Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2012., 12:48   #2321
Je li to sinoć bila pojačana aktivnost policije? Svako malo sinoć izbije neki FB status da je netko priveden, ili u policijskoj stanici, a i čini mi se da sam više auta vidio parkiranih(na potezu od strojarskog, preko horoskopa, do korza dvije patrole, inače se obično vide ispred vallinora).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 14:13   #2322
Privodili su maloljetnike koji su bili vani nakon 23 sata .
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2012., 19:26   #2323
Pa ja sam vidio status kod 20-godišnjakinje Al spominjalo se slavlje rođendana, pa lako moguće da su operirali oko Brlićke, ovaj put bez upozorenja
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 20:58   #2324
jel zna itko gdje se može kupiti aktovka?
lijepa, po mogućnosti.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 22:38   #2325
Gdje ce te i sto ce te za Novu?

Ja blage veze nemam gdje cu.

Dva prijatelja s kojim uvijek slavim rade, a ostala trojica idu na nekakav Dj party neki djavo u dvoranu Brod. Niti znam sto likovi sviraju niti ista. Jos 50 kuna ulaz, nista nije ukljuceno u cijenu.

Znaci treba mi jedno 500-600 kuna da se napijem posteno....
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 23:03   #2326
Najvjerovatnije privatno... Ako se uspijemo dogovorit, ofkors
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 06:12   #2327
na forum haer
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 15:32   #2328
Gdje predati u Brodu stariju i malo nošenu odjeću?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 15:34   #2329
možeš u dječji dom...nu: https://www.facebook.com/events/5409...ref=ts&fref=ts

ako baš nije za djecu i mlade , jel'...onda ja to npr. ostavim lijepo spakirano kraj kontejnera i napišem da je roba, pa si ljudi uzmu.

u caritas ne dam ništa.

a sad sam se sjetila da se otvorio i second hand u širokoj...jel zna itko kako nabavljaju robu?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 15:37   #2330
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Gdje ce te i sto ce te za Novu?

Ja blage veze nemam gdje cu.

Dva prijatelja s kojim uvijek slavim rade, a ostala trojica idu na nekakav Dj party neki djavo u dvoranu Brod. Niti znam sto likovi sviraju niti ista. Jos 50 kuna ulaz, nista nije ukljuceno u cijenu.

Znaci treba mi jedno 500-600 kuna da se napijem posteno....
u pubu je besplatno, treba samo rezervirati stol, d ane bude prekrcato.

za iguanu mi je netko rekao da je...tanana...500 kuna po osobi

da je i po stolu, previše je.

za ostalo ništa ne znam.
meni to u dvorani brod zvuči malo seljasto, ali ajde.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 16:09   #2331
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
možeš u dječji dom...nu: https://www.facebook.com/events/5409...ref=ts&fref=ts

ako baš nije za djecu i mlade , jel'...onda ja to npr. ostavim lijepo spakirano kraj kontejnera i napišem da je roba, pa si ljudi uzmu.

u caritas ne dam ništa.

a sad sam se sjetila da se otvorio i second hand u širokoj...jel zna itko kako nabavljaju robu?
Za djecu nije ništa, al mislim ni za mlade. Što se kontejnera tiče, njega nemam, a i da ostavljam u gradu kraj kontejnera, mislim da bi za par dana završilo na tržnici

Al hvala za info
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
u pubu je besplatno, treba samo rezervirati stol, d ane bude prekrcato.

za iguanu mi je netko rekao da je...tanana...500 kuna po osobi

da je i po stolu, previše je.

za ostalo ništa ne znam.
meni to u dvorani brod zvuči malo seljasto, ali ajde.
S obzirom na dojam koji ostavljaju osobe unutra, ništa čudno Mislim na cijenu i goste u iguani. Što se tiče 500 kn za stol, čak i za 2 osobe ne bi bilo ekstremno puno(prije 3-4 godine moj zadnji pravi doček bio je u snookeru, 200kn žene, 250 muški, s tim da je piće bilo uključeno, navodno i hrana, al ako me sjećanje služi, bila su 2 ovala meze , da je oval išao na svaki stol, ne bi bilo problem, s obzirom na cijenu, jer konkretno moj stol je plaćen 900 kn)


Inače, dok sam slavio sa ekipom, najčešće je to bio San Marco, još u Željino doba, gdje je u cijenu bilo uključeno sve piće, i hrana, nekakvi sendviči, a plaćalo se 150kn.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 16:22   #2332
pa ne znam baš, ja redovito tako ostavljam kad ne dajem ovoj jednoj ženi...uvijek tu više-manje isti ljudi dolaze.
a i da završi na pijaci i netko proda majicu koju je ionako neću za 20 kn, neš ti

iskreno, nemam pojma za cijene u iguani jer nisam dugo bila, ali nisu bile nešto ekstremno visoke

čuj, ja 200 kuna ne dam samo za upad
jer mi je to retardirano i jer se cijelu noć moram gužvati do šanka.
plus činjenica da gdje god slavila, uvijek malo prozujim po gradu, i na kraju stvarno ispada da ti treba 500 kuna za cijelu noć.

činjenica jest da se valjda na nijednoj novoj godini u povijesti nije sve pojelo do kraja , ali ne dam više nikakve cifre za masovne organizirane dočeke koji mi puštaju radio (radio), škrtare na ičemu, do ponoći im fali jegera. ili votke. ili red bulla.

bezveze

na kraju je stvarno najbolje organizirati sam. ako imaš vremena i živaca.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 16:47   #2333
Pa dobro, to je... I ako se može skupiti dovoljno ljudi, ili ako ih je i manje, da se makar radi o parovima


Bilo što iznad 50 kn što uključuje SAMO upad je puno. A na mjestima na kojima sam ja bio većinom je bio reguliran protok jegera, tj nije ga bilo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 20:15   #2334
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Gdje predati u Brodu stariju i malo nošenu odjeću?
Svaku večer u 20h na zadnjem ulazu franjevačkog samostana (kod Harleya) kad franjevci dijele kruh sirotinji koja čeka u redu...

Ja sam tako od klinaca hrpu igračaka odvezao tamo i dao časnim sestrama da podijele dječici


U Caritas ako predaš oni će to prodavati
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 02:11   #2335
Ok, to me zanimalo, kad skupim, prvenstveno me zanima kao pomoć. S obzirom da odjeća nije iznošena, da ostavljam cigićima kraj kontejnera, to bi vjerovatno prodali, a to mi baš i nije želja, radije neka netko nosi, kome je potrebno

Edit: Možeš dati franjevcima da dijele, il baš podjeliš vani? Jer nisam baš redovito u 8 sati navečer tamo, nisam iz grada
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 09:35   #2336
Možeš dati franjevcima ili ti osobno staneš tamo kraj njih kad dijele kruh, pa podjeliš...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 16:07   #2337
Evo ponavljam sto sam pisao pocetkom godine kako je meni bilo u Starsu za Novu. Jos uvijek ne znam koja ce cijena ove godine biti ( ili iduce xD ) no ne vjerujem da ce bit vise od 250 kuna s obzirom da je prosle god. bio DJ, ove ce bit sviraci.

Evo sto pise na facebook stranici:

DOČEK NOVE GODINE.......;-)

PROVEDITE NEZABORAVAN DOČEK UZ ZVUKE IZVORNE GLAZBE
PRACENE VIOLINOM UZ SASTAV SO -ROMALEN....
ZA VAS ORGANIZIRAMO DOČEK ZATVORENOG TIPA
UZ ŽIVU GLAZBU HRANU I PIĆE TOKOM CIJELE NOĆI..
ZA REZERVACIJE I KARTE OBRATITE SE U VAŠ STARS ILI
U INBOX... DOČEKAJMO ZAJEDNO NOVU 2013....;-)

Netko je komentirao na dogadjaju o ovom sastavu:

So Romalen je tradicionalna romska grupa koja svira sve pjesme od dalmatinske pisme,zabavne glazbe i narodne glazbe !!


Ja jos nisam siguran gdje cu ici, vjerovatno kod nekog kuci.

Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Evo, nakon nekog vremena odgovaram ponovno na ovo.


Za 200 kuna je bilo ovako:
Hrana- tacna meze koja ide na 4-5 osoba, moglo se dosta pojest. Salama, sir, sunka, neka kobasica, kulen, masline, jos neke te salamice nemam pojma sto tocno, vratina... i naravno kruh uz to koji je bio svjez, ne stariji da se raspada, nego fin i mekan...

Pice- bilo je svega.
Original Jegger, bijelo vino grasevina Ilockih podruma, crno vino-ne znam koje, nisam pio pa nisam ni gledao koje je tocno, stock, vodka, pivo-karlovacko i ozujsko cini mi se, moguce i neka druga, nisam bas pratio, mineralna voda, kola, fanta, sprite, burn, somersby, gusti sokovi... sigurno je bilo jos nesto, al se ne sjecam xD


Muzika- svirala je nasa glazba, u pocetku neka laganica te sve brza i ludja glazba
Kasnije je svirala i narodna, Halid i slicni, nista ovog turbo folka tipa Goge Sekulic, Mile Kitic...


Sve u svemu je bilo odlicno, ja se ne mogu pobunit uopce.
Gazda se pri dolasku pozdravio sa svima, kasnije dosao popricat da vidi jel nam sto fali, kako nam je. Kasnije bakljada vani u ponoc, pa je opet gazda od stola do stola isao i cestitao svima...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 06:22   #2338
Gospodo koja slavi Bozic, zelim vam cestit i blagoslovljen Bozic
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 12:22   #2339
Također pridružujem se čestitkama...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 15:36   #2340
I ja se pridružujem čestitkama.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.