Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2010., 23:43   #81
Quote:
Minimalac99 kaže: Pogledaj post
Ah, volim tvrdoglave ljude, a pogotovo neznalce
a ono, normalno da covjek sebe voli
Krusty is offline  
Old 05.07.2010., 23:51   #82
Neće Španjolcima biti lako, Nijemci su uvjerljiviji, imaju kompaktnu momčad doduše imaju je i Španjolci. No ovo će Nijemcima biti daleko najteža prepreka. Španjolci iako prime gol, pa čak i dva neće se raspasti kao Argentinci već će gristi. Nijemci imaju problema kod malo čvršće obrane, kao što se vidjelo protiv Srbije.
A Španjolci imaju problema u napadu, ako se zaustavi Villa kao što se zaustavio Messi, tko će davati golove? Od Torresa ne očekujem jer nije u formi. Sumnjam da će otpočetka igrati Llorente, nadam se Fabregasu.

No, kao što ste već rekli, možete mirno spavati, navijam za Španjolsku, znate što to znači Trebalo bi vas zabrinuti kad bi rekao obratno
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 05.07.2010., 23:52   #83
Kad će hobotnica odlučit?
__________________
"Naravno da navijači Uniteda ovdje na forumu preuveličavaju sve i veličaju SAF-a i sve ostalo" Vrli planinar
Lampard is offline  
Old 06.07.2010., 00:57   #84
popodne
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Old 06.07.2010., 01:03   #85
Quote:
jozotg kaže: Pogledaj post
Potpisujem .Ne bi bolje ni ja složija.


Ali da će englezi navijati za Nijemce ??????

Pa ako ikoga mogu mrziti vise od Njemaca onda su to Argentinci to se bar zna
FFshocker is offline  
Old 06.07.2010., 01:03   #86
ovo je jednostavno poslastica, igraju ekipa koju potpuno podržavam i od prije početka prvenstva i koja mi se sviđa po stilu igranja, protiv ekipe koju uz Brazil i Portugal najviše mrzim, skupa s onim njihovom golgeterom Villom i njihovim antinogometom
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 06.07.2010., 01:18   #87
njemacka je divna zemlja.divnog autobahna divne auto industrije. i divne repke. a ne napuhani argentinci brazilci englezi i talijani. hrpa pretplacenih kretena. vrijeme je i da se ove zvijezde real madrida i barce spuste na zemlju.
bolje da te pare daju u obnovu spanjolske ekonomije nego ovim kvazi kretenima.


spanjolska igra odlican nogomet ali ovaj put panzer divizija je jednostavno bolja.

od kakvih igraca likovi igraju polufinale.

danke deutschland! deutschland uber alles
silhofn is offline  
Old 06.07.2010., 01:24   #88
spanjolcima ce vise odgovarati otvorena igra njemaca od paragvajskog bunkera... al opet, njemci su u vecoj formi i konkretniji su...

stajaznam... ja cu za njemce
špek is offline  
Old 06.07.2010., 01:37   #89
ja čekam Paula

ne znam, sve nekak imam osjećaj da bu španjolci dobili, bez obzira što je njemačka vjerovatno jača (men' tak svejedno)
moram vidjet dal bu se oktopus složil s time
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Old 06.07.2010., 01:45   #90
Paul je već izabrao Španjolsku, upalite internet

edit: posipam se pepelom

Zadnje uređivanje Ono : 06.07.2010. at 02:00.
Ono is offline  
Old 06.07.2010., 08:49   #91
Quote:
silhofn kaže: Pogledaj post
njemacka je divna zemlja.divnog autobahna divne auto industrije. i divne repke. a ne napuhani argentinci brazilci englezi i talijani. hrpa pretplacenih kretena. vrijeme je i da se ove zvijezde real madrida i barce spuste na zemlju.
bolje da te pare daju u obnovu spanjolske ekonomije nego ovim kvazi kretenima.


spanjolska igra odlican nogomet ali ovaj put panzer divizija je jednostavno bolja.

od kakvih igraca likovi igraju polufinale.

danke deutschland! deutschland uber alles
Može li s još malo više patetike?
Njemačka u polufinalu je iznenađenje kad se stave imena svih reprezentacija na papir. Kad vidimo kakve su sve reprezentacije bile u polufinalima u posljednjih 20-godina, onda to više nije nikakvo iznenađenje.
1994- Švedska,Bugarska
1998- Hrvatska, Nizozemska
2002- Turska, Južna Koreja
2006- Portugal, Njemačka

Uostalom, kostur Njemačke iz 2006-e igra i danas + nekoliko novih mladih vrlo dobrih igrača.

Povrh svega, riječ je o natjecanju na ispadanje u kojem se uz malo sreće može daleko, a uz malo nesreće može ić kući uz velike kritike.

Lako moguće je da je Brazil od naslova prvaka dijelio samo onaj nespretni autogol Felipe Mela, koji je rezultirao ispadanjem u utakmici od očajnog suparnika.
Isto tako, Urugvaj je mogao vrlo lako ispasti u skupini da su im Francuzi uspjeli dat gol u prvoj utakmici, a nije da nisu imali prilika.

Dok god će se SP igrati turnirski, a ne ligaški...teško je kazati tko je najbolji.
Lonsdale is offline  
Old 06.07.2010., 09:00   #92
Quote:
Lampard kaže: Pogledaj post
Kad će hobotnica odlučit?
Već je vrijeme da to stvorenje završi u salati od plodova mora.
the edge is offline  
Old 06.07.2010., 09:05   #93
Po viđenom do sada,Njemačka je apsulutni favorit protiv Španjolske. Ali u nogometu ne pobjeđuje uvjek bolji. I Španjolska ima svoju šansu,ako se Njemačkoj potrefi loš dan,a Španjolci odigraju najbolju partiju i uz malu pomoć sudaca,koju redovno imaju na ovom turniru,Španjolska bi mogla proći. Sjetimo se kako su Nijemci poraženi sa igračem manje od Srbije,možda i protiv Španjolske ostanu sa igračem manje.Znači šanse su 80-20 za Njemačku!
dragec is offline  
Old 06.07.2010., 09:09   #94
Quote:
dragec kaže: Pogledaj post
Po viđenom do sada,Njemačka je apsulutni favorit protiv Španjolske. Ali u nogometu ne pobjeđuje uvjek bolji. I Španjolska ima svoju šansu,ako se Njemačkoj potrefi loš dan,a Španjolci odigraju najbolju partiju i uz malu pomoć sudaca,koju redovno imaju na ovom turniru,Španjolska bi mogla proći. Sjetimo se kako su Nijemci poraženi sa igračem manje od Srbije,možda i protiv Španjolske ostanu sa igračem manje.Znači šanse su 80-20 za Njemačku!
Zato je nogomet super
Ja sam pak uvjeren da su Španjolci apsolutno favoriti protiv Njemačke. Zapravo, mislim da Njemci mogu doći do pozitivnog rezultata samo uz veliku, veliku sreću.

Španjolska se neće raspast poput Engleske i Argentine (barem mislim). Iako treba poštivati izreku "ekipa je dobra koliko joj to protivnik dozvoli", mislim da su za katastrofalne nastupe Engleza i Argentinaca više krivi oni sami, nego Njemci.

Zapravo, unato dvije glatke pobjede u tim utakmicama, Njemci mene nisu impresionirali. Imali su stopostotnu realizaciju svih prilika koje su se ukazale, a mnoge od njih su bile plod katastrofalnih pogrešaka suparnika. Sumnjam da će im se poklopiti još jedna takva utakmica.

Nekako mislim da će im Španjolci sakrit loptu i lakoćom ih pobijedit. Štoviše, kladit ću se na hendikep Španjolske
Lonsdale is offline  
Old 06.07.2010., 09:30   #95
finale :španjolska - nizozemska,pobjednik španjolska,treće misto njemci
Đanker is offline  
Old 06.07.2010., 09:30   #96
Ovo je zanimljivo, istovremeno se i za Njemačku i za Španjolsku govori da su favoriti. U kladionicama su također izjednačeni. Mogla bi to biti prava utakmica. Osobno ne bi niti jedne niti druge stavio kao favorite, svaka momčad ima svojih prednosti, a sve mi lagano naginje ka Nijemcima samo zato jer su dosad igrali odlično za razliku od Španjolaca koji su nekako nesigurni na terenu. No vidjet ćemo.

Ali ionako će sve pokvariti hobotnica Paul, jer ćemo i prije utakmice znati pobjednika
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Old 06.07.2010., 09:41   #97
Opet se pretjeruje s Švabama kao što se pretjerivalo s Brazilom, nevjerojatno kako ljudi brzo i euforično mijenjaju mišljenja. Oni koji sada neumjereno veličaju Švabe smijali su se na predviđanja da Nizozemska na ključnim mjestima ima kvalitetu više od Brazila i da bi unatoč lošoj igri mogla pobijediti.

Njemačka igra sa zajebanom, tehnički vrhunskom i premazanom ekipom, koja jest dosad bila zakočena, ali ima toliku kvalitetu da ne može ne biti favorit protiv puno neiskusnije momčadi. Engleska i Argentina su uglavnom bile cirkus, a ne moćne ekipe.
trifon is offline  
Old 06.07.2010., 10:09   #98
Quote:
špek kaže: Pogledaj post
spanjolcima ce vise odgovarati otvorena igra njemaca od paragvajskog bunkera... al opet, njemci su u vecoj formi i konkretniji su...

stajaznam... ja cu za njemce
Nisu Španjolci igrali samo protiv Paragvajaca ovo prvenstvo.

Inače, po meni se pretjeriva i za jedno i drugo. Uvjerljivi favoriti Njemci, uvjerljivi favoriti Španjolci bla bla bla. Teško da je itko uvjerljivi favorit u ovoj utakmici. Po meni je blagi favorit Njemačka samo zbog dosad prikazane igre na prvenstvu a i Španjolska nije baš oduševila nešto, međutim, ništa me ne bi iznenadilo u ovoj utakmici pa i to da jedan protivnik drugog razmontira s par golova razlike iako mislim da će to bit dosta tjesan rezultat na kraju. Recimo 3:2 za nekoga. Nek pobjedi bolji.
Zloban is offline  
Old 06.07.2010., 10:39   #99
treba bit realan i reć da su švabe sazreli i da oni sad igraju futbal na razini španaca 2008., dok su španci ipak trenutno malo lošiji. Švabe uzimaju ovo SP
Sahta is offline  
Old 06.07.2010., 10:45   #100
jujuju

Svabe - Spanjolci : 3-1 )

Videcete...
Ne igraju spanjolci ni blizu onoga sto su pokazali na EP 2008.
stipe_bp is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.