Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2007., 14:52   #41
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
napa je pricvrscena na zid, i radi (nije samo deko-element), ali jos nismo proveli cijev, pa za sad radi na samoventilaciju; u nekom trenutku cemo ju spojit na vanjsku ventilaciju, i najvjerojatnije (kao Laella) zakamuflirat knaufom jer je ruzno vidjeti cijevi...

inace kuhinja je jako lijepa, elegantne linije, super raspored.. bravo!
Kamila is offline  
Old 28.03.2007., 15:07   #42
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
Tvoja kuhinja je zaista divna (vidjela sam ju i na slikicama stana).
hvala
Quote:
Posebno mi se svidja donji dio (puno radne povrsine ), i taj istureni dio za stolice (mi se grizemo jer se nismo sjetili da mozemo i u tu stranu produziti sank u odnosu na ormaric )
Nisam se ni ja sjetila, stolar je predložio, a ja oduševljeno prihvatila..naime, cijeli šank se ukoso širi, tako da se od standardnih 60cm na zidu širi na 80cm, što je više nego pristojno mjesta za 2 osobe koje jedu za šankom (ja jedino tamo i jedem, bez obzira na veliki blagavaonički stol)
Quote:
Tko ti je to radio? (podrucje zagreba?) Ajde, izreklamiraj tog stolara!
Zagreb je ... www.dkdizajn.com
laella is offline  
Old 28.03.2007., 15:27   #43
Kamila, hvala.
Instalacije vode i struja su bile odredjene, pa je to najbolje sto se moglo iskombinirati, i osim malih detalja, prilicno smo zadovoljni...

Laella, i mi jedemo samo za sankom. Pravi je gust sjediti na sankerskim stolicama... Iz fotke se tesko skuzi da se radna ploca siri - to je isto jako pametno!
Bojala sam se da je za podrucje Zagreba Misljah da je to neki stolar Mate a ne ovako definirana firma, al proucit cu site i poslat im upit za djecju sobu. Ti kad nadjes vremena stavi fotke ormara.
fonemf is offline  
Old 28.03.2007., 15:54   #44
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Zagreb je ... www.dkdizajn.com
Pogledala sam sad site i uočila i tvoju kuhinju u galeriji!
fonemf is offline  
Old 28.03.2007., 16:26   #45
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
Misljah da je to neki stolar Mate a ne ovako definirana firma....
Nek' te ne uplaši činjenica da imaju web site - nisu oni niš' posebno 'definirani'...muž i žena koji rade posve sami...
A znam da rade i izvan Zagreba...doduše, možda je pitanje koliko daleko izvan Zagreba
laella is offline  
Old 28.03.2007., 17:57   #46
Laella, da li i dizajniraju namještaj, tj. daju li ti ideje i sl.? Meni bezidejnoj treba osmisliti kuhinju i dnevni boravak (sve po mjeri).
Da li su im cijene (bitno) niže nego napr. kod Duplića?
vinova lozinka is offline  
Old 28.03.2007., 19:00   #47
Ne znam da li dizajniraju cijele 'prostore', jer sam im ja dolazila s gotovim i skiciranim idejama za ono što sam ja htjela, prvo kuhinju, pa ormare, pa ormariće u kupaoni...ali su mi davali vrlo korisne savjete i sugestije, od kojih sam većinu i prihvatila.
Mislim da im to ne bi trebao biti neki problem..jer imaju zaista dobre/svrsishodne ideje.
Cjenovno su jeftiniji od Duplića, ne baš duplo, ali značajno (nemam sad kod sebe sve te silne ponude da bih ti rekla egzaktno).
laella is offline  
Old 01.04.2007., 17:21   #48
Poslala sam im mail, ali već 5 dana nema odgovora....
vinova lozinka is offline  
Old 01.04.2007., 18:11   #49
Quote:
vinova lozinka kaže: Pogledaj post
Poslala sam im mail, ali već 5 dana nema odgovora....
nazovi ih...tako sam ja došla do njih
nisu ti oni baš 'informatici orjentirani' da redovito provjeravaju mail
prije radiona-teren
laella is offline  
Old 01.04.2007., 19:44   #50
Quote:
sjedi5 kaže: Pogledaj post
najjeftinija opcija je da ti duplić, mesarić ili netko drugi nacrta kuhinju, a onda s tim nacrtom odeš kod nekog stolara da ti skroji kuhinju.
mesarici nacrt ne daju van za ove druge nikad cula, ali ocito su jako popularni na fourmu
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Old 02.04.2007., 01:05   #51
Quote:
vinova lozinka kaže: Pogledaj post
Poslala sam im mail, ali već 5 dana nema odgovora....
i ja sam poslala mail pred 5 dana pa sad u iscekivanju. nekako nisam od volje zvati, a i mailom sam poslala fotku onog sto zelim jer mi je zgodnije. nadam se da ce ipak odgovorit...
fonemf is offline  
Old 02.04.2007., 10:28   #52
Gramat

U Gramatu izradjuju namještaj prema željama ili donešenim slikama .... cijene još ne znam, ali znati ću sutra!
elegant is offline  
Old 12.04.2007., 12:49   #53
u euronamu u Ilici su mi već pri prvom dolasku napravili skicu kuhinje 3D i to apsolutno savršeno. ljubazna žena mi je isprintala slikice iz 3 kuta (pošto je kuhinja u U) bez ikakvih obaveza i još mi je poslala na mail. bila sam i kod duplića jer ih svi hvale. na početku su stvarno bili ljubazni, međutim pošto ne skiciraju kuhnje platila sam da mi napravi skicu kuhinje i ormara, ugovorila termin, dodjem tamo kad ono ništa nije gotovo. veli žena, žao mi je stvarno smo u gužvi, evo sad ću ja to i počne nabacivati elemente tek toliko da sad to napravi. dogovorimo se da mi to pošalje na mail da sad ne žuri, jer nema mi goreg nego kad netko prek volje slaže. da skratim. skice koje mi je poslala bile su teški očaj, copy-paste varijanta vjerojatno nečije kuhinje jer pol stvari koje sam joj rekla da želim nije napravila. tu sam odustala od njih.
krtek is offline  
Old 13.04.2007., 15:31   #54
Quote:
krtek kaže: Pogledaj post
u euronamu u Ilici su mi već pri prvom dolasku napravili skicu kuhinje 3D i to apsolutno savršeno. ljubazna žena mi je isprintala slikice iz 3 kuta (pošto je kuhinja u U) bez ikakvih obaveza i još mi je poslala na mail. bila sam i kod duplića jer ih svi hvale. na početku su stvarno bili ljubazni, međutim pošto ne skiciraju kuhnje platila sam da mi napravi skicu kuhinje i ormara, ugovorila termin, dodjem tamo kad ono ništa nije gotovo. veli žena, žao mi je stvarno smo u gužvi, evo sad ću ja to i počne nabacivati elemente tek toliko da sad to napravi. dogovorimo se da mi to pošalje na mail da sad ne žuri, jer nema mi goreg nego kad netko prek volje slaže. da skratim. skice koje mi je poslala bile su teški očaj, copy-paste varijanta vjerojatno nečije kuhinje jer pol stvari koje sam joj rekla da želim nije napravila. tu sam odustala od njih.
s Duplićima nisi jedina tako prošla ... a isto ćeš proći i u Gorenju ....
elegant is offline  
Old 13.04.2007., 15:36   #55
Postoji jedna aplikacija koja se zove Kitchendraw i prvih 30 sati korištenja je besplatno. I više manje sve stolarije koje rade kuhinje koriste taj program. Uz malo eksperimentiranja nije teško skužit kako dizajnirat savršenu kuhinju za svoj prostor, program je nešto između Corela i Autocada i slažeš elemente kuhinje.
Cthulhu is offline  
Old 13.04.2007., 15:39   #56
Quote:
Cthulhu kaže: Pogledaj post
Postoji jedna aplikacija koja se zove Kitchendraw i prvih 30 sati korištenja je besplatno. I više manje sve stolarije koje rade kuhinje koriste taj program. Uz malo eksperimentiranja nije teško skužit kako dizajnirat savršenu kuhinju za svoj prostor, program je nešto između Corela i Autocada i slažeš elemente kuhinje.
točno to sam mislio napisati.....napraviš svoj nacrt doneseš ga u salon i kažeš dajte mi procjenu troškova za ovo....uglavnom dobiješ vrlo brzo (odmah) i lakše tebi, lakše njima....

a i imaš više vremena raditi promjene, napraviti više varijanti i sl....

ovako na licu mjesta uglavnom to ide na brzinu.....

pozdrav,
Tomislav
cd_covers is offline  
Old 13.04.2007., 15:45   #57
Quote:
Cthulhu kaže: Pogledaj post
Postoji jedna aplikacija koja se zove Kitchendraw i prvih 30 sati korištenja je besplatno. I više manje sve stolarije koje rade kuhinje koriste taj program. Uz malo eksperimentiranja nije teško skužit kako dizajnirat savršenu kuhinju za svoj prostor, program je nešto između Corela i Autocada i slažeš elemente kuhinje.
isto kao i smartdraw ... ali je totalno neupotrebljivo ako nemas savrsene dimenzije prostora ... pa ti recimo ostane 14 cm ....
elegant is offline  
Old 13.04.2007., 16:38   #58
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
isto kao i smartdraw ... ali je totalno neupotrebljivo ako nemas savrsene dimenzije prostora ... pa ti recimo ostane 14 cm ....
tko ti je to rekao? očito slaba informiranost....

cd_covers is offline  
Old 13.04.2007., 18:04   #59
Quote:
cd_covers kaže: Pogledaj post
tko ti je to rekao? očito slaba informiranost....


iskustvo ... ok... mozda i ne znanje, ali u svakom slucaju, nema bas narocitu mogucnost prilagodbe, pogotovo ako namjeravas raditi kuhinju po mjeri
elegant is offline  
Old 17.04.2007., 15:12   #60
Ja sam svoju kupila u Mercatoneu, zove se Marina New, duga je 2,8m bez frižidera, koštala je 8500kn, drvo, napa, dostava, montaža, rezanje ploče i ugradnja aparata, gornji elementi su visoki 90cm, pećnica stoji na elementu sa dvije duboke ladice i taj dio je skoro 1500kn. Boja je izbijeljeni orah i wenge, sve ladice imaju stopere, jedan gornji element ima staklena vrata na podizanje, dužine 90 cm.
marija nova is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.