Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2013., 14:21   #2001
Kaze Brbic jutros da ce tesko donacija pokrit kaznu za makedoniju, a realno nije bilo nista ozbiljno (poruka i par neubacenih baklji)..
Ljudi pamet u glavu u cetvrtak jer nam se realno radi o toj istoj glavi..
__________________
mlado staro, život cili...
acm01 is offline  
Old 27.07.2013., 14:22   #2002
Quote:
Alealeština kaže: Pogledaj post
prvo je bilo nemojte u teren sad je nemojte uopce palit iduce je sidite svi na svoja mista
kratko i jasno to je cila poanta priče. Tu unatoč svemu nesmi bit poopusta.
Ne bacamo u teren i sad odjebite!
__________________
Ostani nerealisticno idealistican!
due leggi is offline  
Old 27.07.2013., 14:23   #2003
Ka sta je vec neko prije napisa, uzgaj sve, nece van matere i cace placat, ko jebe hajduka!

Ionako je vecina tih sta pale u djiru par godina, posli in dodju 'obaveze' a hajduka ko jebe..
Mani Pulite is offline  
Old 27.07.2013., 14:23   #2004
Quote:
acm01 kaže: Pogledaj post
Kaze Brbic jutros da ce tesko donacija pokrit kaznu za makedoniju, a realno nije bilo nista ozbiljno (poruka i par neubacenih baklji)..
Ljudi pamet u glavu u cetvrtak jer nam se realno radi o toj istoj glavi..
samo nesto nisan siguran 100% pa pitan bilo ko ako zna,jel zenit na poljudu dobia kaznu za baklje kad su gostovali
Alealeština is offline  
Old 27.07.2013., 14:27   #2005
Quote:
pantagana_82 kaže: Pogledaj post
3. Od donacija smo prikupili cca. 250.000 kn i očito ne možemo računat na to da ćemo sami na taj način uspit ubuduće "platit" eventualne kazne.
I sad ćemo sve to vratit nazad za platit kazne...
Nisan kontra baklji, oni šta me znaju (ako me iko kojin slučajen ne zna) mogu to i potvrdit, ali neki kurac se mora napravit po ton pitanju. Duh ultra pokreta sigurno neće ubit to ako mi na 3 od 40 utakmica godišnje ne upalimo baklju, odnosno ne vršimo preseravanje s bakljama kao da je TK, a ne Euro utakmica...
MEP is offline  
Old 27.07.2013., 14:29   #2006
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
I sad ćemo sve to vratit nazad za platit kazne...
Nisan kontra baklji, oni šta me znaju (ako me iko kojin slučajen ne zna) mogu to i potvrdit, ali neki kurac se mora napravit po ton pitanju. Duh ultra pokreta sigurno neće ubit to ako mi na 3 od 40 utakmica godišnje ne upalimo baklju, odnosno ne vršimo preseravanje s bakljama kao da je TK, a ne Euro utakmica...
jel postoji mogucnost da naši nisu napravili nista po pitanju kad smo u gostima, nisan upoznat da je iko bia kažnjen radi bengalki na tuđen stadionu zato san i pita ovo gore
Alealeština is offline  
Old 27.07.2013., 14:32   #2007
http://www.ultras-tifo.net/news/1804...cond-leg-.html

Plzen, Steaua, Armada,Delije su zapalili isto, ako ne i više nego mi.
To su sigurno 4 grupe ovako samo na prvu. Neda mi se dalje kopat, al u ovaj pregled ultrastifa spada možda 20% ustakmica pretkola iz Lige prvaka i EL-a.

Licemjerno do daske od UEFE. Još kad se sitim da smo rekorderi po broju uzastopnih kazni. Na sastanku za pyro sam bia protiv bacanja u teren, al protiv paljenja neću bit nikad. I to u gostima, pod organizacijom drugog kluba. Pa zar se nama nisu davale kazne zbog loše organizacije, propusta redarske službe i ljudi na skalama.
ZNam da se nemožeš s rogatim bost, ali tom logikom onda ajmo nogometne stadione pretvorit u kazališta sami. Ne tribaju nam nikakve uefine kazne.

Kompromis je pronađen, u vidu ne bacanja na teren i tu priča prestaje. Sitite se naših bakljada unazad 3-4-5 godina. Pa da sam pola od tadašnjeg prosjeka zapalimo nebi vidili europu desetljeće.

Jebena tema, užasno teška, bez nekog rješenja na vidiku nažalost.
__________________
Ostani nerealisticno idealistican!
due leggi is offline  
Old 27.07.2013., 14:32   #2008
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
I sad ćemo sve to vratit nazad za platit kazne...
Nisan kontra baklji, oni šta me znaju (ako me iko kojin slučajen ne zna) mogu to i potvrdit, ali neki kurac se mora napravit po ton pitanju. Duh ultra pokreta sigurno neće ubit to ako mi na 3 od 40 utakmica godišnje ne upalimo baklju, odnosno ne vršimo preseravanje s bakljama kao da je TK, a ne Euro utakmica...
Upravo to, pari da će u Europi igramo 50 utakmica, pa ako ne palimo ni na jedno je smrt ultra navijača, nego se mučimo da budemo do kraja 8. miseca u EL. Uefa natjecanje=Uefina pravila. Ma kako licemjerna i glupa bila, situacija je takva. A ta Uefina natjecanja Hajduku život znače. Ne samo sad, nego općenito, a trenutno je baš od životne važnosti. Birajte - Hajduk ili baklje. Jbg, ali tako je.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 27.07.2013., 14:35   #2009
Quote:
Alealeština kaže: Pogledaj post
samo nesto nisan siguran 100% pa pitan bilo ko ako zna,jel zenit na poljudu dobia kaznu za baklje kad su gostovali
Nije bija kažnjen Zenit nego mi zbog propusta u organizaciji, ali smo uredno kažnjeni zbog baklji u Milanu. Tu je UEFA stravično licemjerna, ali bost se s rogatim dok klub umire...
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 27.07.2013., 14:36   #2010
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
I sad ćemo sve to vratit nazad za platit kazne...
Nisan kontra baklji, oni šta me znaju (ako me iko kojin slučajen ne zna) mogu to i potvrdit, ali neki kurac se mora napravit po ton pitanju. Duh ultra pokreta sigurno neće ubit to ako mi na 3 od 40 utakmica godišnje ne upalimo baklju, odnosno ne vršimo preseravanje s bakljama kao da je TK, a ne Euro utakmica...
A šta je s domaćim prvenstvom?! Tu su kazne isto paprene i uskoro će postat ista stvar palija protiv Zenita ili Dragovoljca. Uefa je krovna europska nogometna organizacija i HNS je pod njima. Ako mi stanemo u europi, pljuni me posrid glave ako neće u roku godinu dana isti ultimatum bit postavljen u HNL-.u. Nećemo se ni okrenit dobit ćemo Hajduk-Dinamo bez baklje.
A onda i bez transparenta i barjaka. A onda i bez šalova i kapa. Možda i bez dresova(zbog lakše identifikacije počinitelja nekog prekršajnog ili kaznenog djela).
Toliko idu u krajnost. I šta onda?
__________________
Ostani nerealisticno idealistican!
due leggi is offline  
Old 27.07.2013., 14:37   #2011
Quote:
due leggi kaže: Pogledaj post
http://www.ultras-tifo.net/news/1804...cond-leg-.html

Plzen, Steaua, Armada,Delije su zapalili isto, ako ne i više nego mi.
To su sigurno 4 grupe ovako samo na prvu. Neda mi se dalje kopat, al u ovaj pregled ultrastifa spada možda 20% ustakmica pretkola iz Lige prvaka i EL-a.

Licemjerno do daske od UEFE. Još kad se sitim da smo rekorderi po broju uzastopnih kazni. Na sastanku za pyro sam bia protiv bacanja u teren, al protiv paljenja neću bit nikad. I to u gostima, pod organizacijom drugog kluba. Pa zar se nama nisu davale kazne zbog loše organizacije, propusta redarske službe i ljudi na skalama.
ZNam da se nemožeš s rogatim bost, ali tom logikom onda ajmo nogometne stadione pretvorit u kazališta sami. Ne tribaju nam nikakve uefine kazne.

Kompromis je pronađen, u vidu ne bacanja na teren i tu priča prestaje. Sitite se naših bakljada unazad 3-4-5 godina. Pa da sam pola od tadašnjeg prosjeka zapalimo nebi vidili europu desetljeće.

Jebena tema, užasno teška, bez nekog rješenja na vidiku nažalost.
bold 1... JE, i šta mi tu možemo napravit? Ništa... Mogu nan se smijat i radit šta oće, ma mogu svima progledat kroz prste i samo nama zalipit kaznu ako oće, i šta moš? opet ništa

bold 2... taj kompromis možda vridi za HNL, al za EL nažalost ne. zakurac skupljanje love, donacije pičke materine kad sve ode nazad na kazne, pa čak i više...

bold 3... slažen se da je teška tema, jedino šta bi rješenje moglo bit da se ne pali u europi. Znan, kužin sve, i meni je ža... al neka se govna moraju progutat
st sonic is offline  
Old 27.07.2013., 14:39   #2012
Quote:
Doktor baluna kaže: Pogledaj post
Nije bija kažnjen Zenit nego mi zbog propusta u organizaciji, ali smo uredno kažnjeni zbog baklji u Milanu. Tu je UEFA stravično licemjerna, ali bost se s rogatim dok klub umire...
ma nisan to mislia nego jesu li nasli uopce probali napravit sta po tom pitanju kažnjavat ce te za svaki kurac ovako naće oni i bez baklji nešto,tipa sastanak u sa uefon u vezi toga iznit in dokaze i ostale ludosti btw nisan ultras ali negdi se mora reč dosta
Alealeština is offline  
Old 27.07.2013., 14:39   #2013
Quote:
due leggi kaže: Pogledaj post
A šta je s domaćim prvenstvom?! Tu su kazne isto paprene i uskoro će postat ista stvar palija protiv Zenita ili Dragovoljca. Uefa je krovna europska nogometna organizacija i HNS je pod njima. Ako mi stanemo u europi, pljuni me posrid glave ako neće u roku godinu dana isti ultimatum bit postavljen u HNL-.u. Nećemo se ni okrenit dobit ćemo Hajduk-Dinamo bez baklje.
A onda i bez transparenta i barjaka. A onda i bez šalova i kapa. Možda i bez dresova(zbog lakše identifikacije počinitelja nekog prekršajnog ili kaznenog djela).
Toliko idu u krajnost. I šta onda?
e ovoga me straj
st sonic is offline  
Old 27.07.2013., 14:41   #2014
Quote:
due leggi kaže: Pogledaj post
http://www.ultras-tifo.net/news/1804...cond-leg-.html

Plzen, Steaua, Armada,Delije su zapalili isto, ako ne i više nego mi.
To su sigurno 4 grupe ovako samo na prvu. Neda mi se dalje kopat, al u ovaj pregled ultrastifa spada možda 20% ustakmica pretkola iz Lige prvaka i EL-a.

Licemjerno do daske od UEFE. Još kad se sitim da smo rekorderi po broju uzastopnih kazni. Na sastanku za pyro sam bia protiv bacanja u teren, al protiv paljenja neću bit nikad. I to u gostima, pod organizacijom drugog kluba. Pa zar se nama nisu davale kazne zbog loše organizacije, propusta redarske službe i ljudi na skalama.
ZNam da se nemožeš s rogatim bost, ali tom logikom onda ajmo nogometne stadione pretvorit u kazališta sami. Ne tribaju nam nikakve uefine kazne.

Kompromis je pronađen, u vidu ne bacanja na teren i tu priča prestaje. Sitite se naših bakljada unazad 3-4-5 godina. Pa da sam pola od tadašnjeg prosjeka zapalimo nebi vidili europu desetljeće.

Jebena tema, užasno teška, bez nekog rješenja na vidiku nažalost.
isto to i ja mislin sjebana tema skroz
Alealeština is offline  
Old 27.07.2013., 14:43   #2015
Šta je pisalo na poruci?
papirlova is offline  
Old 27.07.2013., 14:43   #2016
Quote:
Alealeština kaže: Pogledaj post
ma nisan to mislia nego jesu li nasli uopce probali napravit sta po tom pitanju kažnjavat ce te za svaki kurac ovako naće oni i bez baklji nešto,tipa sastanak u sa uefon u vezi toga iznit in dokaze i ostale ludosti btw nisan ultras ali negdi se mora reč dosta

Hajduk je u takvoj poziciji da se ne smi ni žalit na kazne koje dobije (jer Uefa onda popizdi i idući put uveća kaznu za 3 puta), a kamo li pozivat UEFA-u na licemjerstvo. Pa izbacili bi nas odma iz Europe kad bi iti postavili pitanje u vezi toga, kamo li sazivali rasprave ili sastanke. Jbg.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 27.07.2013., 14:44   #2017
HNK Hajduk Split commented on sportske.jutarnji.hr.
"Poštovani uredniče, iz čega ste zaključili da je PANIKA NA POLJUDU, kao što vam piše u nadnaslovu?"

__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
Doktor baluna is offline  
Old 27.07.2013., 14:45   #2018
Quote:
due leggi kaže: Pogledaj post
Toliko idu u krajnost. I šta onda?
Mislin da pretjeruješ po pitanju bliske budućnosti...
A van toga, reci ti meni jel ti misliš da je ovo trenutno ludilo situacija i da ne triba ništa minjat osin eventulano pojačat loženje?

Quote:
Doktor baluna kaže: Pogledaj post
HNK Hajduk Split commented on sportske.jutarnji.hr.
"Poštovani uredniče, iz čega ste zaključili da je PANIKA NA POLJUDU, kao što vam piše u nadnaslovu?"

:ce rek:
Ma to!
MEP is offline  
Old 27.07.2013., 14:46   #2019
Quote:
Doktor baluna kaže: Pogledaj post
Hajduk je u takvoj poziciji da se ne smi ni žalit na kazne koje dobije (jer Uefa onda popizdi i idući put uveća kaznu za 3 puta), a kamo li pozivat UEFA-u na licemjerstvo. Pa izbacili bi nas odma iz Europe kad bi iti postavili pitanje u vezi toga, kamo li sazivali rasprave ili sastanke. Jbg.
netribaju se ic kurcit gore al da se ne moze popricat nevirujen,sve sta je uvedeno u LP i EL je doslo u nacionalna prvenstva tako ce bit i u nas
Alealeština is offline  
Old 27.07.2013., 14:46   #2020
Quote:
st sonic kaže: Pogledaj post
bold 1... JE, i šta mi tu možemo napravit? Ništa... Mogu nan se smijat i radit šta oće, ma mogu svima progledat kroz prste i samo nama zalipit kaznu ako oće, i šta moš? opet ništa

bold 2... taj kompromis možda vridi za HNL, al za EL nažalost ne. zakurac skupljanje love, donacije pičke materine kad sve ode nazad na kazne, pa čak i više...

bold 3... slažen se da je teška tema, jedino šta bi rješenje moglo bit da se ne pali u europi. Znan, kužin sve, i meni je ža... al neka se govna moraju progutat
1.Šta se uefe tiče neznam šta možemo napravit. Borit se pravnim putevima protiv tako moćne organizacije nema previše smisla. A financijski bi bilo neisprativo!

2.Skupljanje donacije u ovom slučaju je ispala više stvar simbolike, a u krajnoj liniji (znam da možda zvuči glupo, ali je istina) platili smo bar jednu svoju kaznu. Da nije bilo te akcije pomoći Hajduk bi opet mora izmišljat pare.
A u tome je i baza. NEĆE! Tako sve funkcionira. Prvo te natiraju da ne pališ, a posli sve drugo. Primjera ima miljardu. UEFI je cilj sve europske nogometne stadione pretvoriti u kazališta. Najbolji primjer je španjolska liga, iako i tamo ima nekoliko grupa koje tuču nekakav dišpet i kontru. Pogledaj šta su Parizu napravili. Na putu su da ubiju francusku navijačku scenu. Talijane su izmasakrirali, itd, itd...

3.Meni bi srce puklo da me izbaci sad iz europe zbog pirotehnike zbog situacije u kojoj se Hajduk nalazi. Ok, možda bi i presta uopće palit dok nam ne visi mač nad glavom, al čim bi malo stali na noge popapria bi im za sve s kamatama. A onda bi već bilo kasno!
__________________
Ostani nerealisticno idealistican!
due leggi is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.