Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2015., 15:16   #61
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Ama u koga se uvrgoše?! U nonu?!:ne zna
nonu + njezinu majku dakle pranonu čak su valjda i napokon skužile da su s godinama nabrale toliko điđa,pa sad čim klinci nešto pogledaju trče da im poklone (valjda da se nešto toga i riješe),a ovi moji svi sretni
zadnji put su donijeli nekakve keramičke mačkice,a prije toga delfine,a već imaju toga nakrcanog da mi se ni ne da ulaziti u njihovu sobu,a kamo li prašinu pobrisati

Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
U obliku ribe po mogućnosti, dušu dalo za ispod keramičkih figurica :Serek :rofl :rofl


Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
A jesi luda!Jadna žena!Nadamo se da sveki od Đerki ne čita vorum
još bi mi to falilo

Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
ma vrapca ne čita!
ona je ta koja stalno piše: toplije, toplije! apotekaaaa....



edit: sijandra sorry što ti temo začetavamo
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 12:41   #62
Evo da i ja dam svoj doprinos temi :-)

Ne sviđa mi se : luster - ali samo njegova pozicija,jer da krevet ne udara u njega puuuno više bi dolazio do izražaja.

Osrednje: onaj gnjezdo kutak. no shvaćam da je slika jedno, a doživljaj uživo nešto skroz stoto i zapravo u tom kutku je najbitniji osjećaj koji cura ima dok uživa u njemu. Čitala sam što je fas predlagala i mislim da bi to bilo estetski bolje riješenje za sobu, no onda bi kauč bio naslonjen samo na komodu ( ako sam ja to dobro skužila) pa bi možda falio taj osjećaj ušuškanosti, zatvorenosti prostora, jer nema zida iza kauča...
Sviđa mi se : luster, radni kutak (stol i one police su mi odlični), tapeta mi se jaaako sviđa, ovaj stil ormara mi je isto super i baš mi paše na ovu boju poda.
Sve skupa mi se čini kao jaako udobna sobica jedne sretne curke koja će u njoj baš guštati i koja, očito, jaaako voli biti zašuškana ( totalno simpatično) :-)
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.