Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2007., 10:39   #1
Crna kosa

Ofarbao sam kosu prije 3 dana i uzeo sam neku precrnu 1.1 nesto tako s primjesom plavog, uzasno je, precrno, izgledam kao da nosim periku, zelim je ucinit svijetlijom, ne tako crnom do utorka, upomoc.
raconteur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 10:41   #2
uzmi palette IL1, pomesas sve sastojke koje dobijes unutra u bocicu koju dobijes u pakovanju i drzis 45 minuta... javi kako je proslo
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 11:10   #3
idi kod frizerke pa nek ti to ona. moju sestru je frizerka iz crne u plavusu pretvorila.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 21:42   #4
Quote:
raconteur kaže: Pogledaj post
Ofarbao sam kosu prije 3 dana i uzeo sam neku precrnu 1.1 nesto tako s primjesom plavog, uzasno je, precrno, izgledam kao da nosim periku, zelim je ucinit svijetlijom, ne tako crnom do utorka, upomoc.
negdje sam davno pročitala da ZAGRIJANO maslinovo ulje ako se stavi na kosu može pomoći da se boja malo ispere...automatski postane blaža.
možda ti to pomogne!

i ako je trebaš sredit do utorka, peri je što više da se boja koliko god je moguće više ispere.
uglavnom, javi šta si napravio i kako je ispalo,
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 01:52   #5
zavisi koju farbu si koristio, jer vecina brendova ima i "skidace" boje za svoje farbe. ali generalna preporuka je odi kod frizera jer sto je sigurno sigurno je. moglo bi ti ispasti narandzasto. ovo sto je nisam_luda savjetovala je totalna propast, to nemoj da radis, samo ces ostetiti kosu i dobiti katastrofu na glavi.
a farbanje kod kuce rijetko kad da dobre rezultate kada se mijenja boja kose za par nijansi
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 06:50   #6
Nemoj se zezati, već pravac u prvi frizeraj!!
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 00:04   #7
Frizer.to im je posao,da mijenjaju boju kose.
__________________
Iz morske pjene rođena.
Anadiomena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 16:19   #8
probaj staviti puno regeneratora ili maske za kosu, i ostavi to preko noći - barem 8 sati, na glavi. ujutro isperi i sigurno će ti se skinuti nijansa. tako sam si ja vratila prirodnu boju kose dok sam se pofarbala na skroz crno. bude se sve ispralo kroz tri-četiri pranja.
*Fenrir* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 20:31   #9
crna farba

koliko dugo vama traje crna farba i dal se uopče ispire?,..ja sam se par puta farbala u tamno tamno smeđe,neka nijansa svjetlije od crne i ispralo mi se za manje od 2 tjedna,...došlo mi je neka šarena smeđa,..i dal je bolje farbat se farbom od frizera ili kupiti sam u tgovini?
oliva_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 21:45   #10
ja kad sam bila brineta isto mi se boja brzo ispirala tak da sam se vratila u pepel plave pramenove, pa po meni ako i dalje želiš biti brineta bolje neka ti to frizer napravi...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 01:10   #11
Quote:
frayla kaže: Pogledaj post
ja kad sam bila brineta isto mi se boja brzo ispirala tak da sam se vratila u pepel plave pramenove, pa po meni ako i dalje želiš biti brineta bolje neka ti to frizer napravi...
ali problem je u tome što se stalno i farbam kod frizerke s njihovim farbama i još mi je pomiješala i crne u farbu al je svejedno otišlo za 10ak dana
oliva_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:56   #12
Quote:
oliva_bobica kaže: Pogledaj post
ali problem je u tome što se stalno i farbam kod frizerke s njihovim farbama i još mi je pomiješala i crne u farbu al je svejedno otišlo za 10ak dana
bolje si kupi farbu, i farbaj se sama. Ja sam imala napad farbanja u crno, napravila mi je to frizerka, pa sam morala svaki čas hodočastiti da me ponovo farba dok nisam skužila koliko ona te farbe stavi... onako, veličine lješnjačića.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 13:58   #13
možda je to loše iskustvo od strane frizera,meni moja radi super i kod mene je slučaj obrnut...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:35   #14
u vrijeme kad sam bila crnka farbala sam se sa palette. pomiješala bi srednje smeđu sa crnom. boja je bila fenomenalna farbala sam se svaka 3-4 mj i niš se nikad nije ispralo. nisam se baš mogla sama farbat jer imam jako gustu i dugu kosu,pa me mama... frizerke su me toliko puta razočarale

frayla? stavljaš pramenove uz pomoć blajha ili s farbom?
malena_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 12:54   #15
Boja kose

Naime, primjetila sam po inostranstvu da se nase zene farbaju iskljucivo u crveno. I sama sam se farbala u crveno prije dosta godina dok nisam skuzila da su sve zene to pocele, i ne iskljucivo mlade (20te) nego one u 40tim i 50tim. Doslo je do tih razmjera da si zenu iz ex-yu u australiji mogao poznati po crveno farbanoj kosi. Zanima me zasto je to fenomen?

I ne, ne smijem se nikome da mi nebi neko skocio na glavu vec mi je smijesno vidjeti zene kojima to stoji i ne stoji. Znam da je bio period kada su se sve cure farbale u plavo, pa je bilo haos ruznjaca blijedog izgleda, podocnjaka, crnih obrva i plave kose. Sad je izgleda sve u crvenom. Jos kad je neka drecava crvena nijansa, pa se obuku u roza.. koma.

Sta vi mislite po tom pitanju? Koja boja kose je dominantna kod vas?

Napominjem, nije mi cilj smijati se nekome, samo me zanima zasto svi rade isto, iako im ne stoji ali eto fazon je? U nizozemskoj sve one ofucane babuskare s namrezanom narandzastom kozom od solarijuma se farbaju u crveno. Jos koma kad uz to dodje crna olovka u donjem kapku i neko plavo sjenilo.
__________________
Gott weiss ich will kein Engel sein!!!
duchess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 13:42   #16
Nekih 5 godina sam se farbala u crveno, zadnjih godinu dana sam ljubicasta, ali vratit cu se na crveno, to mi je najljepsa boja

Mislim da puno ljudi zapravo voli crvenu boju. Izgleda veselo, i onda su veseli kad god se pogledaju u ogledalo.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 18:26   #17
Ja sam se unazad dvije godine farbala u crveno i bila je to poprilično intenzivna crvena. Danas kad gledam svoje fotke iz te faze, dođe mi da plačem od muke. Bila sam presmiješna iako su ljudi tvrdili da mi dobro stoji..u biti dobro mi je stajala samo što se ja više ne mogu zamisliti sa takvom drečavom glavom.
dosta cura koje znam je prošlo ili prolazi tu fazu crvene kose. I to obično do neke dvadesete godine. Onda furaju malo prirodnije, a kasnije u poodmaklim godinama opet crvenkasta.
sad sam se sjetila jedne moje susjede, ima preko 60 god i farba se u drečavo crvenu. Ima malo kose tako da joj se jasno ocrtava bijelo tjeme i kao takva izgleda kao hodajući plamičak. Ona kaže da sa crnom i smeđom kosom izgleda skroz neprirodno tako da ako se već kuži da se farba, onda nek' se vidi iz aviona
Narcissa Malfoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 18:45   #18
Meni je najgore kad se babe ofarbaju u rozo
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 20:14   #19
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Meni je najgore kad se babe ofarbaju u rozo
Jos kad onako blago kosu natapiraju i uz sve to imaju onako narandzast ten s kvarcanja
__________________
Gott weiss ich will kein Engel sein!!!
duchess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 20:38   #20
Ja imam jako crveni pigment, pa se bojam u tamnosmedje/crno. Mučno mi je kad se boja počne ispirati pa na suncu imam crveni odsjaj, najgore je ljeti.
Neznam kak ubiti taj pigment.

Da ne bi bilo zabune, kosa mi je tamnosmedja, samo na jakom suncu baca crveni sjaj
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.