Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2005., 12:23   #21
Quote:
zlocestoca kaže:
a ti imas neki problem?
danas jos nisi popio/la svoju dozu apaurina?
?!
pročitaj svoj post ponovno pa ponovno i ponovno...
možda shvatiš.
a možda i ne.
tvoj problem.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 12:32   #22
Quote:
chiquita kaže:
?!
pročitaj svoj post ponovno pa ponovno i ponovno...
možda shvatiš.
a možda i ne.
tvoj problem.
fuck off i lijeci svoje frustre na nekom drugom!

vidjela sam kuhinja koje su radili "majstori" i znam o cemu pricam
nekom je to ok, za mene to nije dovoljno dobro...

ne zelim uopce gubiti vrijeme na kreature poput tebe pokusavajuci ti objasniti nesto sto ocito nisi u stanju shvatiti
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 12:33   #23
Yeah!!!! Chick fight!!!
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 12:34   #24
Quote:
MadVlad kaže:
Yeah!!!! Chick fight!!!
vlad samo ti zajebaj
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 13:12   #25
Quote:
zlocestoca kaže:
fuck off i lijeci svoje frustre na nekom drugom!

vidjela sam kuhinja koje su radili "majstori" i znam o cemu pricam
nekom je to ok, za mene to nije dovoljno dobro...

ne zelim uopce gubiti vrijeme na kreature poput tebe pokusavajuci ti objasniti nesto sto ocito nisi u stanju shvatiti
ti fakat nisi normalna.
samo sam rekla svoje mišljenje a ti skačeš ko da te sto krava rogom ubolo u guzicu.

pusa i uživaj u svojoj industrijskoj kuhinji bez lajsnica i vidljivih spojeva.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 14:53   #26
koja si ti glupaca, majko mila
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 14:55   #27
Quote:
zlocestoca kaže:
koja si ti glupaca, majko mila
a ti još veća!
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 15:18   #28
zene, dajte mislim...
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 15:20   #29
Quote:
zlocestoca kaže:
koja si ti glupaca, majko mila
zasto si tako agresivna? Koliko ruznih rijeci si uspjela utrpati u tako malo teksta Jesi i prema meni bila bahata jednom, imas kratki fitilj ili sto?
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 15:34   #30
Quote:
dodouprolazu kaže:
zasto si tako agresivna? Koliko ruznih rijeci si uspjela utrpati u tako malo teksta Jesi i prema meni bila bahata jednom, imas kratki fitilj ili sto?
a sada dodo - svakom loncu poklopac!

sorry Jura, otisao topic u c..ac:
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 15:41   #31
Quote:
zlocestoca kaže:
a sada dodo - svakom loncu poklopac!

sorry Jura, otisao topic u c..ac:
ts,ts,ts
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2005., 23:55   #32
Quote:
zlocestoca kaže:


vidjela sam kuhinja koje su radili "majstori" i znam o cemu pricam
nekom je to ok, za mene to nije dovoljno dobro...

i
Ti očito nikada nisi vidjela kako rade majstori a ne šarlatani...

Vjeruj mi ja sam cjepidlaka možda i veća od tebe... barem kad je moj namještaj u pitanju... i mogu ti reći da mi se regal u predsoblju raspada (industrijski), a spavaća soba (rađena po mjeri) moj je san snova.
Osiv svega ne mogu se baš svakom prostoru naći idealni industrijski namještaji...

Naravno svaki se majstor mora provjeriti...

I BTW... kad radiš po mjeri to ti često dođe i skuplje nego industrijsko i zato nikad nemoj reći da netko štedi zato kaj radi namještaj po mjeri.
Stav ti je malo
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 08:53   #33
Quote:
parzg13 kaže:
Ti očito nikada nisi vidjela kako rade majstori a ne šarlatani...

Vjeruj mi ja sam cjepidlaka možda i veća od tebe... barem kad je moj namještaj u pitanju... i mogu ti reći da mi se regal u predsoblju raspada (industrijski), a spavaća soba (rađena po mjeri) moj je san snova.
Osiv svega ne mogu se baš svakom prostoru naći idealni industrijski namještaji...

Naravno svaki se majstor mora provjeriti...

I BTW... kad radiš po mjeri to ti često dođe i skuplje nego industrijsko i zato nikad nemoj reći da netko štedi zato kaj radi namještaj po mjeri.
Stav ti je malo
ha cuj, onda su sve kuhinje koje sam ja vidjela (a radjene su po mjeri) radili sarlatani...
kao sto sam vec napisala, kod majstora nikad ne znas kako ce ono sto narucis na kraju izgledati

primjer: jedan kolega s posla je radio kuhinju po mjeri (ispala manje-vise ok), preporucio majstora drugom kolegi - njegova kuhija je sfusana
i sta sad?
da ne pisem da 90% majstora radi u fusu (kad popodne dodje s posla) pa se ti onda s njim natezi kod kakvih reklamacija
takvima (bez racuna i sl) ne bi dala ni da mi naprave ormaric za cipele!

kod industrijskog namjestaja (da se razumijemo, ne pricam o regalima od 200 kuna iz mercatonea) je ono sto vidis, ono sto ces dobiti - nema puno filozofije

i naravno da se neki komadi moraju raditi po mjeri
zbog specificnih dimenzija radila sam jedan komad u lpanelu
uglavnom je sve ok - napravili su ono sto sam trazila, isporucili na vrijeme, decki koji su dosli na montazu su bili ok, ALI po sitnicama (ladice i sl) se vidi da to nije to...

kad si vec spomenula lovu - 90% ljudi radi kuhinje po mjeri iz razloga sto su duplo jeftinije a ne zato sto si po salonima nisu mogli pronaci "kuhinju iz snova"
meni je to ok, ne znam zasto oko toga radite problem?

kad i kod svega i kod namjestaja je - koliko para, toliko muzike...
i sa spavacom sobom i kuhinjom sam iznimno zadovoljna, da kupujem ponovo, najvjerojatnije bi kupila u istim ducanima
fala bogu da je danas izbor namjestaja super!

a za spike tipa "sav industrijski namjestaj je smece, ono sto napravi majstor stef je super" - naravno da je tako, kao sto su i beko aparati bolji od miele
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 09:29   #34
I mnogim je ljudima Balubina kuhinja bila kuhinja iz snova. Dali pare unaprijed i sad
A kad u npr. lpanelu narucis kuhinju koja je tamo izlozena i na kojoj je sve ok i trebaju ti bas te dimenzije, kaj mislis da oni nju izvade iz salona i nedirnutu je tebi donesu? Ne, dodje par tipova i od hrpe dasaka ti sloze upravo onakvu kakvu si vidjela u salonu. Isti vrag ko da dodje majstor Stef sa hrpom dasaka i slozi istu takvu. Ako si Stef da truda, kuhinja ce ispasti 10x ljepsa i kvalitetnija nego industrijska. Stvar je samo u volji i picajzliranju kako ce nesto ispasti, a ne u tome di je ona projektirana i slagana.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 09:36   #35
Quote:
MadVlad kaže:
I mnogim je ljudima Balubina kuhinja bila kuhinja iz snova. Dali pare unaprijed i sad
A kad u npr. lpanelu narucis kuhinju koja je tamo izlozena i na kojoj je sve ok i trebaju ti bas te dimenzije, kaj mislis da oni nju izvade iz salona i nedirnutu je tebi donesu? Ne, dodje par tipova i od hrpe dasaka ti sloze upravo onakvu kakvu si vidjela u salonu. Isti vrag ko da dodje majstor Stef sa hrpom dasaka i slozi istu takvu. Ako si Stef da truda, kuhinja ce ispasti 10x ljepsa i kvalitetnija nego industrijska. Stvar je samo u volji i picajzliranju kako ce nesto ispasti, a ne u tome di je ona projektirana i slagana.
za lpanel sam vec napisala da ne bi uzela kuhinju od njih - je da su poprilicno veliki ali rade na istom principu k'o majstor stef
za razliku od stefa, od njih sam za ovaj svoj komad koji sam uzela kod njih dobila racun i garanciju na godinu dana (a i nisu one-man-band pa da npr ostanem bez svega zato sto je stefa zgazio auto)

baluba je bila zajeb za ljude koji su uplatili, ali ne radi se o nekvalitetnim kuhinjama nego o vlasnicima salona lopovima
isto to moze napraviti i stef...
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 09:48   #36
l panel

Kad ih već spominjete.
Ja imam 4 pune godine kuhinju od l panela.
Uzela sam u to vrijeme najskuplji model, ne sjećam se kak se zove. Žena u l panelu je samnom potrošila bar 10 sati da bi se ja napokon odlučila kaj hoću.
Dva dečka su ju dopelali točno kad smo se dogovorili i smontirali ju. Mala je, ali montirali su je 12 sati jer građevinci u mojoj zgradi prilikom gradnje nisu upotrebljavali ni vaservagu ni visak ni metar pa je bilo dosta prekrajanja, turpijanja i hoblanja.
Kuhinjica je i danas kak i prvog dana. Ladice i vratašca se lijepo zatvaraju i otvaraju bez obzira što se kuhinjom služi i jedan par divljaka.
Evo, ja super zadovoljna.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 09:59   #37
iz mog iskustva, kuhinje po mjeri nisu nista jeftinije od industrijskih, naravno ako ne gledate od tih vec gotovih bas najjeftinije. Prednost onog "po mjeri" je da su napravljene dimenzije koje upravo vama odgovaraju, individualnost itd. Naravno da ima fusera, pa ima ih i kad idete zubaru ili frizeru ali da sam imao dovoljno novaca dao bih si napraviti kuhinju. Ovako sam kupio industrijsku, ugradbenu, nije losa, zenama se obicno svidi, ali nije san snova. (pr. donji elementi su za mene preniski, visok sam i kad kuham....)
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 10:03   #38
Napisao sam "npr. lpanel". Uopce ne znam kako rade.
Sto se tice Balube, ne moze jedna kuhinja od 2-3 metra kostati preko 50000 kuna. Da su uzeli najkvalitetnije materijale i lupili marzu 300 % (Stefovi uzimaju 100%) dosli bi do pola njihove cijene. Ne kazem ja nista protiv te njihove politike, zarada je sigurno (prije spomenute pljacke) bila ohoho, samo ne kuzim ljude koji daju takvu lovu na nesto sasvim obicno. Placaju ime. A i nije mi jasno koje to ime. Baluba? Svjetski poznati namjestaj? Baluba je postala ime tek kad su digli cijene do neba pa su se snobovi polakomili za skupom robom i svima trubili kolko su para dali za namjestaj. Ja mogu samo reci - budale! Veca je fora i umijece naci kvalitetno i jeftino, pa se onda s tim qurchiti.
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 10:29   #39
Quote:
MadVlad kaže:
Napisao sam "npr. lpanel". Uopce ne znam kako rade.
Sto se tice Balube, ne moze jedna kuhinja od 2-3 metra kostati preko 50000 kuna. Da su uzeli najkvalitetnije materijale i lupili marzu 300 % (Stefovi uzimaju 100%) dosli bi do pola njihove cijene. Ne kazem ja nista protiv te njihove politike, zarada je sigurno (prije spomenute pljacke) bila ohoho, samo ne kuzim ljude koji daju takvu lovu na nesto sasvim obicno. Placaju ime. A i nije mi jasno koje to ime. Baluba? Svjetski poznati namjestaj? Baluba je postala ime tek kad su digli cijene do neba pa su se snobovi polakomili za skupom robom i svima trubili kolko su para dali za namjestaj. Ja mogu samo reci - budale! Veca je fora i umijece naci kvalitetno i jeftino, pa se onda s tim qurchiti.
boli me briga za balubu
samo sto se tice placanja imena - stogod kupujes placas ime
evo npr. lpanel danas je poprilicno skuplji nego lpanel prije par godina
jebiga, u par godina su postali poznati, stvorili brand
npr. njihova vreca za sjedenje (kakve su imali u BB kuci, ako se toga uopce netko sjeca ) kosta 2500 kuna (tak su mi barem rekli lpanel decki kad su bili kod mene na montazi)
a sta je ta vreca - sasivena krpa napunjena sitnim stiroporom

ne znam kako ti kupujes tehniku/cipele/robu, ali vecina ljudi ce prije kupiti npr. sony tv nego neki no-name
taj no-name moze biti jednako kvalitetan, ali da bi se prodao mora biti puuuno jeftiniji i jos ponuditi neke fore tipa garancija na 3 godine i sl

ps. tv primjer iz razloga sto mi je frend radio u ducanu koji je prodavao thomson uredjaje pa je prica gotovo iz prve ruke
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2005., 11:37   #40
Quote:
zlocestoca kaže:
za lpanel sam vec napisala da ne bi uzela kuhinju od njih - je da su poprilicno veliki ali rade na istom principu k'o majstor stef
za razliku od stefa, od njih sam za ovaj svoj komad koji sam uzela kod njih dobila racun i garanciju na godinu dana (a i nisu one-man-band pa da npr ostanem bez svega zato sto je stefa zgazio auto)

baluba je bila zajeb za ljude koji su uplatili, ali ne radi se o nekvalitetnim kuhinjama nego o vlasnicima salona lopovima
isto to moze napraviti i stef...
Ja sam radila kuhinju po mjeri... i dobila 5 godina garancije...
Ne znam otkud veza kuhinj po mjeri- one-man-band
Pa kuhinje po mjeri rade obrtnici koji bi se u principu trebali truditi višr od industrijalaca... jer rade na principu preporuke.
Ja sam svoju uzela kod majstora (množina) koji su radili nekoliko kuhinja koje sam vidla. i koje su mi se jako svidile.
Jest da sam našla zamjerki... ali su to ispravljali odmah pri postavci (npr... nisam željela da mi solk bude s bočne strane nego da mi stave ploču do poda, ali sam istu stvar vidla i na Velesajmu na Gorenje kuhinji.)
Nije bilo nikakvih problema.. sve su prilagodili tome kako smo tražili.
I... usput... postavljala si je 3 dečka kroz 2 dana, a ne jedan 12 sati
parzg13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.