Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2007., 12:51   #21
ima itko da prodaje nešto od namještaja/bijele tehnike?
široki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 16:28   #22
Ležaljka - Ligeštul

Ima li uopce jos toga za kupit? Ako da, zna li netko gdje?

Nick Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 15:23   #23
ne ne ne nemaaaa?
Nick Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 15:29   #24
Exclamation Tržnica - prodaje, kupujem, poklanjam

Pozz svima,
nisam našla sličnu temu, pa otvaram ovu temu namjenjenu kupnji i prodaji namještaja.

Kupujem: ogledalo za kupaonu 70 x 70 cm ili veće
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 20:48   #25
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Pozz svima,
nisam našla sličnu temu, pa otvaram ovu temu namjenjenu kupnji i prodaji namještaja.

Kupujem: ogledalo za kupaonu 70 x 70 cm ili veće
ne znam sto trazis - sebi sam uredjivao neke prostore, s obzirom da volim jednostavno na takva (a i neka druga) mjesta sam stavljao ogledala koja sam po mjeri narucivao kod staklara - samo obradjeni rub, bez okvira. najjednostavnije i najjeftinije rjesenje (i na zid i na keramiku se samo zalijepi silikonom). ako zelis nesto s okvirom vjerojatno je moguce otici kod nekoga tko radi kvalitetne okvire...
xls is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 11:47   #26
Pa da, tako nesto i tražim. Ogledalo bez okvira bilo bi idealno da se može silikonom zaljepiti da ne moram bušiti po pločicama.
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 13:15   #27
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Pa da, tako nesto i tražim. Ogledalo bez okvira bilo bi idealno da se može silikonom zaljepiti da ne moram bušiti po pločicama.
http://www.denbraven.hr/ljepila05.php

to je izvrsno ljepilo za ogledalo, ali, treba ga staviti samo po rubu, jer kad se osuši drži ko ludo pa ga je nemoguće skinuti bez skalpela

obavezno, dok se ne osuši treba zaljepiti nekom trakom za pločice da ne sklizne
majstorneno is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 15:05   #28
Tražimo namještaj za uređenje kluba

Ako netko doma ima nekakav komad zanimljivog namještaja koji mu i nije baš potreban a nama bi se možda mogao uklopiti u neke nadolazeće prostorije kluba neka mi se javi na PM.

Želimo urediti jednu od prostorija kluba kao dnevni boravak. Svašta dolazi u obzir!!!


p.s.
nadam se da moderatori neće odmah dobiti delete frenzy jer mi se čini da će se neka dobra duša prije naći u ovom djelu foruma nego u oglasima


www.b-zona.hr
SK B-zona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 08:38   #29
Moje iskustvo je da ti se nitko ni tu neće javiti
Možda da nazoveš bokce ili reto centar pa da pitaš ako imaju što za dati (ili da ti jave ako ih netko kontaktira za odovoz).
Ili da pratiš u kojim djelovim ide glomazni otpad, pa da s kombijem điraš po tim kvartovima u nadi da će netko ostaviti nešto korisno
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 13:18   #30
zašto to misliš vikice?

imam ja 4 stolice - kombinacija metal i umjetna koža... sa onim visokim naslonima... nemrem sad nać sliku ali prepun ih je grad...
uglavnom, malo su rašaravljenje, koža je na nekim mjestima popucala, ali ako si ih dečki hoće malo popraviti, a netko im sašije navlake od nekog materijala za te stolce - evo ja im poklanjam... javite mi se na PM jer nisam puno na ovoj temi
u suprotnom čekam da opet dođe glomazni otpad kod nas...
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 13:48   #31
Nemoij ništa bacati,Franceska,nazovi Remar centar,oni će sigurno uzeti te stolice.Vrlo su ljubazni i dođu u dogovoreno vrijeme.
Mi smo neplanirano kupili krevete,suvišan i dobro ušćuvan ležaj htjeli smo pokloniti,zvali smo sve i svakoga ali su svi nešto filozofirali a kada sam zvala njih odmah smo se dogovorili.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 14:38   #32
ma bed mi je jer su onak prilično ofucane, ta umjetna koža je popucala na naslonu i bed mi je to davati nekome ovak...
stol koji je bio u kompletu sam poklonila kolegi s posla kojem je dobro došao...
a vidjet ću, ak se dečki ne jave, onda zovem Remar
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 15:57   #33
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo je da ti se nitko ni tu neće javiti
Možda da nazoveš bokce ili reto centar pa da pitaš ako imaju što za dati (ili da ti jave ako ih netko kontaktira za odovoz).
Ili da pratiš u kojim djelovim ide glomazni otpad, pa da s kombijem điraš po tim kvartovima u nadi da će netko ostaviti nešto korisno

ovo za bokce.....čula sam da oni nisu baš nešto zainteresirani, valjda nisu takvi bokci...ne žele razmontirani namještaj, već samo složen( npr. regal), jako teško ih je dobiti i ne dolaze baš ak im nije nekaj prezanimljivo.

po odjeću ni ne idu.... znate vi kaj o tome?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 22:11   #34
ja njih zovem za stari papir, a da ne kažem da smo u istoj ulici i nekad im treba 2-3 tjedna da dođu pokupit kutiju

meni je to užasno
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 13:54   #35
Exclamation Poklanjam pokucstvo!

Naime ovako, imam 2 fotelje, trosjed i ormar koji su stari ali su u dobrom stanju i neosteceni. Mislio sam ih baciti na glomazni otpad, ali mozda bi nekome jos mogli posluziti. Ako imate prijevoz i snagu za nosenje sa 2. kata (uz moju pomoc), uzmite i nosite! Lokacija: Remetinec. Vise na PM...
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 14:54   #36
Ako ti se nitko nije javio, možeš ga pokloniti Reto centru. Oni će ga imati volje i odnijeti s 2. kata i odvesti, preurediti/popraviti koliko je potrebno, a nadajmo se i zaraditi koju kunu na njemu za svoj centar.
chandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 11:44   #37
Thumbs up

Quote:
chandra kaže: Pogledaj post
Ako ti se nitko nije javio, možeš ga pokloniti Reto centru. Oni će ga imati volje i odnijeti s 2. kata i odvesti, preurediti/popraviti koliko je potrebno, a nadajmo se i zaraditi koju kunu na njemu za svoj centar.
Zvao sam ih i dosli su odmah drugi dan i odnijeli stvari, svaka cast!
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 00:14   #38
mi smo im morali platiti da nam odnesu neke ormare (a nisu bili TOLIKOOO loši)
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 10:56   #39
meni su besplatno odnijeli veš mašinu
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 10:44   #40
Nadam se da se ovaj moj post uklapa u ovu temu!

Prodajem tuš slušalicu Hansgrohe Raindance S 120 air chrom! Novo, zapakirano!
Aviss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.