Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 22:02   #8481
150 testova? ooo
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 06.10.2017., 22:07   #8482
Kikice zasad samo koristim trakice. Mozda se odvazim iduci mj na bazalnu, i sad sam mislila, al ne znam jel mi toplomjer jos uvijek ziv. Inace se ne zamaram toliko, posto su mi ciklusi kratki ovulacija bude oko 13-14 dc. Al ovaj mj se bas potrefilo da nema ni iscjetka jos.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 06.10.2017., 22:11   #8483
Da bas sam danas računala. Jednom sam naručila 100 komada Kineza i ispisala sve.. zatim 20 komada.. poslije tog mi frendica poslala svojih 20 sto joj je ostalo kad je zatrudnila.. plus nekih 10 sto sam kupovala po aptotekama 🤣🤣🤣 užas.. pozitivan kinez sam diplomirala i prepoznam ga na kilometar 🤣


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 06.10.2017., 22:19   #8484
Ohoho, Evil ajmo actioooooon

Meritas, cestitkeeeee, samo stavljaj slike testica
Monikag5 is offline  
Old 06.10.2017., 22:42   #8485
okupana, dijete ukrevetano. idemo dete pokušat napravit
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 07.10.2017., 01:56   #8486
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post

ček, sutra ako pišnem i bude svijetlija, jel to znači da se ovulacija dogodila onda u noći?
ne nužno O, nego peak. ovako ne možeš znati da li ti je O 12, 24, 36 sati nakon peaka...ali nije ni bitno, ako večeras pokriješ, sigurna si što se pokrivanja tiče

Meritas, ja bi na tvom mjestu napravila još koji test ako imaš, čisto da budeš 100% sigurna da nije evaporacijska, jer inače na 11DPO rijetko koji test bude ovako jako vidljiv, osobito ako si ovo tek navečer piškila ne s prvom mokraćom, a kamoli kineza...pa ako imaš još kojeg,
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 07.10.2017., 08:31   #8487
Meritas jesi opet pisala?
Evil jel se treslo kod vas šta sinoć?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 07.10.2017., 08:38   #8488
Prilog 19051


evo cure s jutarnjim pišem..
sad mi se doima svijetlija od jučerašnje, kako se vama čini..
danas je 12 dpo..

jučerašnju sličicu sam morala maknuti jer mi nije htio uploadati ovu dok ne očistim prostor, a ne znam ih komprimirati na mobu..

Zadnje uređivanje meritas : 08.10.2017. at 08:15.
meritas is offline  
Old 07.10.2017., 08:40   #8489
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
kad sam ja pratila preko FF-a, skoro svaki dan mi se u jednom trenutku pojavljivao taj error
Ma jučer cijeli dan nije radilo, a i danas opet kaže error?! Vjerojatno to ne bi pokazivalo da imam VIP status...
Imaš prijedlog za možda još koju sličnu aplikaciju?

Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Kikice zasad samo koristim trakice. Mozda se odvazim iduci mj na bazalnu, i sad sam mislila, al ne znam jel mi toplomjer jos uvijek ziv. Inace se ne zamaram toliko, posto su mi ciklusi kratki ovulacija bude oko 13-14 dc. Al ovaj mj se bas potrefilo da nema ni iscjetka jos.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Pa baš zato što se možda ne jave svi simptomi svaki mjesec, teže je odrediti... Ja npr. ovaj ciklus nisam uopće imala egg sluz! Inače sam po njemu mogla otprilike znati kad će O. Ali počela sam sa mjerenjem bazalne, pa uz trakice, ipak imam još jednu dodatnu pomoć...
kikica8888 is offline  
Old 07.10.2017., 08:53   #8490
Kikica, obzirom da sam zatrudnila prvi mjesec kad sam koristila FF, nisam morala dalje istraživati slične aplikacije.

Znam da mi je skoro pa svaki dan stekalo, al onda bi tipa opet za 20 minuta ušla u aplikaciju pa bi radila
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 07.10.2017., 09:43   #8491
Quote:
meritas kaže: Pogledaj post
Prilog 19051


evo cure s jutarnjim pišem..
sad mi se doima svijetlija od jučerašnje, kako se vama čini..
danas je 12 dpo..

jučerašnju sličicu sam morala maknuti jer mi nije htio uploadati ovu dok ne očistim prostor, a ne znam ih komprimirati na mobu..
Mozda da skoknes do ljekarne i sutra ujutro napravis neki ljakarnicki test (npr gravignost)

Ja sad ne vidim crticu, ali gledam preko mobitela pa nije bas relevantno.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 07.10.2017., 09:49   #8492
Ja vidim crticu, slabasna je al je ima

Inace znam cure koje su na prvi jutarnji imale slabije crte nego popodne

Idi u ljekarnu po gravignost ultra il cyclotest, meni ti bili naj
Snow Fairy is offline  
Old 07.10.2017., 09:52   #8493
Quote:
kikica8888 kaže: Pogledaj post
Ma jučer cijeli dan nije radilo, a i danas opet kaže error?! Vjerojatno to ne bi pokazivalo da imam VIP status...
Imaš prijedlog za možda još koju sličnu aplikaciju?


Pa baš zato što se možda ne jave svi simptomi svaki mjesec, teže je odrediti... Ja npr. ovaj ciklus nisam uopće imala egg sluz! Inače sam po njemu mogla otprilike znati kad će O. Ali počela sam sa mjerenjem bazalne, pa uz trakice, ipak imam još jednu dodatnu pomoć...
Jel imas aplikaciju na mobitelu? Probaj s njom! Ne sjecam se da sam imala takvih problema prije. I ja inace bas uvijek imam egg pa ne moram puno razmisljat. A bazalna me bas znala opterecivat pa me mrvicu strah pocet opet, al nis probat cu pa cemo vidjet kako ide ovaj put. Dovoljno je ciklusa proslo da budem bez pomoci.
Quote:
meritas kaže: Pogledaj post
Prilog 19051


evo cure s jutarnjim pišem..
sad mi se doima svijetlija od jučerašnje, kako se vama čini..
danas je 12 dpo..

jučerašnju sličicu sam morala maknuti jer mi nije htio uploadati ovu dok ne očistim prostor, a ne znam ih komprimirati na mobu..
Vidi se i dalje slaba crtica, cak i preko moba. No slazem se da bi i ja prvo isla u ljekarnu, pa tek onda vjerovala u trudnocu. Tako sam i napravila kad sam prvi put ostala trudna. Utopila dva kineza, vidjela se slaba crtica, pa sam iduci dan otisla u ljekarnu.
Ivanche00 is offline  
Old 07.10.2017., 10:01   #8494
uh uh uh..
imam neki bolji iz Mullera- Duchesse, njega sam mislila u ponedjeljak ujutro pišnuti ( ako izdržim do tada ), na 14 dpo dan
iskreno, nemam nikakvih simptoma, a ranije kad sam umišaljala trudnoću sam ih imala sve redom, pa ti znaj..
držite mi fige
meritas is offline  
Old 07.10.2017., 10:31   #8495
Meritas meni je uvijek na popodnevnu mokraću bolje pokazivao nego na jutarnju..


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 07.10.2017., 11:01   #8496
Erm da toliko od tresnje kreveta sinoc. Muž zaspao.

I onda sam se ja nadurila i nisam se htjela sexat :

Danas cemo pa sto bude. Ne sikiram se
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 07.10.2017., 11:32   #8497
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
Erm da toliko od tresnje kreveta sinoc. Muž zaspao.

I onda sam se ja nadurila i nisam se htjela sexat :

Danas cemo pa sto bude. Ne sikiram se
A bemu pa kako tako?? Fina tako lijepa pozitivna trakica bila.. mozda stignete i danas , ljutite se vi jedan na drugoga ali obavite posao


Mene pika desni jajnik bas onako kako.. kaj to moze znacit?

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
ivannaa16011990 is offline  
Old 07.10.2017., 12:01   #8498
Quote:
Evil-smile kaže: Pogledaj post
Erm da toliko od tresnje kreveta sinoc. Muž zaspao.

I onda sam se ja nadurila i nisam se htjela sexat :

Danas cemo pa sto bude. Ne sikiram se
skroz razumijem, mislim da m mrrrze kad se to shvati kao ' obaveza i posao ' , da se barem O uvijek dogadjaju subotom ili nedjeljom kad smo odmorni, a često bude kad ne paše jednom ili drugom ili ako i paše klinac neće u krevet
meritas is offline  
Old 07.10.2017., 12:36   #8499
Ma... a on je taj kohi vec 2 godine cvili za drugim
Velim, ne zamaram se.
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 07.10.2017., 14:00   #8500
Cure moze neki link na pouzdanog prodavaca za lh trakice? Radimo na drugom dijetetu, malog sam rodila prije 9mj i jos nisam dobila mengu pa cisto da vidim da li imam ovulacije ili ne da se ne nadam go guska bezveze jer smo se i za prvo dijete namucili

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
pace pacic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:26.