Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2012., 14:39   #41
Boys over flowers, You're beautiful, Protect the boss (osobno sam fanovka Jaejoonga,obožavam ga), Miss Ripley (Yoochun <3 ) --- osobno fav.
ma korejske drame su odlične i bilo bi divno da koji put puste koju al uzalud to govorit kad živimo u primitivnoj državi i da ljudi vide azijate popljuvali bi ih opako.
-eobseoyo- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:09   #42
Uvodni post me zainteresirao. Uvijek sam za nešto novo. Ima toliko drugih kultura i jezika, a naše se televizije ograničavaju na više manje američke, meksičke, sad i turske proizvode.

A sviđa mi se ideja o Koreancima. Prije godinu i pol saznala sam za k-pop i nisam mogla vjerovati koliko oni tamo ulažu u svoje zvijezde. Tako da me ne čudi da su razvijeni i na području sapunica i serija.

A netko je rekao da su mu azijati ružni, no znam par k-popovaca koji bi se mogli mjerit(ili su čak bolji) od nekih holivudskih "zvijezda". A za cure da ne pričam.

Još ako sapunice imaju samo 16 epizoda super. Pa ako dosade, bar se neće morati vječno prikazivati kao neke turske i meksičke.
kardesh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 01:47   #43
Korejske serije

Svim ljubiteljima korejskih serija i muzike zelela bih da preporučim da posete fejsbuk stranicu http://www.facebook.com/KorejskiSvetZabave



Momci lepši od cveća(Boys Before Flowers)
http://youtu.be/MFqgovaGac8

Oh moja damo(Oh my lady)
http://www.dailymotion.com/video/xug...oda_shortfilms




Moja princeza(My princess)
http://www.dailymotion.com/video/xul...deo_shortfilms

Zadnje uređivanje Mina89 : 28.10.2012. at 01:58.
Mina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 18:28   #44
Boys Before Flowers(Momci lepsi od cveca)
http://www.showwallpaper.com/wallpaper/0907/033329.jpg

Oh moja damo(Oh my lady)
http://4.bp.blogspot.com/_hH08FYORP2...+My+Lady+3.jpg

My princess(Moja princeza)
http://www.8tv.com.my/thumbnail.php?...pg&w=593&h=306

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 03.11.2012. at 11:59.
Mina89 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 16.03.2013., 19:23   #45
korejske sapunice
gledala dvije
jedna je stars falling from the sky
i juwell in the palce
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 17:34   #46
My princess(Moja princeza)
http://www.8tv.com.my/thumbnail.php?...pg&w=593&h=306[/QUOTE]

Meni odlična serija, jest da sam pogledala samo 3 epizode do sada ali sam se toliko smijala
Sada slabo snimaju komedije pa mi ovo baš dobro dođe da se nasmijem.
Ne mogu probaviti jezik nikako, ali gledam bez tona, ima prevod
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 16:49   #47
Slučajno sam vrtila po vikiju i naletih ja na korejce

počela sam gledati "Masters Sun" i preoduševljena sam i happy sto sam otkrila nesto novo!

Preporučam svima koji zele malo promjene

Iako nisam fan horora al ovo je nesto fantastično!

ima svega romanse, drame i horora na koji se kasnije naviknes i nije ti tako strašno....


a So Ji Sub je predivan!
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 20.09.2013. at 17:28.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 15:46   #48
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
Slučajno sam vrtila po vikiju i naletih ja na korejce

počela sam gledati "Masters Sun" i preoduševljena sam i happy sto sam otkrila nesto novo!

Preporučam svima koji zele malo promjene

Iako nisam fan horora al ovo je nesto fantastično!

ima svega romanse, drame i horora na koji se kasnije naviknes i nije ti tako strašno....


a So Ji Sub je predivan!
aaaa drago mi je da nisam jedina, i mene je oduševila Master's sun super odgledala sam sve do kraja i sad čekam 16 i 17 i ne mogu dočekati ih :-D
navukla sam se na k-drame i sve šta je već preporučeno i ja bih preporučila
Boys over flowers
City hunter ---obožavam lee min ho
Secret Garden..pre slatka mi je serija
You're beautiful, isto mi je pre slatka

Korejski jezik mi je postao romantičan i polako ga učim uz serije i na youtube.. čak mi je njihova glazba kpop postala draga
Počela sam gledat my princess i izgleda mi obećavajući
uglavnom toplo preporučujem
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 16:06   #49
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
aaaa drago mi je da nisam jedina, i mene je oduševila Master's sun super odgledala sam sve do kraja i sad čekam 16 i 17 i ne mogu dočekati ih :-D
navukla sam se na k-drame i sve šta je već preporučeno i ja bih preporučila
Boys over flowers
City hunter ---obožavam lee min ho: cerek:
Secret Garden..pre slatka mi je serija
You're beautiful, isto mi je pre slatka

Korejski jezik mi je postao romantičan i polako ga učim uz serije i na youtube.. čak mi je njihova glazba kpop postala draga : D
Počela sam gledat my princess i izgleda mi obećavajući : D
uglavnom toplo preporučujem




nisam ni ja jedina....

boldano....moj ti avatar ti sve govori!

City Hunter sam pri kraju i bas mi je žao sto je kraj!

BOF sam gledala nedavno i def. mi je bolji u CH

Prije City huntera sam pogledala "Plyful kiss"

onako cool dramica ima dosta komedije, pogledala sam ju samo radi Kim - Hyun Joonga

Masters sun je opet poseban...možda jer je prva K-drama koju sam ikad pogledala

i ja nemogu dočekati jos ove zadnje dvije ...

i da.... soundtrackovi su preprepredivni

evo jedan iz City Huntera....

Jonghyun - So Goodbye (City Hunter OST)
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 19:44   #50
ajme nisam obratila pozornost na avatar sad si mi vratila uspomene na CH bio je bolji jer je nekako i odrasliji i ozbiljnija serija, evo sad čekam da počmu emitirat THE HEIRS to mu je najnovija serija, i ima ona personal taste (ne prikazuje se na viki za naše prostore pa je još nisam odgledala) i ima FAITH samo ta baš i nije uspjela pa nisam je htjela gledat da me ne razočara ...

od Masters Sun mi je otkriće grupa Wonder girls
http://www.youtube.com/watch?v=qFjP-OJ7Bh4

i naravno od Lee Min Ho mi je my everything isto pre draga
http://www.youtube.com/watch?v=QD6w0mFkM-Q




i zaboravih najnoviji friz

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 21:18   #51
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
ajme nisam obratila pozornost na avatar sad si mi vratila uspomene na CH : cerek: bio je bolji jer je nekako i odrasliji i ozbiljnija serija, evo sad čekam da počmu emitirat THE HEIRS to mu je najnovija serija, i ima ona personal taste (ne prikazuje se na viki za naše prostore pa je još nisam odgledala) i ima FAITH samo ta baš i nije uspjela pa nisam je htjela gledat da me ne razočara ...

od Masters Sun mi je otkriće grupa Wonder girls
http://www.youtube.com/watch?v=qFjP-OJ7Bh4

i naravno od Lee Min Ho mi je my everything isto pre draga
http://www.youtube.com/watch?v=QD6w0mFkM-Q




i zaboravih najnoviji friz

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

ja sam tek nedavno krenula sa gledanjem i bas mi je drago da imam jos puno toga za pogledati

I j sm otkrila dosta grupa (SS501, SHINee...) a i ta "Nobady" je odlična, glazba je bas slatka i ude ti u uho

e da ova pjesma iz Masters sun je nesto najdivnije što sam čula i bas nekko paše njima dvoma...

Hyorin (SISTAR) - Crazy Of You

Nekako mi je baš žao što uskoro završava


Joooj zurka mi je baš smiješna...

Heirs izgleda da ce biti dobra jedv čekam
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 20:21   #52
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
ja sam tek nedavno krenula sa gledanjem i bas mi je drago da imam jos puno toga za pogledati

I j sm otkrila dosta grupa (SS501, SHINee...) a i ta "Nobady" je odlična, glazba je bas slatka i ude ti u uho

e da ova pjesma iz Masters sun je nesto najdivnije što sam čula i bas nekko paše njima dvoma...

Hyorin (SISTAR) - Crazy Of You

Nekako mi je baš žao što uskoro završava


Joooj zurka mi je baš smiješna...

Heirs izgleda da ce biti dobra jedv čekam
Je soundtrack od Masters sun je predivan, a šta se tiče serije stvarno ih ima puno lipih tako da nema straha kad završi masters sun lipo se bacit na sljedeću :-D ... imaš i na youtube jednu curu koja snima videa o korejskoj kulturi i jeziku..zove se KWOW i zanimljivo je pogledat da se malo upozna njihova kultura uglavnom južna koreja mi je otkriće godine
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 20:35   #53
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
Je soundtrack od Masters sun je predivan, a šta se tiče serije stvarno ih ima puno lipih tako da nema straha kad završi masters sun lipo se bacit na sljedeću :-D ... imaš i na youtube jednu curu koja snima videa o korejskoj kulturi i jeziku..zove se KWOW i zanimljivo je pogledat da se malo upozna njihova kultura uglavnom južna koreja mi je otkriće godine
ovaj tjedan počinje "Heirs" nadam se da će ju staviti na v...

I da....krenula sam gledati "My princess"

Je li onaj glumac glumio tužitelja u CH?
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 08:59   #54
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
ovaj tjedan počinje "Heirs" nadam se da će ju staviti na v...

I da....krenula sam gledati "My princess"

Je li onaj glumac glumio tužitelja u CH?
sama sebe kvotam

sad sam vidjela da nije
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 14:52   #55
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
sama sebe kvotam

sad sam vidjela da nije
hahaa nije nije onaj tužitelj se zove Lee Joon Hyuk i on mi je u toj seriji bio savršen, mislim da sam negdi pročitala da će se the heirs prikazivat na viki.. my princess mi zasada nije mi ostavila čvrst dojam kao ostale serrije šta sam odgledala ali ova šta glumi princezu mi je pre slatka pa joj dajem šansu..sutra izlazi masters sun valjda će prijevod biti gotov do četvrtka jedva čekam
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 17:02   #56
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
hahaa nije nije onaj tužitelj se zove Lee Joon Hyuk i on mi je u toj seriji bio savršen, mislim da sam negdi pročitala da će se the heirs prikazivat na viki.. my princess mi zasada nije mi ostavila čvrst dojam kao ostale serrije šta sam odgledala ali ova šta glumi princezu mi je pre slatka pa joj dajem šansu..sutra izlazi masters sun : cerek: : cerek: : cerek: valjda će prijevod biti gotov do četvrtka : cerek: : cerek: jedva čekam

e da...

i meni je bio odličan ali mi je žao što je onako završio

nadam se da će Heirs biti dobar, trebao bi biti...

My princess mi nije losa ali priča mi je malozbunjujuća, al ajde....pogledat cu do Masters Sun...

Inaće, vidim da su dosta brzi sa prevođenjem tako da vjerujem da nećemo dugo čekati

Hoće li Tae malo popustiti, baš mi je bilo žao Yoon-a na kraju zadnje epizode...

Ja sam stvarno mislila da ju je obuzela Hanna...

baš su dobro sve napravili....
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 09:38   #57
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
e da...

i meni je bio odličan ali mi je žao što je onako završio

nadam se da će Heirs biti dobar, trebao bi biti...

My princess mi nije losa ali priča mi je malozbunjujuća, al ajde....pogledat cu do Masters Sun...

Inaće, vidim da su dosta brzi sa prevođenjem tako da vjerujem da nećemo dugo čekati

Hoće li Tae malo popustiti, baš mi je bilo žao Yoon-a na kraju zadnje epizode...

Ja sam stvarno mislila da ju je obuzela Hanna...

baš su dobro sve napravili....
mora popustit ispalit cu na zivce ako ne popusti, jer jedan od razloga šta gledam k-drame je happy end...a ono sa hannom i ja sam bila uvjerena da j e opsjela, na kraju je ispalo super ..mislim da će sad malo ravući pa na kraju će sve dobro završiti
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 11:48   #58
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
mora popustit ispalit cu na zivce ako ne popusti, jer jedan od razloga šta gledam k-drame je happy end...a ono sa hannom i ja sam bila uvjerena da j e opsjela, na kraju je ispalo super : D..mislim da će sad malo ravući pa na kraju će sve dobro završiti : cerek:
kao prvo moram napomenuti da je ime teme totalno pogrešno i da se pod hitno treba mijenjati!

Ovo definitivno nisu sapunice, nego "DRAME"...

.................................................. ................................

samo se ja i ti dopisujemo

kako su se uloge izmjenile

ispočetka mi je bila preslatka kako je samo trčala za njim a on njoj stalno "Gubi se!"

a i lik ima pokrete rukama

a simpatičan mi je bio kad su pričali u stanu "Ja cu tebe sad da zavedem a ti ćeš pasti!"

i bas mi pašu njih dvoje kao par, odličnu kemiju imaju

malo sam na YT gledala njihove intervjue iako nista ne razumijem vidi se da se odlično slažu!

mislim da su oboje pucali od smijeha kad su snimali onu scenu u hotelu kad je gumila psa

ja sam se valjala od smijeha
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 02.10.2013. at 11:58.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 19:10   #59
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post

samo se ja i ti dopisujemo
hehe izgleda da smo jedine u RH za sada, valjda će neko zalutat
evo izašla je 16-ta i prijevod je na 9 %... valjda će bit gotov do ponoći samo se nadam da neće sad komplicirat sa tim njenim novim šta je lutala s njim kao duh..ufff neda mi se sad da bude drama oću da vidim njih dvoje napokon kako se slažu a ne da se zavlaču non stop...

sad mi je my princess postala draga (trenutno sam na 11-oj) i napokon je radnja postala ozbiljna i njih dvoje su mi jako slatki rastapam se non stop

i sviđa mi se što su drame sa dozom humora i većinom sa happy endom..jedina mi je zamjerka da nekad znaju glavnu žensku ulogu predstavljat kao naivnu i glupastu..ne znam možda je u koreji pojam nevinosti žena povezan sa glupošću
uvijek je ona zločesta pametnija od one dobre ova princeza do sada ne bila ne glupa nego ponekad i retardirana, ali eto izgleda da je putem dobila malu dozu pameti

ufff jedva čekam prijevod
__________________
나의 꿈에 나 그품에 날마다 숨쉬며 살아가. 근데 왜 슬플때마다 다 잊으려할까
sarma87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 19:36   #60
Quote:
sarma87 kaže: Pogledaj post
hehe izgleda da smo jedine u RH za sada, valjda će neko zalutat
evo izašla je 16-ta i prijevod je na 9 %... valjda će bit gotov do ponoći samo se nadam da neće sad komplicirat sa tim njenim novim šta je lutala s njim kao duh..ufff neda mi se sad da bude drama oću da vidim njih dvoje napokon kako se slažu a ne da se zavlaču non stop...

sad mi je my princess postala draga (trenutno sam na 11-oj) i napokon je radnja postala ozbiljna i njih dvoje su mi jako slatki rastapam se non stop: cerek:

i sviđa mi se što su drame sa dozom humora i većinom sa happy endom..jedina mi je zamjerka da nekad znaju glavnu žensku ulogu predstavljat kao naivnu i glupastu..ne znam možda je u koreji pojam nevinosti žena povezan sa glupošću: confused:: confused:
uvijek je ona zločesta pametnija od one dobre : rolleyes: ova princeza do sada ne bila ne glupa nego ponekad i retardirana, ali eto izgleda da je putem dobila malu dozu pameti : D

ufff jedva čekam prijevod: 503:
i dvoje je ekipa, zar ne?

m ne vjerujem da ce jos dugo razvlačit...jos jedna do kraja....ali mene brine onaj lik sto je bio u prošloj epizodi...hmmmm

i ja sad vidjela da su ju stavili na v..neću nista gledati dok prijevod ne bude gotov...jer ionako stvarno nista ne razumijem..inaće sam jako dobra sa jezicima i brzo dosta skužim ali korejski

valjda je to zbog tog njihovog pisma....zasto ne pisu ko ostatak svijeta



e da MP.....ja sam na 10. i dosta je radnja napredovala....da budem iskrena, prvih par sam jedva prezivila bile su predosadne ali njih dvoje su mi preslatki kad su u kadru pa prezivim neke nebuloze....

i da, slažem se s onim sto i rekla o karakterizaciji ženskih likova...a ona ženska je užas živi, nikako nemogu progutati njezinu frizuru

nadam se da ce nam se bar netko pridružit!

i da nemoj nestati i ti da ne ostanem sama pa da komentirmo Heirs...
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 02.10.2013. at 19:42.
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.