #18
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Nisam drolja. U vezi sam s dečkom kojeg volim, vjerna sam mu, a to dokazuje da nisam drolja. A to što mu pušim, pa to je normalno jer smo u vezi.
pa bilo bi normalno i da se posevis s njim - u vađajnu, jel. jer ste u vezi.
Zoey is offline  
Old 07.07.2009., 21:12   #19
Quote:
Susanna kaže: Pogledaj post
Nisam drolja. U vezi sam s dečkom kojeg volim, vjerna sam mu, a to dokazuje da nisam drolja. A to što mu pušim, pa to je normalno jer smo u vezi.
normalno je ili se SEKSATI ili se NE SEKSATI. ti se jebes ali ti ne ulazi. svaka ti cast
__________________
Previše godina, previše iskustva, Previše žena, previše bančenja, Ne pitaj me ništa, ako nisi spreman/na na bešćutnu istinu!
Ero Dero is offline  
Old 07.07.2009., 21:13   #20
ovo me sve podsjeća na : dragi ok..turala sam si prste tamo 'dolje' ...dali sam djevica?? xD
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger