Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2012., 10:36   #81
Imala sam prilike probati jednu svijeću od Bath and Body Works (Leaves), miriši savršeno
No skupe su ko sam vrag, najveće pakiranje košta oko 200kn na ebay-u

Zanima me kakve su Yankee svijeće, vidim da imaju dućan u Gundulićevoj?
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 20:33   #82
Meni su Yankee svijeće predobre, navukla sam se na njih. Svaka divno miriše i stvarno izgore do kraja, nema pucanja fitilja, a još su i jako lijepe kao dekoracija. Ja sam zasad kupila samo one male što dođu oko 20 kn, no svakako planiram kupiti neku veću, pogotovo za Božić jer imaju mnoštvo prigodnih svijeća
Amnesia23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 20:23   #83
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Kupila ovaj Denkt mit iz DM-a, osvježivač zraka, bilo mi puno dati 50 kn za glade, air wick i ona druga sr. pa mislila da možda i ovo jeftino valja.

http://www.dm.de/cms/servlet/linkabl...=1339773614000
Miris kašmir i vanilija, ništa se to ne osjeti!!!

Tek kad dođeš na 20-30 cm od mirisa onda se namiriše u zraku. Ima to nekakvo ulje/tekućinu unutra i nekakvu spužvicu koja se izvlači van kako okrećeš poklopac.


Što je najbolje, došli smo kupovati i platiti kuhinju u Marles na Velesajmu u ZG i oni su tamo imali neki taj automatski sprej, miris grožđe. To je cijeli velesajam mirisao!!! Ali rekla mi je teta da je to neki industrijski, na veliko, za firme ..šta li već.... da nema u maloprodaji.
da sam prije vidjela ovaj post,ne bi ga ni kupila.
imamo ogromnu spavacu sobu i danas sam ga stavila tamo na "naj jace" i nis se ne osjeti puno sam ocekivala od njega al meni je bas shit. volim jace mirise,pogotovo vaniliju,isto takav sprej njihov mi je odlican. bezveze.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 12:32   #84
kupila sam danas ovaj,kaze da prsne svakih 20 min,to mi je malo previse... jel zna neko kako to regulirati? na recimo nekih sat vremena?

to je ovaj i jaaako fino mirisi,zaljubljena sam!
http://www.amazon.co.uk/Glade-Sense-.../dp/B0044PMZRS
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 14:32   #85
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
kupila sam danas ovaj,kaze da prsne svakih 20 min,to mi je malo previse... jel zna neko kako to regulirati? na recimo nekih sat vremena?

to je ovaj i jaaako fino mirisi,zaljubljena sam!
http://www.amazon.co.uk/Glade-Sense-.../dp/B0044PMZRS
Nikako. Imas ili sleep mode tj. iskljucen ili taj svakih 20 minuta AKO se registrira pokret.
Dakle dok nema nikog u prostoriji ne sprica.
Meni je to samo plasilo macke i bilo brzo prazno jer se one krecu i kad mene nema doma.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 14:43   #86
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Nikako. Imas ili sleep mode tj. iskljucen ili taj svakih 20 minuta AKO se registrira pokret.
Dakle dok nema nikog u prostoriji ne sprica.
Meni je to samo plasilo macke i bilo brzo prazno jer se one krecu i kad mene nema doma.
haha nema sleep mode tako da cu ga po noci iskljuciti,tj baterije van
hvala na odgovoru!
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 14:47   #87
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Meni je to samo plasilo macke i bilo brzo prazno jer se one krecu i kad mene nema doma.
Hahaha! I ja imam sličan problem s mirisima! Moj opet strastveno voli fitilje na svijećama, sve ih izgrize i odgrize, nema šanse da mu ijedan promakne!
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 14:57   #88
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
haha nema sleep mode tako da cu ga po noci iskljuciti,tj baterije van
hvala na odgovoru!
Taj koji si linkala ima, pise ti na linku.

@saurus - ja sam na kraju od yankee candle uzela one uticnice sa uljem i to drzi sto godina i vrlo je decentno. I nikoga ne plasi.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 15:03   #89
hmm pa to je taj,sigurno... ali nigdje nema tipka za sleep mode
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 15:41   #90
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post

@saurus - ja sam na kraju od yankee candle uzela one uticnice sa uljem i to drzi sto godina i vrlo je decentno. I nikoga ne plasi.
Nabavila sam difuzor (Florihana) i sasvim sam zadovoljna, tako da ništa ne znam o kemijskom sastavu Yenkee proizvoda, a sastav mi je ipak najvažniji, čak i od mirisa.
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 16:24   #91
Meni je kod hrane izrazito bitno (ne samo sastav nego i kako su zivotinje drzane itd.) kod kozmetike i sredstava za ciscenje manje.
Kome je to bitno posegnuti ce recimo za primavera ili oshadi uljima.

Kakav difuzor imas i na kojem principu radi? Elekktricni ili bocica sa uljem i stapicima?
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 20:02   #92
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Meni je kod hrane izrazito bitno (ne samo sastav nego i kako su zivotinje drzane itd.) kod kozmetike i sredstava za ciscenje manje.
Kome je to bitno posegnuti ce recimo za primavera ili oshadi uljima.

Kakav difuzor imas i na kojem principu radi? Elekktricni ili bocica sa uljem i stapicima?
Ovakav. A koristim i Florihana eterična ulja, već prema dobu godine i raspoloženju.

Kod hrane je to zaista još važnije, ali ako svakodnevno udišeš neki miris nikako nije nevažno što udišeš. Usput, drago mi je čuti kada ljudi brinu o načinu držanja životinja koje im služe za hranu ili kao hrana, to je već velik iskorak u promišljanju i životnom stavu! Na sreću, više nemam problema s tim jer sam veganka!
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 20:57   #93
Ovo izgleda zaista zanimljivo!
Vidim neki gumb, to je na struju? Zaintrigiralo me.

Za hranu, ja sam citajuci i informirajuci se dosla sa klasicne kontinentalne hrvatske prehrane skoro svaki dan meso u nekom obliku na meso iskljucivo jednom tjedno (svo meso ukljuceno) i to iskljucivo od seljaka koji drzi malo zivotinja, pusti ih na livadu itd.
I mlijeko i jaja moraju biti iz istog konteksta (sir isto), jer inace ionako financiram odvratne nacine drzanja zivotinja, cak i da ih ne jedem.
Polako se krecem prema pesketariarizmu.
A na poslu imamo i dva frutarijanca.
Kod veganstva se bojim da bi mi sir jako falio.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 11:07   #94
@saurus gdje kupuješ kod nas Florihanu?

Ja sam se prešaltala na Pranarom - kupujem u Kemigu. Oshadi mi se jako pokvario zadnjih godinu dvije. I stalno gledam i mozgam o dobrom difuzoru i nikako da odlučim investirati te pare
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 12:52   #95
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ovo izgleda zaista zanimljivo!
Vidim neki gumb, to je na struju? Zaintrigiralo me.

Za hranu........
Da, na struju je. Na gumbu se uključuje, isključuje i podešava intenzitet maglice tj. mirisa. Ja sam si nabavila i timer pa mi se difuzor uključuje i isključuje u pravilnim vremenskim razmacima. Jedino moram brinuti da ne ostane bez eteričnog ulja.

Hrana - ! Da ne budemo off, samo ću o siru. Tofu (obični i dimljeni) je odlična zamjena!

@Sly47

U Herbaromu, imaš i online shop!
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 14:11   #96
Svaka cast tofuu ali nikad nece moci zamjeniti kvalitetan francuski sir.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 14:19   #97
...i mislim da je to bilo dovoljno rasprave o siru
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 14:26   #98
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post

@Sly47

U Herbaromu, imaš i online shop!
ponadala sam se da ga ima još negdje - kako se zatvorila maloprodaja centra Cedrus baš mi fali puno toga a čega više nema ni u Kemigu
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 14:53   #99
Buduci da sam luda za osvvjezivacima i tim sranjima probala sam vecinu..neki super, neki ne.. Revimo obozavam zapaljive mirisne stapice, buduci da ih nigdje vise nemogu naci, moze li mi tko reci kakva su mu iskustva s etericnim uljima i lucicama?? Nisam jos probala, a kupuje mi se ak ne valja..
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 21:09   #100
Glade mirisna svijeća

Upravo ju imam upaljenu i ne osjećam razliku između kad ju imam upaljenu i kad ju nemam.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.