Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 01:55   #1
Ima li netko iskustva sa recikliranjem auta - CE-ZA-R

Bok ljudi, jel ima netko iskustva sa CE-ZA-R centrom za reciklažu


Navodno ako imas papir za auto cijeli je da otkupljuju za oko 1,10kn/kilogram i još dođu po njega, pa me zanima dali netko ima iskustva s time ?

evo njihova web stranica:
http://www.cezar-zg.hr/
duffy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 09:48   #2
Za otkup vozila ne znam, ali znam da relativno dobro plačaju. mi smo u firmi imali stari diferencijal s kučištem od kamiona (cca 180 kg) i odfurali smo ga njima. Dobili smo 260 kn. CIOS nam je nudio 1kg/1kn pa smo ih odjebali.
Najbolje da ih nazoveš i pitaš. Tak buš najlakše saznal sve kaj te zanima.
__________________
Tutorial - kako pokrenuti auto-pojačalo kod kuće?! KLIK ZA DOWNLOAD
charly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 10:28   #3
Quote:
duffy5 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, jel ima netko iskustva sa CE-ZA-R centrom za reciklažu


Navodno ako imas papir za auto cijeli je da otkupljuju za oko 1,10kn/kilogram i još dođu po njega, pa me zanima dali netko ima iskustva s time ?

evo njihova web stranica:
http://www.cezar-zg.hr/
Bas sam mislio svojeg izubijanog i neodrzavanog Mondea rijesit kod njih. Zvao sam ih, 1,30 po kili (ono kaj pise u prometnoj, navodno ne vazu). Ak oces da dodju po to, onda se ceka 2 - 4 tjedna, a najbolje je otic tamo na Jankomir i rijesit to odma.
Bolje je da bude vlasnik, ili moze s nekom punomoci, ali je to njima kompliciranije i duze traje (ne znam samo sto al ok). Oni ti skinu tablice i ides u muriju odjavit (naravno ako ti je registrairan jos).

Tak da cu im odvest auto sljedeci tjedan i zavrsit s tom pricom, ne da mi se cekat da dodju po njega, a auto vozi normalno. Jer sumnjam da bi na nekom auto otpadu dobio vise od 1600 kn koliko cu dobit tu.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.

Zadnje uređivanje F10EXX : 05.05.2011. at 10:33.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 10:47   #4
duffy koji auto? nema veze sa temom mene zanima
sale75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:49   #5
Imam i ja jedan za njih, baš sam danas gledao njihovu stranicu. Mitsubishi colt, 1991, registracija ističe na kraju mjeseca, pa zadnji dan pravac tamo...
antrap is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 18:45   #6
Quote:
charly2 kaže: Pogledaj post
Za otkup vozila ne znam, ali znam da relativno dobro plačaju. mi smo u firmi imali stari diferencijal s kučištem od kamiona (cca 180 kg) i odfurali smo ga njima. Dobili smo 260 kn. CIOS nam je nudio 1kg/1kn pa smo ih odjebali.
Najbolje da ih nazoveš i pitaš. Tak buš najlakše saznal sve kaj te zanima.
cios cezar isti k---- .oba dve firme u istom dvoristu ista vaga na istu hrpu bacaju.ak ima neko nepokretni auto dolazim ja odma pracam isto ko cios
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 11:41   #7
oho pa par vas ide uskoro ... ajd opet postajte kada obavite to - baš me zanima.


a i neznam sta s nama u Osijeku mi onda svakako moramo zvati ih da dođu ? ... ili kako to onda za Osijek ... jer stvarno su najisplativiji
duffy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 01:55   #8
Quote:
duffy5 kaže: Pogledaj post
oho pa par vas ide uskoro ... ajd opet postajte kada obavite to - baš me zanima.


a i neznam sta s nama u Osijeku mi onda svakako moramo zvati ih da dođu ? ... ili kako to onda za Osijek ... jer stvarno su najisplativiji
Odvezes sam auto u Vukovar, nalaze se kod silosa Đergaj.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 19:24   #9
Talking

Mojeg su probali reciklirat, pa su me mjesec dana vukli za nos i na koncu mi ga vratili i rekli "Gospodine nema kaj nismo pokušali, ali vaš se auto jednostavno ne da reciklirati, kupite si neki drugi, pa nam ga dovezite! Više sreće drugi put!"

Pa su mi spominjali neke ključne brojeve,kak im je moj auto potrgal šreder i prešu, kako im je došla inspekcija MZOPU i skoro zatvorila postrojenje jer su lajtunzi pucali, a Hidrol je šprical na sve strane...

Htjeli su me tužiti i za izgubljenu dobit... no nije bilo druge nego da ga ponovo registriram i da se dalje vozim

BTW. CEZAR I CIOS je jedno te isto...
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 00:55   #10
ma daj molim te kaj si ti dao tenk da ti sprešaju....

kakva je to onda preša s kojom s to radili? ona za grožđe???

ovo je nevjerojatno...

i kaj su ti vratili auto onak malo sprešan i rekli daj ga ponovno registriraj...
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 08:05   #11
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
ma daj molim te kaj si ti dao tenk da ti sprešaju....

kakva je to onda preša s kojom s to radili? ona za grožđe???

ovo je nevjerojatno...

i kaj su ti vratili auto onak malo sprešan i rekli daj ga ponovno registriraj...
ma neee, samo su mi malo s grajferom oštetili lak, ali to na tehničkom prolazi...



























ps. zahebancija konto naslova teme
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 09:46   #12
mislim, tebe već duže vrijeme ne uzima baš za ozbiljno tako da...

stvarno su rijetki ljudi tu na forumu koji daju normalne i suvisle podatke i info koje imaju smisla a ostali su .....
hcerinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 10:28   #13
Quote:
hcerinski kaže: Pogledaj post
mislim, tebe već duže vrijeme ne uzima baš za ozbiljno tako da...

stvarno su rijetki ljudi tu na forumu koji daju normalne i suvisle podatke i info koje imaju smisla a ostali su .....
možda je tako najbolje...
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 17:49   #14
Šta onda nema u Vukovaru ili je to bilo istinito ? Mislim daleko mi je i Vukovar , nema u Osijeku kako to ide ?

zna netko ?
duffy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:22   #15
Evoga, ode auto. Odvezo im ga tamo, nije iso na vagu nego po prometnoj, sparko ga u neki box s hrpom zeleza, cak 1.5 kn po kili, sve skupa 1875 kn. Nije ni malo. Jos sam stavio neki stari akumulator cisto da se dovezem tam, jer steta da uniste ovaj kaj je 2 godine il kolko star.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 13:37   #16
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Evoga, ode auto. Odvezo im ga tamo, nije iso na vagu nego po prometnoj, sparko ga u neki box s hrpom zeleza, cak 1.5 kn po kili, sve skupa 1875 kn. Nije ni malo. Jos sam stavio neki stari akumulator cisto da se dovezem tam, jer steta da uniste ovaj kaj je 2 godine il kolko star.
dobro si dobio...koji je auto...
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:11   #17
ford mondeo piše ti gore u postu
uxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:25   #18
sorry nisam vidio...e da si ga održavao i pazio i ne davao u ženske ruke mogao si ga lijepo prodat....
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 22:54   #19
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
sorry nisam vidio...e da si ga održavao i pazio i ne davao u ženske ruke mogao si ga lijepo prodat....
Ma ne vrijedi to nista. Oces popis kvarova? Iako je vozio normalno

Vanjska ostecenja: Prednji branik, lijevi blatobran, lijeva vrata, desna vrata, straznji branik (vise duct tape nego branik).
Hrdja: Straznji blatobrani
Ljusten lak na gepeku
Amortizeri nepostojeci
Motor se gasi na leru cesto
Od 15.10 do 15.3 se ne moze upalit zbog hladnoce, bez jedno 3 minute verglanja (srecom je akumulator to mogo izdrzat)
Klima ne radi, problem sa strujom inace ispravna
Vjetrobransko staklo ima zicice za odmagljivanje i odledjivanje, vecina popucala pa odmagljuje na trake
Odlijepio se tapecirung s krova pa visi u sredini
Desna straznja vrata se ne mogu otvorit, lijeva straznja se ne zakljucavaju s centralnim, suvozaceva se nekad zakljucaju s centralnim, a vozacka se uvijek zakljucaju s centralnim ako zakljucavam s suvozacke strane.
Rucna je drzala jedno vrijeme na zadnjem zubu, sad nakon zime ni to

Ostatak je bio ok.

A takav odrzavani ford s vjerojatno manje km se prodaje za cca 1500 eura.
A da sam ovo sve isao popravljat, ulozio bi bar triput tolko.
Tak da sam u ovih 8 godina koliko je bio kod mene u debelom plusu sto se tice krajnje racunice.

Da ne govorim kako smo ga kupili kad je imo '120,000' km, vjerojatno blize 250 (jer je vec bio mijenjan kuplung, a i mi smo ga morali promijenit ubrzo), a mi smo jos napravili 150, tako da je oko 400,000 sasvim ok rezultat za auto u rezaliste poslat. Zacudjuje jedino sto su mnoge stvari jos originalne gore, kao npr turbina, kako ne dimi crno kad stisnem gas, bez problema prolazi tehnicki i ekotest itd.

Al ostaje u sjecanju kao vrlo udoban auto pravi gust za vozit, sa puno vise mjesta od recimo sticeve vectre iz iste godine.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.

Zadnje uređivanje F10EXX : 12.05.2011. at 23:05.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2021., 19:51   #20
Dižem težu iz naftalina,
Imam za odvesti auto na "vječna lovišta" da li tko zna kakva je sad procedura? Auto je moj i registriran još mjesec i par dana. Kolika je sad cijena i
da li moram nakon što ostavim auto otići obaviti odjavu na STP pa onda dobim lovu ili se automatski odjavljuje preko njih?
Za isplatu treba još uvijek žiro račun ili može sad i tekući?
zvrk555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.