Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2008., 19:50   #81
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:51   #82
moj zumbulek je posađen u teglici...živio 2 tjedna, pa se suši...poslat ću mami lukovicu da si na jesen posadi u vrt...sad to stalno tak kupujem...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:51   #83
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
svi smo cvećkoljupci, reklo bi se
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:52   #84
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
moj zumbulek je posađen u teglici...živio 2 tjedna, pa se suši...poslat ću mami lukovicu da si na jesen posadi u vrt...sad to stalno tak kupujem...
pametno ... to sam par godina prakticirala sa jaglacima ... i odlično su se primili i cvatu
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:53   #85
c. i baš su ti krasne pisanice s uzorkom djeteline...ja se još u tome nisam okušala... poslat ću vam moje i sekine dječje uratke...s tim da ove godine stvarno nisam stigla to izraditi kak inače radim...seka i ja uživamo satima u tome...sad smo samo neka 2 sata radile
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:54   #86
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
pametno ... to sam par godina prakticirala sa jaglacima ... i odlično su se primili i cvatu
a ja ne znam zakaj je moj jaglac u teglici ocvao i više niš s njim...ne suše mu se listovi, ali nema ni cvjeteka...jel mu pretoplo ili je gotova cvatnja?
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:55   #87
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
c. i baš su ti krasne pisanice s uzorkom djeteline...ja se još u tome nisam okušala... poslat ću vam moje i sekine dječje uratke...s tim da ove godine stvarno nisam stigla to izraditi kak inače radim...seka i ja uživamo satima u tome...sad smo samo neka 2 sata radile
svaka vam čast ... ja sam stvarno antitalent za crtanje, pa se šlepam na gotove farbe i slične sisteme ...

na Dolcu bilo kupiti s voskom iscrtanih pisanica ... mahom farbanih u luku ... ali mi se činilo previše 5 kn za komad
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:56   #88
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
a ja ne znam zakaj je moj jaglac u teglici ocvao i više niš s njim...ne suše mu se listovi, ali nema ni cvjeteka...jel mu pretoplo ili je gotova cvatnja?
ma to ti ima jako kratak rok trajanja ... isto ga daj mami neka ga posadi u vrt ... inače buš ga mogla hitit ... nema tu pomoći
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 19:57   #89
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 20:00   #90
curke, počeo mi haari
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 20:01   #91
Kod mene sve isto kao prošle godine... to je prednost drvenih jaja Niš posebno, jaja i cvijeće

__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 20:02   #92
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
a ja ne znam zakaj je moj jaglac u teglici ocvao i više niš s njim...ne suše mu se listovi, ali nema ni cvjeteka...jel mu pretoplo ili je gotova cvatnja?
I moj je trajao 2 dana... a bratićevoj ženi 2 tjedna Mojem se i suše listovi

Ali zato cvijeće koje je u zemlji super raste

__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:01   #93
ava. pogotovo cvećke u vrtu

ove sam lončanice razdijelila mami, teti i sveki



meni ostao rozi zumbulek



vaza malo jasnije



ove godine - skromno
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 23:03   #94
inače, najviše volim pisanice kuhane u ljusci luka malo djeteline, najlonke i svima se dopada

ali uvijek me mama podgovori na još i farbanje
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 11:29   #95
evo mene opet...
evo par uradaka moje sekice

__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 11:33   #96
slatko

kak ste to radile?
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 11:53   #97
ovo kaj vidiš u košarici sa strane, to sam ja samo obojala nekim posebnim temperama...znaš da ja volim jednostavnost...
a ovo sekino u sredini košarice je najprije obojala tim posebnim temperama, a onda je na kist nanijela hrpu obične tempere i tapkala
ovo drugo jajčeko je napravila tak da je samo omotavala vunu, a jaje namazala ljepilom...a stalak sam ja napravila namotavanjem vune na odrezani kolut wc papira (malo duži posao)
zadnju je ona napravila tak da je pastelama najprije nacrtala cvjetiće, a onda pofarbala temperom...i onda joj je ostao ružan trag po sredini jajeta od sušenja na stalku, pa smo se dosjetile da mu stavimo vrpcu od vune...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 11:54   #98
c. ovo tvoje je baš u tvom stilu...jednostavno i čisto...i baš mi se to sviđa
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 11:57   #99
ma, volim ja pretjerat za Uskrs i Božić - ništa mi onda nije prekičasto, ali kak smo u novom stanu i sve je čistih linija nekak bi mi bilo tu mač da nakitim

a iskreno, nisam imala ni vremena ni živaca previše tražiti ukrase po kutijama

samo da više dođe kuhinja da raskrčim gornju sobu i buksu na galeriji
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 12:12   #100
meni su svi ukrasi otprije na viksi...nismo stigli otići po njih...tak da imam fakat malo toga po stanu..
eh da, gle kaj sam kupila...i tek kad sam došla doma sjetila se da sam to vidjela ovdje ...moli se vlasnica istih da se ne ljuti, nije bilo namjerno

__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.