Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2007., 09:48   #81
...

joj super je ovaj site...ima svašta lijepog...
thanx
Ivy_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 12:01   #82
Quote:
Melita8 kaže: Pogledaj post
Ja bi nekaj ovakvo:
http://www.covermagazin.com/galerija...outure-dog.htm

ne mora biti Juicy ali nekaj dobro i simpatično.

Nemojte mi predlagati online nabavu, nisam za to, nego zna li netko gdje ima dućan?
Meni su te cuke preslatke, ali uopće ne mogu zamisliti da bih svog tako obukla. Ali sigurno bih se okrenula za takvim cukom na cesti
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:14   #83
Joj, katastrofa. Oblačit pesa. Čemu? Ima krzno. Ok, kinesti kukmasti i njima slični, al kad vidim ove krznate s kaputićima sam si pomislilm kak je tom pesu jadnom koji nema pravo glasa ni izbora.
Piccola_favola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:23   #84
Quote:
Piccola_favola kaže: Pogledaj post
Joj, katastrofa. Oblačit pesa. Čemu? Ima krzno. Ok, kinesti kukmasti i njima slični, al kad vidim ove krznate s kaputićima sam si pomislilm kak je tom pesu jadnom koji nema pravo glasa ni izbora.
malo se educiraj prije nego sto izvalis ovako nesto, ako nist adrugo barem procitaj temu otpocetka
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:32   #85
Ja se slažem s oblačenjem pasa koji nisu prilagođeni zimskim uvjetima. Čak i kabanica za pse kad kiša lije, al ovo ostalo preseravanje...no comment. Baš sam gledala neke stranice s oblekicom. Pa ja sad pitam (jer ne znam) zašto pesu obuć vjenčanicu ili smoking. Takvo cirkusiranje s pesima je fakat bezveze. Ok, za filmske potrebe.
Piccola_favola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:37   #86
Quote:
Piccola_favola kaže: Pogledaj post
Baš sam gledala neke stranice s oblekicom. Pa ja sad pitam (jer ne znam) zašto pesu obuć vjenčanicu ili smoking. Takvo cirkusiranje s pesima je fakat bezveze. Ok, za filmske potrebe.
ne znam, ludjaci
tek toliko da imaju za ponuditi bilo sto sto ti padne na pamet
srecom pa se to u RL bas i ne moze vidjeti
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 17:28   #87
Fensi kaputić za pse

pozdrav, forumaši!

ugledah danas ovaj preslatki kaputić za peseke, i jednostavno sam se raspametila

jel mi može netko reći gdje bih to mogla kupiti?



unaprijed hvala

Zadnje uređivanje malikali : 19.05.2008. at 17:29. Reason: postavljanje slike
malikali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 20:20   #88
http://www.moderanpas.com/prva.aspx?...ca=20&pid=1131
hat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 21:19   #89
sweeeet totalno...
__________________
good girls go to heaven,bad girls go everywhere
dancy.kiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 22:05   #90
joj, super jee
Valentina_Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 22:52   #91
Ajme nisam imala pojma za ovu stranicu! Ludnica je! Vidjela sam toliko slatkih stvari! Ajme super,kupit cu brdo toga svom pasicu!
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 23:05   #92
Quote:
Valentina_Na kaže: Pogledaj post
joj, super jee
Meni je ovo toliko medeno! Kupit cu mojoj misici pola toga...


Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:05   #93
Quote:
malikali kaže: Pogledaj post
pozdrav, forumaši!

ugledah danas ovaj preslatki kaputić za peseke, i jednostavno sam se raspametila

jel mi može netko reći gdje bih to mogla kupiti?



unaprijed hvala
Vidi se da je pas presretan s oblekom
Šta je ponestalo odjeće za ljude i navijačkih majica ?
white alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 15:32   #94
ajme i ja bi isto ovako kupio mom terry-u...ovaj navijacki..al to nema nigdje u dubrovniku...u dubrovniku nema nista odjece za psa nego samo oni da im nebude hladno...
iksde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 16:46   #95
Sa one stranice sta sam vislje posto mozes narucit postom (postarina je 25 kn)
hat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:45   #96
Quote:
Megich kaže: Pogledaj post
Meni je ovo toliko medeno! Kupit cu mojoj misici pola toga...
Ajme medeno skroz...
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 12:52   #97
ne znam jel ovo pravo mjesto za ovu poruku, ali..
svoj sam curici kupila ovo

ali joj je veliko
i ovo

ali to ne želi nositi, ukopa se i ni makac

ima li tko neki manji kaputić za zamjenu? ili ako se hoćete nešto drugo dogovorit..
Valentina_Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 12:54   #98
Iskustva s odjećom za kućne ljubimce

Nisam znala di bi ovo ubacila pa sam odlučila otovriti novu temu.

Dakle, obzirom da nam stalno pada kiša i obzirom da je naš westie sad dosegao punu veličinu odlučili smo se na kupnju kabanice za šetnje po kiši.

Izmjerili ga od vrata do baze repa, kako piše na uputama, naručili kabanicu, i sad imam feeling da mu je velika. Zadnje nogavice se povlače po tlu, i rep mu odlazi ispod kabanice, iako postoji tunel za rep.

Na slici koja je na omotu to ovako izgleda, sad ne znam jel je njemu to veliko ili what? Ova žuta naljepnica na omotu mi onemogućava da vidim do kud je na lutki nogavica, a čini mi se i da je lutki rep pokriven. Što vi mislite?

Dobili smo je na probu do ponedjeljka a želim biti sigurna jer 230kn nije malo za kabanicu.

Inače model je CAMON RAINCOAT ARI.

Ima li netko iskustva s ovime?

Hvala!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 09:55   #99
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Nisam znala di bi ovo ubacila pa sam odlučila otovriti novu temu.

Dakle, obzirom da nam stalno pada kiša i obzirom da je naš westie sad dosegao punu veličinu odlučili smo se na kupnju kabanice za šetnje po kiši.

Izmjerili ga od vrata do baze repa, kako piše na uputama, naručili kabanicu, i sad imam feeling da mu je velika. Zadnje nogavice se povlače po tlu, i rep mu odlazi ispod kabanice, iako postoji tunel za rep.

Na slici koja je na omotu to ovako izgleda, sad ne znam jel je njemu to veliko ili what? Ova žuta naljepnica na omotu mi onemogućava da vidim do kud je na lutki nogavica, a čini mi se i da je lutki rep pokriven. Što vi mislite?

Dobili smo je na probu do ponedjeljka a želim biti sigurna jer 230kn nije malo za kabanicu.

Inače model je CAMON RAINCOAT ARI.

Ima li netko iskustva s ovime?

Hvala!
Problem je u tome što ne postoji razvijen standard i sustav veličina, jer je to prevelik posao i jer postoji previše pasmina koje su sasvim različito građene. Ipak, što se westija tiče, poznam gospođu u Zagrebu koja je vlasnica jednog vrlo poznatog grooming salona i ima uzgajivačnicu westija, a kao dodatnim poslom, bavi se proizvodnjom kaputića i kabanica. Savršeno je razradila veličine za westije, mopsiće, maltezere i jorkije. Ako želiš, ostavim ti kontakt na pm.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2008., 15:33   #100
valentina koji je obroj ovih tvojih kaputica?
j.a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.