Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2008., 20:57   #21
@het ne ne ne nema to veze sa tin...ja san se sexala sa momkon za vrime plodnih dana i bija mi je cilj trudnoća...i meni i njemu..znan da san još mlada i da će me ekipa tu sad napast ali jbga...dobila san šta san tila
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 09:30   #22
Ma ja ne vjerujem vishe nichemu.....ni mengi, ni NEplodnim danima, pa chak ni kurtonima.....najradje bi bila na onoj Mireni ili kak se vech zove.....al meni je to znanstvena fantastika.....tako da chim se malo stabiliziram shljokam se pilulicama opet!

Saricheva....pa shta ti bi dijete drago da si namjerno ishla radit dijete???

Mislim.....ja te ne napadam, samo gledam po sebi - ja sa 27 nisam bila spremna......al ima nas svakakvih!

Mateaaa je rodila blizanchice nedavno....vjerujem da je i ona josh mlada....nesh je tipkala da josh ide u srednju!

Tako da ako imash kakvih pitanja, obrati se njoj.....makar je sad 100% sva u bebicama!

Josh malo oftopika:

Kako je sa sekicom/machehom/tatom Saricheva?
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:40   #23
ja sam ostala trudna preko menge i kad mi je ginic rekao da sam trudna nisam vjerovala ali sam se vrlo brzo uvjerila da ipak jesam.moja prva reakcija je bila da sam se odvalila smijati ko luda pa sam onda pocrvenila pa mi udarila neka vrucina u glavu pa sam se onda rasplakala od srece i uglavnom moguce je.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:59   #24
pa naravno da je moguce, manje su sanse ali postoji mogucnost
jedan posto je jedan posto
trendseterica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 21:24   #25
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ja sam ostala trudna preko menge i kad mi je ginic rekao da sam trudna nisam vjerovala ali sam se vrlo brzo uvjerila da ipak jesam.moja prva reakcija je bila da sam se odvalila smijati ko luda pa sam onda pocrvenila pa mi udarila neka vrucina u glavu pa sam se onda rasplakala od srece i uglavnom moguce je.
e jasmine sorry sto pitam ali jel to iblo pred kraj menge ili??? ja se malo bojim jer je tip u mene svrsio 2.dan menge sad me strah a imam inace neredovite cikluse
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 22:34   #26
Quote:
Sarićeva kaže: Pogledaj post
@het ah..to mi svi govore ali sad mi je gotovo...mislin velika velika vjerovatnost je da san već trudna (znan znan da mi je samo 17)
17!!! Ipak mislim da je to prerano, pa možete se vas dvoje voljeti i bez djece još koju godinu! Djete je ogromna obaveza a i prevelik teret za jednu djevojku od 17 godina! Ako nisi trudna sada, dobro razmisli drugi put dali stvarno to još želiš SADA! Jer kad dođe beba nema više spavanja, nema tulumarenja, nema izlazaka, nema slobodnog vremena, iskreno nećeš ni za muža imati toliko vremena, cijeli ti se svijet okrene naopačke! Imat ćeš more jedno obaveza i dežurstvo 24 sata dnevno, kuhati, prati, ptrsvlačiti, spremati (jer sve ti to nosi brak i život u dvoje, troje...). Ali ipak djete je najveći dar i nešto najlijepše na svijetu što se može ženi dogoditi i muškarcu naravno, i čovjek mora biti spreman sve to žrtvovati i podrediti djeci i da mu nebude žao za tim i da uživa u svakoj sekundi s njima!!! Želim ti da pametno odlučiš, a ako i jesi sada trudnam želim ti sve najbolje!!! Javi nam ako jesi ili nisi!
__________________
Tko me voli kaže mi što zna i da mi što ima!!!
crvena ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 22:55   #27
To se javlja kod žena s kratkim menstrualnim ciklusima gdje ovulacija nastaje za vrijeme menstruacije, pa tako žena za vrijeme menge ima plodne dane... Npr ak ženi traje ciklus 21 dan to se može dogoditi... Učili mi iz ginekologije i porodništva....
Pepelguza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 00:06   #28
@PiaLolla čuj dite oću već odavno i zacrtala san to...ali evo nažalost ništa od toga..bila jučer u ginekologice i radila mi ultrazvuk jer mi menga kasnila...i kaže da nema bebe pa san se rascmoljila ko debil al nema veze..dobila ja mengu danas i čin prođe idemo opet ja i dragi radit dite dok se ne napravi..a sa taton san se čula jučer i ka na brodu je i sve 5...dopisuje se priko maila sa mačehon,možda se pomire...ja se tome nadan da napokon vidin sestru...
ovaaaaaj...javin van ja svakako šta je bilo sad iz 2.pokušaja
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 17:34   #29
Quote:
Sarićeva kaže: Pogledaj post
@PiaLolla čuj dite oću već odavno i zacrtala san to...ali evo nažalost ništa od toga..bila jučer u ginekologice i radila mi ultrazvuk jer mi menga kasnila...i kaže da nema bebe pa san se rascmoljila ko debil al nema veze..dobila ja mengu danas i čin prođe idemo opet ja i dragi radit dite dok se ne napravi..a sa taton san se čula jučer i ka na brodu je i sve 5...dopisuje se priko maila sa mačehon,možda se pomire...ja se tome nadan da napokon vidin sestru...
ovaaaaaj...javin van ja svakako šta je bilo sad iz 2.pokušaja
ja ti nemogu filozofirat previse o godinama...jer sam bila samo par god starija od tebe kad sam rodila..no ja sam bila u braku itd..puno razlike
sta mene vise muci o ovoj prici je u biti sve ostalo sta se desava u tvom zivotu..djelomicno se sjecam citanja nekih tvojih drama jer su ti roditelji razvedeni i nemas pristupa sestri
mozda grijesim..ali mi se u neku ruku cini da ti to djete treba iz emotivnih potreba radije nego sta si ti stigla do tog zrelog i spremnog stanja odgojit djete..nemoj se molim te uvrijedit na moje rijeci..ali mislim da bi trebala dobro razmislit ...djecu mozes imat bilo kad..ali ovu slobodu koju ti imas to nikad vise neces dobit kad rodis..ima tu jos puno toga sta bi se dalo napisat ..
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 20:43   #30
@het svjesna san ja svih stvari vezano za dite ali opet...tila bi rodit..tila bi imat Njegovo dite..a i on to stvarno oće...neki dan je reka da će mi razgovarat sa mamon da joj kaže da ozbiljno misli itd...inače se neman namjeru udavat jer su i moji živili u "divljen braku" dugo dugo a onda su se zbog želje moje pokojne bake vjenčali...meni taj papir ne znači ama baš ništa ako znan da nekog volin...
ps.ma koje uvride...nisan osoba koju se može lako uvridit
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 21:19   #31
Ja fakat mislim da si sa svim rechenicama pobila upravo samo sebe, dijete drago!
To je mladenachka zaljubljenost, koja ako fakat je prava moze urodit plodom, ali za 80% ljudi je upravo samo to - mladenachka zaljubljenost.....neshto shto te ojacha.....i priprema za daljnji put.....s njim ili bez njega.....

Ne mozesh joj pridavati toliko paznje da zbog nje stvarash neshto na shto upola nisi spremna.

Ako ga toliko volish i on tebe....i ako ste toliko zreli kao shto tvrdish....onda je logichno da chete prichekati par godina, te prvo razmishljati o zavrshenoj shkoli, pa poslu, pa zajednichkom zivotu, pa tek onda o djetetu.

Sorry, ali u ovom te nemrem podrzati......jer nisi nimalo zrela.....a i u ovim godinama curko, ni NE TREBASH bit!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 09:57   #32
Slažem se draga Sarićeva sa curama, vidljivo je da to radiš iz velike ljubavi i koliko god ti zrela bila razmisli...nemoj bit tvrdoglava i trčat pred rudo...vjeruj nam Prerano je to..razmišljat ćeš drugačije s 23.
On topic - ja sam trudna ostala za vrijeme menstruacije..
Tamili is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 10:30   #33
slažem se sa Piom
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 13:54   #34
ma cure kužin ja sve šta vi meni govorite i virujte mi ovo mi je najdraži podforum di volin doć jer ste mi sve zakon! neman zajedničkih tema sa vama ali vas redovito pratin jer san primjetila da se ovde ne osuđuje ka na ostalin podforumima di san već dobila status luđakinje samo zato jer puno spominjen svog momka...za bebu ću morat još razmislit jer ipak mislin da mi pametno govorite i da san još mlada...ali kad se trudnoća dogodi prve ćete saznat
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 11:17   #35
Hmmmmm
Ja i decko smo imali odnos na 4 dan ciklusa,s tim da nije svrsio u mene nego samo ono da vidi kako je bez kondoma na mozda pola minute....
Jel postoji mogucnost trudnoce unatoc tome sto sam imala mengu i sto nije svrsia
Molim vas recite da ne, u zadnje vrime sam jako paranoicna sto se tice trudnoce ,a to je bilo prije par dana....
Brown_eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:28   #36
Koliko ti imas godina?
__________________
Yesterday is History, Tomorrow is a Mistery, Today is a Gift!
draganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 13:27   #37
Quote:
Brown_eye kaže: Pogledaj post
Hmmmmm
Ja i decko smo imali odnos na 4 dan ciklusa,s tim da nije svrsio u mene nego samo ono da vidi kako je bez kondoma na mozda pola minute....
Jel postoji mogucnost trudnoce unatoc tome sto sam imala mengu i sto nije svrsia
Molim vas recite da ne, u zadnje vrime sam jako paranoicna sto se tice trudnoce ,a to je bilo prije par dana....
Ako ti je ciklus na nekih standardnih 28/30 dana , onda se ne moraš bojati trudnoće .
No ako imaš nešto krači ciklus , postoji mogućnost ...ali jako mala !
Iskreno , ne moraš se bojati trudnoće !

Savjet ... Zbog svog duševnog mira , nemoj dečku to više dopustiti ili odi do ginekologa po neke tablete .
Amethyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 13:59   #38
Aman, on nije svrsio u nju, imala je mengu, bio je u njoj pola minute....
__________________
Yesterday is History, Tomorrow is a Mistery, Today is a Gift!
draganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 19:51   #39
imam 16 godina
Ma sve mi je ovo nekako novo tako da me svaka sitnica plasi...
Thx Amethyst,nadam se da si u pravu...
Brown_eye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.