Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2010., 16:22   #1
ZIVOT OBLIKA

upravo citam knjigu zivot oblika od Henri Focillona, upravo sam na 35. strani, nakon tjedan dana, da li netko tko ju je citao ili je cita, ima zelju da baci diskusiju na tu temu? slobodno pucajte. poz.
ALANDELON is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 16:59   #2
Mogao si neku zanimljiviju knjigu izabrati.
_Abrakadabra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:16   #3
neznam zasto uopce odgovaras na temu ako ti nije interesantna ???
ALANDELON is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 17:33   #4
Zato što mi je tema zanimljiva, a knjiga totalno - ne.
_Abrakadabra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 18:16   #5
Pročitao. Onako lirski, slikovito objašnjava određenu umjetničku problematiku. Smatram je stručnom literaturom, a ne beletristikom. Znači nije baš za svakoga.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 18:44   #6
Tema je zanimljiva, a i knjiga je zanimljiva, samo je treba strpljivo proucavati i treba imati malo opsirnije predznanje. Radi toga me i znaima rasprava o knjizi u koju se ne moze svako upustiti, samo oni koji su je procitali i imaju duboko zanimanje za tematiku kojom se bavi. Smatram da ovu knjigu treba raspravljati, a ne samo citati, tako da zainteresirani mogu slobodno interpretirati odredjene djelove pa da ih raspravimo dali su tocni ili ne, ok?
ALANDELON is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.