Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 17:54   #6341
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Da li pomaze kod tamnih podocnjaka?
ne bih znala, jer nemam taj klasicni problem ... imam malo tamnije "podocnjake", ali vezano za zdravlje pa meni u tom slucaju nije pomogla sa svim kombinacijama koje smo isprobale.... inace, odlicna krema
AmarieZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 22:04   #6342
Quote:
sandra7 kaže: Pogledaj post
ima neko iskustva sa Elizabeth Arden Millenium Eye Renewal Cream?
Meni ovo Milenium zvuči ko milije
U svakom slučaju, jako je bogata, baš je za jakosuhu kožu oko očiju
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 23:38   #6343
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Meni ovo Milenium zvuči ko milije
U svakom slučaju, jako je bogata, baš je za jakosuhu kožu oko očiju


hvala, bila je neka ponuda na jagodici ali je vise ne mogu pronaci
sandra7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 10:28   #6344
AmarieZgb hvala! Da li mi mizes reci tocno naziv kako ih ima vise?

Ima netko iskustva sa Ziaja kremom za oko ociju sa kozijim mlijekom? (ako netko ima iskustva i sa kremom za lice moze pomoci)
Potrosila sam afroditu, bila je ok ali bi isprobala nesto novo

Zadnje uređivanje Galadriel : 25.01.2015. at 10:33.
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 12:33   #6345
Razmišljam da kupim afroditinu natural lift okoloočnu i evo danima se kanim međutim sad sam pročitala da sadrži retin ili nisam dobro razumjela !?
Shvatila sam da retin ne treba koristiti u preparativi ukoliko se planira trudnoća, obzirom da planiram bebicu ove ili naredne godine , kad bude bude, ne znam da li je ta količina retina u natural lift okoloočnoj štetna i da li ga uopće ima možda nisam dobro razumjela. Hvala unaprijed na pomoći
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 16:09   #6346
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
AmarieZgb hvala! Da li mi mizes reci tocno naziv kako ih ima vise?

Ima netko iskustva sa Ziaja kremom za oko ociju sa kozijim mlijekom? (ako netko ima iskustva i sa kremom za lice moze pomoci)
Potrosila sam afroditu, bila je ok ali bi isprobala nesto novo
ja ju imam trenutno,ali tek par dana...
tekstura super,nije masna ali nije ni prevodenasta...
lijepo upije,ne zateze,za sada super!
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 18:56   #6347
Ziaju sam dvaput imala, odlična krema, baš lijepo hidratizira i opusti kožu oko očiju, a nije ništa masna
antun tun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 10:23   #6348
Quote:
Daisy.L kaže: Pogledaj post
Razmišljam da kupim afroditinu natural lift okoloočnu i evo danima se kanim međutim sad sam pročitala da sadrži retin ili nisam dobro razumjela !?
Shvatila sam da retin ne treba koristiti u preparativi ukoliko se planira trudnoća, obzirom da planiram bebicu ove ili naredne godine , kad bude bude, ne znam da li je ta količina retina u natural lift okoloočnoj štetna i da li ga uopće ima možda nisam dobro razumjela. Hvala unaprijed na pomoći
Po sastavu ne sadrži retinol.

afrodita natural lift eye

aqua, cocoglycerides, glycerin, vigna aconitifolia seed extract, sodium citrate, tocopheryl acetate, glyceryl stearate citrate, polyglyceryl-3 stearate, hydrogenated lecithin, theobroma cacao seed butter, pentylene glycol, butyrospermum parkii butter, pentaerythrytil tetraisostearate, silica dimethyl silylate, sodiumchondroitin sulfate, atelocollagen, ceramide 3, ceramide 6 II, ceramide 1 phytosphingosine, cholesterol, sodium lauroyil lactylate, carbomer, xantan gum, panthenol, glycerin, sodium acrylates copolymer, hydrogenated polysobutene, phospholipids, polyglyceryl-10 stearate, helianthus annuus seed oil, stearic acid, rosa canina fruit oil, parfum, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, propylene glycol, bht, ascorbyl palmitate, glyceril stearate, citric acid, sodium hydroxide, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, disodium EDTA.
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 23:27   #6349
Hvala puno, mora da je neko slucajno pomenuo retin na forumu dok ju je komentirao. Hvala jos jednom
__________________
"Strasti? - Uvijek je naslada bolesna i luda pred umom u ništa pala. A život, kada hladno pogledaš oko sebe svuda, pusta je i glupa šala"
Daisy.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 18:11   #6350
Da li je ova krema čemu?

http://ecx.images-amazon.com/images/...oL._SL500_.jpg
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 13:49   #6351
Nitko mi ne odgovara na drugoj temi pa ću pokušati ovdje:

Kupila sam okoloočnu kremu od Ziaje, bijelu s kozjim mlijekom. Uskoro ću 25 pa da malo više obratim pozornost njezi kože, ali nakon prvog mazanja ujutro se budim s dvije crvene točkice koje su postale kao lišajevi koji svrbe. Je li netko imao slično iskustvo? Da nastavim mazati ili je ovo neka alergijska reakcija pa da prestanem?
Nabokova3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 13:53   #6352
Pa naravno da ces prestati. Koza ti salje poruku da joj krema ne odgovara.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 15:57   #6353
Ja ju koristim cca 10 dana i super mi je! Tesko je procijeniti nakon jednog mazanja... Pricekaj par dana pa pokusaj opet


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 18:35   #6354
Sve to ovisi individualno. Osobno, koža oko očiju mi je jako osjetljiva i do sada sve okoloočne kreme su mi izazvale peckanje, zatezanje, crvenilo, dehidraciju (ironično) i neke i plikove uz vanjski kut oka (ne znam kak se to zove). Najbolje ti je da prestaneš, nek zacjeli, probaj još jedan put, i ak je od toga, u koš.
mateas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 15:34   #6355
Prestala sam s korištenjem, pauziram već par dana i povukle su se te točkice i suhi dijelovi. Namažem je još jednom pa ako ne odgovara prestajem. Mislila sam da je možda neki period privikavanja jer je krema za zrelu kožu, a ja mlada
Nabokova3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 19:14   #6356
nemoj koristiti nista za zrelu kozu! ima kontraefekt!
na nasem nisam bas skoro nista nasla o toj temi ali zato na njemackom ima mali milijun stranica o tome kako kreme za zrelu kozu nisu za mladu kozu i kako ima kontraefekt
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 19:29   #6357
Ne znam sto tocno u sastavu kreme moze imati kontraefekt krema odgovara tvojoj kozi ili ne odgovara. Prodaja krema po dobi je cisti marketinski trik na koji valjda 99 % zena pada...
Na internetu se mogu naci svakakve informacije tako da treba biti kritican prema tome.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 19:42   #6358
Da ni ja ne vjerujem u tu podjelu krema po dobi, šalila sam se da mi zato krema ne odgovara, ali možda mi je prekrcata aktivnim tvarima za moju kožu oko očiju koja je normalna inače pa je to dovelo do te reakcije. Ne znam kako bi si drugačije objasnila. U svakom slučaju probat ću pa vidjeti imam li i dalje negativne reakcije. Šteta, baš je dosta hvaljena i listala sam ovu temu prije nego sam ju odlučila uzeti :S
Nabokova3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 22:31   #6359
Pozdrav svima.

Evo da ja ukratko opišem svoj "problem" pa ako netko ima nešto za preporuku.

Prvo neke osnovne informacije:
- godina 31
- tip kože: suha, bez masnih dijelova, inače baby face bez ikavih problema kože ikad, tipa prištići, crvenilo itd.
- podočnjaci: , onako više smećkasta neka nijansa, srednje tamni.


Problemi su sljedeći:
pošto imam svijetlu put, ljeti teško pocrnim u licu.
Jedne godine na moru, ima bit će 2, 3 godine, ne sjećam se točno, došla mi je neka žuta minuta i sad ću ja sunčati lice (bez naočala) da dobijem neku lijepu boju.... ili bar sam to mislila! Naravno, to je bio apsurd, ali kako kažu, na greškama se uči.

Rezime je takav, pošto je sunce uvijek bilo okrenuto više s jedne strane, da mi se na toj strani, nakon ljeta, dogodilo to da sam dobila kao neke dvije crte ispod oka, kako sam žmirila.

To me bacilo u očaj i potom stvar ide tako da idem po apotekama i tražim da mi daju nešto, kreme, testere, ulja, bilo što, da maknem te dvije crte. Jer se bojim da mi od toga ne dođu duboke, prijevremene bore. Uglavnom, puno tu ima priče, da skratim: hrpa ljekarnica neće da ništa za bore jer sam premlada, kažu da je rano. Neke su mi dale neka ulja, malo je pomoglo, ali ono... ne baš skroz. Nešto od tih krema mi je čak jednom opeklo tu osjetljivu kožu oka pa je bio sve u crvenim plikovima.

I imala sam dojam da su mi se te crte povukle. I možda čak i jesu. Inače, u jednom trenutku sam bila očajna pa sam čak uzela i Diorovu kremu protiv bora koja je za dosta starije gospođe, tipa oko 60 godina. To me peklo i išle bi mi suze, ali stvar je takva da je Dior ispeglao te dvije crte.

Drugo oko mi je cijelo vrijeme bilo super.

I tako ja cijela sretna i zadovoljna, riješila taj problem.

Međutim, stvar je takva da ima neko vrijeme da sam primijetila, sad ne znam kako ili od čega, jel to možda od ovoga gore što sam koristila pusto toga da riješim te crte.... da ispod tog istog oka, opet vidim dvije kao crte. Nisu preduboke, srednje duljine.

I sad me to muči, kako da to maknem??
Crte su inače točno ispod oka, vodoravno, ne sa strane, tu nema ništa.
S tim da na drugom oku sad imam suprotnu situaciju: ono ima kao dvije crtice ali sa strane. Ispod ništa. Pošto živim na moru, moguće da je to od žmirenja kad je sunce, što li ja znam. Iako uvijek ali uvijek nosim naočale, sunce ipak zna biti prejako.


Sad su moja pitanja:
- ima li tim crticama uopće pomoći u smislu da ih maknem trajno? Nisu još preduboke pa se nadam dda možda ima pomoći.

- koja krema je dobra za to, što kupiti? Nakon tih pustih eksperimenata, ja se više bojim išta kupovati i stavljati jer ne znam što je dobro, a što ne.

- treba li kupiti kremu protiv bora za stariju kožu pa da ona to ispravi pošto je jaka, ili samo dobro hidratizirati kožu običnom kremom za suhu kožu?


Što napraviti da se to makne?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 01:33   #6360
jooooj,da su meni tvoje crtice, evo ti moja melasma

ne znan,za pocetak ja bas ni ne virujen u tu podjelu kreme samo za oci,i posebno za lice,sve mi to zvuci ko navlakusa,dobro nisu iznacili kreme za obraze,za celo, mini za nos itd


ono sta meni prvo pada na pamet je hidratacija, serum i krema. ja iman dvi crtice iznad korijena nosa od mrstenja godinama,pa ne ce odu,al ne dan se.

ne znan uslijed cega su ti se pojavile te crtice,jel koristis serume inace?
ne bi provala opet s ton diorovon?



inace,mene zanima dermalogica intense eye repair, ima prilicno lose ocjene na mua, a paula je apsolutno ne preporuca.ok,nije njena ric sveto pismo,al ima smisla sta kaze,plus ove ocjene.
jel mozda nju neko koristi?
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.