Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2014., 22:59   #1061
Pozdrav. Gledala sam neke proizvode na ihearbu al mi ispadne postarina 33$. Kolko vama dodje i ima li koja caka jer mi se to čini preskupo? Hvala
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 15:41   #1062
Imate različite opcije shippinga,izaberite Internacional Airmail,on je 4.45 usd
sandaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 07:07   #1063
Maleni ima 2 i pol godine i prije dva mjeseca je krenuo u vrtić. Bio je 2 puta bolestan (rota i respiratorna viroza) pa sam mu za pojačanje imuniteta uzela probiotike i kolostrum od Childlifea. S obzirom da je sitnije građe, izgubi i to malo kila kad mu padne apetit. Otkad uzima unazad 2 tjedna, apetit mu je znatno poboljšan.
Moje pitanje za one koji imaju iskustva s dodacima prehrani ovog tipa: koliko se neprekidno može davati i koliko bi trebala biti pauza?

Hvala
prima1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 13:48   #1064
Toplo preporucam vip premium probiotik i imunoglukan.

Nama pomaze.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 21:11   #1065
pozdrav mame!

listala sam par str unatrag i nisam nasla da itko daje bekavce klincima? b12 i folat ikakav pa ako netko zna neke dobre oblike da javi.
inace planiram riblje ulje koje sadrzi d i a davati. a bekavci nikad nisu naodmet za imunitet.
btw- ja ne vjerujem u ove sirupe za imunitet. nemojte me u top stavit al nikak mi nemaju smisla pa nisu opcija.
__________________
... i neka mi to ne uzme nebo za zlo al ti si jedino čemu se molim...
sanchopanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 22:07   #1066
Ne znam. Znam samo da odkad ga pije vise nije bilabolesna.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 14:03   #1067
Meni se najbolja pokazala echinacea. Nakon svake kure od 2 tjedna davanja imamo neku pauzu od viroza 2-3 mjeseca. Ne znam jel to slucajno, ali svaki put je upalilo.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 14:17   #1068
Quote:
Maritoma kaže: Pogledaj post
Meni se najbolja pokazala echinacea. Nakon svake kure od 2 tjedna davanja imamo neku pauzu od viroza 2-3 mjeseca. Ne znam jel to slucajno, ali svaki put je upalilo.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Jel toga ima i u obicnim apotekama ili samo preko child lifea?
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 14:18   #1069
Ja sam kupila childlifeovu u obicnoj ljekarni u Zg.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 14:49   #1070
A da? Super! Ja sam jednom trazila nesto od childlifea po ljekarnama, al po pogledu i komentarima koje sam dobila sam zakljucila da se ti proizvodi uopce ne prodaju u ljekarni. Ili mozda onda samo tog kaj sam ja trazila nema u prodaji raspitivala sam se za onaj kolostrum s probioticima.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 14:51   #1071
Ma prodaju se, ali pretpostavljam da je jeftinije s iherba i sl. Ne kuzim se u to jer nisam nikad narucivala nista.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 15:35   #1072
childlife je neusporedivo jeftiniji na iherbu.

osim toga, cesto njihove proizvode stave na akciju pa sam nedavno uzela njihov tekuci c vitamin za 1 dolar.
kod nas u apoteci kosta 100 kn
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 15:42   #1073
To je fakat velika razlika. A kak to da je tamo bas toooliko jeftiniji? To je originalan proizvod? Ne kuzim.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Maritoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 16:34   #1074
naravno da je original.
uglavnom su child life proizvodi duplo jeftiniji tamo jer nasi nabijaju enormne marze, a uz to kad je na iherbu akcija, onda neke stvari dobijes prakticki mukte.

evo ti jos par primjera:

Probiotici s kolostrumom - kod nas: http://www.mojaljekarna.hr/imunitet/...l#.VjzG5vJdEuQ

Cod liver oil - kod nas: http://www.mojaljekarna.hr/imunitet/...l#.VjzIHvJdEuQ

Echinacea - kod nas: http://www.mojaljekarna.hr/imunitet/...l#.VjzIcvJdEuR
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 10:29   #1075
Imunitet (postovi sa rid-a)

Mame, pozdrav!
Otkako je sa 3g krenuo u vrtić, više visimo kod doktora nego u vrtiću.Svaki drugi tjedan je bolestan.Mislila sam da će s vremenom prestati, ali eto, zbog preseljenja smo promijenili vrtić, znači cijelo ljeto je pauzirao, i čim je krenuo u rujnu, odmah boleštine navuče na sebe.Najčešće gripa i začepljen nos.Kakva su vaša djeca po pitanju toga i kako da mu više ojača taj imunitet?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 10:44   #1076
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Mame, pozdrav!
Otkako je sa 3g krenuo u vrtić, više visimo kod doktora nego u vrtiću.Svaki drugi tjedan je bolestan.Mislila sam da će s vremenom prestati, ali eto, zbog preseljenja smo promijenili vrtić, znači cijelo ljeto je pauzirao, i čim je krenuo u rujnu, odmah boleštine navuče na sebe.Najčešće gripa i začepljen nos.Kakva su vaša djeca po pitanju toga i kako da mu više ojača taj imunitet?
Imaš temu na Dječjem zdravlju

Nama je isto kao i vama uz sve što sam mu davala za imunitet, nema nikakvih pomaka, viroza na virozu i prošlu i ovu zimu
Sad sam ga ostavila doma jer srećom imam mamu i 4 tjedna u komadu je zdrav
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 11:50   #1077
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Imaš temu na Dječjem zdravlju

Nama je isto kao i vama uz sve što sam mu davala za imunitet, nema nikakvih pomaka, viroza na virozu i prošlu i ovu zimu
Sad sam ga ostavila doma jer srećom imam mamu i 4 tjedna u komadu je zdrav
Ne znam što bi ti rekla moja kašlje od tamo 25.09 i od takda su prošle samo 4 noći da nije kašljala a pili smo fluimukan, išli dva puta na inhalaciju i pijemo onaj sirup od smrekinih iglica a kad to popije onda više nemam ničega s čim bi mogla probati.

Pedica kaže da je to sve ok i da je to standardan vrtiki kašalj kao plućai bronhi su čisti ništa ne svira dok diše samo eto kašljuca kad se rastrči i po noći jedan do dva puta.

Da je barem i ja imam s kime ostaviti da nadođe
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 11:53   #1078
Quote:
bembolina 09 kaže: Pogledaj post
Ne znam što bi ti rekla moja kašlje od tamo 25.09 i od takda su prošle samo 4 noći da nije kašljala a pili smo fluimukan, išli dva puta na inhalaciju i pijemo onaj sirup od smrekinih iglica a kad to popije onda više nemam ničega s čim bi mogla probati.

Pedica kaže da je to sve ok i da je to standardan vrtiki kašalj kao plućai bronhi su čisti ništa ne svira dok diše samo eto kašljuca kad se rastrči i po noći jedan do dva puta.

Da je barem i ja imam s kime ostaviti da nadođe
Ma lako da samo kašlje
Došli smo s mora 27.8. išao 3 dana u vrtić i temperatura
tjedan dana doma, 4 dana vrtića i opet temperatura
dva tjedna doma, 6 dana vrtića i opet temperatura
Onak
od tad je doma
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 12:48   #1079
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ma lako da samo kašlje
Došli smo s mora 27.8. išao 3 dana u vrtić i temperatura
tjedan dana doma, 4 dana vrtića i opet temperatura
dva tjedna doma, 6 dana vrtića i opet temperatura
Onak
od tad je doma
Joj da temperatura je grozna eto moja barem skoro nikada ni nema temp. Ali zato ima konjuktivitis čim nos curi 4 ili 5 dana

A uvijek je nešto s njima ali iskreno mislim da je problem i u vrtiću što tete ujutro uzmu djecu kojima zeleni šmrklji izlaze na nos ja kad to vidim poludim i nikad ne bi rekle mamam pa dajte nemojte dovoditi barem dok donekle ne prizdravi.

Ja znam da neki roditelji moraju ići na posao i da nemaju baš mogućnosti svako malo biti na bolovanju ali pitam se gdje je granica? Što se dijte u vrtiću mora toliko razboljeti da bi se ostalo kod kuće jer kad ih tako bolesne vodiš onda na to svoje kud navuku još svašta nešto od druge djece tu još zaraze i ostale
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 12:53   #1080
Quote:
bembolina 09 kaže: Pogledaj post
ali pitam se gdje je granica?
Uglavnom je granica kod tih stvari na temperaturi.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:37.