Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2010., 20:02   #21
Zašto si izostavio Juana koji je imao najbolju stopersku sezonu u karijeri? Bit će strašan par s Luciom, neprobojan
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 08.06.2010., 20:05   #22
Nema mi Juan tu težinu kad to sve izgovoriš.

Je on dobar, al ovo mi je bolje zvučalo, ono trojac najbolje obrane na svijetu i Juan, znaš ono, ne uljeva strah u kosti kao ovo, a ne mogu napisati pojačan Juanom, jer bi ispalo da je bolji od njih. Mislio sam na njega, dobar je, al nije mi se stilski uklopio. Onda bi morao i Bastosa spominjati. Ali dobar je Juan, volio bih da se dogodi trampa Burdisso-Juan, iskreno.
Veko32 is offline  
Old 08.06.2010., 20:13   #23
Imaš pravo i meni igrači koji ne igraju u Interu ne uljevaju strahopoštovanje.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 08.06.2010., 20:15   #24
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Imaš pravo i meni igrači koji ne igraju u Interu ne uljevaju strahopoštovanje.
pa jelda. Drugo je ono kad si vođa najbolje obrane na svijetu, a drugo je kad nisi. Ono, respect.
Veko32 is offline  
Old 08.06.2010., 20:20   #25
Osjećam se nadahnuto i prosvijetljeno

Al ne, zbilja mi je ovaj Brazil jedan od jačih. Samo neigranje Pata me brine. Kakav je Nilmar?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 08.06.2010., 20:44   #26
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Kakav je Nilmar?
Katolik. Za repku je dobar, zabija tu i tam, al ni ne igra puno. U villarealu i lyonu mi nije nekaj

kiks je neigranje pata, totalno loše
Veko32 is offline  
Old 08.06.2010., 21:22   #27
najslabiji Brazil ikada
Ko je imalo pratio Brazil u kvalifikacijama zna da su i učinkoviti i čvrsti ali da ne nedostaje kreacije i lepršavosti, tako da o nekom novom čudnom Brazilu nema govora, je da je Dunga triba povest Pata i Ronaldinha, no i bez njih su među glavnim favoritima, strašna ekipa.

Za drugo misto će bit koljačina, portugal bez Nanija (koji im više pridonosi igri od cristine, ali ajde ovaj je u zadnje vrime u formi, vidit ćemo ga) i s nikakvom igrom, Obala bjelokosti bez Drogbe i fanatične komunjare, pokolj uistinu skupina smrti, ne viruj da će komunjare past bez otpora

Uglavnom Brazil prvi s 3 pobjede, možda im se dogodi jedan remi, možda...
ostalo je potpuno neizvjestno
Scipion is offline  
Old 08.06.2010., 21:31   #28
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Katolik. Za repku je dobar, zabija tu i tam, al ni ne igra puno. U villarealu i lyonu mi nije nekaj

kiks je neigranje pata, totalno loše
Za Pata se zna zašto ne igra zato što se počeo kurvati i partijati sa Ronaldinhom

Dalje čovjek je drugi dio sezone vukao tu neku ozljedu mišića i nije se baš naigrao uostalom ako se ne varam vratio se tek u zadnjem kolu dakle izvan forme je uostalom ako će igrati sa jednim napadačem tu za Pata nema mjesta jer Fabiano ubija u repki dok patkica baš i ne tu je čak i Nilmar bolji od njega
Inače Nilmar ništa posebno dobar igrač ali također dosta zahvalan kao back up dobar
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 08.06.2010., 22:14   #29
Ja mislim da ovi Braziloljupci malo pricaju gluposti, bar onaj dio da ce brazil do finala, al zivi bili pa vidjeli...bilo kakav pato je bolji od nilmara i bilo kakav ronaldinho je bolji od baptiste...nema nikakve logike stalno vuc istu momcad, pa makar neko igro cijele kval ako se osjeti da je na zavrsetku sezone los adio...jbg tak to ide, ceg se dunga i maradona ne drze sto ce posebno maradonu stajat dobrog plasmana makar ima najbolju momcad...nikad slabiji brazil nisam vidio...sta ce mu kleberson majko mila...moro je zvat alexa, pata, ronaldinha pa makar oni sjedili na klupi...BRAZIL CE ISPAST U GRUPI! svako ima pravo na svoje misljenje
kreten17 is offline  
Old 08.06.2010., 22:18   #30
Quote:
kreten17 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ovi Braziloljupci malo pricaju gluposti, bar onaj dio da ce brazil do finala, al zivi bili pa vidjeli...bilo kakav pato je bolji od nilmara i bilo kakav ronaldinho je bolji od baptiste...nema nikakve logike stalno vuc istu momcad, pa makar neko igro cijele kval ako se osjeti da je na zavrsetku sezone los adio...jbg tak to ide, ceg se dunga i maradona ne drze sto ce posebno maradonu stajat dobrog plasmana makar ima najbolju momcad...nikad slabiji brazil nisam vidio...sta ce mu kleberson majko mila...moro je zvat alexa, pata, ronaldinha pa makar oni sjedili na klupi...BRAZIL CE ISPAST U GRUPI! svako ima pravo na svoje misljenje
sve to stoji kretenu17, no nisam braziloljubac nego ih baš i ne volim. Ali imaju jebenu obranu, a to je na ovakvim natjecanjima najbitnije. Brazil će bit jako dobar, vjerojatno ne lepršav sa tisuću dodavanja u kvadratnom metru, ali biti će opaki.
Veko32 is offline  
Old 08.06.2010., 22:19   #31
Quote:
kreten17 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ovi Braziloljupci malo pricaju gluposti, bar onaj dio da ce brazil do finala, al zivi bili pa vidjeli...bilo kakav pato je bolji od nilmara i bilo kakav ronaldinho je bolji od baptiste...nema nikakve logike stalno vuc istu momcad, pa makar neko igro cijele kval ako se osjeti da je na zavrsetku sezone los adio...jbg tak to ide, ceg se dunga i maradona ne drze sto ce posebno maradonu stajat dobrog plasmana makar ima najbolju momcad...nikad slabiji brazil nisam vidio...sta ce mu kleberson majko mila...moro je zvat alexa, pata, ronaldinha pa makar oni sjedili na klupi...BRAZIL CE ISPAST U GRUPI! svako ima pravo na svoje misljenje
Koliko si pogledao utakmica dunginog Brazila 1 ili 2

Brazil ko Brazil, gaze, melju i usput se zajebavaju

malo ih jebe ozlieda Julia Cezara (kolik oje to ozbiljno) no i Gomez je dobar, Obrana armirani beton u sredini i destruktivaca i kreativaca (kaka u reprezentaciji i Kaka u real madridu, 2 različita igrača) kaka i ELano će hranit loptama Robinha i Luisa fabiana, oba su fantastična u dresu reprezentacije

Brazil minimalno do polufinala
Scipion is offline  
Old 08.06.2010., 22:20   #32
Cesar se oporavio, zato sam i rekao da ih jedino jabulani može zaustaviti na putu do 6 naslova svjetskih prvaka
Veko32 is offline  
Old 08.06.2010., 22:23   #33
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Cesar se oporavio, zato sam i rekao da ih jedino jabulani može zaustaviti na putu do 6 naslova svjetskih prvaka
Znači Brazil granitna obrana i turboubojit napad, krasno
Scipion is offline  
Old 08.06.2010., 23:33   #34
ova grupa će se pratiti
brazil bi trebao proći dalje. iako sam oduvijek za Portugal, mislim da bi mogla Obala proći u drugi krug. kako god, bit će jebenica utakmica
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Old 09.06.2010., 00:37   #35
Brazil siguran, usudio bih se reć i u finalu, Portugalci su stvarno paradoksalna ekipa, ali trebali bi proć
Uvijek istok is offline  
Old 09.06.2010., 00:42   #36
budući da posebno pratim Slonove ovo prvenstvo, došao sam se javiti
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 09.06.2010., 10:15   #37
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Nekako imam dojam da je ovo Brazilu najlošiji sastav nakon dugo vremena.
brazil uvik ima moćan sastav ...oni uvik mogu iznenaditi pa makar im trenutno nisu toliko zvučna imena
Đanker is offline  
Old 09.06.2010., 10:25   #38
Ja ne znan šta se svi čude zbog nepozivanja pojedinih igrača kod Brazila.Diego nije kurca odigra ove sezone,Pato nije igra veći dio sezone,Adriano je dokazana pijančina i kurvar,jedino za Ronaldinha mi je krivo jer je taj jedini barem nešto odigra ove sezone.

Sve u svemu zna Dunga jako dobro šta radi,obrana im je najjača na ovam SP-u a u sredini i napadu ima dovoljno kreacije i ubojitosti za dobar rezultat na prvenstvu.Da sad igraju protiv Francuza ka 2006 uvjeren san da bi ih razvalili.
esteban30 is offline  
Old 09.06.2010., 11:01   #39
ovdje će već u prvom kolu bit zanimljivo između portugala i obale..a i u zadnjem kad se sastanu brazil i portugal jer bi ta tekma mogla odlučivat ko će na španjolce u osmini finala..tako da neće bit luftanja u zadnjoj tekmi ako do toga dođe
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 09.06.2010., 12:04   #40
estebane, kad pricas o tom ko je kak igro...kak je felipe melo igro? bolje od pata il ronaldinha? dunga se inati svima i zato ih nije pozvo, vrlo los izbornik i to je to...
kreten17 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.