Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2011., 20:33   #21
eddie izzard - dress to kill i ricky gervais - animals su mi 2 najbolja stand up nastupa ikada. za sve koji nisu pogledali, šta čekate?!
begzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 19:49   #22
bill hicks, george carlin, axis of evil i vise se ne mogu sjetit nikog
aerossi is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 02:10   #23
Taman sam pogledao Louis CK live at Beacon theater i krepa sam, novi materijal mu je odličan. Šale i zajebancije su u njegovom fazonu ali pokrio je dosta važnih tema. I to je upravo ono što ga čini najvećim danas, bar za mene a mislim da će se mnogi složiti. Nakon Carlinove smrti Louis je uzeo žezlo.
Inače od današnjih komičara dobri su Doug Stanhope, on je po stilu najsličniji Hicksu, Jim Jefferies je dobar, Bill Burr neloš, od britanskih Jimmy Carr i David Mitchell koji baš i nije u standupu ali skečevi su mu nešto najbolje što sam vidio poslije Phytona.
Inspektor Nagib is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 16:04   #24
Zašto je zamrla ova tema?
Osim Carlina, Hicksa i ostalih koje ste spomenuli, koje bi još komičare preporučili? Neke nove, mlade, originalne, nerazvikane... Meni npr. ova cura djeluje simpa:
http://www.youtube.com/watch?v=bX2jJZX7SO4
Slušam prijedloge i zahvaljujem na svakom...
Blurain is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 16:20   #25
meni je dobar jedan srpski stand up komicar - nesa bridzis..pogledajte ga..vrijedi
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 18:06   #26
Vidio sam neke hrvatske/srpske/slovenske stand up "komičare" u nekoj emisiji na Comedy Central.

S razlogom sam stavio navodnike...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:06   #27
Generalno srpski I bosanski humor su najjaci na ovim prostorima.

Nas - nula.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:25   #28
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Generalno srpski I bosanski humor su najjaci na ovim prostorima.

Nas - nula.
Sada govorimo o stand up humoru, i ni Srbi ni Bosanci se nisu proslavili na takvim stvarima.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 20:47   #29
ok, da govorimo o stand up komediji, pa ja bih rekla da me taj decko jedini uspio nasmijati..osim njega denis iz vecernje skole I to je to..
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 16:45   #30
Meni se ovo sto sam vidio od naseg stand upa lose. Nekak su neprirodni, isforsirani... Al opet, i dobar dio tv scene mi je takav. Nas stand up bi nazvao krv nije voda svijetske stand up scene. Brijem da nastupaju na engleskom da bi ih vec netko od velikana javno prozvao za kradju materijala i tak to.
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 13:35   #31
Jimmy Carr...jucer u Lisinskom...odlican!!! Samk je zvuk bio katastrofa...pogotovo za nas koji smo sjedili u prvimnredovima uza zid....otisao sam zbog toga i nakon pauze...kakav je bio drugi dio??
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 15:55   #32
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
ok, da govorimo o stand up komediji, pa ja bih rekla da me taj decko jedini uspio nasmijati..osim njega denis iz vecernje skole I to je to..
da bar Denis ima stand up nastupe
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 21:14   #33
A gdje je onaj cupavi humoristican lik iz NewsBar-a?
Daluge Klaipeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 00:41   #34
Pogledao podcast nkubator ne znam ni sam zašto, ali bio Marko Petar Orešković. Neki kakti stand up komičar. Pogledao na youtube, niti malo smiješan. Čini se ok kao čovjek, normalan nije bacao fore u podcastu kak inače znaju stand up komičari, ali na 51. minuti spomenu nekakvog genijalca on i Ratko "Alex Jones" Martinović koji se zove Tihomir Paravina i da su ljudi glupi koji ne shvaćaju takav humor. Da je genijalan.

I sad ja pogledam https://www.youtube.com/watch?v=2oucIFWeZI4

I da, glup sam. Neugodnjak. Ako im je to inteligentan humor kak kažu
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 09:55   #35
to je davno star nastup paravine. ratko martinović ne zna o čemu priča. a nije inteligentan humor isključivo inteligentan humor. to shto paravina radi je antikomedija. drugi na njegovom mjestu bi imali problema dobiti smijeh koji on dobije s takvim pristupom. tako da respect.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:04.