Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2009., 13:40   #61
ja sad perem zube travama u prahu kojoj su sastojci: metvica,matičnjak,kora od naranče i jodirana sol 100% prirodno
Mate1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 13:35   #62
Quote:
Pru kaže: Pogledaj post
starleta koju pastu za zube koristiš, neku prirodnu ili ? može li se to i na signal ili colgate pastu stavit?
možeš na bilo koju pastu,tj, ja stavim baš na četkicu pa onda na to pastu
koristila sam neke posebne paste za osjetljive desni,ne znam sad kako se toćno zove, ali mislim da možeš kombinirati sa bilo kojom pastom
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 10:08   #63
ok. hvala!!! morat ću to isprobat
Pru is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 15:24   #64
jučer sam probala ovo s eu limuna i čajevca i moram reć da je super
sad ne znam koliko je doprinjelo bijelim zubima jer je bilo samo jednom ali moram reć da je okus fenomenalan. limun je zakon!!!
a za rezultate o bijelini javim za koji tjedan .. mjesec
ej starleta koliko često to radiš? par puta tjedno??
Pru is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 01:43   #65
Sigurno znate da danas u svakoj samoposluzi imate za kupiti vodikov peroksid, ocete 3,6 ili 9 postotni.
Isto ste tako 100% culi i da se zubi izbjeljuju vodikovim peroksidom 3%.
Sto kazete na kucno izbjeljivanje istim ???
gumeni bonbon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:33   #66
nema teoretske šanse. pa da se potruješ???
__________________
S budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku iskustvom.
mala_cici is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:50   #67
Quote:
Mate1995 kaže: Pogledaj post
za prirodno izbjeljivanje zubi se može koristiti i BIJELI LUK jee da malo peče zubno meso kad trljaš luk po zubima ali je učinkovito bar meni
i ti vidis rezultate s tim????

ja bas i nisan neki tip koji viruje u te prirodne stvari al ako neko stvarno ima nesto s cim se VIDE rezulltati slobodno nek me ohrabri na PM joooj bijeli zubi mmmm nema nista lipse.....
__________________
●•---(ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ)---•●
oci_plave is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 11:01   #68
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
eterično ulje limuna i eterično ulje čajevca, pd svakog po kap na četkicu i na to pastu za zube
Starleta, jel se smije ovo koristiti iako imam slabu caklinu koja se doslovno raspada?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:50   #69
Koliko dugo se cetkaju zubi s tom sodom bikarbonom? Ono malo trlj trlj ili standardne tri minute?
crna.oliva is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 22:55   #70
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
ja sam to radila
samo sam ja stavila jednu kap e.u. limuna i jednu čajevca i na to pastu za zube
super očisti zube i meni je pomagalo kod afti
ali nisam radila svaki dan, možda 2-3x tjedno
di si kupila i koje etericna ulja? koja marka mislim?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 00:02   #71
Molim Vas jel mi možete dati neki recept za pastu za zube, da ih mogu koristiti i mala djeca? Ali Vas molim točan omjer jer nisam znalac.
Hvala puno!
Pat&Mat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 13:04   #72
Zubi se mogu nježno izbjeljivati otopljenom sodom u vodi.
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 01:33   #73
sve ove metode koje su ovdje naveli forumaši zapravo skidaju tanki sloj pigmenta s površine zubi. Taj pigment se svakome više ili manje zna uhvatiti, pogotovo pušačima i kavopijama ali i onima koji niti piju kavu niti puše samo u manjoj mjeri. Osobno nisam baš pristaša takvih metoda jer s jedne strane ne mogu do kraja skinuti taj pigment a s druge strane mogu oštetiti zube ili zubno meso a nakon takvog tretmana pigment se zna puno brže hvatati za zube. Možda je najbolje da odete do stomatologa da vam lijepo ispjeskari i ispolira zube, tu nema nikakve opasnosti od oštećenja zubi ili zubnog mesa a s druge strane tako se površinski pigment odstrani u potpunosti i poliranjem smanji hvatanje novog pigmenta na površinu zuba. Jer ako je površina zuba neravna i hrapava onda se na takvu površinu pigment puno lakše lijepi. Sve ove prirodne metode izbjeljivanja koje u sebi imaju grube čestice iza sebe ostavljaju neravnu površinu zuba pa se nakon takvog tretmana pigment brže hvata za zube. A metode s kiselinom nagrizaju caklinu, pogotovo problem nastaje kad se zubi tretiraju kiselinom i za vrijeme toga ili nakon peru četkicom za zube, tada se caklina najviše uništava.
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 11:48   #74
Quote:
oci_plave kaže: Pogledaj post
i ti vidis rezultate s tim????

ja bas i nisan neki tip koji viruje u te prirodne stvari al ako neko stvarno ima nesto s cim se VIDE rezulltati slobodno nek me ohrabri na PM joooj bijeli zubi mmmm nema nista lipse.....
ofc da vidin
Mate1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 18:50   #75
Quote:
picture kaže: Pogledaj post
Postoji metoda!
Radi se o UV izbjeljivanju.... 20 minuta sjediš na stolcu i rezultati su vidljivi nakon sat vremena.... I najbolje od svega, ne boli i nemaš osjetljive zube nakon toga. Idem danas u 14 h.


molim te, javi iskustva!!!!..[/QUOTE]

Ajd pls javi i meni gdje si bila i koliko to košta.. Unaprijed zahvaljujem..
LoLach is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 20:12   #76
bok!

ja nekad istrljam zubiće sa sodom bikarbonom. nisam primijetila neku ogromnu razliku, ali zubi izgledaju nekako ljepše, čistije.
čula sam da isti učinak ima i kora naranče, jagoda...probajte, nemate što izgubiti.
denola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 17:33   #77
..aj sak koristila sodu sa limunom! i stvarno mi je pomoglo!
Stavi malo sode u posudicu i kapni limuna onoliko dok ne dobiješ pastu! (nek ti bude dosta da možeš stavit na četkicu i rastrljat po cijelim zubima) drži tako najviše 10min probaj 3-4 dana i vidit češ
NavaiWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 02:29   #78
Unhappy

kako bi ja mogao sam popravljat karijes jer necu ic stomatologu da me ubijes, jedom kad sam isao mi je reko da imam krnjave zube i da treba popravit i kad je iso popravljat skoro sam umro od boli i reko nikad vise. pa rekoh vidim ima ovdje pametnih ljudi pa jel bi se to moglo sodom bikarbonom izbjelit da se nevidi karijes?
Cheloston total is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 02:48   #79
Soda bikarobona 2-3 puta mjesečno neće ubiti nikoga, niti izgristi caklinu.
Samo će vam malo popraviti boju, za bar 2 nijanse i super.

Ja sam isto planirao ići na UV, kažu da je to super, pa ću probati kad skupim para.

Inače išao sam 4 mjeseca zaredom kod zubara praviti zube, imam još jedan posjet i gotov sam
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 07:37   #80
Quote:
Cheloston total kaže: Pogledaj post
kako bi ja mogao sam popravljat karijes jer necu ic stomatologu da me ubijes, jedom kad sam isao mi je reko da imam krnjave zube i da treba popravit i kad je iso popravljat skoro sam umro od boli i reko nikad vise. pa rekoh vidim ima ovdje pametnih ljudi pa jel bi se to moglo sodom bikarbonom izbjelit da se nevidi karijes?


Definitivno odi kod zubara!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.