Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2009., 09:28   #21
Špranja, ja imam jedno obrnuto pitanje!
Naime, dobila sam jednu krasnu starinsku bocu, i zapiknula sam svijeću u nju nadajući se kako će ista iscuriti sa strane po boci, pa će sve dobiti onaj romantični starinski štih. Međutim, viš vraga, zgrozila sam se kad sam shvatila da dotična svijeća uopće ne kapa. Izgorila je cijela do kraja bez da su dvije kapljice kapnule niz bocu.

Pitanje je, gdje da nađem te neke starinske zdravoseljačke svijeće koje kapaju ko' blesave?!?!?
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 09:34   #22
Trillian, idi u bilo koji veliki obični market (ne znam imate li toga u zg, mi u ri imamo Brodokomercove relikte ) ili drogeriju i kupi svijeće u kutiji. To je paket od mislim tucet ili dvadeset svieća i još na njemu piše 'svijeće za domaćinstvo'. Izgledaju prozirno mljičeno bijele, cure kao lude i čuda stvaraju na bocama I jako su jeftine.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2009., 09:38   #23
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
Trillian, idi u bilo koji veliki obični market (ne znam imate li toga u zg, mi u ri imamo Brodokomercove relikte ) ili drogeriju i kupi svijeće u kutiji. To je paket od mislim tucet ili dvadeset svieća i još na njemu piše 'svijeće za domaćinstvo'. Izgledaju prozirno mljičeno bijele, cure kao lude i čuda stvaraju na bocama I jako su jeftine.

Hvala!
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 03:03   #24
A ako te zanimaju i koloristički efekti, kupi u dm-u one u boji (pogotovo one koje nisu okrugle, nego su onak... hm..."rebraste"... E, te se prelijevaju u slapovima...)
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 19:12   #25
Dakle sada je zaista vrijeme za paliti svijeće u stanu,ja nemam baš dobra iskustva sa svijećama od Širokog,dm-ove isto nisu nešto,dali je netko u međuvremenu naišao na neke koje se prilikom gorenja neće razljevati i savijati?
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 19:59   #26
Evo ja kupio neke stapice za 50kn u intersparu...pise da traju 4-6 tjedana pa cemo vidjeti... ne pise da ih treba okretati nego oni imaju kapilare i preko njih miris ulazi u stapic i oslobadja se u prostor... jucer sam kupio i nikako da mirisu i stajali su mi u kupatilu pored umivaonika ...



...i slucajno se ja sagnem i osjetim da dolje (dakle ispod razine na kojoj je ta bocica) mirisi bas jako... i sad sam ih stavio visoko iznad ogledala(dakle na nekih 2m od poda) i sada se se fino osjeti miris... Ne znam jel netko imao iskustva s time ...totalno mi je glupo da stoje tako visoko,al jedino tako se osjeti miris...mozda zato sto je u kupatilu dosta hladnije ili sto,ne znam. Uglavnom vidio sam i u baumaxu mirise na isti princip samo sto ne pise koliko traje i kosta 120kn !
__________________
Who wants a world where a kid can be safe? I do
boxer-kai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 20:33   #27
Quote:
boxer-kai kaže: Pogledaj post

...i slucajno se ja sagnem i osjetim da dolje (dakle ispod razine na kojoj je ta bocica) mirisi bas jako... i sad sam ih stavio visoko iznad ogledala(dakle na nekih 2m od poda) i sada se se fino osjeti miris... Ne znam jel netko imao iskustva s time ...totalno mi je glupo da stoje tako visoko,al jedino tako se osjeti miris...mozda zato sto je u kupatilu dosta hladnije ili sto,ne znam. Uglavnom vidio sam i u baumaxu mirise na isti princip samo sto ne pise koliko traje i kosta 120kn !
imam i ja te štapiće...nisam ih kupila, dobila sam, radi ih neka firma iz pule...prestige se zove (firma, mislim).
logično je da na visini bolje miriše...gore je toplije
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 21:10   #28
Pa da, ali zasto se ne siri prema gore kako ide topli zrak nego od gore se siri prema dolje Mislim normalnije mi je da stoji na nekoj komodi na visini od cca 1m nego tako visoko, ne?
__________________
Who wants a world where a kid can be safe? I do
boxer-kai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 21:14   #29
Quote:
boxer-kai kaže: Pogledaj post
Pa da, ali zasto se ne siri prema gore kako ide topli zrak nego od gore se siri prema dolje Mislim normalnije mi je da stoji na nekoj komodi na visini od cca 1m nego tako visoko, ne?
zato jer su molekule mirisa teze od zraka pa padaju?
Kris79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 21:23   #30
A kako onda molekule se oslobadjaju ako su teze od zraka onda ne bi hlapile... joj pa mi cemo cijelu studiju napraviti oko toga hahaha nije ni bitno samo mi je glupo sto mi mora stati tako visoko,a bas je zgodna bocica...
Sve u svemu razocaran sam svim ti cudima koja mirisu od onih aparata koje sam kupio 3 razlicita i ni jedan ni na jacini 5 nije dovoljno jak da mojih bjednih 40 kvadrata zamirisu a nit se pusi nit se kuha...Sve u svemu nejjeftinije i najbolje mirisu one lampe na etercno ulje, samo i to je sranje sto me ne doceka miris kad dodjem s vrata nego tek kad upalim lucicu... A jesam zahtjevan


sly47- jel i to tvoje cudo mora stajati visoko da bi se nes osjetilo?
__________________
Who wants a world where a kid can be safe? I do
boxer-kai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 22:01   #31
I ja imam te stapice, puno firmi to radi vani, imam sezonski, zimi volim miris narandje. Moji stoje na nekim povisenim komodama, nekih 1.50 visine.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 22:06   #32
Quote:
boxer-kai kaže: Pogledaj post
samo i to je sranje sto me ne doceka miris kad dodjem s vrata nego tek kad upalim lucicu... A jesam zahtjevan
napravi kombinaciju ulja koju ces provuci kroz cijeli stan. na vise mjesta imaj aromalampe u kojima je stalno ulje, ne samo kad gori lučica, nabavi/napravi 2-3 posude s potpurijem u koje ukapas tu kombinaciju ulja, i povremeno protresi...

na taj nacin ce ti se miris uvuci posvuda i postati na neki nacin zastitni znak tvog prostora.

nesto kao kako mačci obilježavaju teritorij
Kris79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 19:10   #33
Ja nakapam ulja na vaticu i zaljepim na vrh vrata, iza ormara, cijeli stan mirise isto.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 16:40   #34
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
oko 180 kn al vrijede svake kune...i traju cca 3 mjeseca...i ne gnjavim se sa svijećama, traženjem šibica i sl.
čitam vas,pa me zanima gdje kupiš mirisne štapiće?????
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 17:04   #35
tek sad skuzih da se prica o stapicima ...

@ boxer-kai ja sam imala uglavnom stapice iz ritualsa i za njih mogu stvarno reci da su meni super. Obicno mi stoje negdje na podu di se ne kuze a stvarno kad uđem u stan osjetim taj fini miris.

Imala sam jednom i neke znj stapice i bili su mi bezveze. Tako da kad kupujem uzimam iskljucivo te iz ritualsa.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 12:27   #36
rituals je ZAKON- ja sam ih dobila na poklon i prezadovoljna sam! Potrošilo mi se, htjela bi ga opet kupit,ali neznam di toga ima kupit... Split???
joyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 21:34   #37
http://www.rituals.hr/katalog.aspx?k=4&str=2
a jel nema njihovih proizvoda u dm?
a koji uzimate?Ja inace obozavam mirise s cimetom...a ovi u ritualsu su svi neki cudni...koji je dobar?
__________________
Who wants a world where a kid can be safe? I do

Zadnje uređivanje boxer-kai : 30.11.2009. at 21:44.
boxer-kai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 21:49   #38
Quote:
boxer-kai kaže: Pogledaj post
http://www.rituals.hr/katalog.aspx?k=4&str=2
a jel nema njihovih proizvoda u dm?
a koji uzimate?Ja inace obozavam mirise s cimetom...a ovi u ritualsu su svi neki cudni...koji je dobar?
Nema, imaš Rituals u Osijeku u Mercatoru. Ja koristim aroma lampicu i ulje limuna iz DM-a po 11 kn, nije loše. Neusporedivo bolje je eterično ulje grejpa od Primavere ali mu je cifra oko 80 kn
__________________
Svaka žena je bespomoćna - dok joj se ne osuši lak na noktima!
mirta2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 22:04   #39
Quote:
boxer-kai kaže: Pogledaj post
http://www.rituals.hr/katalog.aspx?k=4&str=2
a jel nema njihovih proizvoda u dm?
a koji uzimate?Ja inace obozavam mirise s cimetom...a ovi u ritualsu su svi neki cudni...koji je dobar?
kao sto mirta veli njihove proizvode imas samo u njihovim ducanima.

Ja uzimam samo ta ulja i naj su mi od smokve i onaj sa naranđom.
Inace sve tamo mi je super i dosta toga koristim i bas gustam u njihovim ducanima jedino nisu bas jeftini
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 22:21   #40
vi koji koristite ta fensi rituals cuda sa stapicima... koji je kemijski sastav te tekucine unutra? no dobro, ne bas kemijski al ono.. jel to u ulju, vodi, nekom otapalu?!

pokusavam improvizirati nesto slicno na bazi aromaterapije...
Kris79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.