Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2012., 09:04   #81
Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post

sory na upadu...nisam spoileruša , al čisto me zanima kada pada glava Ibrahimu...

opsssss...skužih gore da još pričate o njemu kao da je živ ...znači ne bude cap-cap skoro?
Nece jos dugo ))
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Old 10.10.2012., 09:26   #82
Drage moje ne javljam se cesto, ali vas redovno pratim, drago mi je da je otvoren i Vol.2. Koliko sam ja mogla skontati jedni od vas osuđuju Hurem a vecina je na njenoj strani. Meni u biti nikako nije jasno kako su oni svi ustvari jaaako opasni i moj mozak nikad u potpunosti nece shvatiti kako je moguce da se ljudi ubijaju kao pacovi i nikom nista, ali tko mene pita. Meni je Hurem najopasnija, neko ovdje napisa, da se ona bori sama protiv svih, mozda ja ne razumijem ali ona je opet SAMA kriva za to od pocetka ima takav stav i od pocetka je bezobrazna i opasna, Hatidze me razocarala bila je njezna i blaga ali se pretvorila u zvijer ali me i necudi, mene da prevari muz ja ne bi ubila ljubavnicu nego njega Mahidevran je volila Sultana i bas me zanima tko bi od vas HLADNO prihvatio da mu druga zena (bila ona robinja ili svetica) preuzme sve u samo jednoj noci, koliko god je vi ovdje blatili, po meni ona se ponasa kao vecina ocajnih zena. Meni Valide nikad nije bila pravedna i u vecini slucajeva su njeni potezi bili pogresni i pogubni, ali opet tko mene pita.

Konacno da ce Ibrahim dobiti sto je vec odavno zasluzio Ja glasam za Firuze, samo me nemoj te sad lincovati

Zadnje uređivanje tratincic : 10.10.2012. at 09:36.
tratincic is offline  
Old 10.10.2012., 10:30   #83
Hej, cure, upravo gledam 66 epizodu i trenutak kada Firuze dolazi kod Sulejmana... Zbilja sam se nadala da nece petljati sa njom. Međutim, scenarij je ocito protiv Hurrem, uopce znam da ova serija nije vjeran prikaz povijesti, ali barem su se mogli držati djela koji govori da je Sulejman bio vjeran Hurrem. Ovdje ispada da ju je stalno iskušavao, ispitivao njenu ljubav i kad god bi poletjela, on bi joj stavio još jednu prepreku na put. Npr. ta Afife, doveo ju je da se udruži sa ove dvije guske i samo se nadam da ce borba biti ravnopravna. GUlfem mi nije toliko mrska, pogotovo u djelu u kojem kaže "anđelicu" od Hatidže da ili ubije ili oslobodi Nigar. Sad još dolazi i Mustafa koji, koliko god je dobar, ipak je, razumije se, na strani Mahidevran. Zaista ne znam zašto joj je trebalo suprotstaviti takvu ekipu, kao da je ne voli ili kao da ispituje njenu snagu pa da se digne još više ili skroz potone. Ah. odoh sad odgledati dalje...
zvrnda is offline  
Old 10.10.2012., 14:34   #84
vlast je opojna,kad je jednom uhvatis ,tesko ju pustis.U seriji nas sokiraju toplo hladno tj. malo smo za ,malo protiv likova.I to svih vise manje.Prvo nam se ne svida Hurem ,pa onda svida ,ostali isto tako.Ibro mi se svidao ,sad mi je uzasan,a zenska celjad da ne govorim.jednostavno ili se prilagodis ili te skrate za glavu

...edit

Konacno da ce Ibrahim dobiti sto je vec odavno zasluzio Ja glasam za Firuze, samo me nemoj te sad lincovati

Firuz je sudbina dovela tamo.Inace je jos jedan piun u igri protiv Hurem.Al ne bojim se za Hurem , naucila je igrati.

Zadnje uređivanje vigga : 10.10.2012. at 14:43.
vigga is offline  
Old 10.10.2012., 16:24   #85
PRIJE POČETKA PRIKAZIVANJA 68. EPIZODE

Linkovi za online praćenje kanala STAR:

LINK 1., LINK 2., LINK 3.,PREPORUČUJEM, LINK 4.


1. najava 68. epizode
2. najava 68. epizode

Fotografije 68. epizode

Sadržaj prethodne /67./ epizode

Opis današnje epizode
halitmy is offline  
Old 10.10.2012., 20:34   #86
Pozdrav
Nisam previše u toku sa spoilerima, pa bi samo da mi neko odgovori ako zna; onaj zgodni Malkoč, bude dugo u seriji ili kratko?
Horoscope is offline  
Old 10.10.2012., 20:45   #87
horoscope, mislim da bali beg ostaje skoro cijelu 2. sezonu. (prvi put se pojavljuje u 26. epki)
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 10.10.2012., 21:19   #88
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
horoscope, mislim da bali beg ostaje skoro cijelu 2. sezonu. (prvi put se pojavljuje u 26. epki)
Je, do 55 ili tako nešto...
halitmy is offline  
Old 10.10.2012., 21:49   #89
pogledao 67. ...

hurrem, samo tako, vadi joj mast!
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 10.10.2012., 22:06   #90
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
horoscope, mislim da bali beg ostaje skoro cijelu 2. sezonu. (prvi put se pojavljuje u 26. epki)
Mašalaaaa....sad mogu mirno spavat....
Horoscope is offline  
Old 10.10.2012., 22:11   #91
Malkoc je jedino dobro sto se pojavilo u seriji
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 10.10.2012., 22:13   #92
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Malkoc je jedino dobro sto se pojavilo u seriji
yok, elenika...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 11.10.2012., 01:58   #93
Al meni stvarno nije jasno sto to pokusavaju napraviti od Hurrem
Serijskog ubojicu? Bit ce da je ona pobila vise ljudi nego Suljo

Zasto je Gulsah danas bila u cuzi? Kasno sam dosla pa nisam gledala,samo kraj

I ono bas ce ubiti Hatice .. kraj im je bezveze kad znamo da od toga nema nista

Mogla bi joj bar jezicinu prerezati
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 11.10.2012., 08:33   #94
Eto, Hatice dobila što je zaslužila, baš mi je drago što joj se Nigar prešetava ispred sultanskog nosa...Cak mi je drago što je Hurrem ubila onu curu, samo da im pokaže da sa njom nema šale. Mahidevran nikad nece nauciti da ne koristi Mustafu u uzaludnoj borbi protiv Hurrem. Suljo me je skroz razocarao, ustvari , razocarali su me scenaristi koji ovoj izmišljenoj ljubavi daju drugu dimenziju. Nije li Afife dovedena da uvede red i mir u harem, da barem bude poštena. Sada nju i onu zmiju Hatiđu smatram odgovornima za ovo umorstvo. Mahidevran i dalje mrtvo puhalo, istinu jojh je rekla Hurrem da se uvijek vuce za necijim skutima. Zna se samo ono podrugljivo nasmijati, onda izreci nešto da podbode Hurrem i onda Hurrem ispadne kriva što je vrijeđa. A Suljo, brate mili, obezglavio glasnika jer mu je rekao istinu... Stvarno mi ide na živce... Da se barem Malkocoglu vrati, slažem se da su on i Nasuh efendi jedini zbilja dobri likovi u cijeloj seriji. Eh, sad možemo samo cekati da obezglave i Ibru jer dva padišaha na svijetu je zbilja prevec...
zvrnda is offline  
Old 11.10.2012., 12:26   #95
Exclamation

upomoć dobri ljudi,stala sam sinoć kod epizode na nekom linku kad Valida dobije Leov dnevnik u svoje ruke i pozove Hurem i kaže joj da se skupi i ode ili da ubije i sebe i djecu....okrenem na 40. ep,kad ono "daleka budućnost"-piše s posvetom pok. scenaristici,Hatidže nalazi gdje živi Nigar,etc....molim vas ,koji link i gdje to da nađem sad i krenem gledati?
Ana Milano is offline  
Old 11.10.2012., 12:33   #96
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
a mi smo sad pogledali 66 epku.. sutra je 67

Polako i stici ces nas

Ja se ne mogu sjetiti kad je to Hurrem rekla

Jos se nista ne zna tko ce glumiti Selima I ja bi voljela da dodje neki poznat... govorili su i da ce Kenan nekoga glumiti,ali nista od toga... mada mogao je on glumiti Rustem pasu ...a nista od njegovog gostovanja u seriji kad sad snima novi projekt
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
U poslednjoj sceni druge sezone. Mada mislim da je više rekla nešto u stilu "Ne vladam samo haremom, već čitavim svetom."
Samo što se posle ispostavilo da ne vlada ni haremom. Ne znam da li mi se samo čini da je Mahidevran imala više autoriteta onda kada je kratko upravljala haremom (što je bilo nebulozno samo po sebi) nego Hurrem sada. Opet, nigde logike.
našla sam ,hvala vama enivej!

[IMG][/IMG]
Ana Milano is offline  
Old 11.10.2012., 12:41   #97
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Malkoc je jedino dobro sto se pojavilo u seriji
uf,predivan je
Ana Milano is offline  
Old 11.10.2012., 14:12   #98
68. epizoda za gledanje, bez prijevoda...
halitmy is offline  
Old 11.10.2012., 15:01   #99
hvala tebi,ali ja sam stala kod te epizode (koja pod linkom "IZA OGLEDALA" stoji pod epizoda 39.)......http://izaogledala.com/velicanstveno...39-epizoda,kad sam to odgledala,krenem na 40,kad tamo kažem "daleka budućnost",već Hatidže dobija pismo u kojem joj se kazuje da ju Paša vara i u kojoj kući živi žena s kojom ju vara,ona tamo dolazi i nalazi Kalfu. Međutim,ja bih jako htjela pogledati sve prije toga i to sa prijevodom,ne znam turski,dakle kad Valide dobija od Mahidevran onaj dnevnik i Mahidevran joj kaže,vi pogledajte što piše tu,vi znate ruski....i onda Valide dođe kod Hurem i zaprijeti joj. Tu sam stala.
Ana Milano is offline  
Old 11.10.2012., 17:33   #100
imas s prevodom sve ovdje:http://www.serije.biz/browse-velican...os-1-date.html
vigga is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.