Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2024., 19:33   #2801
Quote:
saketis25 kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Muškarac je nezreo.

Postavila sam još jedno pitanje i to je to:
Kakva je energija odnosa izmedju mene i muškarca kojeg sam zamislila?

The Chariot, The Hiorephant i Two of Cups?
Hvala.

Jeste udaljeni ? Zbog karte Kočije?
Dobra je energija jako dobra..
__________________
"i tako,više od tri tisuće godina vjetar tka veliki pokrov nad ovom prijestolnicom kratkog vijeka koja je bila sramotna ljaga egipatskog carstva....i taj pokrov se zvao Zaborav, Napuštenost Praznina,Usamljenost."
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2024., 09:21   #2802
Sad vidim por. On je inace moreplovac, a nikad se vise nije javio od 14.07.
Tako da sam.na njega i zaboravila

upoznala sam novog muskarca, poslacu brzo karte, ako neko bude mogao da prokomentarise, bila bih zahvalna
__________________
" ovo si ti, po nečemu znam... "
saketis25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2024., 09:29   #2803
Kakve su namjere ovog muskarca prema meni?



Hvala
__________________
" ovo si ti, po nečemu znam... "
saketis25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2024., 16:46   #2804
Nikakve.
Da te hoće, znala bi.
Karte nebitne, ali mislim da sam vidjela dvorsku ludu

Ne budi naivna očajnica i traži novog.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2024., 19:37   #2805
Nema u ovom otvaranju dvorske lude.

Hvala.
__________________
" ovo si ti, po nečemu znam... "
saketis25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 17:44   #2806
Quote:
saketis25 kaže: Pogledaj post
Nema u ovom otvaranju dvorske lude.

Hvala.
Nema ali on želi samo avanturu i ništa ozbiljno
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 18:24   #2807
Hvala ti, sumnjam da će do toga i doći, nismo u kontaktu 😁😆😆

Šalim se ja, hvala
__________________
" ovo si ti, po nečemu znam... "
saketis25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 19:12   #2808
Ja vidim tu mnoštvo dvorskih luda.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 20:09   #2809
Ok. Shvatili smo.
__________________
" ovo si ti, po nečemu znam... "
saketis25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2024., 22:57   #2810
Marseille, RWS ili Thoth? Vaši favoriti?
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 02:13   #2811
pitanje: Imam li šanse kod jedne žene
odgovor: Dvojka mačeva, Devetka pentakla, Car obrnuto

Mislim da ovo nisu najpovoljnije relacije za uspeh na ljubavnom planu. Ako grešim ispravite me. Inače retko otvaram sam sebi jer sam primetio da mi prečesto izlaze karte koje priželjkujem, a ne koje objektivno prikazuju stanje.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 02:14   #2812
Quote:
tarotlogika kaže: Pogledaj post
Marseille, RWS ili Thoth? Vaši favoriti?
Raider-waite, nekako najnormalniji i najstandardniji špil.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 11:09   #2813
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Raider-waite, nekako najnormalniji i najstandardniji špil.
Ja uvijek biram Marseille. I baš kod ovog tvog prethodnog pitanja vidim zašto. Pretpostavljam da si bacio RWS. Znači, pitaš za ženu i dobio si dve karte sa slikama žena, i jednog muškog, naopako. Ko je taj muškarac? Ti ili muž jedne od tih dvaju žena, koja će njega škartirat u tvoju korist? I dal su to iste žene?
Da si bacio Marseille imao bi samo jednog starca naopako, bez ijedne žene i odgovor bi definitvno bio ne. I još nemaš nijednu kopu... Pa ako želiš ljubavnu vezu, valjda ćeš pit a ne mijenjat novčiće i mahat mačevima
Oću reć da me svi ti silni likovi na RWS-u zbunjuju
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 12:45   #2814
Quote:
tarotlogika kaže: Pogledaj post
Ja uvijek biram Marseille. I baš kod ovog tvog prethodnog pitanja vidim zašto. Pretpostavljam da si bacio RWS. Znači, pitaš za ženu i dobio si dve karte sa slikama žena, i jednog muškog, naopako. Ko je taj muškarac? Ti ili muž jedne od tih dvaju žena, koja će njega škartirat u tvoju korist? I dal su to iste žene?
Da si bacio Marseille imao bi samo jednog starca naopako, bez ijedne žene i odgovor bi definitvno bio ne. I još nemaš nijednu kopu... Pa ako želiš ljubavnu vezu, valjda ćeš pit a ne mijenjat novčiće i mahat mačevima
Oću reć da me svi ti silni likovi na RWS-u zbunjuju
Ne poznajem Marseill tarot. U svakom slučaju, kakvo pitanje takav i odgovor. Ne mogu biti dve žene i muž ako je ona jedna i neudata.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 00:11   #2815
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Ne poznajem Marseill tarot. U svakom slučaju, kakvo pitanje takav i odgovor. Ne mogu biti dve žene i muž ako je ona jedna i neudata.
OK, ajmo pretpostavit da se na obje karte radi o istoj ženi, koja bez previše promatranja, dočeka čovjeka na nož, ima apriori obrambeni stav. Sanja o situiranom odnosu, miru i materijalnom blagostanju. Šta njoj može dati car naopako? Car para ima, ali ako je naopako, vjerojatno ne baš previše. Šanse kod te žene imaš toliko koliko se uspiješ izvuć na svoje 'aristokratsko' porijeklo, odnosno svojim autoritetom, odlučnošću i suverenim vladanjem prije svega samim sobom, možeš je uvjerit da si dobar izbor.
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 00:23   #2816
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Ne poznajem Marseill tarot. U svakom slučaju, kakvo pitanje takav i odgovor. Ne mogu biti dve žene i muž ako je ona jedna i neudata.
Ili ajmo klasično čitanje tri karte, onako kako bi većina knjiga sugerirala.
Želiš donijet bitnu odluku u ljubavnom životu, odabrati između dvije opcije, možda i nakon nekog lošeg iskustva iz prijašnjih veza. Sada je kod tebe bitan faktor financijske stabilnosti u ljubavnoj vezi, ali ne uspijevaš vladati situacijom, tako da šanse s tom ženom nisu velike , ali nije ni da ih nema.
Ne znam koje ti je tumačenje logičnije.
tarotlogika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 01:29   #2817
Moje (intuitivno) tumačenje je da mi šanse nisu velike, ali ne bih tako jasno definisao karte. Karte donose ograničenja. Voelo bih da čujem i još nečije mišljenje, a tebi svakako hvala.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 23:43   #2818
Inače ne koristim naopake karte, nema mi nikakvog smisla ali ako ih moram tumačiti...naopaki Car, rekao bih da moraš promjeniti nastup prema toj osobi tj. da ona očekuje od muškarca da se ponaša na drugačiji način.

Ostale karte su pozitivne takjo da bih se koncentrirao samo na tu "naopaku"

To može imati više značenja, pogotovo sa muške strane ...znamo se mi muški ponašati onako kako mislimo da bi se morali ponašati, naopaki Car bi mogao značiti da pokazujemo muškost na pogrešan način.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 23:47   #2819
U mom slučaju je više stegnutost i nesigurnost
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.