Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2004., 13:19   #61
Re: dobar privatni stomatolog u zagrebu

Quote:
Studentica kaže:
molim preporuke...cula sam da je Anic dobar...

imam ti ja dvojicu - dr. Menčik i dr. Velimir (moj poznanik/frend..ne znam kak se preziva )..ak nisi riješila PMni me
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 00:39   #62
RiDent ne znam ako si vidio na Turnicu. To ti je zubna ordinacija koja je prije bila u sklopu Medica i sad su se preselili preko puta knjiznice Turnic
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 05:53   #63
Ljudi jer normalno da su mi zubi s bijelim plombama osjetljivi na vruce hladno, nakon 2 mjeseca?
Zubar privatnik, zubi izgledaju lijepo, ima i kameru cak u ordinaciji. Ali?
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 20:28   #64
Thnx... u medjuvremenu sam skonto da Simonic i dalje radi pa sam tamo se prebacio. Ma bitno mi je da zubar koji god bio ima iskustva, znanja i opreme. Thnx na odgovoru!
__________________
- u zivotu prolazi samo vjeran pas
- da mi je biti morski pas
- ma pas mater
ble is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 00:43   #65
Dobar psihoterapeut

Preporuke za dobrog psihoterapeuta u Rijeci?
Thanx

bubica
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 00:45   #66
kaj te kandida izludila
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 00:50   #67
Jeeeee
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 00:50   #68
shalu na stranu, imash pm.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 18:26   #69
Imas jednu dobru na POmeriu
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 18:29   #70
ja znam jednog dobrog mesara...se to broji?
moonlit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2004., 02:48   #71
Quote:
Sunce na pomolu kaže:
Ljudi jer normalno da su mi zubi s bijelim plombama osjetljivi na vruce hladno, nakon 2 mjeseca?
Zubar privatnik, zubi izgledaju lijepo, ima i kameru cak u ordinaciji. Ali?
meni je trebalo prek 4 mjeseca da mi prestanu biti osjetljivi na toplo/hladno/tvrdo,tak da je valjda normalno. sad je sve OK!
bilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2004., 09:43   #72
Quote:
aherc kaže:
najbolji dr. Michael Santek, Srebrnjak 18.
dosla sam kod njega u strasnom stanju: iscasenje vratne kraljeznice, degenerativne promjene na istoj, a sada sam kao nova
Godinama imam problema sa križoboljom, mučio se i patio, obilazio liječnike, uglavnom nije bilo nekih večih uspjeha. Već sam se i priviknuo na bol koju sam konstantno imao u križima.
Prije 4 dana napokon sam se odlučio za kiropraktičara (Šanteka). Nakon uvodnog razgovora rekao mi je da sam specifičan slučaj, ali već nakon tri tretmana osječam se fenomenalno. Čovjek je zbilja super, malo je skuplji od drugih, ali briga me. Tek sada vidim kakva sam budala bio sve ove godine.
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 16:57   #73
Vjekoslav Bolkovac - jedan od najboljih kiropraktičara i osteopata u svijetu.
Radi u Rijeci, a jednom mjesečno je u ZG na par dana u hotelu "I"
ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 02:01   #74
Zagreb - trazi se dobar zubar

Imate li koga za preporuciti?

Cimera mi prije par dana zabolio zub. Bila je subota, pa je otisao u nekih koji su radili (poliklinika u Savskoj, odmah kraj SC-a). Tamo mu zubarica otvorila jedan zub i stavila lijek (kako to da meni recimo zubari koji su ikad na kraju ista napravili nikad nisu trebali stavljati neki lijek; uvijek bi sve bilo gotovo iz prve) i rekla mu da dode za par dana. U meduvremenu ga i dalje bolio zub (ne moze odrediti koji), danas otisao do te zubarice, slikali ga i na kraju je zavrsilo tako da su joj bila simnjiva tri zuba i sva tri je otvorila

I na kraju, veceras ga opet boli. Mislim, kao prvo, na kakve je on to mesare naletio? Ima li itko iskustava s tom poliklinikom?

A drugo, dajte preporucite nekog provjereno dobrog zubara. Ako nastavi ici u ove, za mjesec dana ce nositi protezu.
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 12:09   #75
znam ja jako dobru zubaricu... u kranjčevićevoj je... budem pronasla detalje pa ti javim na pm (mislim da se ne moze ovak javno)
__________________
Patience is the companion of wisdom.
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 12:12   #76
hehe, bio je na "Sanji" neki "raspjevani zubar" neki dan , činio se baš simpa i svi su ga hvalili
kako se ono zvao? možda ga netko zna?
__________________
Patience is the companion of wisdom.
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 12:20   #77
Re: Zagreb - trazi se dobar zubar

Quote:
The_Equilibrist kaže:
Imate li koga za preporuciti?

Cimera mi prije par dana zabolio zub. Bila je subota, pa je otisao u nekih koji su radili (poliklinika u Savskoj, odmah kraj SC-a). Tamo mu zubarica otvorila jedan zub i stavila lijek (kako to da meni recimo zubari koji su ikad na kraju ista napravili nikad nisu trebali stavljati neki lijek; uvijek bi sve bilo gotovo iz prve) i rekla mu da dode za par dana. U meduvremenu ga i dalje bolio zub (ne moze odrediti koji), danas otisao do te zubarice, slikali ga i na kraju je zavrsilo tako da su joj bila simnjiva tri zuba i sva tri je otvorila

I na kraju, veceras ga opet boli. Mislim, kao prvo, na kakve je on to mesare naletio? Ima li itko iskustava s tom poliklinikom?

A drugo, dajte preporucite nekog provjereno dobrog zubara. Ako nastavi ici u ove, za mjesec dana ce nositi protezu.
vjerovatno mu mora vaditi živac. kad se to radi, obavezno se stavlja lijek da ga umrtvi i privremena plomba. ako ga tako jako boli do slijedečeg odlaska zubaru, neka isčupa s iglicom privremenu plombu i dok jede neka stavlja malo vate u zub. vjeruj mi, to pomaže. meni je jednom zubar vadio živac i dolazila sam k njemu svaka dva dana. svaki put mi je ponovo stavio lijek, i rekao mi ako bude neizdrživo bolilo da sama izvadim i stavljam vatu dok jedem. tek kad mi je do kraja izvadio žicac, stavio je i plombu tak da to nije ništa neobično!
što se tiče preporuke, neznam, ja idem u dugave, ali sam zdravstveno osigurana. znam jedino super zubara u Vukovarskoj kod kojeg sam stavljala cirkon. Zove se Ivanković, telefon: 6156816. studoši imaju poupust, a frajer ima vrhunsku ordinaciju i nije tak skup. probajte nazvati i pitati!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 12:32   #78
Re: Re: Zagreb - trazi se dobar zubar

Quote:
fairy kaže:
što se tiče preporuke, neznam, ja idem u dugave, ali sam zdravstveno osigurana
Ne valjda u Dom zdravlja? Tam je ona jedna zubarica sto je generacijama i generacijama klinaca unistila zube.
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 12:35   #79
Re: Re: Re: Zagreb - trazi se dobar zubar

Quote:
Leda kaže:
Ne valjda u Dom zdravlja? Tam je ona jedna zubarica sto je generacijama i generacijama klinaca unistila zube.
da, u dom zdravlja, ali ne kod ženske, moje zubeke sređuje frajer i super je!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 12:39   #80
Re: Re: Re: Re: Zagreb - trazi se dobar zubar

Quote:
fairy kaže:
da, u dom zdravlja, ali ne kod ženske, moje zubeke sređuje frajer i super je!
aj sad mi je odmah lakse , ta zena je stvarno zivi horor, imam bezbroj primjera oko sebe kak je ljudima "sredila" zube
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:41.